Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedrito » stř 01. pro 2021 13:20:59

Víš hovno, leda bys poprosil, žiješ v teoriích, co ti nahradily prax' a to není pro tebe dobrý.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 20:27:50

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » stř 01. pro 2021 13:51:34

Pedrito píše:Víš hovno, leda bys poprosil, žiješ v teoriích, co ti nahradily prax' a to není pro tebe dobrý.

Tak já mám teorii a ty máš praxi, ty opíchanej hrdino. :-)

On ten lampasák Šebek (tak přesvědčivě ztvárněný Miroslavem, Donutilem) z Pelíšků měl alespoň páteř, aby si svoji prohru přiznal, a proto je sympatický.

Kdežto vy s Miroslavem se tu kroutíte jak hadi. Miroslav se k tomu navíc pitvoří jak skřet, ty zas meleš takový apokalyptický hovadiny, že nad tím zůstává rozum stát.

Přiznejte si soudruzi, že ten váš uctívaný vzor stojí za hovno, v tom je totiž ten váš problém.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05


Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedrito » stř 01. pro 2021 17:01:38

Zdeněk píše:
Pedrito píše:Víš hovno, leda bys poprosil, žiješ v teoriích, co ti nahradily prax' a to není pro tebe dobrý.

Tak já mám teorii a ty máš praxi, ty opíchanej hrdino. :-)

On ten lampasák Šebek (tak přesvědčivě ztvárněný Miroslavem, Donutilem) z Pelíšků měl alespoň páteř, aby si svoji prohru přiznal, a proto je sympatický.

Kdežto vy s Miroslavem se tu kroutíte jak hadi. Miroslav se k tomu navíc pitvoří jak skřet, ty zas meleš takový apokalyptický hovadiny, že nad tím zůstává rozum stát.

Přiznejte si soudruzi, že ten váš uctívaný vzor stojí za hovno, v tom je totiž ten váš problém.

Mrkni na chvilku, že jsi ten cvok ty. Jsi toho schopen?

Musíme zjistit, kdo je "větší" cvok. Třeba jsem to já.

Schválně, kdo se koukne hloub na cvoka...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 20:27:50

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » stř 01. pro 2021 17:09:03


WHO definuje účinnost vakcíny takto:
A vaccine’s efficacy is measured in a controlled clinical trial and is based on how many people who got vaccinated developed the ‘outcome of interest’ (usually disease) compared with how many people who got the placebo (dummy vaccine) developed the same outcome.

Kde máš v těch datech placebo?

Jo, ty jsi si definoval účinnost dle své ctěné libosti a ještě navíc nevyřčeně...

Oni ti okolo tebe si toho navymýšlí, co, holínky nebo hodinky, obojí se natahuje, že jo, autisto...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » stř 01. pro 2021 17:10:54

Pedrito píše:
Zdeněk píše:
Pedrito píše:Víš hovno, leda bys poprosil, žiješ v teoriích, co ti nahradily prax' a to není pro tebe dobrý.

Tak já mám teorii a ty máš praxi, ty opíchanej hrdino. :-)

On ten lampasák Šebek (tak přesvědčivě ztvárněný Miroslavem, Donutilem) z Pelíšků měl alespoň páteř, aby si svoji prohru přiznal, a proto je sympatický.

Kdežto vy s Miroslavem se tu kroutíte jak hadi. Miroslav se k tomu navíc pitvoří jak skřet, ty zas meleš takový apokalyptický hovadiny, že nad tím zůstává rozum stát.

Přiznejte si soudruzi, že ten váš uctívaný vzor stojí za hovno, v tom je totiž ten váš problém.

Mrkni na chvilku, že jsi ten cvok ty. Jsi toho schopen?

Musíme zjistit, kdo je "větší" cvok. Třeba jsem to já.

Schválně, kdo se koukne hloub na cvoka...

Dobrá. V čem je podobná koupě bot a píchnutí vakcíny?
V tom, že to prostě nevysvětlíš a budeš se tvářit významně :D.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » stř 01. pro 2021 17:24:06

Blablabla, o tvar významnosti nejde, kdo je větší blázen, o to jde. Hou hou hou
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » stř 01. pro 2021 17:41:22

Podívej Pedrito, na nepřijatelnou skutečnost lze reagovat různě, v závěru třeba šaškováním pokusného králíka, nebo tzv. odmítnutím generalizací. "Všechno stojí za hovno", říká si nešťastník, kterému se zřítila nějaká iluze.

Hlavu vzhůru. Vakcinářská mafie existuje už dlouhá léta. No a? Takovejch mafií je.. :-), nezoufej, neznamená to konec světa, ani že by se její česká odnož nemohla klepnout přes prsty...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 01. pro 2021 17:50:50

Zdeněk píše:Vakcinářská mafie . No a? Takovejch mafií je.. :-)..

Obrázek
Ou jéé, všude samá mafie :crazy:
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 01. pro 2021 17:52:00

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » stř 01. pro 2021 17:59:54

Zdeněk píše:Podívej Pedrito, na nepřijatelnou skutečnost lze reagovat různě, v závěru třeba šaškováním pokusného králíka, nebo tzv. odmítnutím generalizací. "Všechno stojí za hovno", říká si nešťastník, kterému se zřítila nějaká iluze.

Hlavu vzhůru. Vakcinářská mafie existuje už dlouhá léta. No a? Takovejch mafií je.. :-), nezoufej, neznamená to konec světa, ani že by se její česká odnož nemohla klepnout přes prsty...

A tak jo, jestli někde vyprávět o mahamátma, nebo měřit svý bláznovství v covidu a botech. Teď jdu ale do lídla, tak zatím můžeš přemýšlet, jak na mě.
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 01. pro 2021 18:28:51

Profesor Beran :

Dokud nebudeme s lidmi nic dělat v přednemocniční péči, pokud jim praktičtí lékaři nebudou nabízet léčbu monoklonálními protilátkami, tak ten stav bude pořád stejný. Lidé budou proudit do nemocnic, nemocnice to zahltí a mezitím se určitá část populace promoří a půjde to zase dokola. Bez toho, že se budeme lidem věnovat, to nejde. Nemůže to skončit tím, že se bude jen testovat a pak se lidé nechají svému osudu. Onemocnění je v komplikacích příliš závažné na to, aby si ho člověk vyhodnotil sám.
Přílohy
259761239_3172522583068655_6111057489687955808_n.jpg
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » čtv 02. pro 2021 11:18:57

Nemohu bohužel dohledat na youtube, tak alespoň takto, Ruský akademik Alexander Redko.

Velice jasně, srozumitelně a polopaticky:

https://www.facebook.com/harabinstefan/ ... 3859693773

https://www.facebook.com/harabinstefan/ ... 7752046851
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2684
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » čtv 02. pro 2021 13:50:45

Ruský akademik Alexander Redko je něco jako sovětská akademik Lysenko.
Vůbec tomu nerozumí a plácá nesmysly.
Např.
Stávající vakcína je na deltu účinná - i když ne na 100%. Proto je na JIPkách cca 5x méně očkovaných než neočkovaných
(horší to asi bude s omicronem, ale ten údajně není tak smrtonosný)
Ptačí či prasečí chřipka je smrtonosná pro prasata a ptáky, pro lidi je nebezpečná mnohem méně než covid a hlavně je mezi lidmi málo nakažlivá.

Virus který nemutuje neexistuje. Vše živé (co se reprodukuje) více či méně mutuje

dětský imunitní systém jakýkoliv virus buď zahubí nebo nezahubí, ale nijak ho neoslabuje. Jak si to představuje to oslabení?

To bude nejspíš nějaký herec a ne akademik a producentem je nějaká reklamní agentura placená Ruskou vládou - jako součást hybridní války.
A že to u nás na některé lidi opravdu zabírá :D

Řekl bych, že údajný "akademik Alexander Redko" existuje jen na těch protiočkovacích videích, v jiných souvislostech jsem ho na netu nenašel.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 14:26:41

miroslav píše:To bude nejspíš nějaký herec a ne akademik a producentem je nějaká reklamní agentura placená Ruskou vládou - jako součást hybridní války.

Ale prosimtě, ty konspirační teoretiku :-). Je výrazně protivakcinační, Sputnik odsuzuje stejně tak.

Hle na diskuzi před 5 měsíci, jeden pro, jeden proti, 1,7mil shlédnutí, dokonce i závěrečné hlasování diváků :-).

Tak to má být. Můžeme se od Rusů co učit. Demokracii.

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. pro 2021 14:34:02

miroslav píše:
...To bude nejspíš nějaký herec a ne akademik a producentem je nějaká reklamní agentura placená Ruskou vládou - jako součást hybridní války.
A že to u nás na některé lidi opravdu zabírá :D

Řekl bych, že údajný "akademik Alexander Redko" existuje jen na těch protiočkovacích videích, v jiných souvislostech jsem ho na netu nenašel.


https://mokolomyagi.ru/publ/info/redko-aleksandr
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » čtv 02. pro 2021 15:28:27

Zdeněk píše:
miroslav píše:To bude nejspíš nějaký herec a ne akademik a producentem je nějaká reklamní agentura placená Ruskou vládou - jako součást hybridní války.

Ale prosimtě, ty konspirační teoretiku :-). Je výrazně protivakcinační, Sputnik odsuzuje stejně tak.

Hle na diskuzi před 5 měsíci, jeden pro, jeden proti, 1,7mil shlédnutí, dokonce i závěrečné hlasování diváků :-).

Tak to má být. Můžeme se od Rusů co učit. Demokracii.

Z jeho blogu o Sputniku:
"- Účinnost vakcín klesá s výskytem nových variant koronaviru, ale stále chrání před těžkým průběhem onemocnění.

(Můj komentář: Nejsem samozřejmě chemik, ani molekulární biolog ani virolog, ale odkud se berou taková data, když jsou uzavřená?
Podle ohlasů očkovaných sousedů? A já mám přesně opačné odpovědi.
A aby se nám to nevymklo z rukou – nejde o žádný nesmysl, ale o miliony životů našich krajanů – potřebujeme poctivá data experimentu, který nemá ve svém masovém měřítku a drzosti obdoby.
Data Petrových patologů například říkají, že nechrání.)"

Není relevantní odborní, pouze vyjadřuje své názory. Je možné, že Sputnik opravdu moc neúčinkuje - to nevíme. Proto jsou asi ta data nedostupná.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. pro 2021 16:27:13

V Rusku momentálně úmrtnost na covid 3,6 %, celosvětově 2 %, Čechy poslední období cca 20 000 nakažených za den a úmrtí 100, tj asi 0,5%.
Znamená to, buď že v Rusku málo testují a zaznamenají jen těžší případy, nebo jim Sputnik moc nefunguje, mají horší zdravotní péči, možná všechno dohromady.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. pro 2021 16:40:05

Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 16:46:30

Dr. Scott Atlas, který je odborníkem na politiku veřejného zdraví v USA a do listopadu 2020 vedl pracovní skupinu Bílého domu pro koronavirus:

Existují velmi dobré údaje z Izraele, které ukazují, že mezi očkovanými bez předchozí infekce je 13 až 26krát více symptomatických případů než mezi těmi, kteří se uzdravili bez očkování. O tom však nikdy neslyšíme od lidí, kteří nařizují očkování a slepě tvrdí, že každý musí být očkován bez ohledu na přirozenou imunitu.

Myslím, že bychom měli především říci, že se jedná o první vakcínu s mRNA, která byla použita. O dlouhodobé účinnosti těchto vakcín tedy nic nevíme. A mimochodem, neznáme ani dlouhodobé vedlejší účinky těchto vakcín, protože nikdy nebyly použity.

Člověk, který se nechá očkovat ve věku 70 let, žije přibližně dalších 15 let. Pokud však desetileté dítě dostane experimentální vakcínu, musí s ní žít desítky let. Nevíme, jaké jsou dlouhodobé účinky těchto vakcín.

Děti nemoc významně nešíří. A to víme z údajů z celého světa, z Rakouska, Německa, Francie, Itálie, Španělska, Velké Británie atd. Víme to i ze zemí, jako je Švédsko, které nechalo své školy otevřené. Švédsko má 1,8 milionu dětí, žádné roušky, žádné minimální vzdálenosti a téměř žádné ekonomické škody.

Je tu však ještě jeden aspekt, který považuji za důležitý, a tím je etika. Jste vy, jsme my společnost, která používá své děti jako štít? Jsme společnost, která dětem aplikuje experimentální lék, z něhož nemají žádný významný prospěch, abychom se ochránili?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků