Volby 2021

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod miroslav » úte 05. říj 2021 11:03:14

[quote="Réza"]Tohle nejsou ti naši obtížní novináři,
Babiš umí přehlížet i reportéry z BBC.

Hold kdo umí, ten umí :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 1545
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Réza » úte 05. říj 2021 12:41:27

miroslav píše:
Réza píše:Tohle nejsou ti naši obtížní novináři,
Babiš umí přehlížet i reportéry z BBC.


Hold kdo umí, ten umí :)


Holt mi tento druh umění neimponuje.
Réza
 

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. říj 2021 19:24:54

Je to sice cílené na mladé, ale třeba tu tací jsou, aspoň mladí duchem. :)

Návštěvník
 

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod miroslav » stř 06. říj 2021 11:22:38

Réza píše:
miroslav píše:
Réza píše:Tohle nejsou ti naši obtížní novináři,
Babiš umí přehlížet i reportéry z BBC.


Hold kdo umí, ten umí :)


Holt mi tento druh umění neimponuje.


Trochu se obávám, že se nakonec těm Babišohejtrům podaří přimět ho k tomu, že si sídlo Agrofertu udělá v některém daňovém ráji a tady nám žádné daně už platit nebude.


Obrázek
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 1545
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod petr vostál » stř 06. říj 2021 11:25:50

Holt mi tento druh umění neimponuje.


To mně jo,

umět lhát jak když se práší za kočárem,

a když se ta lež provalí, tak udělat z té lži něco pozitivního (to že chrání rodinu)

to se mně líbí,

sice je z toho člověku trošku na blití že mu to druzí tak nablble žerou,

ale on je obdivuhodný a je jasný, že rozumí vopičí psychologii...
petr vostál
 

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Tara » pát 08. říj 2021 12:53:24

:)
Přílohy
243716641_1368270620233903_4640491409898517110_n.png
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1549
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Petra. » sob 09. říj 2021 7:54:57

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... vic-679641


Volební průšvih? Komise vydala lístky bez Babišova ANO. Odhalil to senior. A je toho prý víc

73letý důchodce František J. přemýšlí, že si bude stěžovat na neregulérnost voleb. Mezi lístky, které dostal ve volební místnosti, totiž chyběl volební lístek hnutí ANO Andreje Babiše, což jej rozčílilo. Do schránky předtím lístky nedostal vůbec. Píše o tom Hradeckýdeník.cz.



„Někdo s námi chce manipulovat, ale nejsme ovce,“ poznamenal k tomu, že mu chyběl lístek babišovců, František J. Nyní přemýšlí, že si najme právníka a bude si stěžovat na neregulérnost voleb.

Muž volil v hradeckém volebním okrsku 40 na Základní škole Bezručova. Přišel volit s tím, že do schránky nedostal hlasovací lístky, a požádal o nové. Ty sice dostal – ovšem mezi nimi chybělo číslo 20, které patří hnutí ANO Andreji Babiše.

František J. na celou věc upozornil předsedu volební komise, ten mu nejprve uvedl, že některé strany v obvodu nekandidují. „Tak jsem mu na nástěnce ukázal, že ANO v Hradci kandiduje. Předseda byl docela arogantní a vydal mi další lístky. Tam už ANO bylo,“ sdělil František J., že až poté tedy mohl odhlasovat. Obdobný případ, kdy mezi erárními lístky chybělo hnutí ANO, mu prý volala i známá z Chlumce.

V sobotu tak čeká komisi kontrola. „Pokud se ukáže pochybení, budeme se celou záležitostí zabývat,“ uvedl mluvčí královéhradeckého hejtmanství Dan Lechmann.

Petra.
 

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Tara » ned 10. říj 2021 14:50:52

z FB profilu Milana Gelnara:

Pamětníci pamatují na slogan: "Mráz přichází z Kremlu" ...

Tak máme po volbách a já teď ráno zjistil, že jsme se probudili do mrazivého dne. Venku na trávníku leží zmrzlá jinovatka a hlavou mi bleskla myšlenka na zajímavou paralelu a také otázka.
Svého času přišel mráz z Kremlu a odkud asi přichází nyní?

No je smutné, že máme tak krátkou paměť ...

Čas ukáže ... A tady komentář se kterým souzním - Via Petr Novák: VOLBY 2021

"Volby dopadly tím nejlepším možným způsobem, při momentální, reálné mravnosti a míře chápání obyvatelstva. Lidé vždy dostanou to, na co momentálně mají, takže je vše v naprostém pořádku.
Letošní volby mnozí lidé pojali jako boj proti Babišovi a podřídili tomu všechno, jen aby byl poražen. Rozhodli se raději zvolit eurohujery, kteří pracují pro cizí zájmy a kteří mají jen jediný cíl - poslouchat příkazy, ať už jsou jakékoliv. Co mají v programech, nebo co říkají jejich lídři je lhostejné, pokud totiž poslouchají Brusel, tedy jim nadřízenou instanci, tak jsou jejich sliby a tvrzení jen směšnou pastí, do které se chytají ti méně obezřetní, kteří nechápou, kde ve skutečnosti sedí šéf.

Mnozí občané se rozhodli svrhnout Babiše a jít cestou: "Patříme na Západ". Ve své zaslepenosti si nevšimli, že tento Západ cíleně, záměrně a dle plánu, páchá sebevraždu (ekonomickou, energetickou i lidskou) a rozhodli se jí spáchat s ním. Než Babiše, tak raději zničí naši státnost a budoucnost svých potomků.

Co dál? Je nutné ještě více zvyšovat míru svého chápání a mravnosti a pomáhat v tom i druhým. Je nutné šířit pro-lidské inFormační pole a jít ostatním příkladem tak, aby měli chuť vás nasledovat a toho tím, že se poperete, někomu vynadáte, nebo převrhnete stůl třeba ve sněmovně, určitě nedocílíte. Tedy pokud nechcete, aby vás následovali jen primitivové a hlupáci.

Zabývejme se tím, co nás spojuje. Nebojujte s názory druhých, tím je jen utvrdíte, ale hledejte ty, kteří je mají podobné jako vy. To co dělá nepřítel nekomentujme útočně, ale uvádějme věci na pravou míru. Právě jedna velmi nebezpečná strana, která ve volbách zažila debakl, byť jejich koalice neměla málo hlasů, doplatila na to, že lidé masově sdíleli jejich excesy. Ne, nebylo nutné o této straně vytvářet dezinfo-kampaň (proč by se to pak nedalo udělat i dalším stranám?) jak lžou, stačilo jen poukázat na to co tvrdili/tvrdí a ukázat toho důsledky.

Hledejme pozitivní cíle. Hledejme možnosti jak posílit naši kulturu (ne tu importovanou zvenčí, i kdyby byla 2000 let stará), jak učit děti, aby si vážili své historie, svého jazyka, svych předků. Nesnažme se rozbíjet cizí hradby, ale snažme se vystavět takovou pevnost, takový národ, který již nikdy nebude možné utahat na lžích, zastupných problémech a provokacích.

Spojujme, nerozdělujme. Okolo těch, co nás nechtějí do svého kruhu udělejme tak velkou kružnici, že je vezmeme do toho kruhu svého. Buďme tak dobrými lidmi, že "lídři" těch druhých proti nám budou naprosto legrační.
Pište, mluvte, agitujte, sdružujte se, spolupracujte, spojujte, slepujte rozbité. A pamatujte, že i dobro musí mít pěsti, že je nutné být připravený i na ty, kteří jsou opravdovými nepřáteli a kteří se dají zastavit jen po staru.
To, že někdo něčemu nerozumí, nechápe to, nechal se zmanipulovat, nezajímá se, podlehl propagandě a ještě má spousty špatných vlastností, ještě neznamená, že to musí být nepřítel. Mnohdy stačí trpělivost a empatie a najednou máte spolubojovníka k pohledání.

Změňme to odspodu. Zevnitř. Nejdříve u sebe a svých dětí a pak pokračovat dál. Buďme vidět a slyšet, ale moudře a důstojně. Vybudujme lepší svět, lepší zemi, ve které bude zrádce na okraji společnosti a ne v parlamentu, senátu nebo vládě.

Děkuji všem, co již toto vše činí."

- Petr Novák, foto: Jan Šibik
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1549
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Vostálník » ned 10. říj 2021 15:44:39

Spojujme, nerozdělujme.



Naopak, je to naopak,

pouze světlo spojuje, účelem mysli (myšlenek a pocitů) je naopak rozdělovat...
Vostálník
 

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 10. říj 2021 19:57:39

Andyho drtive vitězstvi
10. 10. 2021 11:55:11
Tak se bruselske multykulturni sily probudily do šediveho nedělniho rana a po prohyřene noci je oslavna nalada přešla, bo zjistily, že pro pět stran neni dostatečny počet minysterstev a trafik. Sestavit vladu z pěti stran se da.
Ale moc dluho trvat nebude.

Už enem jak si představim teho Fialu, jak se mu rosi brylky, když stoji před šefem Volkswagena, kery mu oznamuje, že zastavuje vyrobu ve Škodovce. Nebo tu švarnu děvuchu s chlapeckym učesem, jak přesvědčuje v bruseli, že za nevyrovnany počet učitelu a učitelek nemože Česko platit pokutu za genderovu nevyvaženost. Nebo teho Rakušaka, jak mu vali oči z dulku, když mu stary Westinghouse oznamuje, že pro dostavbu elektrarni nepotřebuje žadnu česku firmu a viko reaktora ma už davno nasmluvane s Rosatomem...

Přestože medyja vytrubuju do světa, že multykulturni probruselska klika zvitězila, neni to zdaleka tak jednoznačne. Dokonce se zda, že to može byt pravě naopak. A přesně takto začinaju barevne revoluce, zmatek a chaos, kery - co si budeme povidat, by se multykulturnimu zapadu v jedne ze zemi V4 hodil.

Zmatek, kery přinaša volebni zakon, umožňuje mnoho vykladu a kdyby byl prezident republiky zdravy, přesně taku situačku by si vychutnaval. Jenže on neni, a to može byt pro jednani kritycke.

Zhrňme si fakta. SPOLU oslavuje, že vyhralo volby. O pul procenta. Ja bych si tym tak jisty nebyl, bo zatimco ma 71 mandatu, ANO ma 72. Tak kdo teda vyhral?

Když se podivame na počty poslancu ve sněmovně, pak je situace naprosto jasna - Andy drtivě vyhral parlamentni volby. Oproti poslednimu pondělnimu volebnimu pruzkumu dostal ještě o 3% vic hlasu, bo pitomci přišli s tak idyjotskym předvolebnim pseudoskandalem s francuskyma barakama, že mu ještě pomohli.

Takže v parlamentu bude mět ANO 72 poslancu, druhe ODS vice jak dva razy meně - 34 poslancu, STAN 33, KDU-SSM 23, SPD 20, TOP 14 a poraženi PIRATI 4.

Naprosto logicky by tedy měl byt sestavenim vlady pověřeny Andy. Na prvni pohled nema, s kym by sestavil vladu a dostal většinovu podporu. Fakt? Ja bych tam jakesik varianty viděl.

Ale dokažete si představit, jake kvičeni nastane v našich probruselskych televizach? Jak se budu aktyvizovat všecky ty demogratycke chvilky a běhat po ulicach? A do teho nastupujici covidovy teror, kery ste si zvolili, bo zme masochisti... a do teho ten Zeman... a ekonomicky rozvrat nasledujici drastycke zvednuti cen všeckeho...

Ni, tohle nevypada na poklidny podzim.

Buch s nama

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=777120
Návštěvník
 

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Vostálník » pon 11. říj 2021 6:16:17

No jo,

to je ale překvapení že po volbách následuje vobvykle boj o koryta,

a že prezident nám náhle upadnul do komatu, může sice vládnout ale nemůže říci kohože pověří sestavením vlády,

nejspíš právě proto si pozval Babiše hnedka po volbách na návštěvu...

Jakobychom neznali politiky, obzvláště Blbiše a Zemana...

Já tydle hry nesleduji, takže budu mít doufám poklidný podzim,

jen díky inflaci mně poněkud vše zdraží, což znamená že se budu mít mnohem lépe než loni....


:confused:
Vostálník
 

Re: Volby 2021

Nový příspěvekod Vostálník » pon 11. říj 2021 6:19:26

Buch s nama



Na to je trošku pozdě, pozdě bucha honit když jste si zvolili politiky...
Vostálník
 

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron