„Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod rafael » úte 06. led 2015 18:49:03

vostále ty ses opravdu překonal a překvapil jsi mě s tímto příspěvkem, oceňuji to..

když to tak čtu si říkám na jaké frekveci funguje tělo když mysl stojí.. možná frekvence vesmíru,ticha, boha nebo duše je fyzikálně třeba taky na této vibraci.. a až tělo trvale dosáhne této frekvence a udrží si ji dojde k takzvané realizaci člověka, tělo srovná vibraci svoji s vibrací duše a vesmíru..

ale je to jen moje laická spekulace
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod rafael » úte 06. led 2015 19:26:57

vostalpetr píše:No překvapím tě ještě víc,

můžeš to klidně číst i jako kritiku,

protože když vytrhneš z boha jeden aspekt (lásku)

tak pak máš třeba tuto frekvenci...


To je to, co je ve vyzařování duchovní síly mistrů evidentní,

mají zesílený ten aspekt, kterému věnovali především pozornost


určitě máš v něčem pravdu..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod irulan » úte 06. led 2015 20:02:06

No tak ze jsou různe formy vlnění a ze spolu muzou interagovat, to bych nepopirala, to je i z běžný fyziky prokázaný. Že zvuky, harmonie muzou ovlivňovat naši psychiku, pohoda souhlasim. Ale "božská frekvence"? Ze by jako byla nejaka speciální? A jeste takto "numerologicky" zdůvodněna? 527 x za sekundu.....i ta sekunda je pouze relativní jednotka.

Sorry, ale ten článek mi prijde jako jeden z mnoha rádoby-vědeckých blabolu jeste tak blbe vylepšeny esoterickymi výrazy (odtud vítr fouká) - ale pobavila jsem se nad kvetnatosti a vynalezavosti vybájených "vědeckých" výrazů.
Docela sranda :D

Před nedávnem vyšlo najevo, že v podmínkách naší lidské civilizace v přísném utajení, v tichosti a daleko od hlučné civilizace po stovky let probíhal velmi komplikovaný, ale jinak veskrze fascinující výzkum, jehož se po generace účastnili ti nejváženější mudrci z prostředí syrských a jemenských kast kabalistů. Cílem tohoto pro nás jen stěží představitelného výzkumu bylo identifikovat frekvenci, na které „vysílá“ „Univerzální Moudrost“ nebo chcete-li „Božská Energie“.
Do poslední fáze tohoto výzkumu byli opět ve veškeré tichosti přizváni někteří velmi známí odborníci v oblasti vlivu léčivých energií na lidský organismus a lidské vědomí a také někteří dostatečně hluboce duchovně vyzrálí hudebníci. Výběr těchto osob provedla nejvyšší kabalistická konkláve mudrců a tak pozvánku k finální části výzkumu obdržel například vynikající vědec, duchovní člověk a průkopník alternativní medicíny dr. Leonard G. Horowitz, z hudební scény pak například Don Nicoloff nebo Jonathan Goldman.

V okamžiku, kdy se lidský hlas a hudební nástroje naladily na tuto frekvenci, začaly se dít zcela neuvěřitelné věci. Tak například zvuk piána a kytary, těchto dvou hudebních nástrojů naladěných na frekvenci 528 Hz způsobil, že během několika vteřin zmizely veškeré geofyzikální entropické energie (energie, které za normálních okolností blokují tok životní energie) v okruhu 11 kilometrů čtverečních!!
Lidský hlas intonující jakoukoliv samohlásku „a“, „e“, „i“, „o“ nebo „u“ na frekvenci 528 Hz prakticky okamžitě aktivoval u interpreta samoléčící procesy na buňkové úrovni, čakrové úrovni a úrovni torzních polí o naprosto fatální intenzitě. Například rakovinové markery v krevním řečišti poklesly o 50% během prvních pěti minut hlasové produkce a po jejím skončení se na této hladině udržovaly ještě dalších osm týdnů. Přičemž délka aktivní produkce k délce výsledného efektu má kvadratický vztah.
Takových experimentů bylo provedeno obrovské obrovské množství. Lze říci, že číslo „528“ v rovině frekvence v sobě obsahuje základní „hudební, ale i matematickou matrici stvoření“. Je to „Frekvence Energie Kosmické Lásky“, která dokáže jakoukoliv izolovanou formu života prostřednictvím její srdeční čakry opětovně připojit na ústřední zdroj Kosmické Lásky. Ve skutečnosti frekvence „528“ v sobě obsahuje informace, které tvoří „Ústřední Zákon“ všech zákonů fyziky. Navíc se ukazuje, že pokud je lidské vědomí správně naladěné na frekvenci 528 Hz, dokáže zcela bezpečně opustit časoprostorové a všeobecně energetické mantinely tohoto rozměru. U pokusných respondentů byl zaznamenán zcela fantastický nárůst duchovní inteligence, asociativních a inspirativních faktorů, které poté dokázaly bezpečně a trvale rezonovat uvnitř vědomí daného jedince.
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod irulan » úte 06. led 2015 20:17:06

Dyt ja jsem blazena z te srandy, smích přece nejvíc uvolňuje :D
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod rafael » úte 06. led 2015 21:31:33

vostalpetr píše:Smích je ale frekvence theta,

pokud bys chtěla smích gama,

tak to pak místo smíchu musíš ústy "prdět" jak to dělaj malý dětí....


To je takovej ten smích "prdím na to"


gama theta atd..

no to už sme u rentgenu nebo gama nože :D :P :phew: :yeah:
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod irulan » úte 06. led 2015 22:23:28

vostalpetr píše:Smích je ale frekvence theta,

pokud bys chtěla smích gama,

tak to pak místo smíchu musíš ústy "prdět" jak to dělaj malý dětí....


To je takovej ten smích "prdím na to"

:D jo dík za radu, od tedka se hodlám smát jen prdenim s božskou frekvenci 527 Hz
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod rafael » úte 06. led 2015 22:57:35

irulan píše:
vostalpetr píše:Smích je ale frekvence theta,

pokud bys chtěla smích gama,

tak to pak místo smíchu musíš ústy "prdět" jak to dělaj malý dětí....


To je takovej ten smích "prdím na to"

:D jo dík za radu, od tedka se hodlám smát jen prdenim s božskou frekvenci 527 Hz


tak si řikám že ty budeš vědět jaké mají frekvence rentgen.. :yeah:
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod irulan » úte 06. led 2015 23:09:38

:) Jednicka se sedmnácti až dvaceti nulama, to bys neuprděl (ale to je uz jen elektromagnetický, ne zvukový hmotný vlneni)
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod irulan » úte 06. led 2015 23:16:47

Heledte, jeste jsem pro doplnění ty srandy s frekvencema vedomi našla
Vyšší Beta / Gamma / Lambda: 40 - 500 Hz. Donedávna chyběl dostatečný výzkum tohoto frekvenčního pásma, avšak výzkumy některých badatelů (např. Neuroscience Unit při University of Birmingham; Center for Neuroacoustic Research aj.). přinesly poznatky o tom, že i aktivita mozku na kmitočtech v pásmu od 40 Hz výše se spojuje s některými stavy vědomí, jako např. mystická a šamanské extáze. (Lambda - cca 200 Hz).Zde je přehled některých frekvencí a stavů vědomí, které se jeví být s nimi spojené: ***************************************************************************** *
35 Hz - probuzení středních čaker a jejich vyvážení *
55 Hz - frekvence při tantrické józe, stimuluje kundalini *
63 Hz - astrální projekce *
70 Hz - mentální a astrální projekce *
80 Hz - uvědomění si životního směřování *
83 Hz - otevírá "třetí oko" *
90 Hz - pocity bezpečí, pohody a vnitřní rovnováhy *
105 Hz - celkový přehled o celé situaci *
108 Hz - nejvyšší poznání *
120 - 500 Hz - pohybování předměty, přeměna hmoty a transmutace.

Stačil by mi "celkový přehled o cele situaci" :D :D :D
Ale Janinka, to je jiná, ta nám kmitá na 108 Hz :D

http://datab.us/Videos/4Kk16Vr6TFg
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod rafael » úte 06. led 2015 23:29:00

irulan píše:Heledte, jeste jsem pro doplnění ty srandy s frekvencema vedomi našla
Vyšší Beta / Gamma / Lambda: 40 - 500 Hz. Donedávna chyběl dostatečný výzkum tohoto frekvenčního pásma, avšak výzkumy některých badatelů (např. Neuroscience Unit při University of Birmingham; Center for Neuroacoustic Research aj.). přinesly poznatky o tom, že i aktivita mozku na kmitočtech v pásmu od 40 Hz výše se spojuje s některými stavy vědomí, jako např. mystická a šamanské extáze. (Lambda - cca 200 Hz).Zde je přehled některých frekvencí a stavů vědomí, které se jeví být s nimi spojené: ***************************************************************************** *
35 Hz - probuzení středních čaker a jejich vyvážení *
55 Hz - frekvence při tantrické józe, stimuluje kundalini *
63 Hz - astrální projekce *
70 Hz - mentální a astrální projekce *
80 Hz - uvědomění si životního směřování *
83 Hz - otevírá "třetí oko" *
90 Hz - pocity bezpečí, pohody a vnitřní rovnováhy *
105 Hz - celkový přehled o celé situaci *
108 Hz - nejvyšší poznání *
120 - 500 Hz - pohybování předměty, přeměna hmoty a transmutace.

Stačil by mi "celkový přehled o cele situaci" :D :D :D
Ale Janinka, to je jiná, ta nám kmitá na 108 Hz :D

http://datab.us/Videos/4Kk16Vr6TFg


suprová tabulka.. ještě že tohle téma vostál nahodil... ale.. jakou má asi frekvenci tělo když mysl shoří pomocí JÁ..jakou má duše JÁ?? tělo se srovná s duší vibračně..ale o jaké vibraci? dá se to pak ještě nazvat vibrací?? toť otázka..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod rafael » úte 06. led 2015 23:36:20

já mám na svém webu videa okem boha hora.. všechny jsem je kdysi viděl, pamatuju si, že tam povídali o tom, že pyramidy měli i podzemí komory, které měly určité vibrace, bylo jich 7 podle čaker..a lidí podle svého duchovního vývoje chodívali do těchto komor, aby jim pomáhali zvyšovat jejich vlastní vibrace těla a více se produchovňovali.. laicky si myslím, že na tom určitě něco bude, že ty frekvecne určitě k něčemu dopomůžou.. určitě nějakou nejvyšší má bůh sám a duše lidí taky.. možná to ani není zatím měřitelné, ale dokážeme se k tomu aspon měřením přiblížit.. tuhle frekvenci nebo vibraci dokážeme cítit od realizovaných lidí a v slabším měřítku i sami v sobě.. :knock: no jak to ale ve skutečnosti je to ví jen bůh sám :phew:
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod irulan » úte 06. led 2015 23:43:06

rafael píše:....... jakou má asi frekvenci tělo když mysl shoří pomocí JÁ..jakou má duše JÁ?? tělo se srovná s duší vibračně..ale o jaké vibraci? dá se to pak ještě nazvat vibrací?? toť otázka..

Tipuju minimalne ten rentgen :D

Kdyby si na to telo pustil trosku déle gama z atomový bomby, tak se vypaří i to telo (to nebylo vtipny :( :crazy: )
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

muzikanti o solfeggio frekvencich

Nový příspěvekod irulan » úte 06. led 2015 23:45:51

"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 07. led 2015 0:11:38

Nemám měřák na ty vlny... :D
Návštěvník
 

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 07. led 2015 0:15:28

vostalpetr píše:Ale ted mě napadlo,

proč je elektřina na 50 Hz,

to má asi nějakej důvod ???


Tedy to fakt nevím...


http://cs.wikipedia.org/wiki/St%C5%99%C ... 3%BD_proud
Návštěvník
 

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 07. led 2015 1:28:55

vostalpetr píše:Je tam toho hodně, ale proč 50 Hz jsem nenašel...

Třeba o tom bude něco vědět Miroslav....já při hodinách fyziky nedávala pozor..... ;)
Návštěvník
 

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod nop » stř 07. led 2015 3:17:22

vostalpetr píše:Je tam toho hodně, ale proč 50 Hz jsem nenašel...

Frenvence 50 nebo 50 asi vznikla jako praktický výsledek z konstrukčního řešení zdrojů elektřiny, tj. z počtu cívek a přijatelné rychlosti otáčení. Tedy konstruktéři vytvořili stroje, které byly pro použití a vytvoření elektřiny vhodné a ty stroje nabízely proud s frekvencí 50 nebo 60 Hz.

Tato skutečnost byla přijata od magnátů, kteří podnikali v energetice a chtěli obchod s dodávkami proudu nabídnout spotřebitelům (domácnostem i továrnám). Veřejnost si na tyto frekvence zvykla, neměla jinou možnost, protože generátory již byly vyvinuté a osvědčily se.

Letmo: frekvence 50, 60, 16,7 a 400 kmitů za vteřinu doma a v technice.

Z Wiki: "Všechny alternátory veřejné elektrické sítě pracují navzájem synchronně s jmenovitou frekvencí 50 Hz v Evropě nebo 60 Hz v USA….
Střídavý proud vzniká elektromagnetickou indukcí v generátoru, nazývaném alternátor. Frekvence otáčení rotoru v generátoru určuje frekvenci střídavého proudu..“

„V Evropě se používá sjednocená rozvodná síť o frekvenci 50 Hz, naproti tomu například v Severní Americe se v domácnostech používá elektrický rozvod o fázovém napětí 120 V při frekvenci 60 Hz,…

Zvláštní kapitolu tvoří speciální typy trakčního napájení v dopravě, kde se kromě stejnosměrného napájení trakčních vozidel (lokomotiv, trolejbusů, vozů metra či tramvají) používá běžná frekvence 50 Hz při speciálním zapojení fází střídavého napájení….

V některých zemích, např. v Německu, Rakousku a Švýcarsku, se u železnice používá třetinová frekvence 16 Hz (16,6Hz). Tato frekvence byla zvolena pro možnost jednoduchého odvození od frekvence 50 Hz v rotačních měničích. V současnosti je pro tyto napájecí sítě normována frekvence 16,7 Hz…. Důvody byly technické…

Střídavý proud je používán i v palubních sítích některých dopravních prostředků (letadla, lodě). V těchto případech je obvykle používáno střídavé napájení s vyšší frekvencí (typicky 400 Hz) pro snížení ztrát a zmenšení rozměrů a hmotnosti transformátorů….“
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod Pavla » stř 07. led 2015 8:04:38

irulan píše:Heledte, jeste jsem pro doplnění ty srandy s frekvencema vedomi našla
Vyšší Beta / Gamma / Lambda: 40 - 500 Hz. Donedávna chyběl dostatečný výzkum tohoto frekvenčního pásma, avšak výzkumy některých badatelů (např. Neuroscience Unit při University of Birmingham; Center for Neuroacoustic Research aj.). přinesly poznatky o tom, že i aktivita mozku na kmitočtech v pásmu od 40 Hz výše se spojuje s některými stavy vědomí, jako např. mystická a šamanské extáze. (Lambda - cca 200 Hz).Zde je přehled některých frekvencí a stavů vědomí, které se jeví být s nimi spojené: ***************************************************************************** *
35 Hz - probuzení středních čaker a jejich vyvážení *
55 Hz - frekvence při tantrické józe, stimuluje kundalini *
63 Hz - astrální projekce *
70 Hz - mentální a astrální projekce *
80 Hz - uvědomění si životního směřování *
83 Hz - otevírá "třetí oko" *
90 Hz - pocity bezpečí, pohody a vnitřní rovnováhy *
105 Hz - celkový přehled o celé situaci *
108 Hz - nejvyšší poznání *
120 - 500 Hz - pohybování předměty, přeměna hmoty a transmutace.

Stačil by mi "celkový přehled o cele situaci" :D :D :D
Ale Janinka, to je jiná, ta nám kmitá na 108 Hz :D

http://datab.us/Videos/4Kk16Vr6TFg
ta tabulka docela dava smysl....nejvyssi poznani 108Hz, a prakticka prace s energii jeste vyssi (a o dost vyssi) frekvence....
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: „Frekvence Energie Kosmické Lásky“

Nový příspěvekod rafael » stř 07. led 2015 19:36:17

irulan píše:
rafael píše:....... jakou má asi frekvenci tělo když mysl shoří pomocí JÁ..jakou má duše JÁ?? tělo se srovná s duší vibračně..ale o jaké vibraci? dá se to pak ještě nazvat vibrací?? toť otázka..

Tipuju minimalne ten rentgen :D

Kdyby si na to telo pustil trosku déle gama z atomový bomby, tak se vypaří i to telo (to nebylo vtipny :( :crazy: )


míříme od rentgenu k wifině.. :sos:

prosím tě na kdy se můžeme zde všichni na foru objednat na to ozařování u tebe?? :D
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: muzikanti o solfeggio frekvencich

Nový příspěvekod irulan » stř 07. led 2015 20:09:13


tohle jste četli? Bezva diskuse na téma "solfeggio frekvence", někteří to i ve své objektivitě a nezaujatosti proti této hovadině zkoušeli prakticky. Leč všichni museli uznat jaká je to fakt blbost (ovšem patřičně vědecky podaná :D )
Mě by zajímalo, co to je za lidičky, kteří přicházejí na takové neuvěřitelné pitominy a pak to pustí do světa a lidi se toho chytají jak vosy sladkýho. Hlavně že to vypadá "chytře" a že to s námi rezonuje (tedy chceme to slyšet). Já bych si tipla, že zkoušejí, co jsou lidi schopný sežrat, kam až můžou jít v oblbování už tak zblblého lidstva. :D
"Božská frekvence", "5D - dimenze vyššího vnímání", taky ten 21.12.2012 - ona se sice žádná předpověď nevyplnila, ale nám to nevadí, my věříme dál (pač chceme ;) )
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 návštevníků