Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. pro 2020 14:52:45

Pedrito píše:
Sars, covid vznikly v laboratoři a je otázka, jestli se ven dostaly ty viry neúmyslně nebo úmyslně a toto by mělo být vyšetřeno,..

Nemyslím si že byly "vytvořeny" uměle, myslím že na to žádní vědci dnes nemaj a těžko kdy mít budou. "Vytvořit" komplet živý organismus, byť jednoduchý jako je i vir, je (naštěstí) těžko možné. Znamenalo by to umět skládat hmotu na úrovni atomů do živých forem.. Umí však s organismy manipulovat např. přesouváním nějakých jejich částí tam a sem. To ale není "tvorba", nýbrž nebezpečná hra nedospělých ambiciózních dětí. Bezpochyby s požehnáním vládních špiček.. ne-li přímo na jejich popud.

P.S. a nedělám si iluze, že tohle je doména pouze číňanů..
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 13. pro 2020 18:42:58

Domácí úloha:
Spočítejte, kolik lidí umřelo první březnový týden roku 2018 navíc proti březnovému průměru za několik předchozích let? Potřebné informace najdete na webu ČSÚ v grafu na spodku stránky (posouvat doprava a doleva):
https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr...
Úloha pro lepší počtáře: Kolik lidí zemřelo navíc nad průměr z jiných let v době od prosince 2016 do února 2017?

Až zas nějaký rouškarián, nebo svědek COVIDův napráská tohle video k cenzuře, ať rovnou nechá cenzurovat i údaje od Českého statistického údaje.

Od nynějška naleznete videa Moravského trolla i na Iránském portálu "APARAT"
https://www.aparat.com/v/7pqHi


Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 13. pro 2020 19:05:06

Pedriito píše:Ale ani s tim si nejsem jistej, jestli v tomto případě manipulovali (modifikovali). Nejsou pro to žádné důkazy, vědci z dalších stran to nepotvrzují. Spíš objevili novej vir a bádali nad nim,.. a to tak, že jim zdrh. Kdoví. Jistý jen je, že je venku.

Mě je velmi sympatická tato žena, poslouchala jsem velmi zaujatě a pozorně rozhovory s ní a myslím, že je to člověk na svém místě a žena s velkým Ž. Na youtube je více rozhovorů s ní, v jednom např. říká, že sepsala odbornou studii přímo k tomuto viru (/už jen to, s jakou láskou o své práci hovoří, s jakým zaujetím!) a nabídla ji, tu studii, dvěma nezávislým, celosvětovým, vědeckým časopisům.
Oba dva časopisy ji odmítly zveřejnit...
Proč asi...?

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. pro 2020 19:06:09

Po smrti bratra, který před několika dny podlehl koronaviru, se zpěvák Petr Janda drsně opřel do všech, kteří covid považují za lehkou „chřipečku”. „Minulý týden zemřel můj bratr na koronavirus. Já jsem s ním mluvil. Přál bych to všem, kdo si myslí, že je to ‘chřipčička’, jak to vypadá, když je člověk zasažený opravdu na plné pecky, když nemůže mluvit a jen sípe. To bylo prostě strašné.” S vládními opatřeními proti šíření koronaviru je spojena spousta omezení, mezi která patří například i zákaz koncertů, což spousta zpěváků může jen stěží vydýchat. „S tím se špatně žije, ale já se nechci zařadit do té fronty kverulantů, stěžovatelů, kteří chodí a křičí: ‘Otevřete nám sály!’. Já to takhle nechci. Mám děti, mám svůj věk. Snáším to blbě, ale chápu to,” odpovídal zpěvák na otázku, jak celou stávající situaci vnímá.
„Nic proti tomu nedělám, protože s tím prostě nic nezmůžu. Není to žádné české specifikum, je to celosvětový problém, celosvětová pandemie. Všichni to berou stejně. Protestovat proti tomu určitě nepůjdu,” pokračoval ještě ve své odpovědi.
https://www.kafe.cz/celebrity/petr-jand ... .seznam.cz
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » ned 13. pro 2020 20:46:25

Tydle rozumbradové mění spolehlivě názor, když jim na covid z ničeho nic zemře někdo blízký - když vidí, jak se dusí a nakonec i s kyslíkem se v nemocnici udusí.
Na seznamu jsem četl vyznání nějakého módního zpěváka - už si jeho jméno nepamatuji: "bral jsem covid jako srandu, dokud mi na něj nezemřel otec".

Horší je, když se to rozšíří tak, že v nemocnicích už není místo a kdy vám ten blízký - bez pomoci se udusí doma - i když by nemusel, kdyby bylo v nemocnicích místo. A pak se vám doma navíc "zkazí", začne zapáchat a se rozpadat, protože márnice a jejich lednice jsou přeplněné.

To je pak spolehlivý bod obratu (v názorech na covid). A to je bohužel už moc pozdě.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3535
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » ned 13. pro 2020 21:10:23

Taro,
moje děti si tole moc dobře uvědomují a nechtějí riskovat situaci a žít pak zbytek života s tím, že snad zapříčinili smrt svých rodičů. A tak se stýkáme teď jenom na dálku.
A je to v pohodě. Je to odpovědnost a je to moudré.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3535
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 13. pro 2020 21:16:14

miroslav píše:Taro,
moje děti si tole moc dobře uvědomují a nechtějí riskovat situaci a žít pak zbytek života s tím, že snad zapříčinili smrt svých rodičů. A tak se stýkáme teď jenom na dálku.
A je to v pohodě. Je to odpovědnost a je to moudré.

Ale klidně ať se každý chová podle svého cítění, ale proboha to netlačí plošně přes všechny ty zákazy a omezení a protlačování vakcíny!

Poslechl sis to video Kecy ze špitálu? Co říkáš na to, co pan doktor říká? Jak to na tebe působí, co říká?
Jak vnímáš tohoto člověka, když hovoří?

Říká přesně to, jak to vnímám i já. Jeho projev je pro mne sympatický, (neprčí se mi peří), tak jako u toho taky lékaře, slováka, kterého jsem ani nemohla doposlouchat...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 13. pro 2020 21:27:04

Naše dcera i s přítelem už si tou nemocí také prošli, od přítele sestra, jeho rodiče také. Není to žádná sranda a každý z nich měl jiné projevy i jinak dlouho se z toho dostával.
Už jsou všichni ok, všichni už jsou zpátky v pracovním procesu.
Už se i normálně všichni stýkáme, objímáme, popíjíme atd. :-) a jsme vděčni za to, že to tak je...
Po dobu nemoci jsme jim zajišťovali nákupy, léky, vozili jim to ke dveřím, nestýkali se atd., ale je to za námi... nimi...

Ale proboha kvůli tomu nesmí klekat celá ekonomika, školství, služby, kina, divadla, to přece není normální! Ti, kteří toto způsobili (nejen u nás) by měli jít před soud a být odsouzeni za milionové škody jak peněžní, tak hlavně lidské, morální, etické, protože to je skutečně moc...

Každý na to máme svůj názor, jinak to vnímáme, vidím to kolem sebe všude..., je to tak... znovu mne napadl příběh Krysař...
Od tebe mě ten přístup hodně překvapuje, stejně jako ta volba Babiše, nu ale co...

Sama jsem před lety prodělala těžkou chřipku, bylo to na Vánoce, největší krizi, kdy jsem o sobě nevěděla, měla jsem čtyřicítky, blouznila, co jsem zmohla bylo zapít lék a znovu jsme upadla do agonie, ale přežila jsem. Trvalo to asi tři dny.... bez toho, aby se zastavil svět...

Velký průser je, že stejně jako ti, co se živí strachem a jsou slyšet ze všech médií - nejsou slyšet i ti "jiní", např. takoví, jako je Soňa Peková, nebo ten "kecal ze špitálu"...

Pěkný večer...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » ned 13. pro 2020 21:35:50

Tara píše:
miroslav píše:Taro,
moje děti si tole moc dobře uvědomují a nechtějí riskovat situaci a žít pak zbytek života s tím, že snad zapříčinili smrt svých rodičů. A tak se stýkáme teď jenom na dálku.
A je to v pohodě. Je to odpovědnost a je to moudré.

Ale klidně ať se každý chová podle svého cítění, ale proboha to netlačí plošně přes všechny ty zákazy a omezení a protlačování vakcíny!

Poslechl sis to video Kecy ze špitálu? Co říkáš na to, co pan doktor říká? Jak to na tebe působí, co říká?
Jak vnímáš tohoto člověka, když hovoří?

Říká přesně to, jak to vnímám i já. Jeho projev je pro mne sympatický, (neprčí se mi peří), tak jako u toho taky lékaře, slováka, kterého jsem ani nemohla doposlouchat...

To jsem neposlouchal.
Smrti se nbojím, ale nerad bych někoho svou nedbalostí zabil.
Mně ta opatření nevadí. Naopak. Manželka je se mnou stále doma - pracuje z domova, děti s vnoučaty jsou také doma - také nepracují rukama ale z domova - užívají si svoje děti a děti svoje rodiče. Horší to mají jiní, hlavně ti, kteří před rodinou utíkali do hospody, za "přáteli" či děvkami.
Držím palce a své srdce těm, co se o ty následky musí starat - doktoři, sestry a další.
A ti co dnes demonstrují bez roušek za své svobody....
nebo protestují na netu...
Ti si zkrátka koledují ... o poučení, pravděpodobně dost tvrdé.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3535
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24


Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 13. pro 2020 21:48:08

Taky zastrašuješ a tím manipuluješ, jako ten slovenský doktor...

Kdybych náhodou v blízké době umřela, určitě to nebude tím, že jsem rebelovala na internetu, chovala se nezodpovědně, a koledovala jsem si o tvrdou lekci.
Je mi smutno z tvých (zastrašujících) slov...

Bylo by to proto, že tak to má být, stejně jako každá svíce má svůj čas dohoření (má to vepsané ve svém osudu, kdo umí číst z hvězd, ve svém astrologickém osudu), nebo zkrátka jsen z toho důvodu, že se duše rozhodla už tady nebýt, protože v takovém světě ona žít už nechce , anebo že pro teď už není proč tady být...

Ale ne určitě na covid a proto, že si koledovala!!!

Di do prdele!

Fakt jen kroutím hlavou a divím se, že mi to stojí za to ti takovu věc vysvětlovat...

Myslíš, že všichni ti, co onemocněli na covid, se chovali nezodpovědně????? Proto to dostali?????
Nebo možná proto, že rebelovali!!!

FUCK YOU!


(Jsem si to musela najít , jak se to píše)

:-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » ned 13. pro 2020 21:49:01

Poslechni si to video kecy ze špitálu, 25 minut tvého času...

Díky.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. pro 2020 22:15:26

Experti o vedlejších účincích vakcíny

Pandemii koronaviru lze zastavit pouze očkováním, shodují se odborníci. Možné vedlejší účinky u vakcíny proti koronaviru nepovažuje za zásadní problém exministr zdravotnictví Roman Prymula. Vedlejší účinky jsou obvykle jednodenního rázu. Podle Prymulových slov jde například o bolesti ramen, únavu či zvýšené teploty. „To zmizí do jednoho dne," řekl epidemiolog pro CNN Prima News. „V tuhle chvíli je to jediná cesta jak zastavit neuvěřitelná opatření, která nás pronásledují už deset měsíců," řekl Prymula.

Ministerstvo zdravotnictví plánuje, že by mělo být očkování dobrovolné, což může být podle Prymuly těžké. „Bude to samozřejmě náročné a doufám, že ta kampaň se výrazně zlepší, aby dosáhla na cílové skupiny v populaci," řekl. Podle exministra zdravotnictví a nynějšího poradce premiéra Andreje Babiše je potřeba, aby celá Evropská unie zavedla systém, který by běžným občanům ukázal, že jim dobrovolné očkování přinese výhody.

Fake news o škodlivosti vakcíny se šíří internetem jako lavina. Nedůvěra k vakcíně podle biochemika Jana Konvalinky roste právě kvůli tlaku záměrně vypouštěných dezinformací a lží. A experti považují tyto fake news za velmi nebezpečné a život ohrožující.

Nesmysly o tom, že vakcíny obsahují potracené lidské plody, že budou měnit DNA lidí, kteří si je budou aplikovat, že slouží k ovládnutí lidstva prostřednictvím jakýchsi čipů, to všechno jsou sice snadno vyvratitelné, ale nebezpečné nesmysly, které mohou nepřímo zabít tisíce lidí, pokud jim uvěří. „V posledních dnech jsem doslova zavalen konspiračními texty," řekl Právu biochemik Konvalinka.

Teď mají Češi podle Konvalinky jen tři možnosti. „Žít s rouškami, pozorovat úzkostlivě počet mrtvých a obsazenost nemocnic a jednou za pár měsíců celou zemi na pár týdnů zavřít. Nebo epidemii ignorovat a nechat zemřít další desetitisíce lidí, které nedokážeme ochránit. Anebo rychle proočkovat velkou část populace a konečně z toho blbého viru udělat jen otravnou chřipečku," uvedl Konvalinka.

Nic lepšího než očkování podle něj zatím věda proti infekčním chorobám nevymyslela. „Ten dvě stě let starý trik Edwarda Jennera už zachránil stovky milionů životů, a když mu dáme šanci, zachrání i nás. Ty vakcíny připravují nejlepší mozky této planety. Jakmile budou schváleny nezávislými regulačními orgány ve Spojených státech a EU, nechám se naočkovat," řekl Konvalinka.

Očkování již rozjela například Velká Británie a příští týden se začne očkovat i ve Spojených státech. Sobeckost Čechů nezná mezí. To je snad zinscenované, diví se v zahraničí.
https://zpravy.magazinplus.cz/2072-expe ... .sznhp.box
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedrito » ned 13. pro 2020 22:25:40

Tara píše:
Pedriito píše:Ale ani s tim si nejsem jistej, jestli v tomto případě manipulovali (modifikovali). Nejsou pro to žádné důkazy, vědci z dalších stran to nepotvrzují. Spíš objevili novej vir a bádali nad nim,.. a to tak, že jim zdrh. Kdoví. Jistý jen je, že je venku.

Mě je velmi sympatická tato žena, poslouchala jsem velmi zaujatě a pozorně rozhovory s ní a myslím, že je to člověk na svém místě a žena s velkým Ž. Na youtube je více rozhovorů s ní, v jednom např. říká, že sepsala odbornou studii přímo k tomuto viru (/už jen to, s jakou láskou o své práci hovoří, s jakým zaujetím!) a nabídla ji, tu studii, dvěma nezávislým, celosvětovým, vědeckým časopisům.
Oba dva časopisy ji odmítly zveřejnit...
Proč asi...?


Já se na to teď mrknout nemůžu, jsem na datech a za chvili by bylo po nich.

Jinak mě je jasný že je to průser z laboratoře. Přinejmenším si ho odtud někdo na sobě odnes... Já jen přesně nevím, a těžko se to asi někdo někdy dozví, zda ten virus upravovali, nebo ho jen očumovali. Čet o tom nějaké odborné studie, od vědců co ten vir zkoumají a kloní se spíš k názoru že ne. Ale jistota z toho cejtit není. Takže je to taková úroveň doměnek, a tak to beru.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 21:27:50

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » ned 13. pro 2020 22:38:28

Tara píše:Myslíš, že všichni ti, co onemocněli na covid, se chovali nezodpovědně????? Proto to dostali?????
Nebo možná proto, že rebelovali!!!

Já nikoho nezastrašuji ani nemanipuluji. Píšu jak to vidím.
Bylo by mi hodně líto, kdybych nakazil někoho z blízkých, kdo by na to velmi nepříjemně zemřel.
A to jen proto, že s něčím JÁ nesouhlasím a proto nerespektuji.

To říkám sám za sebe.
To neznamená, že by to měl někdo cítit podobně nebo následovat.
Je to každého svoboda, volba a případný následek volby.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3535
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedrito » ned 13. pro 2020 23:37:29

Tara píše:Naše dcera i s přítelem už si tou nemocí také prošli, od přítele sestra, jeho rodiče také. Není to žádná sranda a každý z nich měl jiné projevy i jinak dlouho se z toho dostával.
Už jsou všichni ok, všichni už jsou zpátky v pracovním procesu.


Kolem mně už to prodělalo hafo lidí, hlavně v práci. Všichni díkybohu s lehčími průběhy. Já bych asi ani nepoznal že to mám, kdyby mě kolega z měrovýho neprásknul že byli spolu v kontaktu, a nezavolali mě na test.. Trochu ta teplota, což bych bez změření nejspíš přehlíd. A ten nečuch, což bych sved na rýmu. Chuť k jídlu kupodivu výborná... To "normal" chřipka mi semtam dala víc zabrat. Asi tu řádí nějaká lehčí forma... Ale mám v nemocnici kamarádku sestru a ta mi vyprávěla o těžkých případech, a nebylo to hezký vyprávění.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 21:27:50

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » pon 14. pro 2020 20:24:03

Co vám o vakcíně proti COVID-19 neřekli a proč je nutná opatrnost

Jako první přišla s vakcínou proti COVID-19 společnost Pfizer (COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2). Tato vakcína dosud není zaregistrovaná, byla však schválena ve Velké Británii k dočasnému použití regulačním orgánem (Medicines & Healthcare Products Regulatory Agency) a britským Ministerstvem zdravotnictví a sociálních věcí (UK Department of Health and Social Care).

Jedná se o zcela nový, genový typ vakcíny, která byla vyvíjena pod velkým tlakem, a zatímco pro běžné vakcíny je doba testování až 10 let, tato vakcína byla testována jen pár měsíců, což může potenciálně přestavovat velké riziko (i).

U dosud běžně používaných vakcín proti virovým onemocněním se k očkování používá oslabený živý virus, usmrcený virus nebo případně část virového proteinu, při jehož výrobě se využívají geneticky modifikované bakterie či kvasinky, které slouží jako jakýsi bioreaktor pro produkci tohoto proteinu, a tyto vakcíny jsou vyzkoušené a bezpečné.
U genových vakcín (které mohou být typu DNA, či RNA) je tomu však jinak – „bioreaktorem“ se stanou přímo buňky příjemce vakcíny, tj. očkovaného člověka. Do těla je vpraven např. nějaký jiný neškodný virus, do něhož byla (u vakcín typu DNA) vložena DNA cílového viru, která kóduje protein viru. Prostřednictvím toho se do buněčného jádra očkované osoby tedy vloží kus virové DNA, a naše vlastní buňky tak budou vyrábět potřebný protein, na jehož základě bude tělo vytvářet protilátky. (

celý článek: https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-toma ... Q_c24tqnas
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 17. pro 2020 21:16:28

Budoucí možný vývoj. Německo, podzim 2021: Po proočkování se otevírají restaurace a obchody. Ekonomika nabírá na síle a znovu roste. Lidé bez obav cestují, baví se. Roušky nemusí nikdo nosit. Zdravotnictví se neobává zahlcení, funguje jako dřív a úmrtnost klesla na obvyklý průměr.

ČR, podzim 2021: Svobodní lidé se nenechají očkovat. Po šestém downlocku už neexistují restaurace a jiné služby. Jedno euro se rovná 37 korun českých. Svobodní lidé odmítají roušky, očkování a různé uzavírky. Ekonomika klesla o 18%. Nezaměstnanost prudce stoupá. Objednání na různá běžná vyšetření se neustále, kvůli koronaviru, odkládají. Úmrtnost je na dvojnásobku dlouhodobého průměru.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara. » čtv 17. pro 2020 23:35:03

"Ale v mém okolí zemřel na covid někdo mladý..."
.
Úmrtí každého mladého člověka je smutné a je to tragédie – ale mladý člověk může zemřít i na infarkt, rakovinu, chřipku, zabít se na motorce, nebo v autě, nebo na tisíc dalších věcí.
Na všechno jmenované dokonce umírají děti (denně okolo 3) - na covid ale žádné!
Bohužel jsme smrtelné bytosti a smrt prostě k životu patří – zvlášť u starších lidí - ale naše společnost ji tak dlouho odsouvala ze svého života do ústraní, až si začala myslet, že snad zmizela. Ale ona se nám prostě jen teď ukázala.
Je škoda, že taková událost – jako úmrtí blízkého v okolí - pak člověka zcela iracionálně paralyzuje. Spousta z vás určitě znalo někoho, kdo se zabil v autě, nebo zemřel na rakovinu, ale přesto to na vaše řízení, nebo stravovací návyky pravděpodobně nemělo žádný vliv.
Bohužel s covidem se lidé zcela iracionálně bojí – asi je to podobné, jako strach některých lidí z létání.
.
Statistiky ale mluví zcela jasně – Do 54 let u nás na covid zemřelo 218 lidí (2,1% z 9710) a ve věkové kategorii do 44 let dokonce pouze 69 lidí (0,6% z 9710) – a to ještě naprostá většina z nich trpěla nějakou jinou závažnou chorobou.
Ano, stát se to může, dokonce ve vašem okolí – ale strach by pak člověku neměl zatemnit mozek a racionální uvažování.
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/cov ... ehledy-khs
.
"A tu strašnou křivku nadúmrtí jsi viděl? Na tu řekneš co, ha?"
.
Asi jen ukážu tento skvělý článek a dodám jen, že průměrný věk dožití u nás je 76 let u mužů a 82 u žen.
https://stavbeznouze.cz/blog/kdo-to-vlastne-umira-navic
Už jsem o tom jednou psal – je to sice statisticky drsné a cynické, ale dá se říct, že typický člověk, který u nás na covid umírá má v průměru více jak 80 let a žije tedy déle, než je u nás zkrátka statisticky běžné.
Ostatně obdobné nadúmrtí známe z velkých chřipkových epidemií - není to tedy vůbec nic nového.
.
Ještě dodám, že si myslím, že se jednou ukáže, že velká většina těch úmrtí vůbec s covidem nesouvisela, ale může za to hysterie, strach lidí a celé šílenství kolem. To je ten skutečný zabiják, a toto mají bohužel na svědomí ti "odborníci", kteří celou hysterii živili a stále živí.
.
Lidé prostě umírají... Je to zkrátka realita a život. Teď jde jen o to jak - ale bohužel díky té hysterii velice špatně.
.
Bylo by dobré, aby RYCHLE co nejvíce lidí pochopilo, že to, co se kolem děje vůbec nesouvisí s nějakým covidem, ale že jde o rozklad demokracie a společnosti v přímém přenosu - a bohužel nejen u nás.

https://www.tomanek.com/
Tara.
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » čtv 17. pro 2020 23:49:57

Zajímavý názor ohledně očkování nabízí Dr. Staněk (od 23. minuty):


(pokud má pravdu tak si Miroslav s tím svým očkomoralizováním koleduje o negativní karmu:)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron