OPUS MAGUS

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 26. říj 2016 2:33:22

DEN DVACET ŠEST

Konec měsíce kalcinování se blíží...ještě tři dny...tedy asi desetinka zbývá
mi se zdá, že účelu období bylo naplněno...šáhl jsem si hluboko, hlouběji než vždy doposud...a tedy..ve virtuálním čödu...odřezal až na kost, co se dalo odřezat...
a dokonce jsem i opravdický guláš vařil...byť jen hovězí...

v neděli jsem dostal výslužku ze svadby...což symbolicky ukončuje měsíc strádání

další měsíc na pořadu je ROZPOUŠTĚNÍ....a Voda...to jsou Emoce..a s Emocemi je to těžké a divoké...ale zbavit se jich je ještě horší, než to riskovat s nima...tak aspon to píše Kethrin a já jí dávám za pravdu..a nejenom já...všichni divocí a vášniví lidé....

Dokud budeš Ty sám a Tvůj Příběh někým ovládaná figurka


figurka je tu od toho, aby byla ovládána...ok....a ted kým
vidím celou řadu možností
ale nejjednodušší je říct...HRÁČEM
a kdo to je
má pracovní hypoteza je, jak už bylo řečeno, že ZLATÁ RYBIČKA, která dostala tuto Hru nlž jako odměnu za vysvědčení

mám ale obavu, že zlatá rybička nedrží figurku zcela pevně v rukách, hraní se teprv učí..takže její Protihráči si s ní dělají, co chtějí...tedy lze říct..se mnou..Petulou
a Pomocníci mají plné ruce práce udržet mě vůbec ve Hře...vid Honzame

za těchto okolností..bum prásk...vstupujeme do druhého dějství...Rozpouštění...ted sem zapomněl ten latinský název

je tu nějakej Pomocník?
.......

POZNÁMKA K DOBRU A ZLU:

existujou zlé věci?
dejme tomu, že jo
potom Dábel je duchovní otec těchto věcí....Záměr, který mi vede ruku při kradení, podvádění, vraždění a jiných nepravostech...nebo i jen ponouká k takovým věcem
je to regulérní figurka ve Hře...a kdo za ní stojí..kdo jiný než Zdroj sám...stejně jako stojí za Dobrem..potažmo Kristem

Kristus je rozšířené Vědomí...řekněme k Dobru.....a Dábel..Antikristus je Vědomí rozširující se ke Zlu...oba mají kořeny v Nad polaritami zakotveném Zdroji

jestliže zlé věci neexistují...tzn že k polarizaci nedošlo a vše řídí jednotný Zdroj

má hypoteza je, že k polarizaci dochází CVIČNĚ...tzn že si tady na zlo a dobro jen hrajem...jak děti venku na dvorku
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 26. říj 2016 8:53:05

jen drobnost, co mě právě napadla:
je-li člověk slabý, maj situace okolo něj na něj vliv..a velký..veselé ho hned rozveselí, smutné rozesmutní, hrozné nažene strach...atd

sbírá-li člověk ssílu, pak čím jí má víc....tím víc je to ON kdo ovlivnuje okolní i vzdálenější situace
ZKRÁTKA MÁ VLIV.. a to je hlavním měřítkem jeho schopností a jeho práce..svou vyrovnanost, klid a ssílu rozesílá na vše v okolí..a nejen v okolí..pracuje čím dál víc non-lokálně
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 26. říj 2016 9:17:08

možná mám přístup, ale zatím ho nevyužívám...a nikdo v mém okolí
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 26. říj 2016 9:18:16

HIERARCHIE CÍLŮ

jeden cíl má být hlavní, určující inkarnaci, vrcholný
to je pro mě BÝT MÁGEM...úspěch inkarnace se bude odvíjet od toho, jak daleko proniknu do tohoto cíle

jesli budu dědečkem nebo ne, je vedlejší

já ani vedlejších cílů moc nemám..jo, každý den se najíst...mít zábavu..mít přátele....ale když to náhodou nebude..a přijde spíš opak...vsjo ravno...20 hod denně se starám o hlavní cíl...a i těch vedlejších k tomu mohu využít..i na poště mohu čarovat

toto ovšem není běžné uspořádání cílů normálního člověka, který mnohdy svůj hlavní cíl sotva tuší
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » stř 26. říj 2016 9:24:19

NEJPRV JSEM CHTĚL NAPSAT KRITICKOU POZNÁMKU, ŽE OD ŠTASTNÝCH DOB DĚTSTVÍ, KTERÝ DOKUMENTUJE jANINA FOTKA...se naše osobnost rok po roce devastuje výchovou, školou, zaměstnáním...medii atd

ale ne...devastace není absolutní
čím dál častěji se mi stává, že s takto zdánlivě devastovaným tvorem navážu nějak záhadně takový kontakt..že mi prozradí cosi upřímného a docela..na stav té jeho devastace...nepravděpodobného....no a to mě také otevře..a už si povídáme....
potom se rozejdem a já odcházím zmaten a říkám si, kdo by to byl řek...a příště, jaxe potkáme už máme k sobě blíž

a to..díky mému počátečnímu napruzení, jsme se jen tak tak nepohádali...anebo dokonce i jo...a teprv paxe to obrátilo k lepšímu
zaplatpámbu
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » čtv 27. říj 2016 8:41:00

díky této debatě ve mně vykrystalizovalo toto poznání

1- chci se stát mágem...což chápej..každý den mé mágovství poroste...zítra budu větším mágem než su dnes a pozítří zas...jo, má to výchylky a propady...těch si moc nevšímám...generální tendence je rostoucí...zhruba dle Fibonaciho posloupnosti...děkuji...dzien

2- mé tušení je, že vize v roce 1990 byla první Iniciací...a nyní..kéžby brzo...bude následovat druhá Iniciace

3- co dělá mág?...čaruje!..toto tedy budiž náplní mé Práce...jaké čáry?...dobré skutky!

a tady je kámen úrazu, neb zatím zcela nevím, co to dobré skutky obnáší...ba mnohdy za své dobré zdánlivě skutky jsem dostal vynadáno..a jaxem po čase zjistil...právem

pomůckou může být, že u mága se ssílou roste jeho vliv...a co je v okolí jeho vlivu...podléhá ssíle a tím se i samosebou zlepšuje...takto bez škodlivého subjektivního vlivu mága...čímž myslím, bez mých blbých domněnek, co by druhému mohlo pomoci

4- je tedy záhodno prvně a především pracovat na kontaktu se ssílou...což je práce spíš pasivní, neb to ona ssíla mě pozoruje a přibývá nebo ubývá podle hodnocení tak jemného a komplexního....že teoreticky a logicky se k němu dobrat je nemožné...jojo...mé srdce se hodnotí...obnažené a surové.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 28. říj 2016 2:39:15

DEN DVACET OSM

zase sem se moc nevyspal
celý spocený vstával už kolem jedné
a to sem si ve středu říkal, jaxem se zlepšil
jde to cik cak
jednou si dole, jednou nahoře
nov za dva dny
kdy přesně:
třicátého 18:38

ale já to oslavím už dnes
na kopec asi nepůjdu, tak aspon ke kamenu do parku

sousedka mě pozvala na kávu s rumem, tak tím to slavnostně začne
bude mi vyprávět, jak s rodinou oslavili Dušičky
na hřbitov taky musím

a to jsem chtěl dělat čöd
akorát to by obnášelo ujít v noci tak 8km, to zatím se necítím
náhradní akce bude asi zajít si do hospody a dát si čödský guláš tam, jo
.......

nějak nechápu, proč musím mít Duši od někoho jiného...mám svoji pro mě jako dělanou...cizí nepotřebuji
i když chápu a už jsem i někde viděl, že i Duše se spojují do klastrů, jak to bylo nazýváno

ale já bych to použil jen okrajově
pro mě se Duše řadí spíš k oněm mým Mistrům...někdy ji nazávám Kněžna nebeské Ssíly...
to Ona je pravým Čarodějem a já se stanu Čarodějem lepším kontaktem s Ní

čaroděj je na druhé straně samostatná bytost...Mistr je pomocník....pomáhá čaroději dostat se na vyšší úroven..až se tam čaroděj dostane..je s Mistrem rovnocennou bytostí....

webové stránky jsou virtuálním prostorem, jako stvořeným k rejdům lidí, co o sobě napovídají kde co, kde co umí a všemu rozumí..a nikdo to neprověří, bo jak, že
je to tedy takové cvičné prostředí...mohu napsat, že jsem trojhlavý drak a dokonce sem i dát fotku...akorát kdo mě pak přijede navštívit, může být překvapen....ale zdatný manipulátor okecá i to, že zrovna dvě hlavy chybí...

vysětlovat magické záležitosti pomocí grimoárů, pantaklů, bible, filmů a pověstí....jo, sou to inspirativní zdroje...ale pro mě, když ve filmu zazní EXPECTO PATRONAS...zdaleka to neznamená, že to PŘESNĚ TAKHLE to mám říkat....spíš bych řek, že Rawlinsová mlží...

Mistr je ten, kterému jsem se rozhodl věřit...ani jsem Ho neviděl, krom světýlek...ani pořádně neslyšel....ale za ta leta jakýs takýs vztah máme...a věřím nám čím dál víc, bez ohledu na to, že okolnosti někdy existenci Mistra nenasvědčují....třeba při zkoušce mlčí...bohužel

patron z knihy je tedy spíš ochránce, kdežto Mistr učitel či dokonce zkoušející...jejich podobnost je malá...proto jsem psal, že mistr je jakoby patron

ale to vyjádření, že jakoby Mistr ochrání jen jako by...to se pro tenhle svět hodí...bo dle mého je celý tenhle svět jen jako by.....na což bohužel mnohdy zapomínám a beru tento svět na hraní moc a moc vážně
ty ne?

ZKONČI HOCHU SE SPLÍNEM
A STAŇ SE JAKOBYNEM

jo, málem bych zapomněl....včera jsem byl na dr.Strangeovi...docela se mi líbilo...pár pěkných momentů....ale celkově mnoho času věnovaného trikům a efektům...když to filmaři neměli k dispozici, muselo se myslím víc hrát a mluvit....takto jsem jen koukal, jaxe zem točí a domy melou...

řek bych, že ta první kreslená verze z osmdesátých let byla docela konkurence schopná s touhle novou verzí...co se týče kompaktnosti a obsahu

dr.Stronge tam používal artefakt jakési Amomotovo oko nebo taak nějak....a bylo by naivní si myslet, že bez toho Oka se nemohu stát Čarodějem...tj brát to doslova
na druhé straně mě to může inspirovat k Práci na vlastním Artefaktu...třeba...
neboli film má mysl OTEVŘÍT novým možnostem....nikoli ji ZAVŘÍT do nějakého pravidla či čehosi,ok?
EXPECTUM PHOENIXUM
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 28. říj 2016 18:50:08

v prvé řadě bych chtěl napsat jedno
a vlastně nevím, jak to formulovat
já chci být čarodějem a nevím, co to obnáší a nevím ani postup, jaxe jím stát
jo, dělám si nějaký cvičení, ale je-li k užitku...nevím také, vlastně spíš asi ne...není třeba nic dělat
život mám těžký, samé problémy..to asi je třeba vydržet

a nikde není napsáno, že se tím čarodějem stanu, možná si to jen vymýšlím, jistota žádná

a v téhle beznaději se v hloubi mého nitra sbírá naděje, pevnější ocele...navzdory všem průserům a výstrahám ostatních, kteří nechápou, jak mohu takhle blbnout
to není naděje na zlepšení
to není naděje na čarování
strčte si to do prdele, milí Mistři


poslední filmy, které jsem viděl, byly o tom, že hlavní hrdina se obětoval... OBĚTOVAL
Kong fu panda šel do pekla, kvůli ostatním lidem
dr Strange obcoval s ďáblem a uzavřel se do smyčky věčného utrpení
zkrátka obět je na pořadu dne a já ty svoje drobné problémy začínám nazírat také tak
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » pát 28. říj 2016 19:23:09

https://www.facebook.com/ficak1/videos/787858371356917/

dal sem tady poučné videjko od Osha
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 29. říj 2016 6:59:32

DEN DVACET A DEVĚT

Snad nejsnazší cestou, jak začít, je pracovat se svým vlastním Deníkem Duše, ve kterém si zaznamenáváte své vlastní každodenní pocity, zážitky a moudrost slovy, poezií nebo obrazy, které sami vytváříte.

Je také dobrý nápad se sejít ve skupinách a vyjádřit svou tvořivou duševní esenci prostřednictvím hudby, manter, písní, tancem nebo formani vizuálního a uměleckého tvoření. Být ve skupině lidí podobné frekvence a rezonance vám pomáhá dostat do rovnováhy a aktivovat své vlastní tvůrčí toky.

To jsem dnes našel na stránkách transformace.info
není to nic nového
a vlastně už to dělám a mám dokonce dva deníky
jedním jsou tyhlety zápisky a druhý mám notes, kde mohu i kreslit
což bohužel jsem se tady ještě nenaučil

mým cvičením se ted pravděpodobně staly rozhovory s lidmi
když su na procházce, obvykle potkám jednoho...dva známé a strávím s nima chvilku v debatě
i kdybych jenom zaznamenával čas debaty...jistě by se dalo konstatovat , že se prodlužuje...přičemž sám nemusím nic vymýšlet, o čem mluvit...vyplyne to samo sebou..a dokonce lidi i pobavím
a víte, že mi trvalo, než jsem si toho všimnul
vlastně jsem ani nebyl moc rád spočátku, že lidi mě zastaví a brebentí....měl jsem plnou hlavu, jaký dobrý skutek bych pro ně moh udělat...hehe...

no jo, už jsem na tom líp a na vycházky se těším
ještě trochu toho čarování k tomu přidat a bude to lepší a lepší

krásný a ssilný den všem a dík
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » sob 29. říj 2016 12:41:11

ahoj Honzam
moc pěkné vyjádření
jo..je to všelijaké s tím, kdo jsem, kdo jsi, kdo jsme...a v podstatě je to pro teba tak jak to cítíš, jak jinak by to mělo být...
já se cítím být tím, kdo jde za poznáním této HRY
SVÝM ZPŮSOBEM JDU
a chápu, že svým způsobem jde každý, kdo je mi aspon trochu podoben, bo kdo mi není, dělá si úplně jiné věci...

zrovna jsem udělal další pokrok v přiblížení se tomu kdo jsem, či lépe tomu, kým bych chtěl být
Jana psala, že máš, Honzame , program na kreslení
nejlíp by bylo kreslit
bo slovy to popisovat je obtížné
a ani kreslení není ideální, bo obrázky se pohybují
takže videjko
ale nejprv aspon kreslit

tělo---mysl---svět---božské vrstvy
to jsou čtyři mé fraktální části
nerozumím božskému...ba ani světu, ale mohu se dívat na své tělo...a taxe přiblížit
je zde levá ruka, pravá strana...střed a centrum

když se SROVNÁM..VYCENTRUJU..pomohu si pochopit i srovnání a vycentrování v Základu...v Božském
to je ted základ mého cvičení

ještě jsem přemýšlel o tomhle:
když chci někam postoupit...mám Cíl

někdy je mi nabídnut cíl mnohem menší, prkotina

mám to přijmout?
jedna možnost je, prkotinu odmítnout, bo co, chci přece cíl větší, ten můj
druhá možnost je prkotinu přijmout, byla mi přece nabídnuta

toto zajímavé dilema ted řeším s příklonem prkotinu přijmout, i když zrovna to není to, co bych chtěl
přijmu prkotinu..a hle..objeví se cesta k onomu vyššímu Cíli

.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 5:39:08

DEN TŘICET---ZAČÍNÁ ROZPOUŠTĚNÍ

TAK DNES VEČER JE NOV

začíná druhý měsíc mé Práce...ROZPOUŠTĚNÍ...DISOLUCE

je to o Vášni a o Emocích

v prvém měsíci hodně věcí shořelo...a popel je třeba zavlažit, z popela nic nevyroste...chce to Vodu Života....Emoce
dnes ukázat Emoce je skoro fujtajfl...muži nebrečí a ženy rovněž ne
já si včera stáhl film DEADCOOL nebo tak nějak a deset minut jsem si pobrečel, ani nevím proč...líbilo se mi víc než dr Strange...
kdys brečel v poslední době ty?
asi nebrečel..a i kdybys brečel, tak je ti zas žinantní o tom psát, co?

jak píše Kethrin..s city je to složitý, ale bez citů je to bezcitný, což je horší
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 10:10:05

já to vidím tak, že tomu, kdo tluče, bude také natlučeno
otevříno bude tomu, kdo také otevírá

nechápu, kde ta bichle bere tu drzost..ke všemu se vyslovovat
z pozice čistočisté pravdy
už tisíciletí

a opisovačů neubývá a neubývá

je to dozajista náramné kouzlo
být bestselerem tolika let

moje kniha se také bude jmenovat bichle
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 10:43:30

DNEŠNÍ FOTKA
MUSÍM SE POCHLUBIT..A JISTĚ KAŽDÝ UVIDÍ TEN ROZDÍL OPROTIVÁ ZAKABONĚNÉMU PETULOVI Z MINULÉHO MĚSÍCE
Přílohy
druhý měsíc OPUS.JPG
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 10:51:01

je fajn, když se mi povede něco s počítačem
anebo jen opravit lampu
z mládí jsem mnoho takových zkušeností neměl

co jsem neuměl, nebyl naučený...to jsem nedělal, bo proč taky, když to neumím, taxe mi to nepovede, ne?

no a práce na duchovním pokroku mě naučila jiný přístup

prostě do toho jít, aniž jsem si jednotlivých kroků postupu vědom...jít do toho naslepo...metodou pokus omyl

jo, často brečím, že tato metoda trvá a je pomalá a bolestivá

ale často v poslední době vidím...jakoby intuice pracovala lépe

nemusím vše stokrát zkoušet...vyjde to hned napodruhé---napotřetí...ba i napoprvé
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 11:06:45

vlastně to patří také k Učení se

stará školní metoda...podá výklad...učivo se opakuje..tím si to žáci vstřebají..a paxe zkouší, co si kdo zapamatoval...už staletí tento postup a všude, kde se něco učí se to dělá podobně

představ si, že se budeš šprtat anglická slovíčka.....A ZKOUŠKA BUDE ZE ŠPANĚLŠTINY!!!
tohle ve škole neuvidíš, ale takhle zkouší sám život...

flexibilně-kreativně-obětavě-ušlechtile-týmově-odvážně-adrenalinově-hazardně a s tahem na branku....to je výuka podle mého gusta

to se nedá naučit tak, že žáci kecnou do lavic a sledují výklad

sám nevím, jak bych to učil...staré osvědčené postupy nefungují a nové nejsou a hned tak nebudou...bo ony nejsou ne proto, že by ještě nebyly vymyšleny, ale proto, že se ani vymyslet nedají
vše je na jedno použití
akce-inprint-a další zbrusu nová akce
jojo
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 16:07:28

O5 O HŘE

neznám příběh čaroděje....sice v něm hraju....ale jaxe bude Hra vyvíjet, nevím
takhle je to plný Překvapení i pro mě
do jaké míry znají Scénář ostatní, netuším...ani, zda to jsou figury s Hráčem...jako snad já...tj se Zlatou rybičkou...nebo jen patří ke Kulisám
a rozdíl není striktně určen
vzpomen si, jak se v Matrixu agent Smith=Hráč...vtělil do bezdomovce, ležícího na nástupišti=kulisa matrixu=Hry

je to teda vystupování v interaktívní Hře=trenažéru=Výcvik na Čaroděje...která klidně může být koncipována jen pro jednoho Hráče=potencionálně Zlatou Rybičku...

Petula je figurka s trochou autonomní inteligence...schopná provádět rutinní úkony...lidská Petulova mysl je prostor pro tyto rutiny
Mysl Rybičky se zapojuje zřídka, nebo tak to aspon připadá Petulovi a rybička asi bedlivě monitoruje výcvik a jistě se snaží uhrát co nejlepší výsledek

kontakt mysli Petuly a Rybičky Petula nazývá kontakt s vyšší úrovní...s Já..s Duší...atp
zároven se na Hře podílí Mysl Programu Hry=Mistr Hry či více Mistrů....strukturovaných do oněch jak už jsem psal klastrů různých božských ssil a potencí...Mistr může vystupovat tedy jako jeden...klidně člověk...nebo pták...nebo strom...nebo cokoli, co uzná za vhodné k mému právě poučení..bud ještě polaritního charakteru nebo už nad polaritou...a podle potřeby působí jako protihráč nebo pomocník tandemu Rybička-Petula

a klidně ve Hře může působit více Hráčů...jako Petulových spojenců nebo nepřátel

mechanismus Hraní je tedy variabilní a musím počítat s různými možnostmi neb žádná se nedá vyloučit

hulákající opilec, co mě v noci vzbudí tedy může být kulisa...jiný Hráč....nebo Mistr - Provokatér mě školící, a když se dobře zaposlouchám do jeho písně...mohu klidně získat třeba mantru k mocnému kouzlu abstinence blbých myšlenek...

nejbídnější je, že vůbec nevím, jaxe pořádnějc spojit jak se svým Hráčem a vylepšit tak Hru...tak s Mistrem Hry a domoci se větší pomoci

všude kolem je samá desinformace...

představ si, že hraješ Hru a tvůj panáček má požírat modré kuličky.....výsledek je odvislý od množství modrých kuliček, které sežereš

v té Hře ovšem je spousta kamarádů, učitelů a knih...a všichni radí jinak...požírat červené kuličky...bílé...černé...vlastní rodiče ti sugerujou blbou barvu...a ty mnohdy ani nemáš sílu společenskému diktátu se vzepřít...a umřeš s jednou dvěma a máš-li štěstí pěti modrýma kuličkama...říká se tomu autsajdr

no a já měl to štěstí...že tušení o modrých se mi zázrakem possílilo....což ovšem vidí požírači červených jako mé naprosté selhání....a skoro to tak vypadá...protože modré široko daleko nepožírá nikdo...je to nesmysl, mi každý řekne..a...nastojte...mě z nich je dokonce blbě....no vidíš, řeknou ostatní...to je jassný že my máme pravdu a ty se mýlíš...tak, mnamej pěkně červené, vždyt si náš, si jako my,....

během Hry není nikde žádná záruka, která barva je ta pravá...každej si loví podle svého
z principu Hry je nemožné něco vědět přesně, důkazní materiály i pravdivé argumenty té či oné barvy jsou mi už na dálku podezřelé
čím víc dotyčný vehementně argumentuje ve prospěch zelené...tím víc jsem z toho zelený

pochybovat...je pro mnohé fuj...proto si ani nedovolí jen pomyslet, že by se mohli mýlit....to je skoro malá smrt...
mi to nevadí, omyl připouštím
dozvím se to, jakmile Hra zkončí

a ted mě omluvte, musím na lov modrých
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 19:07:47

no víly mě zajímají víc než gryfové
představuji si..že v polaritním světě patří ke kouzelníkovi víla...tvoří tým
já su učen, takže občas žadoním o Vílu-Kouzelnici a Průvodkyni...
zatím nic...anebo jen občas v nějaké ženě uvidím náznak oné Víly...ona může měnit podobu a tak ji tu zahlédnu jako stařenku..tu jako čarokrásnou ženu...atp...kouknou na mě, pousmějí se..a mizí...
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod arikiran » ned 30. říj 2016 19:12:38

chci mít ze svého světa čarovný svět
proto je třeba zvýšit čarovné nazírání na něj

tím myslím tohle
obvykle, když se stane něco záhadného...kouzelného...nedám si pokoj, dokud se to nevysvětlí nějakou běžnou denní situací či fyzikálním zákonem...
no hrůza..já...tolik let jogín
stačí, aby bliklo světýlko...a já už koukám, kde je zrcedlo...či jiný zdroj

a přitom by to mělo být právě naopak
stane se běžná věc....ale já to vysvětlím jako kouzlo...ne-li zázrak
tím do svého života přitáhnu zázraky
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 12:05:50

Re: OPUS MAGUS

Nový příspěvekod Jana » ned 30. říj 2016 22:25:53

Dělej, co cítíš, že je správné.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7225
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

PředchozíDalší

Zpět na Jaosiva

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník