„Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod nop » stř 07. led 2015 22:37:07

vostalpetr píše:Díky Nope,

já jsem si říkal, že by to mohlo být dáno tou rychlostí generátorů,

ale stejně je to hodně 50 Hz,...

No a tím je vysvětleno,
proč lidstvo od 20. století blbne na druhou,

protože je díky elalektřině neustále ozařován gama vlnami,.

Technické parametry, vlastnosti materiál atd. poskytují možnosti
a v rámci možností dosahujeme nějaké cíle (stroje) a jsme bez zkušeností.

Po čase nasbíráme zkušenosti a děláme korekce, a někdy je také pozdě.
Madame Curie a její dcera pracovaly s radioaktivními roztoky , ozařovaly si nevědomky prsty,
aniž by věděly, že si tím zadělávají na potíže s leukémií.

Těm 50 Hz opravdu působí rozladěnost a pocit vyrušování,
navíc zmagnetizování železa v jádru cívek vytváří novou frekvenci 100 a 150,
to vše je v tom transformátorovém hluku.¨¨

Pro jiné kmitočty než dosavadních 50 by se muselo vše překonstruovat a zavést plošně,
alespoň na omezeném a přísně ohraničeném území,
(jako je těch 16,7 Hz u lokomotiv v DE, AU a Švýcarsku).

Takže jsme zpracovali možnosti poskytnuté z přírody (železo, měď, gravitace a magn. pole)
do podoby strojů, které pro práci vyhovují,
a potom jsme začali zjišťovat co to dělá s měkkým tělem a psychikou.

Také se v polovině 20. století zjitilo, že zvuk o frekvenci cca 6 Hz sice ucho neslyší,
ale působí na člověka pocitem neklidu až úzkosti.
To je 6 Hz dopadajícího zvuku na čelo, tvář a ruce, ale vevnitř hlavy 6 Hz je theta.

Theta se hodí pro inspiraci, ale ne pro vojsko a vůbec pro bdícího.
Je teorie, že při obléhání Jericha mohlo dojít k tomu,
že ti trubači foukali ten tón.

Všichni z Jericha to na hradbách sledovali po šest dní, a upadli
do rozladěnosti. V sobě chtěli mít bdělý stav ale přes hlavu přicházelo pobádání k meditaci a snění.
Takže je to rozložilo psychicky, protože při snění a meditaci se obtížně hájí stěny města.
Dějiny říkají, že sedmého dne město padlo.

Fyzikálně toho lze dosáhnout, je-li trubka dlouhá 25 metrů nebo 12,5 metrů (dané konstrukcí).
Pokud by byla tahaná na podvozku, bylo by to možné. Trubači by si ovšem museli zacpat uši voskem a střídat se,
a vlastní lidé by museli tábořit dosti daleko.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: muzikanti o solfeggio frekvencich

Nový příspěvekod Pavla » čtv 08. led 2015 11:10:22

irulan píše:

tohle jste četli? Bezva diskuse na téma "solfeggio frekvence", někteří to i ve své objektivitě a nezaujatosti proti této hovadině zkoušeli prakticky. Leč všichni museli uznat jaká je to fakt blbost (ovšem patřičně vědecky podaná :D )
Mě by zajímalo, co to je za lidičky, kteří přicházejí na takové neuvěřitelné pitominy a pak to pustí do světa a lidi se toho chytají jak vosy sladkýho. Hlavně že to vypadá "chytře" a že to s námi rezonuje (tedy chceme to slyšet). Já bych si tipla, že zkoušejí, co jsou lidi schopný sežrat, kam až můžou jít v oblbování už tak zblblého lidstva. :D
"Božská frekvence", "5D - dimenze vyššího vnímání", taky ten 21.12.2012 - ona se sice žádná předpověď nevyplnila, ale nám to nevadí, my věříme dál (pač chceme ;) )


kritický rozum je potřeba vždycky... :D

Poslouchat tyhle frekvence proto, aby člověk zažil Božské vibrace,duchovně se povznesl... to je opravdu sebeklam jako hrom.
Ale zase si dokážu představit, že když člověk netlačí na pilu, jen je v přítomnosti těchto zvukových vibrací a nijak do toho necpe svoje přání a představy o tom, jak a co má cítit, tak se jeho energie dokáže sesynchronizovat s tou nahranou frekvencí... Podobně jako když jsi v pohodě a pustíš si svoje oblíbené Kabáty.. TAk se za chvilku přistihneš, že si pobrukuješ s nima, v očích se ti zračí zažívaná pohoda a ta písnička tě pak provází ještě dlouhou dobu poté, co už ji dávno neslyšíš, ale zní v tobě... Tak takhle podobně pak v tobě zní ta naposlouchaná frekvence... No a k čemu to je? Asi k ničemu, kromě právě přítomné zažité pohody...
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod irulan » čtv 08. led 2015 12:21:19

nejsem nějak kritická k těm nahrávkám, proč ne, můžou být příjemný, ale ty komentáře a vysvětlení jsou pro mě děsný hovadiny a mám dojem, že jde zase hlavně o komerci, jak z toho udělat něco vyjímečnýho, zajímavýho a univerzálně pomáhajícího. Prostě oblbovačka, lživá reklama.
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod vostálník » pát 09. led 2015 9:15:57

Ale je vidět,

že jsem s tím Beethovenem co vyhrává v samadhi měl pravdu,

vždyt ta devátá symfonie je popis různých duchovních frekvencí podobně jako na duchovní cestě,

a konečný chorál se pak nese na vlnách frekvence božské lásky...


Ovšem slepí a hluší nevidí a neslyší,

a když vede slepý slepého, oba spadnou do jámy...
vostálník
 

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků