Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 5:46:06

Je něco, čím jsi si jistej?

Že musim čůrat.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 6:10:01

Pedro. píše:
A přál bych Christýnce aby si našla nějakýho D'Artagnana. A měla s ním děti. Ale ona je z vyšší dimenze, a ti na to moc nejsou no.

Je docela hezká. Takhle jsem si kdysi představoval Trini.

K jakému vědomí / čakře se tvá hezkost vztahuje. Podle výběru věty je to podobně jako u Miroslava, který je negativní entitou, tj. 4/5. čakra jsou mu uzavřeny.

Univerzální láska ze 4. čakry je nutně spjata s univerzálním poznáním čakry 5. Nemůžeš tedy např. posuzovat jiným metrem USA a jiným Rusko. Čehož vy dva nejste schopni.

Spolupůsobení 2/3. čakry by se dalo vyjádřit jako silnější pes jebe. Odtud Miroslava podvědomá (a ev. záblesky vyššího vědomí proti tomuto spodnímu proudu nezmohou nic) snaha sloužit silnějšímu.
Podle Ra je to legitimní způsob cesty negativní entity. No nevím no. Já bych vás spíše označil za nečisté.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 6:16:02

mudrc píše:
Pedro. píše:
A přál bych Christýnce aby si našla nějakýho D'Artagnana. A měla s ním děti. Ale ona je z vyšší dimenze, a ti na to moc nejsou no.

Je docela hezká. Takhle jsem si kdysi představoval Trini.

K jakému vědomí / čakře se tvá hezkost vztahuje. Podle výběru věty je to podobně jako u Miroslava, který je negativní entitou, tj. 4/5. čakra jsou mu uzavřeny.

Univerzální láska ze 4. čakry je nutně spjata s univerzálním poznáním čakry 5. Nemůžeš tedy např. posuzovat jiným metrem USA a jiným Rusko. Čehož vy dva nejste schopni.

Spolupůsobení 2/3. čakry by se dalo vyjádřit jako silnější pes jebe. Odtud Miroslava podvědomá (a ev. záblesky vyššího vědomí proti tomuto spodnímu proudu nezmohou nic) snaha sloužit silnějšímu.
Podle Ra je to legitimní způsob cesty negativní entity. No nevím no. Já bych vás spíše označil za nečisté.

Vidím ten systém jinak než ty. Úplně z jiné roviny.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 6:18:47

Pedro. píše:Vidím ten systém jinak než ty. Úplně z jiné roviny.

Pro tebe příznivější že?
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 6:22:47

Tenhle systém jsem odkoukal od Ra (a trochu to rozvedl/domyslel). Ra má mnohem hlubší, propracovanější a univerzálnější model čaker, než cokoli jiného jsem dosud viděl.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 6:26:27

mudrc píše:
Pedro. píše:Vidím ten systém jinak než ty. Úplně z jiné roviny.

Pro tebe příznivější že?

Neřekl bych. Neustále zmiňuješ něčí záseky v druhé a třetí čakře. "Silnější pes jebe".
Tyhle povrchní roviny čaker, jsou svrchním oblečkem matrošky.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 6:34:53

Pedro. píše:Neustále zmiňuješ něčí záseky v druhé a třetí čakře. "Silnější pes jebe".
Tyhle povrchní roviny čaker, jsou svrchním oblečkem matrošky.

Jo a co je teda pod svrchním oblečkem druhé a třetí čakry?
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 6:47:42

mudrc píše:
Pedro. píše:Neustále zmiňuješ něčí záseky v druhé a třetí čakře. "Silnější pes jebe".
Tyhle povrchní roviny čaker, jsou svrchním oblečkem matrošky.

Jo a co je teda pod svrchním oblečkem druhé a třetí čakry?

Druhá čakra je aspektací tvořivosti. Krom toho, že vyživuje játra, atp.
Teprve když je zašpiněná, těmi mentálními elementy. Defakto je umocní. Tedy pozornost, tedy tebe.
A tak je to s každou čakrou. Není jich jen základních sedm.
Ta třetí dává vnitřní mír. Hlavně, ale nejen to. Takže když je v nepořádku, jsi holt neklidný.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 7:17:28

Pedro. píše:Druhá čakra je aspektací tvořivosti.

No jo, ale tvořivosti ve své úrovni. Tj. úrovni silnější pes jebe. A to může obsahovat celé spektrum tvořivosti, od 50ti odstínů šedi (nebo jak se ta knížka jmenuje) až po tvorbu šlechtice Markýza de Sade třeba.
Vyšší úroveň je negativním entitám skryta. Pro Vostála je láska blbej pocit. A nejde mu to vysvětlit, protože sdílí základní zvířecí rovinu (jakkoli ji může lidsky tvořivě ozdobit). Pro Miroslava je láska k cizím dětem pedofilie. :-) Pro mne je to prostě směšný no, ale to je vaše realita.

Mír nesouvisí přímo s jednotlivými čakrami, ale s jejich vyvážením. Chladnokrevný vrah může být docela chladnokrevný.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 7:28:02

mudrc píše:
Pedro. píše:Druhá čakra je aspektací tvořivosti.

No jo, ale tvořivosti ve své úrovni. Tj. úrovni silnější pes jebe. A to může obsahovat celé spektrum tvořivosti, od 50ti odstínů šedi (nebo jak se ta knížka jmenuje) až po tvorbu šlechtice Markýza de Sade třeba.
Vyšší úroveň je negativním entitám skryta. Pro Vostála je láska blbej pocit. A nejde mu to vysvětlit, protože sdílí základní zvířecí rovinu (jakkoli ji může lidsky tvořivě ozdobit). Pro Miroslava je láska k cizím dětem pedofilie. :-) Pro mne je to prostě směšný no, ale to je vaše realita.

Mír nesouvisí přímo s jednotlivými čakrami, ale s jejich vyvážením. Chladnokrevný vrah může být docela chladnokrevný.

Právě že vůbec ne. Je tvořivostí na univerzální úrovni. To je pod tím posledním oblečkem podvědomí.

A řek jsem to, ony to v těch svrchních obalech umocňují, energeticky. Takže myšlenka například nenávisti, je takto realizována i tělesně. Kdežto čistá, jak mi včera psal kamarád, "šťastná myšlenka" (planeta). Touha... to otevírá.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 7:53:20

Stejně jako v hloubce první, pod všemi nanesenými obaly a jejich rozvztahování se v souvislostech a důsledcích... Je prapůvodní nevinnost.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Jana » sob 08. črc 2023 7:56:23

Pedro. píše:Stejně jako v hloubce první, pod všemi nanesenými obaly a jejich rozvztahování se v souvislostech a důsledcích... Je prapůvodní nevinnost.


Nevinnost absolutně všeho, nebo jen Tvoje?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7496
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 7:58:58

Pedro. píše:Je tvořivostí na univerzální úrovni.

Jenomže co je pro tebe univerzální úroveň. Konkrétně, bez líbivého zevšeobecňování.

Pro tebe jsou to korporace. Bez nich si nekoupíš ani boty. A tak je posloucháš. Řeknou ti běž na injekci půjdeš na injekci. Mistr ti řekne běž na noční, naklušeš na noční.

Já s tebou souhlasím, že bez korporací si dneska nekoupíme ani boty. Ale to pro mne neznamená že je budu poslouchat. Protože mám jiné vědomí, které ty nemáš.

No a to mé vědomí přisuzuji vyšším čakrám. Docela to pak věci objasňuje, na tom čakrálním modelu.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 8:00:25

Jinak Hitler miloval německou mládež, a jistě to nebylo sexuálně podbarveno, to zas neklesejme na Miroslava úroveň.

Ale německá mládež byla prostě pokračováním jeho rodu (rasy), což je záležitost 3. čakry.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro » sob 08. črc 2023 8:23:30

Jenomže co je pro tebe univerzální úroveň. Konkrétně, bez líbivého zevšeobecňování.

Pro tebe jsou to korporace. Bez nich si nekoupíš ani boty. A tak je posloucháš. Řeknou ti běž na injekci půjdeš na injekci. Mistr ti řekne běž na noční, naklušeš na noční.

Já s tebou souhlasím, že bez korporací si dneska nekoupíme ani boty. Ale to pro mne neznamená že je budu poslouchat. Protože mám jiné vědomí, které ty nemáš.

No a to mé vědomí přisuzuji vyšším čakrám. Docela to pak věci objasňuje, na tom čakrálním modelu.


Nejsou "vyšší" čakry. A k tomu musíš dospět. Udělej stojku, a která bude "nahoře"? Takže tento model je hodný zboření.
"Ani nízké, ani vysoké..." . Ty mě furt lákáš o tom něco říct, ale tvá úroveň "obal" vědomí je mimo můj dosah.
Říkám ti, vše to roste z Nevinnosti. A v šesté se děje to, ta má jen dva aspekty, dva plátky nalevo a pravo, že ti tu pozornost přiškrtí. Těmi plátky je soucit a odpuštění. A ty neprojdeš, nepustí tě to dál, bez totálního odpuštění a soucítění. Tohle je okem jehly. Teprve tehdy to můžeš vidět vcelku, neboť Brahmanandra v sobě spojuje vše, všechny tyto plátky, všechny čisté aspekty všech čaker. A naznačil jsem ti, proč dochází, a co z toho plyne, jejich zanesením.
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 9:03:34

Pedro píše:Nejsou "vyšší" čakry. A k tomu musíš dospět. Udělej stojku, a která bude "nahoře"? Takže tento model je hodný zboření.
"Ani nízké, ani vysoké..." . Ty mě furt lákáš o tom něco říct, ale tvá úroveň "obal" vědomí je mimo můj dosah.
Říkám ti, vše to roste z Nevinnosti.

Ra to popisuje jako vývoj vědomí. U vývoje musíš mít logicky nějaký začátek a směr, tedy vyšší a nižší, jinak bys nemohl modelovat vývoj. A protože vše má své vědomí, tak se začíná u elementů, přes zvířecí říši, k říši člověčí (pro vývoj těch dvou slouží planeta Země), k duchovní sféře atd.
A tenhle vývoj ve vesmíru má svůj odraz v mikrosystému čaker.

A oktávu (tj. sedm úrovní) používá nezávisle na Ra i Gudžijev i Cayce, což jsou pro mne významné autority.

Kdežto ty máš Nevinnost. Dobrý, no, ale celkem nic tím nevysvětlíš tvl.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 9:12:54

Pedro píše:A v šesté se děje to, ta má jen dva aspekty, dva plátky nalevo a pravo, že ti tu pozornost přiškrtí. Těmi plátky je soucit a odpuštění. A ty neprojdeš, nepustí tě to dál, bez totálního odpuštění a soucítění.

Jenže to je takový jakoby úryvek bez kontextu, klidně bys to mohl dát do 4. čakry.

Prostě někdy někoho něco napadlo, tak to někam napsal a ty to opakuješ no.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 9:19:11

mudrc píše:
Pedro píše:Nejsou "vyšší" čakry. A k tomu musíš dospět. Udělej stojku, a která bude "nahoře"? Takže tento model je hodný zboření.
"Ani nízké, ani vysoké..." . Ty mě furt lákáš o tom něco říct, ale tvá úroveň "obal" vědomí je mimo můj dosah.
Říkám ti, vše to roste z Nevinnosti.

Ra to popisuje jako vývoj vědomí. U vývoje musíš mít logicky nějaký začátek a směr, tedy vyšší a nižší, jinak bys nemohl modelovat vývoj. A protože vše má své vědomí, tak se začíná u elementů, přes zvířecí říši, k říši člověčí (pro vývoj těch dvou slouží planeta Země), k duchovní sféře atd.
A tenhle vývoj ve vesmíru má svůj odraz v mikrosystému čaker.

A oktávu (tj. sedm úrovní) používá nezávisle na Ra i Gudžijev i Cayce, což jsou pro mne významné autority.

Kdežto ty máš Nevinnost. Dobrý, no, ale celkem nic tím nevysvětlíš tvl.

Pro tebe jsou to význámné autority. Já je neznám. Šel jsem jinou cestou.
Nicméně souhlasím, že je to vývoj. A ty jako básník bys k tomu mohl dát hlubší pohled.
Prostě vole strom. Semínko, klíček, kořen, kmen, větve, koruna, semínka a plody... Co je na tom zobecněné? Řekni mi přesně, co tě v tomto evolučním procesu zajímá? Bez nějakých faciček kolem.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 9:49:26

Kdysi dávno jsem diskutoval s jedním, co si říkal "mnich spratek"... Dobrej kluk. :)
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 9:53:18

Pedro. píše:Řekni mi přesně, co tě v tomto evolučním procesu zajímá?

Osvícení přece. To je proces. K tomu potřebuješ energii, aby to svištělo. A vozidlo, neporouchaný.

No a pak vezmu Christýnu a vytáhnu jí s sebou. Inkarnovala se sem a nějak tu uvízla, je nějaká smutná. Asi protože ste takoví kreténi no.
mudrc
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků