Pro dominika

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Pro dominika

Nový příspěvekod Tara » stř 15. říj 2014 14:12:07

Ahoj, je škoda, že jsi včera odstranil celé vlákno, jak neumíš vést diskuzi o osvícení :-) mělo dost co říct :-)
Tak zase někdy příště, ju? :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro dominika

Nový příspěvekod dominik » stř 15. říj 2014 16:14:42

Ahoj,
no, napsali jsme si tu dohromady takovou mandalu a pak ji jeden rozmetal, co... dnes mu to taky malilinko přijde škoda. Berme to holt jako připomínku, že vše je pomíjivé (i když to nebylo mým cílem). Příště si dám bacha v reakcích na offtopiky. A když něco zas rozepíšu, už to tu nechám, vážně.
dominik
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. zář 2014 19:36:35

Re: Pro dominika

Nový příspěvekod Tara » stř 15. říj 2014 16:22:21

Nemusíš.... voda plyne, břehy se mění...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pro dominika

Nový příspěvekod rosada » stř 15. říj 2014 17:15:36

Ahoj Dominiku,
četla jsem kus toho vlákna, ale neměla jsem čas zareagovat.
V psaném projevu vedeš diskuze na úrovni.
Že to je v mluveném projevu jinak, co z toho.
Já tady diskutuju poměrně dost (aspoň v minulosti to bylo časté), ale ústně tak nic moc, není příležitost, s hodně lidma se míjím. Má jen pár přálel se kterými si v mluveném projevu o spirituálních záležitostech opravdu rozumím.
Nejlíp si popovídám, když je to mezi čtyřma očima. 2 si snáze vyladí slovník apod.
...
tak zas něco napiš :)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: Pro dominika

Nový příspěvekod dominik » stř 15. říj 2014 17:44:35

Tara: okay, beru na vědomí :-)

Rošáda: děkuju moc. Já taky skupinu nepociťuju dobře, ať jsou lidé sebevíc milí. Jeden na jednoho zvládám líp. Ale už jsem dlouho s nikým se nebavil a žil životy těch co mě obklopují, tak jsem měl pocit, že se dusím jejich názory... mlčet mi už nepřinášelo spokojenost. Místo něčeho bohulibého jsem sjížděl minulý týden Prison Break, což je sice taky projev Paraátman, ale :-) Nadto, ti správní přátelé jsou prý duchovní život celý, abych citoval z análů toho pobudu Buddhu, že jo.
dominik
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. zář 2014 19:36:35


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků

cron