Re: Thu-Hien

Re: Thu-Hien

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. lis 2012 15:21:56

Thu-Hien je jedním z těch, kteří pomáhají přinášet na Zemi energie a vzkazy potřebné pro vstup naší planety a lidstva do nové éry evoluce vyznačující se masovým posunem v globálním vědomí. Narodila se ve Vietnamu za války vietnamské matce a americkému otci. Byla vychována v USA. V roce 2012 se přesunula do Peru, aby byla v blízkosti posvátného horského pásu And a Amazonských pralesů, které jsou jedněmi z nejvýznamnějších center spirituální energie na Zemi.

Duchovní učení

Thu-Hien přináší moderní duchovní učení z perspektivy ženského božské principu pro naši rychle se měnící realitu. Někdy i střípek informace může vést k nové úrovni vědomého porozumění, které může změnit život člověka.

Práce s energiemi

Thu-Hien používá čistící energie pomáhájící uvolnit karmickou hustotu a energeticky přenáší nové duchovní informace a vyšší vibrace, aby se lidé mohli dostat skrze právě probíhající evoluční posun s větší lehkostí.

Zpěv v jazyce andělů

Písně darované anděly přicházející skrze Thu-Hien v jejich posvátném jazyce povznáší duši, čistí, otevírají a rozšiřují srdce a naplňují celé tělo láskou a světlem. Pouze když je srdce čisté a lehké, je možné se posunout hladce vpřed do nové budoucnosti. Pouze když je srdce otevřené, je možné se spojit se svým vyšším já.

Tónování (toning)

Thu-Hien transformuje vibrace z vyšších dimenzí do zvuků slyšitelných lidským sluchem. Poslech těchto zvuků má hluboké léčivé účinky, působí jako spirituální ochrana a urychluje duchovní vývoj. Tyto tóny čistí a "vylaďují" energie těla a otevírají portály do duchovního světa. Duchovně pokročilí lidé při nich často prožívají transcendentní zkušenosti.

---------------------------------------------------------------

30.11.2012 - Poslední vystoupení Thu-Hien v Evropě v letošním roce 2012
Návštěvník
 

Zpět na Inspirativní myšlenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron