Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 10. pro 2021 19:34:42

Pelvan píše:Ahoj Miroslave

Ten váš zedník musí počítat s několika měsíci pomalé rekonvalescence. Také jsem byl pár týdnů po covidu jako praštěný palicí a ze všeho byl okamžitě unavený.
Neměl jsem tehdy k dispozici vhodné léky a byl jsem odkázaný jenom na vodu a na pocení...

Ale už zase žiji bez trvalých následků, následky postupně odezněly. A imunitu mám zatím dobrou. Imunitu si nikde nedávám kontrolovat a měřit, ani si ji neodvozuji od nějakých pošahaných vládnou stanovených časových intervalů uplynulých od posledního onemocnění! Imunitu si určuji a měřím já sám tím, že nemarodím.

To nemá ale s očkováním nic společného,

se domnívám a zdravím.


Díky bohu, že nemáš trvalé následky. Ale i tak, kdo je očkovaný - třeba můj tchán 80+ tím prošel jako chřipečkou.
Ty jsi v té době, kdy jsi to chytil, očkovaný ani nemohl být. Ale dnes je možné se tomu těžšímu průběhu docela spolehlivě tím očkováním vyhnout.
A je mi líto těch, kteří kvůli svému zblbnutí se, se tomu brání.
Asi to tak má být - je to trochu drastické, nehumánní - aby se oddělilo zrno od plev. Příroda (jejíž jsme součástí) je zkrátka věcná z našeho pohledu krutá, nehumánní. Ale komu není ani rady ....
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » pát 10. pro 2021 19:58:03

Miroslave, tlačíš a manipuluješ zcela zřejmě, tak, jako naše vláda, ministerstvo zdravotnictví, veřejná média.
Jediné, co mě k tomu napadá říct je, Bože, odpusť, neboť neví, co číní.
Jak jsi sám psal, čas hukáže.

Slabší jedinci jsou tou manipulací a hlavně neochotou nebýt "člověkem druhé kategorie", jak nazval náš rodinný kamarád, který rád cestuje po celém světě a řada dalších známých - aby mohli do hospody, na obědy atd. - totálně zblblí a ovlivněni, dali přednost tomu, čemu dali přednost (moct všude) bez ohledu na cokoli jiného. Zvolili si. Neříkám, že je to špatně, vybrali si, upřednostnili, to, co upřednostnili, se všemi důsledky.
Mě jen zaráží, kam se poděla intuice, vnitřní hlas, síla, přesvědčení u většiny lidí, zvlášť duchovňáků, že vsázejí na něco tak pochybného, co se píchálo - píchá lidem, bez ohledu na skutečnosti, které jsou zřejmé, s vědomím nutnosti dalšího a dalšího očkování, jen aby mohli... co aby mohli? Cestovat, chodit do hospod, neměli ten těžký průběh...? Brzy nezemřeli?

A kde zůstala vnitřní síla? Jistota. přesvědčení, že jsme stůjcem svého osudu?

Kde zůstal Bůh?

Je mi z tebe smutno, no ale co už.... se opakuji.... tak se opatruj a někdy si vzpomeň na pořekadlo, že první může být poslední....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 10. pro 2021 20:27:31

Tara píše:Miroslave, tlačíš a manipuluješ zcela zřejmě, tak, jako naše vláda, ministerstvo zdravotnictví, veřejná média.
Jediné, co mě k tomu napadá říct je, Bože, odpusť, neboť neví, co číní.
Jak jsi sám psal, čas hukáže.

Slabší jedinci jsou tou manipulací a hlavně neochotou nebýt "člověkem druhé kategorie", jak nazval náš rodinný kamarád, který rád cestuje po celém světě a řada dalších známých - aby mohli do hospody, na obědy atd. - totálně zblblí a ovlivněni, dali přednost tomu, čemu dali přednost (moct všude) bez ohledu na cokoli jiného. Zvolili si. Neříkám, že je to špatně, vybrali si, upřednostnili, to, co upřednostnili, se všemi důsledky.
Mě jen zaráží, kam se poděla intuice, vnitřní hlas, síla, přesvědčení u většiny lidí, zvlášť duchovňáků, že vsázejí na něco tak pochybného, co se píchálo - píchá lidem, bez ohledu na skutečnosti, které jsou zřejmé, s vědomím nutnosti dalšího a dalšího očkování, jen aby mohli... co aby mohli? Cestovat, chodit do hospod, neměli ten těžký průběh...? Brzy nezemřeli?

A kde zůstala vnitřní síla? Jistota. přesvědčení, že jsme stůjcem svého osudu?

Kde zůstal Bůh?

Je mi z tebe smutno, no ale co už.... se opakuji.... tak se opatruj a někdy si vzpomeň na pořekadlo, že první může být poslední....


Já nikoho nemanipuluji. Proč bych to dělal??
Zkrátka je mi líto těch zblblých.
Ale co nadělám?
Že jo.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod salmo1cz. » pát 10. pro 2021 21:10:17

Já si dovolím napsat jak pokračuje Covid u syna.
Syn byl pozitivně diagnostikován na Covid, je po dvou vakcínách fajzru.Tři dny lehká bolest v krku, mírně zvýšená teplota jinak nic.Ve společné domácnosti exmanželka očkovaná Jansen negativní, přítel exmanželky neočkovaný, negativní
, ale zato chřipka jak bejk.
Závěr...co z toho plyne...nic.
...............
Kdo má být zastřelen ten se neutopí.
Josef Švejk.
salmo1cz.
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pát 10. pro 2021 21:14:21

Nenaděláš nic, ale snaha se cení
:-)

miroslav píše:
Tara píše:Miroslave, tlačíš a manipuluješ zcela zřejmě, tak, jako naše vláda, ministerstvo zdravotnictví, veřejná média.
Jediné, co mě k tomu napadá říct je, Bože, odpusť, neboť neví, co číní.
Jak jsi sám psal, čas hukáže.

Slabší jedinci jsou tou manipulací a hlavně neochotou nebýt "člověkem druhé kategorie", jak nazval náš rodinný kamarád, který rád cestuje po celém světě a řada dalších známých - aby mohli do hospody, na obědy atd. - totálně zblblí a ovlivněni, dali přednost tomu, čemu dali přednost (moct všude) bez ohledu na cokoli jiného. Zvolili si. Neříkám, že je to špatně, vybrali si, upřednostnili, to, co upřednostnili, se všemi důsledky.
Mě jen zaráží, kam se poděla intuice, vnitřní hlas, síla, přesvědčení u většiny lidí, zvlášť duchovňáků, že vsázejí na něco tak pochybného, co se píchálo - píchá lidem, bez ohledu na skutečnosti, které jsou zřejmé, s vědomím nutnosti dalšího a dalšího očkování, jen aby mohli... co aby mohli? Cestovat, chodit do hospod, neměli ten těžký průběh...? Brzy nezemřeli?

A kde zůstala vnitřní síla? Jistota. přesvědčení, že jsme stůjcem svého osudu?

Kde zůstal Bůh?

Je mi z tebe smutno, no ale co už.... se opakuji.... tak se opatruj a někdy si vzpomeň na pořekadlo, že první může být poslední....


Já nikoho nemanipuluji. Proč bych to dělal??
Zkrátka je mi líto těch zblblých.
Ale co nadělám?
Že jo.


Nenaděláš nic, ale snaha se cení
:-)
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pát 10. pro 2021 21:15:32

Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 10. pro 2021 21:23:36

Japonskí vedci vyrábajú rúšku z pštrosích buniek na detekciu COVID

Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pát 10. pro 2021 22:11:58

miroslav píše:
Tara píše:Miroslave, tlačíš a manipuluješ zcela zřejmě, tak, jako naše vláda, ministerstvo zdravotnictví, veřejná média.
Jediné, co mě k tomu napadá říct je, Bože, odpusť, neboť neví, co číní.
Jak jsi sám psal, čas hukáže.

Slabší jedinci jsou tou manipulací a hlavně neochotou nebýt "člověkem druhé kategorie", jak nazval náš rodinný kamarád, který rád cestuje po celém světě a řada dalších známých - aby mohli do hospody, na obědy atd. - totálně zblblí a ovlivněni, dali přednost tomu, čemu dali přednost (moct všude) bez ohledu na cokoli jiného. Zvolili si. Neříkám, že je to špatně, vybrali si, upřednostnili, to, co upřednostnili, se všemi důsledky.
Mě jen zaráží, kam se poděla intuice, vnitřní hlas, síla, přesvědčení u většiny lidí, zvlášť duchovňáků, že vsázejí na něco tak pochybného, co se píchálo - píchá lidem, bez ohledu na skutečnosti, které jsou zřejmé, s vědomím nutnosti dalšího a dalšího očkování, jen aby mohli... co aby mohli? Cestovat, chodit do hospod, neměli ten těžký průběh...? Brzy nezemřeli?

A kde zůstala vnitřní síla? Jistota. přesvědčení, že jsme stůjcem svého osudu?

Kde zůstal Bůh?

Je mi z tebe smutno, no ale co už.... se opakuji.... tak se opatruj a někdy si vzpomeň na pořekadlo, že první může být poslední....


Já nikoho nemanipuluji. Proč bych to dělal??
Zkrátka je mi líto těch zblblých.
Ale co nadělám?
Že jo.

Jsou tu však na druhé straně i zřejmá negativa očkování Miroslave, která záměrně či podvědomě opomíjíš resp. bagatelizuješ, stavěje se tak na stranu vlády, která situaci řeší mimo rozumné zásady lege artis propagandisticky podezřele (a podle mého názoru i trestněprávně) v souladu se zisky amerického kapitálu.

Nicméně to hlavní co nás tu zajímá Miroslave, je ta hra s rizikem/odpovědností, která generuje hlubší vědomí, a která ti jako údajnému jógínovi zcela uniká – ano, bez vakcíny mohu mít těžší průběh a mohu zemřít. Ano, s vakcínou na sebe dobrovolně beru rizika vládou vnucené neodzkoušené vakcíny.

E. Tolle mluví o britském muzikantovi, kterému doktor oznámil zprávu o jeho fatálním zdravotním stavu: a muzikant místo zoufání si objevil stav "intenzívní živosti":


Analogicky o tom mluví i ona válečná doktorka Kristýna Höschlová, že lidé ve válečných oblastech přesto žijí život mnohem víc než my, "kteří jsme se tady zavřeli a schovávali, a báli se dejchat a báli se obejmout".

Otázkou tedy je, k čemu ti ta jóga byla, když strach ze smrti určuje tvé vnímání a uvažování.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pát 10. pro 2021 22:16:28

A co Tolle, je očkovanej?
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pát 10. pro 2021 22:22:44

Pedriito píše:A co Tolle, je očkovanej?

Co je ti do toho. To je jeho osobní věc.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pát 10. pro 2021 22:23:52

Taky si to myslím.
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 10. pro 2021 22:55:49

Zdeněk píše:Nicméně to hlavní co nás tu zajímá Miroslave, je ta hra s rizikem/odpovědností, která generuje hlubší vědomí, a která ti jako údajnému jógínovi zcela uniká – ano, bez vakcíny mohu mít těžší průběh a mohu zemřít. Ano, s vakcínou na sebe dobrovolně beru rizika vládou vnucené neodzkoušené vakcíny.

Mně vláda nic nevnutila a rizika z očkování mi přijdou zanedbatelná oproti rizikům z onemocnění covidem.
A vakcína mi přišla dostatečně odzkoušená, takže pohoda.
A protože rozumím principu vakcíny, tak je mi jasné, že působí cca 14 dní a pak z ní v organismu nic nezbyde. Takže nějaké dlouhodobé následky???
To už jsou výmysly buď záměrné nebo z hlouposti.
Ale dělej jak myslíš. Je to tvoje odpovědnost, tvůj osud.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pát 10. pro 2021 23:23:19

miroslav píše:
Zdeněk píše:Nicméně to hlavní co nás tu zajímá Miroslave, je ta hra s rizikem/odpovědností, která generuje hlubší vědomí, a která ti jako údajnému jógínovi zcela uniká – ano, bez vakcíny mohu mít těžší průběh a mohu zemřít. Ano, s vakcínou na sebe dobrovolně beru rizika vládou vnucené neodzkoušené vakcíny.

Mně vláda nic nevnutila a rizika z očkování mi přijdou zanedbatelná oproti rizikům z onemocnění covidem.
A vakcína mi přišla dostatečně odzkoušená, takže pohoda.
A protože rozumím principu vakcíny, tak je mi jasné, že působí cca 14 dní a pak z ní v organismu nic nezbyde. Takže nějaké dlouhodobé následky???
To už jsou výmysly buď záměrné nebo z hlouposti.
Ale dělej jak myslíš. Je to tvoje odpovědnost, tvůj osud.

Je-li Dr. Malone hloupý, jak pak může být chytrá ta jeho vakcína? Podobně nobelista Luc Montagnier. Atpod.
Prostě jsou tu zjevně daleko kompetentnější odborníci z daného oboru než my, kteří jsou proti plošnému očkování. Proč jim přisuzuješ šíření výmyslů buď záměrných nebo z hlouposti? Žádný skutečný odborník netvrdí "tak je mi jasné, že působí cca 14 dní a pak z ní v organismu nic nezbyde". Protože to prostě na rozdíl od tebe zatím neví, může jen odhadovat.

Možná by ses tedy mohl sám sebe zeptat Miroslave, co generuje tu tvoji odbornou jistotu.



Než hledí si stáh
tak z výrazu tváře
bys nepoznal lháře
co zakrývá strach

Nakonec stejně umřeme Miroslave. Nestálo by za to umřít raději se zkušeností onoho britského muzikanta, než umřít sice později, ale bez ní?
:)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 10. pro 2021 23:37:12

Milej zlatej.
Je to jednoduché.
Melon je nejspíš zapšklej odválovej.

Já tu vakcínu v sobě mám a kolem mne všichni ostatní a pohoda. I mírný průběh v případě infekce (můj očkovaný tchán). A těžký v případě mladého neočkovaného našeho zedníka.
Mám podle tebe věřit nějakému Melonovi nebo vlastní zkušenosti?
Jaké ty máš svoje a z tvého okolí zkušenosti s covidem?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 11. pro 2021 0:10:45

miroslav píše:Melon je nejspíš zapšklej odválovej.

A co třeba Klaus, ten taky? Donedávna jsi byl jeho příznivcem, předpokládám. Není to divné? :)

miroslav píše:Já tu vakcínu v sobě mám a kolem mne všichni ostatní a pohoda. I mírný průběh v případě infekce (můj očkovaný tchán). A těžký v případě mladého neočkovaného našeho zedníka.
Mám podle tebe věřit nějakému Melonovi nebo vlastní zkušenosti?
Jaké ty máš svoje a z tvého okolí zkušenosti s covidem?

Brácha měl covid v pohodě (ztratil na chvíli čich), muž sestřenice si vakcínu píchnout nechal, ale od tý doby prý není úplně fit (ale zas nic hroznýho, že by nemohl chodit do práce).

Pozorovat bezprostřední okolí je sice dobrá věc, ale je to ta nejbídnější úroveň abstrakce. Přemýšlivý člověk by si měl osvojit vyšší úroveň myšlení. Např. statistické hodnocení rizik (což není tvá empirická zkušenost), sledování toku peněz a ovlivňování volné soutěže, kriminální pozadí účastníků trhu atpod.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 11. pro 2021 0:39:15

Miroslav a Zdeněk

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » sob 11. pro 2021 21:09:26

Povídání o současné situaci a optimismu se Soňou Pekovou

10. 12. 2021

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 12. pro 2021 12:17:18

z FB:

PŘÍBĚH VIRU?...mohli bychom vypíchnout hned několik panik, hrůz a "davového hysterického chování."

Aids. Když se poprvé v televize objevil zpráva o novém viru, začali se toho chytat politici a náboženští fanatici, vědci.

Za obětního beránka se tehdy elity rozhodly učinit homosexuály, byli na ráně a dav je dokázal velmi snadno rozeznat. Jsou tak dodnes známy případy brutálního zbití homosexuálů, ničení barů či zatýkání homosexuálů v ulicích. Spousty homosexuálů po čase začalo skrývat ze strachu svou identitu, herci a herečky mlčeli a báli se vystoupit. Spustilo to podivné ticho plné nenávisti.
Přesto, že výzkum ukázal, že HIV je přenosné pohlavně bez ohledu na sexualitu, dlouhou dobu heterosexuální páry věřily, že jsou v bezpečí, že mohou souložit kdekoliv, že se jich to netýká. Vnímali se jako určitá "privilegovaná" skupina. Dalo jim to jistou moc pohrdat, šlapat po lidech. A vir šířili dál.

Nyní se podívejte na současnou situaci. Z dat víme, že nemoc roznáší í tečkování, v jakém poměru je stále otázkou a zdá se, že data se rozchází. Že tečkování chrání zdá se především před těžkým průběhem. Že postižená je dle dat především starší věková kategorie cca kolem 60 - 70 let. Debata zdá se nabírá dalších rozměrů: zvýhodňování tečkovaných na lanovkách, sportovištích, během cestování v uzavřeném letadle, ve školách (kde se viry množí) atd. atd. atd. Je to nelogické? Z pohledu našeho kolektivního nevědomí ne. Zapadá to perfektně. A lidi v marketingu to ví. Hybnou silou jsou emoce, nikoliv argumenty (a i když někdo argumentuje jistým balíčkem dat (ke kterým existují protidata), může ve finále podprahově říkat "vy máte na rukách krev, vy hovada") Jsou argumenty, které lidi slučují. A argumenty, které, ačkoliv se tváří solidárně, podřezávají krky. Vedou do boje.

Ta hranice je velmi křehká. Nepatrná. Přesto zásadní.

Myslím, že jsme v době, v které budou různí lidé dostávat různé ceny a anticeny. Označení a antioznačení. Historie nám ovšem ukazuje, jak snad se nyní může stát cena za pár let vlastně "anticenou", označením pro ....Lidé dnes ponižovaní, kteří jsou degradováni, budou možná jednoho dne opěvování, lidé s cenou budou považování za největší fabulanty a příživníky na systému vůbec, i když nyní znějí troufale přesvědčivě.
Čas má zvláštní moc, zraje. A historie se opakuje. V době AIDS lidé nosili roušky a báli se dotyku, dokonce panicky odmítali pochovat nově narozené děti s touto nemocí. Zoologická zahrada v akci. Ale v kontextu jejich doby to tak prostě bylo, až čas ukázal a odkryl nesmysly, paskvil.

Zlom nepřinesli politici v televizích a vědci. Za jeden z největších převratů vnímání se považuje dotyk princezny Diany, která ve své laskavosti a s otevřenými srdcem podala personálu nemocnice ruku. Bez gumových rukavic. Obejmula dítě postižené touto nemocí, zatímco lékaři k němu chodili téměř ve skafandrech.

Proč se podařilo dotykem princezny něco, v čem vědci selhávali, když říkali, že se nemoc nepřenáší dotykem?

Zdá se, že každá roztříštěná společnost čeká na své Diany. A je více než smutné, jak málo jich vzniká právě v politice nebo mezi médii. Matematiky. Analytiky. Kalkulátory. I když asi mají srdce, nemají dotyk Diany.
Sjednocovači jsou lidé velmi vzácní. Jsou jedineční. Proč? Protože většina lidí jde spíše do boje. Říkáme tomu v marketingu „sázkařský komplex“ - vsadíme na ty data či studie, které co nejvíce odpovídají našemu vnímání světa. Následně, protože jsme vynaložili určité úsilí, trváme na svém hlava nehlava. Následně jsem vytrvalý, a společnost podle psychologických studií obdivuje právě ty vytrvalé, i když se mnohdy mýlí. Je to takový mozkový koktejl sebeuklidňujících se procesů - „on si tak věří a nepochybuje, takže já mu uvěřím a nemusím už pochybovat."

Možná i proto učení Buddhy začíná jednoduchou výzvou: POCHYBUJ NADE MNOU. Pochybuj nad sebou.

Budu upřímně rád, když budete pochybovat nad kýmkoliv z mých rozhovorů. Protože tím budete hledat proč, další informace. Osobnosti proto vybíráme i na základě otevřené ankety.
Děkuji, že jste dočetli až sem.

Tomáš Lukavec
Přílohy
262359747_1184244078649072_805312358105484958_n.jpg
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 13. pro 2021 13:41:05

Tara píše:z FB:

PŘÍBĚH VIRU?...mohli bychom vypíchnout hned několik panik, hrůz a "davového hysterického chování."

Aids. Když se poprvé v televize objevil zpráva o novém viru, začali se toho chytat politici a náboženští fanatici, vědci.

Za obětního beránka se tehdy elity rozhodly učinit homosexuály, byli na ráně a dav je dokázal velmi snadno rozeznat. Jsou tak dodnes známy případy brutálního zbití homosexuálů, ničení barů či zatýkání homosexuálů v ulicích. Spousty homosexuálů po čase začalo skrývat ze strachu svou identitu, herci a herečky mlčeli a báli se vystoupit. Spustilo to podivné ticho plné nenávisti.

Aids se šíří hlavně análním stykem. Skoro ve 100% Anální sex může být i při heterosexuálním styku, ale u homosexuálů je to pravidlo.
V obou případech je to z hlediska možné nákazy stejné.
Vaginálním stykem se AIDS přenáší jen výjimečně, když je vagína poraněná. Když sperma může přijít do styku s krví.
Homosexuálové nebyli ani nejsou nějakým obětním beránkem. Dnes snad už používají ochranu.
Takhle vznikají dezinformace - ty neúmyslné, jenom z hlouposti autora.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Jana » úte 14. pro 2021 9:18:31

Zajímavá statistika očkování a počtu obětí v jednotlivých státech:

a1.png

Statistika ukazuje zajímavý fakt. Země, v nichž dosáhla proočkovanost populace přes 75 procent, neevidují v současné době více než 24 úmrtí na milion obyvatel za dva týdny.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... rti-182840
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7132
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků