SPOLEČNOST

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 9:03:07

Nebo co kdybych ti jako zákazník poroučel hele tyvole ty vokna mej trochu rychlejc, podívej tímhle švihem, a tohle si vem do druhý ruky...


Co bys nemoh,

ale co můžeš a jak můžeš někomu poroučet,

když jsi mu odevzdal svůj "HLAS" ???

Víš co můžeš ???

Leda tak držet hubu,

holt jsi vsadil do loterie s nejistým výsledkem, strana nemusí vyhrát, politik neplní svý sliby,

a ty musíš platit a držet hubu...



To víš (vlastně asi nevíš) i tady platí, že ohen je dobrý sluha ale zlý pán,

tady to vlastně platí asi ouplně nejvíc, když si přímo volíš svého "pána"
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 9:25:25

Absolutno píše:ale když mně někdo přijde měnit hajzlík aniž bych si jej vobjednal, tak to pak na to čumím jak tele na nový vrata

Ale vobjednal jsi si ten hajzlík, ale byl součástí širší zakázky, kterou si už neuvědomuješ.

Když si třeba pronajmeš byt v paneláku, tak je to součástí širší zakázky. A ní je např. závazek, že ten panelák byl postaven podle určitých pravidel (kterým hovno rozumíme), tudíž jen tak nespadne.

Nebo když ti partnerka po aktu řekne rozsviť a ty smáčkneš vypínač, tak si můžeš krátkozrace představovat, že jsi způsobil světlo. Ale je za tím trochu víc než ten tvůj prstík na vypínači - třeba atomová elektrárna, která nevybuchne, nebo izolace drátů, který tě nezabijou. Tudíž se v tý ložnici můžeš rebelsky rozhodovat, že jako anarchista rozsvěcovat nebudeš, ale to je asi tak všechno, jinak kušuj a drž krok, neb jsi nevědomý (kontraktu).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Tara » ned 04. říj 2020 10:33:45

Mě se docela líbil příspěvek Igora Chauna na FB, z 2.10.2020:


VOLBY MAJÍ TOLIK SMYSLU, KOLIK MY JIM DÁME!
Přátelé, DĚKUJU! Vím, že jsem včera poněkud neobvykle spojil téma svého Svátku s apelem JÍT K VOLBÁM! Částečně se za to omlouvám, ale stojím si za tím! – Děkuju, kdo mi rozumíte a chápete má slova. Překvapuje mne, kolik je zároveň NESOUHLASNÝCH, rádoby rebelujících výkřiků. Že volby „nemají smysl“ a že nepůjdou! - Lidi, pochopte, že SPOLEČNOST MUSÍ BÝT ORGANIZOVÁNA a že lepší než demokratický systém zatím jako funkční NEMÁME. Popírat smysl voleb může jen snílek, fantasta nebo blázen. Protože neúčast ve volbách vede k rozkladu společnosti. Společnost musí být lokálně i centrálně vedena a toho absence vede k ROZKLADU! Naivové, kteří si myslí, že volbou politika či strany odevzdávají svou Duši či Svobodu „ďáblu“ volají nevědomky PO ROZPADU organizované společnosti, po bojůvkách, po ostrůvcích lokálních šéfů, ohnisek a vůdců. Po nastolení práva silnějšího, po zmatku a boji. A dokonce i po invazi obávaných migrantů v okamžiku, kdy země a stát nefungují jako organizovaný systém! Copak to nechápete???

Copak nechápete, že volby mají smysl? – VOLBY MAJÍ TOLIK SMYSLU, KOLIK VY JIM DÁTE! - Opravdu mne překvapuje, jak se rozmohl názor “nejít volit“. Kdo si to myslí, řeže si větev pod sebou samým, pod svými dětmi a pod příštími generacemi. Protože když to nezastavíme, vždy se objeví nějaká „Alena“, která projí příštím generacím další bilion. Když jí to dovolíte!
Hrdinství není „nejít volit“!
Frajeřina a hrdinství je JÍT VOLIT!!! I kdyby třeba jen menší zlo…

Lidi, probuďte se, sami od sebe, protože jinak bude budíček děsivý…
A věřte, že VY, křiklouni po svobodě mimo systém, půjdete jako první! Protože v nesvobodné společnosti jdou na řadu mimochodníci a bílé vrány JAKO PRVNÍ! Tak to bylo za všech diktatur, totalit a autoritářských režimů! – Překvapuje mne, že to nevidíte a že svým nezájmem o společné dění vytváříte možnost sebezničení!

Řeknu to ještě jednou. Vy všichni, kdo voláte po svobodě „mimo systém a mimo volby“ zařvete (BUDETE SEJMUTI!) jako první, když to tady trvale a napevno převezmou, i díky vaší apatii, amorální grázlové a kupčíci s MOCÍ A SE STRACHEM!… Podívejte se teď, co se děje s tzv. kovidem a jací zpupní lidé a jakým brutálním způsobem vám krok za krokem odebírají svobody! A tomu je třeba se postavit!
Oni teď zkoušejí, co vydržíme. A učí se a připravují další kroky. Když dnes neřekneme NE, bude to zítra mnohem obtížnější.

Pokud máte děti, pokud milujete tuhle zemi, pokud věříte v Boha a v možnost harmonie a lásky PŘÍŠTÍ A ROZVINUTĚJŠÍ lidské společnosti, dělejte TEĎ, co je vaše výsada, právo a povinnost.
K SOBĚ I DRUHÝM…

Děkuju, Igor!

____________________________
Ptáte se mne, koho volím? - Neřeknu. Ale obecně povím, že když někdo opravdu neví, ať se zajímá třeba o starosty a nezávislé, protože to jsou lidé z praktického výkonu života a rozumí běžnému chodu společnosti. A jsou ukuti ve výhni každodenního života. Také si vážím paní Markéty Pekarové Adamová z TOP09, protože je to po delší době mladistvá, půvabná a inteligentní žena v české politice. A s naostřeným jazykem. Také lze volit Piráty, jsme-li "protestní".
Pokud podnikáte, na řadě je ODS, která by měla být vaším zastáncem.
Zásadně nevolím strany, které chtějí naši malou zemi IZOLOVAT ve jménu falešného národovectví a ochrany. To jsou pro mne kupčíci se strachem.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod miroslav » ned 04. říj 2020 11:21:44

Absolutno píše:

voliči jsou zřejmě ještě větší idioti než obvykle, páč se té své právnosti sami dobrovolně zbavují,

a pak se diví, že je nikdo neposlouchá,



Těm, co nejdou volit, je to zřejmě jedno, jak to dopadne, tak nechávají ostatní za ně volit.
Pokud jim to jedno není a volit nejdou, tak jsou to pak opravdu idioti.

Nejspíš anarchisti :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod miroslav » ned 04. říj 2020 11:36:56

Absolutno píše:No vidím,

když si pozvu někoho na práci, tak samozřejmě rozhoduji,

ale když mně někdo přijde měnit hajzlík aniž bych si jej vobjednal, tak to pak na to čumím jak tele na nový vrata,

a ještě mu mám za to platit...


.....no tak vidíš (jaký píšeš pitominy)


Záleží na tom jaké jsou schválené platné zákony, které by něco takového umožňovaly nebo neumožňovaly. A o tom v zastupitelské demokracii rozhodují zvolení zastupitelé.
A nebo, když stát nefunguje dobře, tak v konkrétním případě o tom mohou rozhodovat různé gangy, mafie nebo šílený ozbrojený instalatér, které mu jsi se dostal do hledáčku :D

Zkrátka budeš se asi muset smířit s tím, že žiješ ve společenství více lidí nebo budeš raději pořád brblat, že se ti ubližuje (chudáčku :'-( ).
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 11:37:37

Ale vobjednal jsi si ten hajzlík, ale byl součástí širší zakázky, kterou si už neuvědomuješ.



Hahaha,

vo tom fakt nic nevím, což bude nejen tím, že si to neuvědomuju...

Prostě jsem se na žádný širší zakázce rozhodně dobrovolně nepodílel,

to DOBROVOLNĚ je docela podstatný, vopakem je totiž z PŘINUCENÍ...

Myslíš asi něco v tom smyslu jako je (dobrovolná) povinná školní docházka... :crazy: :crazy: :crazy:
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 11:41:24

Těm, co nejdou volit, je to zřejmě jedno, jak to dopadne, tak nechávají ostatní za ně volit.
Pokud jim to jedno není a volit nejdou, tak jsou to pak opravdu idioti.

Nejspíš anarchisti


V případě demokratických idiotů to tak asi nejspíš bude viděno,

ani se tomu nedivím, jsou to ideologičtí podvodníci co prodávaj "suchou vodu"

a stanovují pravidla samozřejmě tak, aby na tom nikdy neprodělali....


Za mě volit nemůžeš, to si jenom myslíš, páč to máš v palici vypatláno demokratickou ideologií...
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 11:43:58

Tara píše: Ptáte se mne, koho volím? - Neřeknu. Ale obecně povím, že když někdo opravdu neví, ať se zajímá třeba o starosty a nezávislé, protože to jsou lidé z praktického výkonu života a rozumí běžnému chodu společnosti. A jsou ukuti ve výhni každodenního života. Také si vážím paní Markéty Pekarové Adamová z TOP09, protože je to po delší době mladistvá, půvabná a inteligentní žena v české politice. A s naostřeným jazykem. Také lze volit Piráty, jsme-li "protestní".
Pokud podnikáte, na řadě je ODS, která by měla být vaším zastáncem.
Zásadně nevolím strany, které chtějí naši malou zemi IZOLOVAT ve jménu falešného národovectví a ochrany. To jsou pro mne kupčíci se strachem.

Já volil SPD (poprvé). Tomio je sice populista a levičák, ale kdopa by se o takové detaily staral, v době války (škoda, že tu nemáme Orbána).

Před mnoha lety jsem strávil půl roku v Indii, hledal osvícení. Nic jsem proti muslimům neměl, protože jsem o nich nic nevěděl. A tudíž byl zvědav, chtivý poznávat. A tam jsem je začal nesnášet. Charakterizovat je jediným slovem - řekl bych podlost. Odhadem cca 2-5 z těch cca 100 muslimů, které jsem tam poznal blíže, byli vskutku slušní (kdežto hinduisti byli fajn a byla s nima sranda).

Indičtí muslimové samozřejmě nejsou všichni muslimové, věřím, že např. v Indonézii to bude o mnoho lepší. Ale jak kdesi prohlásil náš velvyslanec Kmoníček, se somálskými muslimy se prostě nedohodnete.

Vietnamci se integrovali parádně mimochodem, je to kulturní národ.

Nemyl se, to vy (genderoví a lidskoprávní) dobroserové máte strach, strach vidět věci jak jsou. A tak tleskáte Chamberlainovi mávajícímu Mnichovskou smlouvou.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absurdno » ned 04. říj 2020 11:45:00

Zkrátka budeš se asi muset smířit s tím, že žiješ ve společenství více lidí nebo budeš raději pořád brblat, že se ti ubližuje (chudáčku :'-( ).


No a ty se budeš vytahovat tím, jak jsi volil násilí,

tedy jakej jsi uvědomělej demokrat ....


Ty ubožáku...

Proč bych se měl s tím smířit,

kdyby ti vlezl do bytu zloděj, tak mu ještě pomůžeš stěhovat to co uloupil ???
Absurdno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absurdno » ned 04. říj 2020 12:17:30

Nemyl se, to vy (genderoví a lidskoprávní) dobroserové máte strach, strach vidět věci jak jsou. A tak tleskáte Chamberlainovi mávajícímu Mnichovskou smlouvou.


Já mu fandím,

jednat o druhých bez nich je skvělá ukázka demokracie,

no nakonec se čechům (demokratům) vrátilo jen to, co udělali o dvacet let dříve sudetským němcům...
Absurdno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 04. říj 2020 12:37:16

Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 13:00:32

Absolutno píše:vo tom fakt nic nevím, což bude nejen tím, že si to neuvědomuju...

Prostě jsem se na žádný širší zakázce rozhodně dobrovolně nepodílel,

to DOBROVOLNĚ je docela podstatný, vopakem je totiž z PŘINUCENÍ...

No nejdřív by to chtělo vůbec připustit, že širší zakázka existuje...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 13:01:18

Absurdno píše:no nakonec se čechům (demokratům) vrátilo jen to, co udělali o dvacet let dříve sudetským němcům...

Nebyli sem pozváni, aby nám zemi ukradli, ale aby sloužili českému panovníkovi. Takový byl kontrakt...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absurdno » ned 04. říj 2020 13:32:26

Zdeněk píše:
Absolutno píše:vo tom fakt nic nevím, což bude nejen tím, že si to neuvědomuju...

Prostě jsem se na žádný širší zakázce rozhodně dobrovolně nepodílel,

to DOBROVOLNĚ je docela podstatný, vopakem je totiž z PŘINUCENÍ...

No nejdřív by to chtělo vůbec připustit, že širší zakázka existuje...


Jak by mohla existovat ?

Ty jsi někde podepisoval nákou smlouvu či objednávku ???

Nikdo se tě na nic neptal a už s tebou začali jednat jak s otrokem,

toho se taky nikdo na nic neptá a rovnou je z něj votrok a je k tomu být otrokem nucen násilím...

No i mě bez ptání přiděli jejich evidenční koncentráčnický číslo (rodné číslo)

ale já jsem s nima rozhodně nic neuzavíral, naopak, byl jsem jimi vždy pod pohrůžkou násilí nucen jednat tak a tak,

no jak ten votrok či kus dobytka...


A jestli ty jsi si uzavřel nějakou zakázku, tvoje věc a mně je to u prdele...
Absurdno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Absolutno » ned 04. říj 2020 13:37:26

Zdeněk píše:
Absurdno píše:no nakonec se čechům (demokratům) vrátilo jen to, co udělali o dvacet let dříve sudetským němcům...

Nebyli sem pozváni, aby nám zemi ukradli, ale aby sloužili českému panovníkovi. Takový byl kontrakt...


Vo ni sem byli pozváni ???

Němci tady žijí ještě déle než nějací nablblí slovani,

akoráte že se tenkráte dělila země podle toho co kterej panovník kde vyhrál, vyměnil či vyhandloval,

to až v 20. století se začlo blbnout s ideou národních států, proto taky prošlo to ČR a rozpad Rak Uh.

ale němců se nikdo na nic neptal, jo poslali na myslím armádu...


At žije Masaryk a jeho humanistická demokracie,

to mám nejradši tydle "humanisty"
Absolutno
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Petra. » ned 04. říj 2020 13:38:05

miroslav píše:Já jsem pro demokracii.
Tedy že většina rozhoduje.
Sice to podle některých není "fér" pro menšinové názory a pro menšiny, ale tak to hold chodí v demokracii.
Díky Bohu.
:)



:yes:
Petra.
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 04. říj 2020 13:39:37

Absolutno píše:
Zdeněk píše:
Absurdno píše:no nakonec se čechům (demokratům) vrátilo jen to, co udělali o dvacet let dříve sudetským němcům...

Nebyli sem pozváni, aby nám zemi ukradli, ale aby sloužili českému panovníkovi. Takový byl kontrakt...


Vo ni sem byli pozváni ???



Pozval je sem - do sudet - Kare IV.
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod miroslav » ned 04. říj 2020 13:41:37

Absurdno píše:Jak by mohla existovat ?

Ty jsi někde podepisoval nákou smlouvu či objednávku ???

Nikdo se tě na nic neptal a už s tebou začali jednat jak s otrokem,

toho se taky nikdo na nic neptá a rovnou je z něj votrok a je k tomu být otrokem nucen násilím...

No i mě bez ptání přiděli jejich evidenční koncentráčnický číslo (rodné číslo)

ale já jsem s nima rozhodně nic neuzavíral, naopak, byl jsem jimi vždy pod pohrůžkou násilí nucen jednat tak a tak,

no jak ten votrok či kus dobytka...


A jestli ty jsi si uzavřel nějakou zakázku, tvoje věc a mně je to u prdele...


Koukám, že jsi si prostředí pro tu rekreaci nevybral zrovna dobře. Nebo to rozhodl někdo za tebe?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 04. říj 2020 13:56:07

Návštěvník píše:
Absolutno píše:Vo ni sem byli pozváni ???



Pozval je sem - do sudet - Kare IV.


Karel IV. byl řimsko-německý císař, král český, král italský a předtím král řimsko-německý. Je z rodu Lucemburků, jeho matka byla Přemyslovna.
Návštěvník
 

Re: SPOLEČNOST

Nový příspěvekod lklknml » ned 04. říj 2020 14:09:40

Absolutno píše:Němci tady žijí ještě déle než nějací nablblí slovani

A to jsi zjistil kde, v Landsmanšaftu? :)

Dostali jste naprdel, tak se necukej a nedělej vlny. Stejně se není kam vrátit, z dnešních němců se převýchovou stali dokonalé pussies, my češi na tom relativně nejsme až zas tak blbě (a navíc vás sudeťáky za sobě rovné němce nikdy nepovažovali).

p.s.
Mýho dědu s jeho ženou sudeťáci zavřeli do chlívku a drželi je tam dva dni, aby vyměkli a dali se k nim (bydleli v sudetech a doma měli 9 dětí). Nepodařilo se a tak museli utíkat a strávit mrazivou březnovou noc na nádraží, než přijel vlak do vnitrozemí. Pochopitelně se pak museli rozdělit po příbuzných, dětských domovech a tak.
Táta říkával, že se s nima dalo v pohodě vyjít, než se dostal k moci Hitler, pak prý úplně zblbli.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron