Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » úte 20. dub 2021 17:12:50

To já jsem rád, že ještě máme svobodu myšlenky myslet si co chceme,

když vidím jak je svět vobšancovanej kamerama a satelitama a neustálý pokrok pokračuje,

lze předpokládat že za pár let každý dotane do hlavy čip pro jeho dobro,

který jej bude za nežádoucí myšlenky trestat šokem nebo rovnou mu je smaže,

a tak se dočkáme toho božího kálovství i na zemi...
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Airahejs » úte 20. dub 2021 18:20:56

to by bylo kontraproduktivní. Tohle už dávno je na bázi softwaru. Stačí pár reklam a duchovních proslovů. A hlava má vymalováno
Airahejs
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » úte 20. dub 2021 18:40:17

Já na ty sračky nekoukám...
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Airahejs » úte 20. dub 2021 18:42:03

vostal petr píše:Já na ty sračky nekoukám...

Dobře, dostaneš čip!
Airahejs
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Airahejs » úte 20. dub 2021 18:47:38

Airahejs píše:
vostal petr píše:Já na ty sračky nekoukám...

Dobře, dostaneš čip!

budeš si ho moct nakonfigurovat. Hezký zuby, číro, knír, úsměv co bere holkám dech. V položce duchovno si nabrnkneš třeba advaitu dle Maharaje, nebo Maharišův styl, nebo Ježíšovskou lásku, či dokonce Lao.cea
Airahejs
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Aira » úte 20. dub 2021 20:21:06

vostal petr píše:Moc nechybělo a zmizeli by i všichni důchodci...

Však zmizíme
Aira
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » úte 20. dub 2021 22:46:17

No jo, všichni chtěj do nebe ale umřít nechce nikdo,

každej se drží života zuby nehty a zdržuje...
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Aira » úte 20. dub 2021 23:05:01

jo chtít věčný život, a k tomu lážo plážo, to je vychcaná reklama na duchovno
Aira
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 21. dub 2021 14:31:08

z FB, David Vorovka

"Návrat k normálu se konat nebude. A nejenže „normál“ nepřijde, přijdou další lockdowny. I když už trochu jinak.
To však neznamená, že když vláda vyhlásí „normál“, že se nenajdou lidi s mentalitou vězně, kteří uvěří, že očekávaný ráj pro psíky s pavlovským reflexem skutečně přišel. Bude to normál jako když komunista zabaví statek a statkářovi nabídne práci v nově vzniklém JZD. Dostane plat, jídlo a práci skoro stejnou, jako měl předtím. Jakýpak rozdíl?
Pro lidi s robotizovaným vědomím je připraveno vězení, kde po splnění stále se stupňujících požadavků dostanou svůj chléb a hry. Tato masa zhypnotizovaných je maso, monočlánek k vytěžení, který v horizontu jedné generace vychcípá. O to se postarají ty ochotně splněné podmínky. Dokonce ani elity nepotřebují roboty v kůži. Už budou mít skutečné roboty, výkonnější a svým způsobem chytřejší.
Jedinými svobodnými lidmi (nikoliv navenek, ale navždy) zůstanou ti, kteří to odmítnou a nebudou participovat na krocích, které chronologicky budou následovat asi takto:
Permanentní testování, bez něhož nepůjde skoro nic.
Plošná vakcinace, bez které pak nepůjde skoro nic.
Čipování, bez kterého nakonec nepůjde skoro nic."
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 21. dub 2021 14:38:08

z FB, Miroslav Kec

COVID – přestávám mlčet

Možná jste si všimli, že tu ve skupině občas sdílím nějaký příspěvek, týkající se Covidu. Na své osobní zdi toho sdílím mnohem víc.

Dlouho jsem si říkal, že sem do skupiny moje osobní sympatie moc nepatří, ale dnes se to změnilo. A to po tom, co jsem se dočetl, že někteří "odborníci" zcela vážně navrhují, že aby se děti mohli vrátit k normální školní výuce, musíme je taky začít očkovat proti covidu. To už je hodně za hranou. On je teda za hranou i současný protiústavní stav, kdy docházku dětí do škol vláda podmiňuje plošným testováním a nošením roušek.

Se současným stavem nesouhlasím a chci udělat vše pro návrat ke stavu před listopadem 2019 - žádné povinné roušky, plošné testování, povinná vakcinace, vynucování docházky do škol různými opatřeními atd.

Tím nijak neshazuji závažnost COVID onemocnění u zranitelných lidí. Ano, lidi na COVID umírají, stejně jako na spoustu dalších nemocí. Ale chraňme ohrožené lidi, KTEŘÍ O TO BUDOU STÁT, a nenuťme vakcínu lidem, kteří o ni nestojí. Tak se chová totalitní, ne demokratický režim.

Do nedávna jsme o svém zdraví a těle mohli rozhodovat sami. Bohužel dnes vláda dělá všechno pro to, aby nás o toto právo připravila.

Někteří se mnou budete souhlasit, někteří asi ne. Všechno je to v pořádku. Pokud nesouhlasíte, buď tyto moje příspěvky můžete ignorovat nebo se o nich můžeme bavit.
Sám si můžu doma láteřit a nadávat, jak se mi chci, ale každému to bude upřímně jedno. Můžu dokonce psát dopisy učitelkám a řediteli, ale opět bez valného účinku.

Pokud ale mám možnost oslovit několik set lidí s tím, že jim poskytnu pohled na věc, který jim třeba zatím unikal, udělám to. Proto tahle aktivita a proto tu ode dneška ode mě uvidíte víc sdílených příspěvků ohledně covidu.

Věřím, že až se dost lidí dá dohromady (třeba formou podpory Zdravého Fóra a podobných iniciativ), nebudou nás už moci ignorovat.

Takže, aby bylo jasno:

podporuji Zdravé Fórum (viz rámeček kolem mé profilovky)
sympatizuji s názory imunologa Jiří Šinkora
Podporuji Great Barrington Declaration
Sympatizuji s názory Ivor Cummins na stav kolem Covidu

Myslím si, že současná vládní reakce na covid je hodně přehnaná.
Věřím, že lockdowny způsobují víc škod (ekonomických, sociálních, zdravotních) než užitku.
Myslím si, že Covid není mor a neměli bychom proti němu "bojovat" plošně, ale cíleně chránit ohrožené - pokud oni sami to budou chtít.

Přeji si návrat dětí do škol bez podmínek.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 21. dub 2021 16:43:34

z profilu Antonína Baudyše, ml.

"Německá vláda zavádí tvrdý lockdown, pakliže se ukáže, že nárůst covidu v populaci je 1 promile. Pokud jeden člověk z tisíce je infekční, zavírají se obchody. Chápete? Jinými slovy, lockdowny musí běžet, jinak to nejde. Nový světový pořádek nespadne jen tak z nebe. Berlíňané protestují, je jich osm tisíc v ulicích, policie se s nimi podle snímků nemaže. Připomínám, že v našich školách musí děti nosit roušky a testovat se, ačkoliv je mezi nimi a učitelským personálem podíl kovidu pět promile, tj. 5 dětí z tisíce. Prudce smrtelný virus nám dává zabrat, že?"

Tisíce lidí v ulicích, uzavřené centrum a policie v pohotovosti. V Berlíně se protestuje
Dnes 11:58 – Berlín • Aktualizováno 14:13

Přes osm tisíc demonstrantů, na čtyři desítky zadržených, uzavřené okolí Spolkového sněmu, dopravní omezení a tisíce policistů v ulicích německé metropole Berlín. V hlavním městě Německa se odehrává masivní protest lidí, kteří nesouhlasí s novelou zákona na potírání infekčních nemocí, píše server týdeníku Focus. Policie nařídila protesty rozpustit.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... ign=bottom
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 21. dub 2021 16:51:12

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde

Před časem říkal, že roušky škodí, že se nebojí covidu, ale kroků vlády, a že v zarouškované zemi žít nechce. Varoval také před absencí preventivních vyšetření a léčby vážně nemocných, i před tím, že kromě pacientů na koronavir, bude umírat mnoho lidí, například na rakovinu. Jak to vidí dnes a vidí světlo na konci tunelu? Na to v talk show Face To Face odpovídal onkolog, chirurg i senátor MUDr. Jan Žaloudík.

https://www.televizeseznam.cz/video/fac ... AgcJ5TdIbE
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pát 23. dub 2021 7:44:24

Norsko upustilo od očkování vakcínou AstraZeneca, protože riziko úmrtí je vyšší než na koronavirus. :)

Pfizer sice není AstraZeneca, ale raději držme našemu vakcinomilovi Miroslavovi palce.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. dub 2021 9:21:42

Zdeněk píše:Norsko upustilo od očkování vakcínou AstraZeneca, protože riziko úmrtí je vyšší než na koronavirus. :)


Momentálně v Norsku na koronavirus nejsou skoro žádná úmrtí.
https://www.worldometers.info/coronavir ... ry/norway/
Návštěvník
 


Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pát 23. dub 2021 10:19:14


Hmm, ty Norové jsou blbí no, měli zavolat Linhartovi.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » pát 23. dub 2021 10:55:08

Krevní sraženiny v žilách vznikají podle něj nejčastěji u pacientů, kteří se nějakou dobu nemohou hýbat, lidí po velkých operacích nebo při onkologické léčbě. „Je to relativně častá záležitost i mimo nákazu koronavirem,” řekl Linhart. Souviset může i třeba s dlouhou cestou autobusem nebo letadlem, část lidí k nim má navíc vrozený sklon.


Tak to já na očkování jít nemohu,

já se sice hýbat mohu, ale pokud mohu, tak se pohybu vyhýbám,

jelikož pohyb škodí zdraví,

je známé ono heslo "pohybem k trvalé invaliditě"

Já jsem vyloženě duševní typ...
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 24. dub 2021 9:59:28

Hmm, tak vakcína Pfizer má v Norsku už 138 úmrtí (a 238 vážných komplikací)...

A Miroslav už se nějak neozývá...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 24. dub 2021 10:11:13

Řecké zdravotnické úřady potvrdily první výskyt nové, výrazně infekčnější mutace koronaviru.

A Miroslav se nějak neozývá...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » sob 24. dub 2021 10:17:43

Ozývá, včera psal tu i na Inspiruj, mimochodem vybral pěknou pasáž o smrti od Krishnamurtiho :-)

Vše rekognoskuji :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků