Podzimní setkání

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » sob 06. zář 2014 15:44:02

ahoj romane,jen krátce k tvé poznámce--možnás byl někdy s ženskou,kerá o tebe neměla zájem..a s ženskou,kerá naopak měla zájem--a velký...no jeslis mezi těma případma nepoznal rozdíl,pak nevím jak jinak bych ti to přiblížil
....o....
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » sob 06. zář 2014 15:46:14

ahoj Jardo
jo,zájem dělá divy,dík
...o..
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » sob 06. zář 2014 15:59:11

ahoj ros
dík že ses neurazila za to jaxem do vás tady šil,to je pěkné a už jednou nám to pomohlo překonat úskalí komunikace,dík

neb jo,někdy sem zbrklý a hned používám silnější kalibr..jak píše iru-mlátím hřebíky po hlavičkách,a ne každý to ustojí..spíš se pak zaměří zas na mou hlavičku

proto,ještě joednou,klobouk dolů před hřebíčky,keré..jednak uznají aspon trochu,že je nemlátím nespravedlivě..či těm,keré si chcou mlácení v klidu rozebrat--a jemnějšíma metodama,jax navrhla ty..

takže super za vás..takové..je to pro mě vzpruha a možná i já překonám zas o fous díky vám svá omezení..své Hranice..kdo ví..

a ted k tomu dalšímu:

Přišlo mi, že místo, abys napsal, že přijedeš, odkázal jsi nás na fejs.

no to ti přišlo správně,je to tak,UHNH

NO ALE PROČ?

1-sem holt lenoch a vyžaduji zvláštní přístup
2-chci vás schválně mučit a vystavovat nebezpečí pohybu na sociálních sítích
š-z jiných důvodů

kdo typoval ššš je blízko,ale jiné důvody neprozradím,neb kdyby ste se dověděly,že mi není dobře,jistě by ste si řekly,tak chlap tady machruje,jaký je pašák a všeználek a sám je na tom špatně,no co bychom se od něj mohl naučit,jen at si tedy trčí doma a na ten jeho fejs mi taky už zašla chut..ok?

tak z toho důvodu vám to nemohu prozradit,hehe

ale bylo mi potěšením a nehážu flintu do žita,snad nám všem bude líp a hranic na překonávání je asi také dostatek.tak na nějakých na viděnou

thanks Master

thanks you
...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » sob 06. zář 2014 16:32:25

ahoj Jani
a kolik lahví vezmeš,když přijedu já?
docela mě t zajímá,neb mám šampanské rád--šmpanským nazývám mokevskoje igristoje,což asi šampanským není,ale to už je úloha pro ros,aby definovala,co pijeme..bude-li ta možnost...
tM
...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 06. zář 2014 17:11:06

jo, zájem dělá divy

..a jeho předmět je tím, co (o všem) rozhoduje.


:)
Jarda Malej
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 06. zář 2014 17:33:24

Bylo by fajn, kdybys taky jel, nejen kvůli Vostálpéťovi.

Cožpak nejsem všude ..a vším?
Když by se ti na srazu například udělalo nevolno, třeba z jídla,
tak by to fakticky bylo ze mě.


:)
Jarda Malej
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 06. zář 2014 18:17:20

To jsou jenom výmluvy.

Ano.
Protože si většinou raději povídám s lidmi neduchovními,
od kterých je pořád čemu se učit.
Ale je fakt, že i tady na "Poradně" a nebo na "Jitřní zemi" jsem se dozvěděl dost, co jsem neznal.




:)
Jarda Malej
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod nop » ned 07. zář 2014 1:48:21

Kolega Papadev si myslí, že je to náročné. Cesta tam a nazpět zabere čtyři hodiny z času, který by se mohl promeditovat (u sebe).
Ale mluvení s druhými je také krásné. Ale bojí se nějakých řečí? (bojí se snad přesily žen?). Nebo že se doslechne něco znepokojivého.
Neboj se, papa, nikdo Tě nekousne, ani já né. A ti, kdo se zajímají o duchovno jsou hodní. Snášíme se všichni jako kdysi mládež v jedné duchovní učebně (dnes na mystické cestě).
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » ned 07. zář 2014 8:31:05

papadev píše:AHOJ IRU
NO VIDA,TVÉ NOVÉ VYJÁDŘENÍ SE ZDÁ PRAVDIVĚJŠÍ,ALE BYLO BY LEPŠÍ,KDYBYCH TO Z TEBE NEMUSEL DOBÝVAT...

JO?

KOUKNI: NEMÁM FEJS--JE TO CHYBA

NEMÁM FEJS--BO HO NECHCI..no není to lepší,je,bo to je pravdivější a proč máme mluvit pravdu?..no to píšu na fejsu,hehe...

zvláštní práce,kerou po tobě vyžaduji,vlastně ani nevyžaduji--je to tvá volba,je registrovat se na fejs..tj natukat pár údajů-- A TVŮJ ZÁJEM BY MOH BÝT UKOJEN

ALE JAK TO VYPADÁ--JE TO MOC NAMÁHAVÉ A NEBEZPEČNÉ..

ALE MÁ TO JEŠTĚ TU VÝHODU--ŽE KDYBY SES EVENTUELNĚ SPLETLA A UKÁZALO SE,ŽE PÍŠU BLBOSTI,CO TĚ NEZAJÍMAJÍ..STAČÍ TO NEČÍT..A JE VYSTARÁNO
OK?

na druhé straně--já bych musel cestovat asi 2 hodky do Hranic a tam ptřeba za 5 min slyšet,že sem pakůn kerý vyžaduje zvláštní péči a nic zvláštního nepřináší,což na fejsu napsané by mě nechalo chladným,neb každý má-jo-právo na svůj názor..ale tak na úrovni ještě nesu,abych si tento ortel jel kamsi vyslechnout a pak zas mazal s brekem dom--ne nad tím ortelem,,ale nad zbytečně ztraceným časem a energií...což možná i by mi mohlo být také jedno,ale není,maje obého málo...

ne druhé straně tě musím pochválit--za rčení--udeřil si hřebík na hlavičku=měl si pravdu

tohle sem ještě mockrát neslyšel,a píšu to ne kvůli svému uspokojení,že sem měl pravdu,ale kvůli tvé odvaze tohle přiznat..ne každý je toho schopen--rozvíjej to,prosím...

zatím mnohé hřebíky dělají,že se jich mé pravdivé údery netýkají,hehe,že..?

co se týče ostatních--nemám připomínek--co si uvaříte--to si sníte..a jak vám to bude chutnat..se uvidí...

hodně štěstí iru,a kdykoli na fejsu...anebo..zdá-li se ti registrace obtížná či obtěžující,i tady na poradně..akorát na té h r a n i c i...in limit point---si--budeš--muset--pomoct--sama..přeji zdar... ... . ... ...

thanks Master
...

Mily papa,
Tak jsem se do te ksichtknizky registrovala, samozřejmě ze provizorně a bez pravého jména. Sice jsem tvoje příjmení neznala, ale i to se dá dneska na netu zjistit. Stačí znat par informaci a všechno to tam na sebe krasne navazuje a je to propojené. Kniha ksichtů (nejen ta) je pěkná sebeprezentacka, at vědoma ci nevědomá...
K tvému profilu: nevím, co me mělo ohromit, nezjistila jsem nic, o čem bys nepsal uz tady. Přiznám se, ze ne zcela rozumím tomu, co to vlastne v praxi provadis, protože takhle to vypadá akorát tak stejne jako to naše plkani na poradne. Takze bych to radši viděla a zažila naživo, zajímá me to.
Podle ksichtiku vypadáš jako pohodovej sympatickej clovicek a tak trochu mi to koliduje s tim rezervovanym a připodělaným přístupem k osobnímu setkání. My jsme tady taky povětšinou introverti, co si nedostatek umění bavit se s každým (kdykoliv naživo) kompenzují cíleným konverzovanim přes net s lidmi podobného zajmu. Ale praxe se přes net dělat neda. Pohled z očí do očí ti rekne někdy víc.
Taky jsem jela jsem 250 km autem přes Prahu do Kolína, potkat se s lidmi, o kterých jsem věděla úplný kulový. A stalo to za to. Ted jsi na řadě ty :)
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » ned 07. zář 2014 8:36:59

vostalpetr píše:tak je zajímavé, že lidé který duchovno nezajímá zastávají duchovní názory
které mohou být mnohdy duchovnější,nežli názory duchovnáků

:yes: jo, pac vychází ze zkusenosti obycejnyho zivota a nepotrebujou byt pyšní na duchovni "znalosti" a "osobni duchovni zážitky"
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod papadev » ned 07. zář 2014 16:37:30

můjpohled na otázku,kdo sou d uchovní je:

sou to ti,co se za takové POVAŽUJÍ..ti ostatní kteří se tímto definováním nezabývají,sou ..kdo ví jací?

a potom bychom v druhém pohledu mohli říct,že jo že existuje OBJEKTÍVNÍ stanovisko,které vidí do srdcí lidí a jo,výběr duchovních lidí dle tohoto stanoviska by byl olrajt

a to by se pak mnozí tzv duchovní divili,neb děvky a lumpové nás předbíhají na cestě do Království..jojo

A PROČ?

BO neplkají donekonečna jak tu kdosi napsal o bohu a egu ale makají a dělají duchovní věci..a to bez řečí,a seminářu,a werkšopů a zasvěcení a kdo ví čeho..aby se pak sjeli kamsi do tramtarie a nadšeně si o tom podebatili...

takže po této úvaze místo do hranic asi pudu za děvkama a budem se mít dobře,neb představte si,Jana mi nabídla za účast na akci v hranicích 0007...slovy 7 lahví šampusu typu bohemie,což činí tak 1000kč odhadem

a to proto,že sem přečet,že Luck dostane jednu od ní

aha,sem tedy 7x duchovnější než luck?

Jani,promin,že o tom píšu,ale zkrátka,někdy něco řeknem a i pak chceme dostát slovu..a tím,že si deme za svým..se dostanem do poloh,které už vůbec nejsou normální..a jen proto,že jsme blbě začli a chceme si dostát slovu se dostanem k sedmi lahvím..

a ted si představte,že bych tam fakt přijel,inkasoval 7 lahví,poděkoval,pronesl mantru či tak něco a dalším vlakem zmizel v niirváně...

jak může permanentní samamdhi se dostat do takové lapálie?

z vlastní praxe vím,že raz dva...

např včera se kluci v naší čtvrti rozhodli ,že budou sbírat papíry kolem domu..to mě tak dojalo,že sem jim řekl něco jako:KDYŽ NAJDETE NĚCO VZÁCNÉHO..TŘEBA POKLAD..MYSLEL SEM,MŮŽETE SI TO NECHAT..

TAXEM TO ŘEK

a představte si--co čert nechtěl-jaxe trefně říká..kluci našli zlatý řetízek za asi 4000kč,co si tam na zídce zapomněla jedna holka a nechtěli jí ho vrátit,že teda si ho jako mohou nechat,když sem to řekl

a že už ho prodali do bazaru


nedalo se nic dělat,musel sem všechny potrefené obejít,řetízek byl nalezena vrácen majitelce,zaplatpámbu

šikovnější rodiče by ale mohli operovat s tím mým naváděním k trestnému činu ukradení věci(řetízek)

ale sběhla se ještě jedna závažná věc:
clapci u toho byli dva,Marcel a Samuel...Samuel svaloval vinu na M. a Marcel zas na S.,teprve konfrontce ukázala,že zloděj je Samuel!
a jak reagovala maminka Marcela?
Marceli,Samuel je zlý chlapec,ty si hodný,já ti zakazuji s ním kamarádit!!!

když odešli,stál jsem tam ze Samuelem,a představte si--ON SE ROZBREČEL!!
a já jsem se rozbrečel s ním
a le ted odpoledne vím přesně,co měl Samuel odpovědět

díval sem se na tv a v ní bylo,jak krade sám pan prezident..a kradou i mnistři..bohatí,chudí..no ne?..co chcete po mně?...ha,jsem obětí Systému,kde lhát a krást je normální a já,co to píšu,sem se rozbrečel nad tím stavem naši čr taky...

a za pár týdnů či let,bych moh psát ne z mngolska ale z mírova,bo navádět děti ke krádeži je ještě horší než když pod záminkou příjezdu do hranic vymámím z upřímné duše 0007..slovy 7 lahví

aale,jo,už nehci být takovýmlumpe co se pohybuje na hranicích zákna a rděj za vámi do hranic přijedu..kolixe vypije šampusu nevím,ale navrhuj aby,kdo tam bude připěl přiměřenou částkou,dle své konzumace...

zdarec
...o...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Alaja. » ned 07. zář 2014 18:06:08

:D
Alaja.
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod roman » ned 07. zář 2014 23:24:34

Hele Petře, když tě tady vidím. Již provádíš konečně tu atmavičáru? Pač je jasný, jak si si již stačil všimnout na stránkách páně Vacka-že kdo neprovádí atmavičáru, dělá lokavičáru!
    roman
     
    Příspěvky: 265
    Registrován: pon 07. lis 2011 13:56:02

    Re: Podzimní setkání

    Nový příspěvekod Alaja » pon 08. zář 2014 0:13:08

    Potkali se, objali se a pak už se jen dlouho smáli...

    :)
    Alaja
     
    Příspěvky: 321
    Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

    Re: Podzimní setkání

    Nový příspěvekod Luck » pon 08. zář 2014 0:21:48

    roman píše:
    Po léta vyhlížím někoho, má zájem vést na diskuzním fóru diskuzi.
      Rozumím, ale vysvětli mi prosím, k čemu ti taková diskuse bude? Jaký bude rozdíl oproti tomu když se někoho zeptáš- v případě, že bys něco nevěděl a chtěl se to dozvědět, nebo v případě, že bys chtěl něco předat a tak bys to napsal, nebo v případě sdílení to sdílel?[list][/list


      :)

      Samotný mechanizmus kvalitní diskuze mám za obvzláště příhodnou techniku, pokud jde o výměnu kvalitních informací.
      Je to proto, že v ní operuje čas, posloupnost, vývoj.
      Dozvídat se hotové formulace, moudrosti, či je dávat dál a nazývat to sdílením, to je tak trochu lpění na omylu.
      Během kvalitního rozhovoru může být /v případě zájmu o něj/ společně generováno napětí,
      jehož může být ve vhodný čas podaná informace ..uvolněním.
      Bez přítomnosti nevšedního zájmu si lze předávat jenom banálnosti.
      Byť třeba formou nevšedních citací či videí, jak tomu bývá na některých diskuzních fórech.


      :)
      Luck
       
      Příspěvky: 234
      Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

      Re: Podzimní setkání

      Nový příspěvekod roman » pon 08. zář 2014 0:22:37

      že je to takříkajíc nenapadnutelné.
      A to se v mnohých diskuzích cení.
        Nesmíš mě vnímat tak, že diskutuji a že mým záměrem je diskuse a z toho vyplívající konsekvence. Co napíši je momentální odraz přítomného vnímání a cítění. Ta reakce je kontextualní jak jsem psal výše a je to prostě jen reakce. ŽÁDNÝ definice, pravdivý výroky, jen momentální výron s osobním zabarvením vnímání skutečnosti. Oki?
          roman
           
          Příspěvky: 265
          Registrován: pon 07. lis 2011 13:56:02

          Re: Podzimní setkání

          Nový příspěvekod Luck » pon 08. zář 2014 0:28:52

          Nesmíš mě vnímat tak, že diskutuji a že mým záměrem je diskuse a z toho vyplívající konsekvence. Co napíši je momentální odraz přítomného vnímání a cítění.

          Jak jsi asi pochopil z předešlého, mým zájmem je právě ta diskuze, /jsem-li už na diskuzním fóru/
          a z ní vyplývající závěry.
          Přičemž jediné s čím při ní operuji, je ten "momentální odraz přítomného vnímání a cítění."



          :)
          Luck
           
          Příspěvky: 234
          Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

          Re: Podzimní setkání

          Nový příspěvekod roman » pon 08. zář 2014 0:37:51

          Samotný mechanizmus kvalitní diskuze mám za obvzláště příhodnou techniku, pokud jde o výměnu kvalitních informací.
          Je to proto, že v ní operuje čas, posloupnost, vývoj.
            Zase, co je kvalitní informace proboha :'-( , Kvalita informace(když už to tak nazýváš) nespočívá přece v naký časový posloupnosti, či diskusi, nýbrž potencionalitě či momentální "síle" té které informace. Každá informace, jakéhokoliv ražení může mít dejme tomu naký transformativní účinek(když se budu pohybovat v "tvém" vnímaní duchovní praxe) a nezáleží jestli je vyřknuta v rámci "diskuse", vzájemného napadání, posílání citací do éteru, nebo jakýmkoliv jiným způsobem převodu informace. Diskuse je prostě tvůj předsudek, kterého se koukám vcelku obtížně zbavuješ, ale je to na píču, ale zároven to nemusí bejt na píču. Nepřiklonuj se pouze k jednounu stanovisku. Myslim.
              roman
               
              Příspěvky: 265
              Registrován: pon 07. lis 2011 13:56:02

              Re: Podzimní setkání

              Nový příspěvekod Luck » pon 08. zář 2014 0:44:35

              Jak myslíš.
              Sdělili jsme si názory na otázku diskutování, ponecháme si je a můžeme jít spát. Co říkáš?
              Říkáš něco?


              :)
              Luck
               
              Příspěvky: 234
              Registrován: pát 23. zář 2011 15:56:36

              Re: Podzimní setkání

              Nový příspěvekod roman » pon 08. zář 2014 0:46:33

                Nee, měj se fajn..
                  roman
                   
                  Příspěvky: 265
                  Registrován: pon 07. lis 2011 13:56:02

                  PředchozíDalší

                  Zpět na Cokoliv je libo

                  Kdo je online

                  Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků