Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. dub 2021 14:53:53

Příběhy lidí (a převážně žen), co po kontaktu s očkovanými zažívají vážné nepříznivé reakce

https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi- ... -w7xKXh6Ak


Antonín Baudyš k tomu na svém profilu napsal: "Ukazuje se, že kontakt neočkovaných těhotných žen s očkovanými osobami (zejména mRNA vakcínami) může způsobovat vážné problémy vedoucí k možnému potratu. Pfizer před tímto efektem své experimentální vakcíny varuje ve své klinické studii, ale koho by napadlo, že to mysleli vážně. Přenos problémů očkovaných osob na neočkované probíhá přes sexuální styk, kožní kontakt, ale i přes pobyt v téže domácnosti. Nemluvě o hlášených problémech s modro fialovými skvrnami krevních sraženin na různýchčátech těla a zcela chaotickým menstruačním cyklem a obnovené menstruaci u žen, které již mají po menopauze. Opět, u neočkovaných žen, které přišly do kontaktu s mRNA očkovanými osobami. Je mi toho líto, ale musíme se ptát, zda vliv vakcinačního programu na reprodukční schopnosti není již rizikem hluboko za hranicí přijatelnosti."
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 01. kvě 2021 10:50:24

Zdeněk píše:
Válka by z toho být mohla, farmaceutická. Neboť vytvořený potenciál kšeftu je veliký, kam se hrabou Dukovany.

Pokud by ses chtěl na tom potenciálu kšeftu podílet - stačí stát se spolumajitelem farmaceutické firmy - koupit si její akcie.
Není to žádný velký kšeft. Vysoké náklady na vývoj, provoz a velká konkurence.
To mluvím z vlastní zkušenosti
My třeba máme akcie globální farmaceutické firmy a kapitálový výnos je cca 3% ročně mínus vysoké zdanění dividend.

Takže nic moc, není co závidět :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 01. kvě 2021 11:13:13

Jaký bizár to žijeme... to je definitivní degradace slov.

Největší bludy na servru otevři svou mysl. Možná je to myšleno tak, otevři svou mysl, my ti ji vypláchnem.

Ve válce jsme informační.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » sob 01. kvě 2021 11:56:17

miroslav píše:To mluvím z vlastní zkušenosti
My třeba máme akcie globální farmaceutické firmy a kapitálový výnos je cca 3% ročně mínus vysoké zdanění dividend.

Takže nic moc, není co závidět :)

Amatére...
Obrázek
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 01. kvě 2021 13:57:49

Když myslíš, že je to tak růžové, kup si akcie některé z těch firem a budeš vydělávat stejně - uvidíš jak to dopadne, co po zdanění, reinvesticích zbytku a pod. ti zbude čistého pro tebe jako vlastníka ty profíku :D

Graf: Provozní marže podle odvětví, v % (zdroj: FCA, Finlord)
Obrázek
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 04. kvě 2021 14:04:33

Daniela Kovářová 3. díl: Pro děti je katastrofou, že nemají sociální kontakty s vrstevníky. A prudce u nich roste počet sebevražd


"Psychologové říkají, že rozdíl v tom, jak pandemii chápeme, a jak jsme, nebo nejsme ochotni začít znovu žít, souvisí s mírou naší úzkosti. A lidé, kteří mají velkou míru úzkosti, a obávají se buď o svůj život, nebo o život svých blízkých, už v jistém smyslu nikdy nevyjdou ze svých domů. Ti už vždycky budou ustrašení, budou se extrémně umývat a chránit, protože co kdyby se to vrátilo.

Mně se moc líbil Lukáš Pollert, který říkal, že to, že jsme zavedli neustálé testování a kontrolování celé populace, je kluzký svah, ze kterého se už nedostaneme, protože jestliže budeme pořád testovat, tak budeme pořád něco nacházet. V tom případě ti, co se bojí, budou mít pořád důvody se bát.

Martina: To znamená, že i na tvou redefinici svobody si většina zvykne.

Daniela Kovářová: Obávám se, že ano. Někteří si možná zvyknou rádi, některým to nebude vadit. A otázka zní, co uděláme my, svobodomyslní, s naším pojetím svobody? Jak se s tím vypořádáme?

V důsledku mediální masáže strachem napětí ve společnosti roste
Martina: Já se teď nezeptám: „Co uděláme? Tuto otázku nechám viset ve vzduchu, protože myslím, že to v tuto chvíli nevíme. Je v tom ještě hodně proměnných, které se v blízkých dnech ukážou. Ale myslíš, že přece jenom by mohla vzniknout atmosféra, nejenom u nás, která by mohla jako ve Vídni přerůst v nespokojenost téměř revoluční?

Daniela Kovářová: Takto jsem si to myslela na podzim a před Vánocemi. Ale jak jsem zkoumala náladu ve společnosti a – možná je to naší historickou českou povahu, tak myslím, že u nás to nevypadá na nějaké lidové povstání a že půjdeme spíš jinou cestou. Nám je vlastní švejkování a nedodržování pravidel, nebo malé drobné očůrávání. Takže si spíš myslím, že jako budoucnost naší země vidím toto."

https://www.kupredudominulosti.cz/kovar ... RJvY0mcuvg
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » úte 04. kvě 2021 20:01:08

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » úte 04. kvě 2021 21:38:07

A co ty beruško.
Necháš se očkovat, nebo jsi už covid prodělala jako Pelvan?
Já jsem už očkovaný proti covidu a jsem rád - v dané nebezpečné situaci.
Mně očkování zatím nikdy ani trochu neublížilo - proti covidu, klíšťové encefalitidě, chřipce, tetanu atd.
K těm, co se nechtějí očkovat mám smíšené pocity. Na jedné straně budou udržovat virus v populaci a tedy i předpoklad tvorby mutací, na druhé straně alespoň se dříve dostane na ty, kteří se očkovat chtějí. Bohužel to druhé nevyvažuje negativní dopad toho prvního.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Aira » úte 04. kvě 2021 21:52:59

miroslav píše:A co ty beruško.
Necháš se očkovat, nebo jsi už covid prodělala jako Pelvan?
Já jsem už očkovaný proti covidu a jsem rád - v dané nebezpečné situaci.
Mně očkování zatím nikdy ani trochu neublížilo - proti covidu, klíšťové encefalitidě, chřipce, tetanu atd.
K těm, co se nechtějí očkovat mám smíšené pocity. Na jedné straně budou udržovat virus v populaci a tedy i předpoklad tvorby mutací, na druhé straně alespoň se dříve dostane na ty, kteří se očkovat chtějí. Bohužel to druhé nevyvažuje negativní dopad toho prvního.

tělo už má v sobě takových svinstev, že nějaké očkování už to nevytrhne
což neznačí, že proti novým mutacím současný séra zaberou
je tu nebezpecčí, že budem nuceni se furt přeočkovávat
to nevěstí nic dobrého
Aira
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Aira » úte 04. kvě 2021 22:50:03

to věstí velmi špatné události v tamtemu s dalšími
no my duchovnáci naštěstí na nějakým těle nelpíme, žejo
Aira
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Aira » úte 04. kvě 2021 23:03:41

umírat se má s úsměvem
proto bych každýmu doporučoval
vytisknout si tu nějakou výživnou stať s tisíců
o iluzi oddělenosti
Aira
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Aira » úte 04. kvě 2021 23:32:06

"kde všichni jsou!" Ptal se Saša Kovalenko azbukou ráno na šichě
"v karanténě" ty kluku rudá (to už jsem si jen pomyslel)
"ahá, tak mi veget?"
"a hybaj vyměnit kotouč!"

už jen tahle migrace a akceptace nekvalifikovaných pracantů
je znamkou úpadku a dakší známky ten úpadek vystřelují na
špicu hitparády
tak to jsou ty vaše vyšší vybrační roviny, esoterické aury, šamanské tance, mše za svaté
astro pozdravy slunku, numero pero, smoothie a hají
čas začít cvičit paňácu
Aira
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 05. kvě 2021 8:05:27

převzato z FB:

Dnes jsem se bavil s důchodkyní v areálu domova důchodců v Ostravě na Kamenci přes plot. Jezdím kolem pravidelně na kole a vždy se s nima bavím. Seděla na lavičce a šlapala na šlapadle uchyceném před ní na zemi. Zavolal na ni, ať si sundá roušku, když sportuje. Přišla ke mně a já jí říkám, že nošení roušek ničí zdraví a vysvětlil jí to. Pak jsem se zeptal, zda byla očkovaná. Že už dvakrát. Ptám se jí, zda jí dali podepsat informovaný souhlas. Nic mi nedali. Já se očkovat nechtěla. Ptám se, jak to, že uż je dvakrát. Násilím mě naočkovali, křičela. A pak začala sama od sebe nadávat na domov, že už nechce žít, že je tam drží jako ve vězení. Byla na ní vidět naprostá beznaděj. Kolemjdoucí po chodníku chvíli poslouchala a pak se chtěla na něco zeptat, já jí naznačil, ať je zticha, že dál vykládá. A důchodkyně nadávala dál na domov a pak zničeho nic řekla, že na patře (jsou tam tři) kde žije, bylo 72 důchodců a po očkování zbylo jen pět !!!!!!! A že už opět stav doplnili. A opět zopakovala, že je jí jedno, že zemře, že nechce žít a odešla dál šlapat.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 05. kvě 2021 18:34:31

Návštěvník píše:převzato z FB:

Dnes jsem se bavil s důchodkyní v areálu domova důchodců v Ostravě na Kamenci přes plot. Jezdím kolem pravidelně na kole a vždy se s nima bavím. Seděla na lavičce a šlapala na šlapadle uchyceném před ní na zemi. Zavolal na ni, ať si sundá roušku, když sportuje. Přišla ke mně a já jí říkám, že nošení roušek ničí zdraví a vysvětlil jí to. Pak jsem se zeptal, zda byla očkovaná. Že už dvakrát. Ptám se jí, zda jí dali podepsat informovaný souhlas. Nic mi nedali. Já se očkovat nechtěla. Ptám se, jak to, že uż je dvakrát. Násilím mě naočkovali, křičela. A pak začala sama od sebe nadávat na domov, že už nechce žít, že je tam drží jako ve vězení. Byla na ní vidět naprostá beznaděj. Kolemjdoucí po chodníku chvíli poslouchala a pak se chtěla na něco zeptat, já jí naznačil, ať je zticha, že dál vykládá. A důchodkyně nadávala dál na domov a pak zničeho nic řekla, že na patře (jsou tam tři) kde žije, bylo 72 důchodců a po očkování zbylo jen pět !!!!!!! A že už opět stav doplnili. A opět zopakovala, že je jí jedno, že zemře, že nechce žít a odešla dál šlapat.

https://napravoumiru.afp.com/v-ostravsk ... o-ockovani
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 05. kvě 2021 18:35:05

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 05. kvě 2021 22:06:23

Návštěvník píše:Zveřejnila CNN Prima.

Obrázek

A co je za tím?
Vědci a sexuologové totiž zjistili, že očkovaní mají zvýšený sexuální apetit, mizí u nich problémy s erekcí, mají zvýšené libido a pociťují znatelné omlazení.
Škola, protože je církevní, se obává, že by jim očkovaní rozvrátili morálku na škole.
Tento fakt dokládá i razantní pokles prodeje viagry.
Proto i katoličtí kněží mají přísný zákaz nechat se očkovat.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » stř 05. kvě 2021 22:41:27

A co je za tím?
Vědci a sexuologové totiž zjistili, že očkovaní mají zvýšený sexuální apetit, mizí u nich problémy s erekcí, mají zvýšené libido a pociťují znatelné omlazení.
Škola, protože je církevní, se obává, že by jim očkovaní rozvrátili morálku na škole.
Tento fakt dokládá i razantní pokles prodeje viagry.
Proto i katoličtí kněží mají přísný zákaz nechat se očkovat.


To bych potřeboval, vomladit a vosexit !!!

Ale mám trošku podezření jestli to není způsobeno poklesem IQ na úroven zvířat,

mně to očkování furt nějak připomíná ten příběh s tou otrávenou studnou z které všichni pili a tak zblbli,

pouze král měl na hradě studnu a tak se jim jevil nějakej divnej,

ale jen do té doby, dokud se nenapil i on z té studny, to už pak stejnej jako oni

a vše bylo OK...
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » stř 05. kvě 2021 22:52:43

Aira píše:umírat se má s úsměvem
proto bych každýmu doporučoval
vytisknout si tu nějakou výživnou stať s tisíců
o iluzi oddělenosti



To jsi se zblánil,

četl jsem že se má z těla "vycházet" sahasrárou

a ne prdelí, mně je z toho vždycky tak nějak na posrání

z tý iluze...
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » stř 05. kvě 2021 22:56:36

miroslav píše:A co ty beruško.
Necháš se očkovat, nebo jsi už covid prodělala jako Pelvan?
Já jsem už očkovaný proti covidu a jsem rád - v dané nebezpečné situaci.
Mně očkování zatím nikdy ani trochu neublížilo - proti covidu, klíšťové encefalitidě, chřipce, tetanu atd.
K těm, co se nechtějí očkovat mám smíšené pocity. Na jedné straně budou udržovat virus v populaci a tedy i předpoklad tvorby mutací, na druhé straně alespoň se dříve dostane na ty, kteří se očkovat chtějí. Bohužel to druhé nevyvažuje negativní dopad toho prvního.



No jasně,

proto lze předpokládat že kolektivističtí sráči jako třeba ty zanedlouho ve jménu vyššího dobra

začnou nutit do toho očkování všechny,

zatím se o tom nemluví, páč je málo vakcín, jen se zaváděj kovidpasy,

ale ono to přijde,

pokud ovšem nepřijdou mutace nebo kovid úplně nezmizí jako ta španělská chřipka...
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Aira » stř 05. kvě 2021 23:01:46

vostal petr píše:
Aira píše:umírat se má s úsměvem
proto bych každýmu doporučoval
vytisknout si tu nějakou výživnou stať s tisíců
o iluzi oddělenosti



To jsi se zblánil,

četl jsem že se má z těla "vycházet" sahasrárou

a ne prdelí, mně je z toho vždycky tak nějak na posrání

z tý iluze...

tak to musíš votočit a číst to pozpátku
hmm, to ale zřejmě budeš muset udělat stojku na hlavě
Aira
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků