SPOLEČNOST

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Tara » sob 03. říj 2020 19:06:56

Noo, zrovna tebe bych v té straně viděla, když nedokážeš vidět jiného vhodného premiéra, než Babiše..., vyloženě stranického diktátora...

Naštěstí, alespoň v Praze, se při volbách ukázalo, že více lidí vyznává jiného hodnoty, mám radost z úspěchu M. Němcové...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2761
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » sob 03. říj 2020 20:21:04

Tara píše:Naštěstí, alespoň v Praze, se při volbách ukázalo, že více lidí vyznává jiného hodnoty, mám radost z úspěchu M. Němcové...

Aha, moc přehled nemam, myslel jsem že ta ježibaba je z TOP09.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » sob 03. říj 2020 20:26:24

miroslav píše:
Zdeněk píše:Jj, Martin Jaroš, "marketingový odborník", tudíž když se je to užitečné, argumentace ad hominem, umí to pěkně zaplést do příběhu. Ev. obrana bude potencovat příběh.

Že bývalý stbák není žádný svatoušek, to naznačovat nemusí. Nicméně že Babiš šel do politiky protože už se na to nemohl dívat, tomu docela věřím. Čili v té politické žumpě je na tom ještě relativně dobře. Např. v porovnání s lůzou TOP09.


No já taky nejsem žádný svatoušek (hlavně v době dospívání). Akorát v politice - kariéře - jako nestraník jsem se nijak neušpinil.
Na vysoké škole mne šéf navě vzniklého SSM přesvědčil, abych tam vstoupil, protože potřebuje aby tam byli normální lidé a ne jen bývalí členové leninského svazu mladých, protože SSM víceméně rozhodovalo (doporučovalo straně), koho z profesorů vyhodit a koho ne. A tak jsem tam vstoupil (moc mě tam nechtěli, ale prošlo to). Bylo třeba ty "lenince" rozředit a přehlasovat - paralyzovat.
No a pak v zaměstnání, ze mne jako mladého nadějného i když nestraníka udělali ředitele odboru IT (celostátního podniku) Pode mnou bylo asi 10 vedoucích a pod nimi asi dalších 100 lidí. A když jsem se zapracoval, přišel za mnou ředitel firmy s tím, že musím přece vstoupit do strany, jinak takovou důležitou funkci nemohu vykonávat. Já jsem to odmítl, a vzhledem k tomu, že se zrovna systém začal hroutit (ředitelství bylo na Václaváku a pod okny demonstrace a projevy Havla a pod.) tak mne nestihli vyhodit. Ředitel si asi nebyl jistý jak se k tomu všemu postavit, tak mne raději nechal na pokoji. :)

Taky jsem dělal v IT, dělníka (programátora). Je to naprd, protože ta práce překážela (sebe)uvědomování.
Nejlepší byla práce nočního hlídače, jenomže pak jsem zase skoro přestal spát (a to má teda fest zdravotní následky).
Nechtěl bych dělat ředitele (tedy ne že bych ty prachy nechtěl), to radši kopat výkopy s cikánama. Fakt :).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod miroslav » sob 03. říj 2020 21:06:03

Tara píše:Noo, zrovna tebe bych v té straně viděla, když nedokážeš vidět jiného vhodného premiéra, než Babiše..., vyloženě stranického diktátora...

Naštěstí, alespoň v Praze, se při volbách ukázalo, že více lidí vyznává jiného hodnoty, mám radost z úspěchu M. Němcové...


Dneska premiér by měl umět anglicky, neb je to funkce nejen pro nás ale také v rámci evropské unie. Neměl by být naivní a umět se pohybovat ve velkém mezinárodním byznysu, aby se nenechal oblbnout různými lobbisty. A v tom by Němcová podobně jako Parkanová asi neobstála.

Nicméně, koho si zvolíme (většina nás), toho s zasloužíme. Tak to má být, ta je to správně :)
To je náš osud...
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3549
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » sob 03. říj 2020 22:13:30

To je náš osud...


To tedy váš vosud stojí za pěkný hovno,

vnucovat druhým pod pohrůžkou násilí i pomocí násilí své vidění světa je tedy pěkná šlichta...
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » sob 03. říj 2020 22:27:31

Před lety jsem se s p. Babišem setkal na obědě. Bylo to poté, co jsem ho poprvé zkritizoval na Facebooku. Naivně jsem si myslel, že budeme mluvit o pár bodech, které jsem pokládal za důležité. Samozřejmě to tak vůbec nedopadlo. Největším šokem pro mě bylo, jakým způsobem a jak vulgárně p. Babiš mluvil o lidech kolem sebe. U lidí z opozice to člověk tak nějak čeká. Ale i o vlastních ministrech a poslancích. Debil bylo myslím ještě nejmírnější slovo. Nad poslanci (vlastními) jen mával rukou a říkal, že je před volbami neviděl ani pět minut, že mu některé přivedli pomalu z ulice a on je odmávl, nebyl čas takové věci řešit. Na konci mi řek, ať svoje nápady napíšu do jeho knížky a nashle.

Asi jsem nikdy nepotkal nikoho, kdo by svým týmem pohrdal až tak otevřeně, ale jinak takové typy šéfů znám... Od té doby si myslím, že nikdo, kdo je zároveň inteligentní a sebevědomý, nemůže pro premiéra dlouhodobě pracovat. To prostě žádná osobnost nedá, nechat se denně zadusávat do země. (Výjimkou jsou samozřejmě typy jako Faltýnek, kteří se prostě zapřou, protože z toho mají naprosto mimořádné zisky, ale takových bude málo.) A z toho mi taky nakonec vyrostla naděje. Babiš nedojede na nějakou dobrou práci opozice, ale na svoje vlastní HR. Lidské zdroje, jak se říká. Dřív nebo později pro něj nikdo schopný a silný nebude chtít pracovat, protože proč taky? Proč si ničit jméno a život? A ti, co mu zbydou, budou z definice slabší, budou poslouchat jeho chaotické a náhodné výkřiky, budou i sami od sebe dělat chyby - a ty chyby ho nakonec potopí. A to teď sledujeme v přímém přenosu.




Hahaha,

to spíš projde slon uchem jehly než že by ve světě došli dobroseři,

a spíš projde velryba uchcem jehly než že by se lidé nenechali voblbnout nějakejma řečičkama...

Čím větší pitomosti kdo hlásá, tím větší přízen hlupáků sklidí...
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Tara » sob 03. říj 2020 22:39:03

miroslav píše:
Tara píše:Noo, zrovna tebe bych v té straně viděla, když nedokážeš vidět jiného vhodného premiéra, než Babiše..., vyloženě stranického diktátora...

Naštěstí, alespoň v Praze, se při volbách ukázalo, že více lidí vyznává jiného hodnoty, mám radost z úspěchu M. Němcové...


Dneska premiér by měl umět anglicky, neb je to funkce nejen pro nás ale také v rámci evropské unie. Neměl by být naivní a umět se pohybovat ve velkém mezinárodním byznysu, aby se nenechal oblbnout různými lobbisty. A v tom by Němcová podobně jako Parkanová asi neobstála.

Nicméně, koho si zvolíme (většina nás), toho s zasloužíme. Tak to má být, ta je to správně :)
To je náš osud...

S posledními tvými dvěma větami souhlasím bezvýhradně :-)

Jinak, jsem ráda, že čím dál tím více lidí "volí" charakter jak strany, tak jednotlivců...., což když si vezmeš k letošní volbě, 30% ANO a 70% jinak smýšlejících, není zas až tak špatná volba....

Ono to půjde, bolestivě, ale půjde... k tomu charakternějšímu, čistějšímu.....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2761
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Tara » sob 03. říj 2020 22:41:11

Zdeněk píše:
Tara píše:Naštěstí, alespoň v Praze, se při volbách ukázalo, že více lidí vyznává jiného hodnoty, mám radost z úspěchu M. Němcové...

Aha, moc přehled nemam, myslel jsem že ta ježibaba je z TOP09.

Je za ODS...

Ra tam, bohužel, není.... nebo bohudík....?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2761
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod miroslav » sob 03. říj 2020 23:01:55

Já jsem pro demokracii.
Tedy že většina rozhoduje.
Sice to podle některých není "fér" pro menšinové názory a pro menšiny, ale tak to hold chodí v demokracii.
Díky Bohu.
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3549
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Tara » sob 03. říj 2020 23:03:49

miroslav píše:Já jsem pro demokracii.
Tedy že většina rozhoduje.
Sice to podle některých není "fér" pro menšinové názory a pro menšiny, ale tak to hold chodí v demokracii.
Díky Bohu.
:)

Díky Bohu jen za těch 30%....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2761
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 03. říj 2020 23:18:21

Největší potíž je asi v tom, že víc než na formě vlády záleží na charakteru těch, kteří vládnou.

Všeobecné volební právo v demokracii ovšem umožňuje, aby volili všichni, i ti s velmi nízkým IQ... se všemi tomu odpovídajícími důsledky.

IQ obyvatelstva v ČR: https://bohaty.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=590728
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » sob 03. říj 2020 23:48:37

miroslav píše:Já jsem pro demokracii.
Tedy že většina rozhoduje.
Sice to podle některých není "fér" pro menšinové názory a pro menšiny, ale tak to hold chodí v demokracii.
Díky Bohu.
:)


Já jsem pro fašismus.
Tedy že vůdce rozhoduje.
Sice to podle některých není fér pro méně cenné národy, ale tak to holt chodí, že silnější pes jebe..

Díky idotům....
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 4:33:09

Tara píše:
Zdeněk píše:
Tara píše:Naštěstí, alespoň v Praze, se při volbách ukázalo, že více lidí vyznává jiného hodnoty, mám radost z úspěchu M. Němcové...

Aha, moc přehled nemam, myslel jsem že ta ježibaba je z TOP09.

Je za ODS...

Ra tam, bohužel, není.... nebo bohudík....?

Ra v ODS skutečně není. Zato tam máte Novotného, kterého se (na rozdíl od Klause ml.) zbavit nemůžete, neb on je (spolu s Němcovou) vaší podstatou:

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 4:42:57

Zdeněk píše:
miroslav píše:
Zdeněk píše:Jj, Martin Jaroš, "marketingový odborník", tudíž když se je to užitečné, argumentace ad hominem, umí to pěkně zaplést do příběhu. Ev. obrana bude potencovat příběh.

Že bývalý stbák není žádný svatoušek, to naznačovat nemusí. Nicméně že Babiš šel do politiky protože už se na to nemohl dívat, tomu docela věřím. Čili v té politické žumpě je na tom ještě relativně dobře. Např. v porovnání s lůzou TOP09.


No já taky nejsem žádný svatoušek (hlavně v době dospívání). Akorát v politice - kariéře - jako nestraník jsem se nijak neušpinil.
Na vysoké škole mne šéf navě vzniklého SSM přesvědčil, abych tam vstoupil, protože potřebuje aby tam byli normální lidé a ne jen bývalí členové leninského svazu mladých, protože SSM víceméně rozhodovalo (doporučovalo straně), koho z profesorů vyhodit a koho ne. A tak jsem tam vstoupil (moc mě tam nechtěli, ale prošlo to). Bylo třeba ty "lenince" rozředit a přehlasovat - paralyzovat.
No a pak v zaměstnání, ze mne jako mladého nadějného i když nestraníka udělali ředitele odboru IT (celostátního podniku) Pode mnou bylo asi 10 vedoucích a pod nimi asi dalších 100 lidí. A když jsem se zapracoval, přišel za mnou ředitel firmy s tím, že musím přece vstoupit do strany, jinak takovou důležitou funkci nemohu vykonávat. Já jsem to odmítl, a vzhledem k tomu, že se zrovna systém začal hroutit (ředitelství bylo na Václaváku a pod okny demonstrace a projevy Havla a pod.) tak mne nestihli vyhodit. Ředitel si asi nebyl jistý jak se k tomu všemu postavit, tak mne raději nechal na pokoji. :)

Taky jsem dělal v IT, dělníka (programátora). Je to naprd, protože ta práce překážela (sebe)uvědomování.
Nejlepší byla práce nočního hlídače, jenomže pak jsem zase skoro přestal spát (a to má teda fest zdravotní následky).
Nechtěl bych dělat ředitele (tedy ne že bych ty prachy nechtěl), to radši kopat výkopy s cikánama. Fakt :).

Ono je to vlastně dilema hínajána vers. "moderní", "pokrokový" buddhizmus. Ono bezdomovectví lze přeci žít ve vile a k arahantství se oshovsky prosouložit. :)

Vedlejším efektem je zánik kultury Tibetu třeba či Trungpa delirium (ale by se takovými detaily zabýval).

Miroslav správně píše:Nicméně, koho (resp. co) si zvolíme (většina nás), toho (resp. to) s zasloužíme. Tak to má být, ta je to správně :)
To je náš osud...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 7:01:34

Díky Bohu jen za těch 30%....



To víš, za komoušů bylo lépe, to byla učast 100%

ale furt jsou na tom komouš Zeman a ESTbák Babiš docela dobře...

Lidi je stále milujou a volej... :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 04. říj 2020 7:15:53

Tebe taky milujou, tak nezáviď.
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 7:45:34

rozhoduje


No jo, ty věříš taky kdejaký pitomosti,

nejdříve rozhodovali králové a císařové "z boží vůle" a ted zase náká většina "z vůle lidu"

Navíc ta většina má do tý většiny hooooooooooooooodně daleko,

i kdyby byla volební účast 50% voličů, tak to není 50% občanů,

a kdyby z těch 50% voličů náká strana vyhrála s 51% hlasů,

tak mně to furt dává maximálně čtvrtinu voličů což bude nejspíš asi tak třetina vobčanů...

Takže fakt paráda,

a což teprve při 30% voličů, to bude přímo hitparáda, když pětina "idiotů" se cítí pověřena vládnout zbytku světa...




Ale o to nejde,

vůbec nevím proč by měl za lidi někdo vůbec rozhodovat,

pokud vím svéprávnosti obvykle zbývají zbavováni pouze idioti,

voliči jsou zřejmě ještě větší idioti než obvykle, páč se té své právnosti sami dobrovolně zbavují,

a pak se diví, že je nikdo neposlouchá,

no neposloucháá, když odevzdali svůj hlas někomu cizímu...


Samozřejmě todle psát je naprosto zbytečný,

to je podobný jako kritzovat gurui,

autoritářský ovce potřebují autoritu páč bez pasáka by byli ve světě jak ta zatoulaná vovečka...
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 8:49:30

Absolutno píše:vůbec nevím proč by měl za lidi někdo vůbec rozhodovat,

A proč by neměl?

Když si pozvu někoho vyčistit septik, tak já se mu v tom nebudu hrabat, nemám s tím zkušenosti, ať si to rozhoduje podle sebe, za mě.

Nebo co kdybych ti jako zákazník poroučel hele tyvole ty vokna mej trochu rychlejc, podívej tímhle švihem, a tohle si vem do druhý ruky...

... no tak vidíš.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 9:02:22

No vidím,

když si pozvu někoho na práci, tak samozřejmě rozhoduji,

ale když mně někdo přijde měnit hajzlík aniž bych si jej vobjednal, tak to pak na to čumím jak tele na nový vrata,

a ještě mu mám za to platit...


.....no tak vidíš (jaký píšeš pitominy)
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 9:18:08

Když si pozvu někoho vyčistit septik, tak já se mu v tom nebudu hrabat, nemám s tím zkušenosti, ať si to rozhoduje podle sebe, za mě.


Na to nespolíhej,

(vona je totiž vždy bližšší košile než kabát)

takže např. ted vezmu ze servisu skůtr kterej jsem tam dal na vopravu,

protože mně řekli že řídící jednotka stojí 25 000 Kč,

zatímco já jsem ji našel na netu za 7 500 Kč

A obdobně i s tím septikem

Tedy důvěřuj, ale prověřuj (obzvláště pak v servisech a u řemeslníků)
Absolutno
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků