Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 31. črc 2021 14:26:50

Pedriito píše:
Zdeněk píše:
Pedriito píše:Já jo. Chcěš to najít? :)

Ty nic nenajdeš si neschopnej tvl... řekni o čem to bylo/klíčová slova.
L

Potkal jsem Pena
že skládá básně jak trám
co tomu říkám
_ _

Kata Guruma
wazari wasete pon
japonský úklon
Zdeněk

Tvl Pedriito... víš jaká jsou judistická pravidla resp. názvosloví...? :D

Ale nechme toho radši, no. :oops:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » sob 31. črc 2021 14:29:32

Tvl to jsi psal ty, ne já :D
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 31. črc 2021 14:30:04

Zdeněk píše:
Pedriito píše:
Zdeněk píše:
Potkal jsem Pena
že skládá básně jak trám
co tomu říkám
_ _

Kata Guruma
wazari wasete pon
japonský úklon
Zdeněk

Tvl Pedriito... víš jaká jsou judistická pravidla resp. názvosloví...? :D

Ale nechme toho radši, no. :oops:

p.s.
Byla to jen taková legrace, no... :oops: šššš, šššš, šššš. hajej.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 31. črc 2021 14:31:55

Pedriito píše:Tvl to jsi psal ty, ne já :D

No však... já si na to dobře pamatuju tvl... :D
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » sob 31. črc 2021 14:38:09

Tvl Pedriito... víš jaká jsou judistická pravidla resp. názvosloví...?


Já jsem chodil do aikida u Rožňovjaka.. A ve fabrice máme jednoho mistra systéma (rusko), tak si to když se sejdem o přestávce rozdáme. Jinak si občas dáme šachy..

Jinak jsi duchovně nestabilní osoba. Zapracuj na tom.
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 31. črc 2021 14:53:52

Pedriito píše:
Tvl Pedriito... víš jaká jsou judistická pravidla resp. názvosloví...?


Já jsem chodil do aikida u Rožňovjaka.. A ve fabrice máme jednoho mistra systéma (rusko), tak si to když se sejdem o přestávce rozdáme. Jinak si občas dáme šachy..

Jinak jsi duchovně nestabilní osoba. Zapracuj na tom.

Jinak já jsem nevěděl že PEN = Pedriito... nejsem Sibyla.

No a básník tím chtěl říci, že se mu tak líbily Penovy básničky, že básníka vzal speciálním chvatem na ramena a třísknul s ním 2x o zem. (2x wazari = ipon, víckrát to nejde, wazari vasete pon mumlají rozhodčí).

Prostě ho ztřískal jak žito. Sem nevěděl že si to tak vezmeš k srdci... :oops:

Tak to sem asi mrtvej muž... :-?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » sob 31. črc 2021 15:00:23

Zdeněk píše:
Pedriito píše:
Tvl Pedriito... víš jaká jsou judistická pravidla resp. názvosloví...?


Já jsem chodil do aikida u Rožňovjaka.. A ve fabrice máme jednoho mistra systéma (rusko), tak si to když se sejdem o přestávce rozdáme. Jinak si občas dáme šachy..

Jinak jsi duchovně nestabilní osoba. Zapracuj na tom.

Jinak já jsem nevěděl že PEN = Pedriito... nejsem Sibyla.

No a básník tím chtěl říci, že se mu tak líbily Penovy básničky, že básníka vzal speciálním chvatem na ramena a třísknul s ním 2x o zem. (2x wazari = ipon, víckrát to nejde, wazari vasete pon mumlají rozhodčí).

Prostě ho ztřískal jak žito. Sem nevěděl že si to tak vezmeš k srdci... :oops:

Tak to sem asi mrtvej muž... :-?

Aha, tak to jo. Mě už nebaví se s tebou prát,
byl bych básník smutnej
jako malíř Toyen.
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 31. črc 2021 15:09:12

Pedriito píše:Aha, tak to jo. Mě už nebaví se s tebou prát,
byl bych básník smutnej
jako malíř Toyen.

Bez toho bys nenašel Kabira zdroj. Tak nedržkuj.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » sob 31. črc 2021 15:15:59

Zdeněk píše:
Pedriito píše:Aha, tak to jo. Mě už nebaví se s tebou prát,
byl bych básník smutnej
jako malíř Toyen.

Bez toho bys nenašel Kabira zdroj. Tak nedržkuj.

Pravda. Pro to to měko a má smysl.

Omlouvám se všem, který jsem urazil, výuka agrese skončila, nic jsem se nenaučil.
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 31. črc 2021 18:54:38

Šmuclerovi po vakcíně ochrnula půlka obličeje:
https://cnn.iprima.cz/smucler-oblicej-m ... vani-30089

"Sami výrobci vakcín uvádějí, že 60 procent lidí pociťuje menší či větší komplikace."
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Petra. » sob 31. črc 2021 20:09:17

Zdeněk píše:Šmuclerovi po vakcíně ochrnula půlka obličeje:
https://cnn.iprima.cz/smucler-oblicej-m ... vani-30089

"Sami výrobci vakcín uvádějí, že 60 procent lidí pociťuje menší či větší komplikace."

Podle Šmuclera by se měly vedlejší účinky komunikovat lépe. Sami výrobci vakcín uvádějí, že 60 procent lidí pociťuje menší či větší komplikace po očkování, nejčastěji krátkodobou nevolnost. „Je dobré, aby na to byli upozorněni – aby jim někdo napsal, co mají dělat, třeba kdyby se jim stalo něco zvláštního. Měli by mít nějaké pokyny nebo číslo, kam zavolat,“ rozvedl dále na CNN Prima NEWS.

Věří, že kdyby se vedlejší účinky řešily s veřejností transparentněji, bylo by „odmítačů“ vakcín méně.


Souhlasím s ním.
Petra.
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » ned 01. srp 2021 11:51:08

Zdeněk píše:Šmuclerovi po vakcíně ochrnula půlka obličeje:
https://cnn.iprima.cz/smucler-oblicej-m ... vani-30089

"Sami výrobci vakcín uvádějí, že 60 procent lidí pociťuje menší či větší komplikace."


Pociťovala je část účastníků testování vakcíny, kteří dostali placebo. Psychosomatika také dělá svoje, zvlášť u těch, co se bojí.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3825
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » ned 01. srp 2021 13:37:43

miroslav píše:
Zdeněk píše:Šmuclerovi po vakcíně ochrnula půlka obličeje:
https://cnn.iprima.cz/smucler-oblicej-m ... vani-30089

"Sami výrobci vakcín uvádějí, že 60 procent lidí pociťuje menší či větší komplikace."


Pociťovala je část účastníků testování vakcíny, kteří dostali placebo. Psychosomatika také dělá svoje, zvlášť u těch, co se bojí.

Jo, někde prý proběhla studie, kde dávali chemoterapii, a určité části pacientů, kteří dostávali fyziologický roztok, vypadaly vlasy...

Tedy speciálně tobě Miroslave, měli píchnout vodu, a mělo by to stejný efekt a neměl bys spike protein ve vnitřnostech...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » ned 01. srp 2021 15:12:40

Zdeněk píše:
Tedy speciálně tobě Miroslave, měli píchnout vodu, a mělo by to stejný efekt a neměl bys spike protein ve vnitřnostech...

Spike proteinů máme v těle plno, dokud je obranné látky z těla zase nevyženou, resp zaženou tam, kde na ně obranné látky nemohou. Jsou na povrchu všech koronavirů, jimiž se běžně nakažujeme každoročně, jsou příčinou těch virózek, které v zimě proděláváme.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3825
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » ned 01. srp 2021 15:35:54

miroslav píše:
Zdeněk píše:
Tedy speciálně tobě Miroslave, měli píchnout vodu, a mělo by to stejný efekt a neměl bys spike protein ve vnitřnostech...

Spike proteinů máme v těle plno, dokud je obranné látky z těla zase nevyženou, resp zaženou tam, kde na ně obranné látky nemohou. Jsou na povrchu všech koronavirů, jimiž se běžně nakažujeme každoročně, jsou příčinou těch virózek, které v zimě proděláváme.

Tak se koukni, co Robert Malone, objevitel mRNA metody, tweetnul:
They found spike protein is still circulating 5 months from vaccination in 100% of patients tested.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » ned 01. srp 2021 15:37:14

Igor Chaun o očkovaných dětech (na YT zcenzurováno):
https://nastub.cz/w/kW1vzKELNGR5kodznpDYLJ

Přiznávám se, že jsem nebyl schopen to dokoukat...

A naskakuje mi ono Miroslavovo "o co jim jde" a jeho proklamovaná vděčnost vládě...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. srp 2021 22:23:43

https://www.zdravotnickydenik.cz/2021/0 ... oronaviru/
Pfizer a Moderna hlásí obří nárůst tržeb i zisku za první kvartál. Pomohla vakcína proti koronaviru

Farmaceutické společnosti Pfizer a Moderna vykázaly za první letošní čtvrtletí obrovské meziroční zvýšení tržeb i zisku. Na pozitivních výsledcích se výrazně podepsaly prodeje vakcíny proti SARS-CoV-2. Pfizer zlepšil výhled pro celý letošní rok s tržbami kolem přes 70 miliard dolarů.

Americká farmaceutická skupina Pfizer oznámila za období od ledna do března letošního roku tržby převyšující 14,5 miliardy dolarů (asi 308 miliard korun). To představuje meziroční nárůst o necelých 45 procent. Prakticky ve stejné míře se Pfizeru podařilo zvýšit čistý zisk. Zatímco loni v prvním čtvrtletí vydělal asi 3,4 miliardy dolarů, letos už to bylo 4,9 miliardy.

Pokud by skupina z výsledků vyloučila vliv prodejů vakcíny proto koronaviru, její tržby by se meziročně zvýšily jen o osm procent. Pouze za očkovací látku totiž Pfizer utržil v prvním třech měsících letošního roku kolem 3,5 miliardy dolarů. Vyplývá to ze čtvrtletní finanční zprávy, které Pfizer zveřejnil na svém webu.


https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... n-40367817
Pfizer a Moderna zvýšily ceny vakcín

Farmaceutické společnosti Pfizer a Moderna v posledních smlouvách s EU navýšily ceny za vakcíny proti covidu-19. V případě Pfizeru je cenovka vyšší zhruba o čtvrtinu, Moderna je dražší asi o deset procent. Napsal to v neděli server Financial Times (FT).

Nová cena za dávku vakcíny firmy Pfizer, vyvinuté společně se společností BioNTech, je 19,50 eura (497 korun), zatímco v předchozích dohodách činila 15,50 eura (395 korun). Moderna si pak v poslední dohodě s EU řekla za jednu dávku 25,50 dolaru (548 korun), dříve přitom chtěla 22,60 dolaru (485 korun).

Podle jednoho z činitelů EU si přitom chtěla Moderna účtovat za dávku 28,5 dolaru (612 korun), nicméně nakonec slevila, protože se zvětšil objem objednávky.

FT uvedl, že evropské státy na zvýšení cen přistoupily kvůli obavám z vedlejších účinků jiných očkovacích látek. Jednání probíhala v době, kdy se široce diskutovaly vedlejší účiny vakcín AstraZeneca a Johnson & Johnson. Státy navíc dávky potřebují, protože je možné, že budou poskytovat další posilovací dávky pro již očkované lidi.

Pfizer a Moderna obsah svých smluv nekomentují.

Firmy Pfizer a Moderna letos podle FT vydělají na proticovidových vakcínách desítky miliard dolarů (stovky miliard korun), řada zemí s nimi totiž bude chtít uzavřít nové smlouvy, mimo jiné kvůli šíření nakažlivější varianty koronaviru zvané delta.

Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 01. srp 2021 23:11:53

Ptala jsem se dnes dcery (23 let), proč vlastně se jde nechat očkovat (čeká ji druhá dávka).
Byl k tomu vhodný okamžik, jen my samy dvě, uvolněná atmosféra...
Odpověděla mi, že ji očkování dává smysl.
Aby virus oslabil a zmizel. Očkováním co nejvíce lidí.
Sama nemoc prodělala ne zrovna s lehkým průběhem společně s přítelem.
Na skutečnost nějakých protilátek, buněčné imunity těla neslyší.
Má to jasné.
Ani si nenechala zjistit hladinu protilátek.

Starší syn má za sebou první očkování, 25.7.21 měl mít druhou dávku, ale měl lehkou virózu, rýmu, škrábání v krku, tak ji má odloženou za 14 dnů.
Taky neslyší na to, že by stačila jen ta jedna dávka.

---------------------------------

Dnes jsem mluvila s přítelem, byl dost smutný ze současné situaci, kdy jsou lidi rozděleni v podstatě na dva tábory - pro a proti očkování.
Je z toho vyloženě smutný... a nerozumí tomu, proč a jak se to tak mohlo stát, proč jsou vládou (???, uf) upřednostňováni očkovaní proti neočkovaným, proč je takový tlak na očkování, dokonce i na úkor dětí, které podle skutečných odborníků nejsou vůbec ohroženou skupinou (no jen proto, aby se nahnala čísla v očkování)...
Povídali jsme si přes telefon chvíli a shodli se na tom, že bychom tu proočkovací tendenci nečekali od lidí, s kterými jsme do nedávna měli velice podobné náhledy na život, cestu... a bohužel, že u těchto proočkovacích lidí se nejvíce projevuje agresivita proti neočkovaným, nebo odmítajícím očkování a odmítajícím celou tuto nesmyslnou a účelnou mašinérii moci a zla.

Je to takové.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2829
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Petra. » ned 01. srp 2021 23:52:08

Podle mne to s tím očkováním nebude fungovat. Ale mnozí na tom vydělávají obrovské peníze, takže se toho nebudou chtít vzdát. A proto hodí vinu na neočkované a očkovaní tomu budou věřit. I kdyby naočkovali úplně všechny, což se nepodaří, tak to nepomůže. A tak se bude očkovat po třetí, po čtvrté, po páté... vakcíny se budou zdražovat a nenasytnost bude vítězit.
Petra.
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pon 02. srp 2021 2:06:58

Petra. píše:Podle mne to s tím očkováním nebude fungovat. Ale mnozí na tom vydělávají obrovské peníze, takže se toho nebudou chtít vzdát. A proto hodí vinu na neočkované a očkovaní tomu budou věřit. I kdyby naočkovali úplně všechny, což se nepodaří, tak to nepomůže. A tak se bude očkovat po třetí, po čtvrté, po páté... vakcíny se budou zdražovat a nenasytnost bude vítězit.

To je čirá fantazie. Lidi mají hafo už fyzických trablů. A tím že přišel covid, protože poblázněni dobývaj pralesy, nacházej viry. A ty viry ty jejich trable obtáhnou. A vlády ty jejich trable obtáhnou na druhou. Stalo se. A rozběhla se řešení. Vše je tam hore o penězích a na peníze se promění. To ale nezajímá umírajícího na ventilátoru. Stejně jako to nezajímá holku, co si toužila hrát s kamarády od vedle. A tohle vše způsobila nějaká náhoda někde v číně.. Milióny zbytečných hrobů a milióny na účty firem, co se jaly na tom vydělat. A teď to bude potřeba zaplatit. A otrok to zaplatí. Ať očkovanej, nebo neočkovanej....
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron