Cokoliv je libo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Eva » ned 08. led 2012 16:12:33

Jinak řečeno Posvátný háj v černém :-)

Je to stejný počin.

Jako když se odkloní koryto řeky a tím i její tok... je to nepřirozené a bude to mít své důsledky.

V Posvátném háji už hezky dlouho nikdo nepsal a pokud se ohlédneme zpátky, to, co se tam napsalo, bylo a je stejně mrtvé...

Lída, Lucky byli hlavními zastánci PH. A už je to tu znovu. :-)
Eva
 

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod reseek » ned 08. led 2012 16:35:26

Kavárnu vítám :)

Možná je nás víc takových
No právě, chtěl jsem reagovat na úvodní článek Terrose, ale nějak mě přešla chuť.

Já jsem, Rosado, právě začal už asi páté vlákno a vždycky jsem tam narazil na tzv. "konceptuální blbnutí",
což jsem prostě nepřenesl přes srdce ...


Takyje mi milejší, když něco probíráme a nemusím to pokaždé hledat mezi zábavnými intermezzy. A když si budu chtít poklábosit, vím, kam zajít, abych druhé nerušila

Tak příjemné posezení u kávičky :)

Obrázek
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 16:43:44

V prvé řadě bych byla pro přejmenování "Cokoliv je libo" přímo na Kavárna.
A ať si tu klábosí a zpívá nebo tančí kdo chce jak chce. No ni? A čas ukáže, o čem Kavárna bude.
Není to špatný počin :-)
Návštěvník
 

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Eva » ned 08. led 2012 17:07:01

Hmm a jak by vapadalo v Kavárně založit Pivnici? :-))
Jakože by to, co by v Kavárně nevonělo bylo přesunuto do Pivnice :-))), a v té Pivnici by se dalo založit různé kategorie pivnic - třídy 1, třídy 2. třídy 3. třídy 4 a 5 - podle charakteru příspěvků a přispěvatelů - do jedničky pivnice by chodili ti, kteří nekouří, ale mají rádi pivo, do dvojky ti, co trošku kouří, mají rádi pivo a pěkné prostředí, do trojky ti co kouří, mají rádi pivo a pokec jedno jaký, do čtyřky ti, co je jim to ták ňák jedno, hlavně když se dobře pobaví, napijí a do pětky no comment :-)))))
Eva
 

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Eva » ned 08. led 2012 17:22:32

:D :D :D
No vidíš ty to! Na vinný sklípek jsem zapomněla :-)))), ale včil musím jít žehlit, bo mi tam žehlička žhne už půl hodiny naprázdno :-))))))
Konzumentům zdar!
Nazdar!
Eva
 

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Joe » ned 08. led 2012 17:23:20

Bídák nebo hrdina, všichni jedna rodina

:hm:
Joe
 

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 17:31:39

Jana píše: kdyby byl zájem o smrtelně vážné věci, tak tady můžeme založit márnici nebo parlament.

Skvělý nápad!

I když nevím :confused: v parlamentu to občas vypadá spíš jako na estrádě komiků :D
Návštěvník
 

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 17:34:45

Hele, hele, abychom si nakonec nohy neubrouzdali od toho, kde to je pro nás (!) nejlepčejší, kde čepují nejdobřejší pivo, podávají nejlaskominatelnější zákusky, vaří nej dobroty a je nejlepčejší prostředí.
Abychom se pak - spolu - dlouho nehledali...



Protože tam, kde je srdce tvoje, tam je domov tvůj.
Návštěvník
 

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Vyc » pon 16. led 2012 20:39:45

Kde je domov můj tam je třebas Skype a už jen klik kdo založí(l?) první pivní net-kafárnu?
Kdo má, či ví jistě rád i poradí.
Vyc
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 30. pro 2011 15:19:10

Re: Cokoliv je libo

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 31. pro 2012 15:05:26

O střízlivosti jinak - pro inspiraci:

"Střízlivost dává klid a rozvahu a chrání před hněvem do značné míry sama o sobě. O tom se přesvědčil jeden z našich střízlivých přátel. Ten měl problematického nařízeného, a proto se rozhodl si tiše najít lepší místo. Podařilo se.

Chtěl o tom na rovinu informovat v práci. V tom ale přiběhl šéf a začal mu cosi hlasitě a důrazně vytýkat. Litanie nadřeného končila výzvou, aby onen náš přítel raději podal výpověď.

Náš přítel se líbezně usmál a odpověděl: „Když mi dáte tři platy.“

Šéf zaburácel: „Dva vám musí stačit.“

Měl pravdu, opravdu stačily.


Radost idiota:

Od zdravého a prospěšného štěstí, o kterém více příště, je třeba odlišit „radost idiota“. Takový idiot si vesele zapálí ohýnek na koberci a má radost, jak to pěkně hoří.

Radost idiota se objevuje i v životech moudrých a rozumných lidí. Např. radost z pomsty se často obrací proti mstiteli, stav intoxikace alkoholem nebo drogami končí kocovinou a problémy a vzrušení při hazardu ústní v nudu a vyčerpání.

Podobně nebezpečné bývají opojení mocí, nepodložená pýcha nebo přehnané sebevědomí.

Léčba a svépomoc: Pomáhá prakticky totéž, co při zvládání jiných rizikových emocí: fyzická aktivita, relaxace, klidné prostředí, komunikace a zdravý rozum. Žádný úspěch totiž není naprostý. Ve světě lidí bychom těžko hledali něco, co by nemohlo být ještě lepší, než jaké to je. Jestliže už člověk chce něco oslavit, může to udělat inteligentně.

http://www.drnespor.eu/denicek.html
Návštěvník
 


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků