Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 20. kvě 2021 13:34:53

Proč se nenechám očkovat proti COVIDu

Mohlo by se na první pohled dle nadpisu zdát, že zcela jistě budu muset být nějaký zarputilý antivaxer a popírač vědeckého pokroku. Musím vás zklamat, nejsem ani jedno. Doma ve skříni se mi ještě někde válí mezinárodní očkovací průkaz, který jsem si kvůli svým cestám do zemí třetího světa nechal vystavit jako jakousi připomínku toho, čím a kdy jsem se nechal očkovat, případně jako potvrzení a doklad pro případ, pokud by ho na hranicích někdo vyžadoval.


Popravdě, nepamatuji se, že bych se s ním někde musel prokazovat. Rozhodně si také nepamatuji, že by mi někdo někde podmiňoval vstup do restaurace nebo návštěvu kina očkováním. Očkovací průkaz sloužil primárně pro moji potřebu a nechal jsem si ho vystavit zcela dobrovolně a ze svobodné vůle. Očkování jsem také celý svůj život bral jako ochranu vlastního zdraví, to byl z mého pohledu a stále je, ten hlavní bonus proč podstupovat vakcinaci. Bylo mi milejší nechat se očkovat proti břišnímu tyfu nebo žloutence, než riskovat vážné zdravotní komplikace v zemi s mizerným nebo mnohdy i téměř neexistujícím zdravotnickým systémem. Vždy jsem si dával na misku vah výhody a nevýhody očkování s dopadem na mé zdraví. Jestliže výhody převažovaly, s vakcinací jsem neváhal. Ostatně není to tak dávno, kdy jsem se nechával přeočkovávat proti tetanu.

To co jsem popsal, fungovalo ale ve „starém“ světě. V „novém“ světě, jakoby nic z toho neexistovalo. Najednou se očkování nebere primárně jako ochrana vlastního zdraví, najednou je na očkování nahlíženo jako na jakousi vstupenku do „normálního“ života, jako na možnost získat výhody a větší práva oproti těm, co očkováni nejsou. Z očkování se tak stává zcela viditelný nástroj segregace. Najednou je nám říkáno, že základní lidská práva a svobody, které nám vláda v rozporu se zákonem mafiánsky zcizila, nám milostivě vrátí jedině tehdy, necháme-li se očkovat a dobrovolně se vzdáme svého soukromí v podobě státní aplikace s QR kódem. Tato perverze je navíc vydávána za novou normalitu. Najednou se medicínský rozměr očkování změnil v cosi jiného. Očkování v rukou státu se tak stává nástrojem, jak si vynucovat slepou poslušnost bez otázek. Místo přesvědčování a vysvětlování vidíme nátlak, vyhrožování a podmiňováni si. Chování státu, jeho představitelů a státem placených nomenklaturních odborníků tak připomíná ve stále větší míře chování šmejdů, kteří vám pod nátlakem chtějí prodat rezavé, předražené hrnce.

To vše jsou důvody, proč se proti Covidu osobně očkovat prozatím nenechám. Ne snad, že bych měl z vakcíny jako takové strach nebo obavu. Ale z principu věci nemohu a ani nechci podporovat tyto šmejdské praktiky a rozhodně nehodlám státu posvětit zavádění aplikace, která bude ve svém výsledku začátkem nefalšovaného apartheidu a segregace v naší společnosti, ztrátou naší již tak nalomené svobody a neradostnou vyhlídkou toho, že stát si začne naši poslušnost podmiňovat ve stále více oblastech našeho života. To je z mého pohledu absolutně nepřijatelné. V tomto ohledu už nejde o zdraví, ale o nástroj kontroly a represe. Nehodlám přistupovat na falešnou hru a myšlenkový konstrukt, že očkování je jediná cesta jak se vyhnout lockdownu a omezování našeho života. Bohužel spousta lidí na tuto lež přistoupila. Rozhodně také nehodlám přistupovat na to, že nám stát bude dávat jakési propustky do „normálního“ života, podmíněné dnes očkováním, zítra třeba tím, že nebudeme smět jíst maso, pít alkohol nebo jezdit autem. Co je na takovém životě „normálního“ nevím. Nikdo tak nebude nikdy vědět, kdy se mu ve státem zřízené aplikaci rozsvítí červená, protože zrovna neprokázal státu svoji poslušnost.

O očkování proti Covidu začnu reálně uvažovat až tehdy, pokud se změní vyděračská a šmejdská rétorika, vyhrožování a podmiňování ze strany státu. Pak si znovu na misku vah dám výhody a nevýhody a jako svobodný člověk se rozhodnu. Do té doby tuto špinavou hru hrát odmítám. Klidně mne zavřete nebo mi seberte má zbývající práva, ale já se těmto šmejdským praktikám rozhodně podvolit nehodlám. I za cenu toho, že budu občanem druhé kategorie, stejně jako se jím stal můj děda tím, že nepodepsal soudruhům vstup do strany a nedostal tak rudou knížku, kterou dnes nahradí eurounijní QR kód. Musel bych se stydět sám před sebou, pokud bych prodal svůj svobodný způsob života za posezení v hospodě, návštěvu kina či letní dovolenou. To snad i ta levná kurva u silnice prodává své tělo a důstojnost o něco dráž.

https://dfens-cz.com/proc-se-nenecham-o ... AaFlpbG-7Q
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. kvě 2021 18:27:31

Návštěvník píše:O očkování proti Covidu začnu reálně uvažovat až tehdy, pokud se změní vyděračská a šmejdská rétorika, vyhrožování a podmiňování ze strany státu. Pak si znovu na misku vah dám výhody a nevýhody a jako svobodný člověk se rozhodnu. Do té doby tuto špinavou hru hrát odmítám.


Dotyčný má evidentně ideologický, problém.
Asi to bude nejspíš anarchista nebo postižený stihomamem. "Moje svoboda" nadevše. Ohled na druhé mu nic neříká.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 20. kvě 2021 19:11:05

Ohled na druhé mu nic neříká.


Obvyklé žvásty dobroserů kdy násilím prosazují svůj egoismus který nazývají "dobro",

navrhuji :

pověsit za koule do průvanu a mlátit každou hodinu bambusovou tyčí přes prdel,

dokud se z nich to jejich "dobro" nevymlátí !!!
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. kvě 2021 20:27:37

vostal petr píše:
Ohled na druhé mu nic neříká.


Obvyklé žvásty dobroserů kdy násilím prosazují svůj egoismus který nazývají "dobro",

navrhuji :

pověsit za koule do průvanu a mlátit každou hodinu bambusovou tyčí přes prdel,

dokud se z nich to jejich "dobro" nevymlátí !!!


Jak ten mindrák dovede člověka pokroutit.
Víra, naděje (a sebeláska), že se ty tvoje pokroucené emoce, které svým mindrákem stále živíš, samoosvobodí. :D

Sebeláska a mindrák, jak pozoruji na tobě, má problém s druhými lidmi.
Závist, nenávist jsou jejich ovocem.
Nesnáší, když druzí jsou šťastní, spokojení, v pohodě.
A nejhorší je, když tenhle syndrom postihne duchovňáka. Pak mrší i duchovní nauky, chce se zkrátka za každou cenu nějak prosadit, sebepotvrdit a druhým to jejich štěstí či radost nějak zkazit.

Mně, na rozdíl od tebe, jsou lidé, kteří berou ohled na druhé, velice milí.
Je mi s nimi dobře.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. kvě 2021 23:19:12

Chřipečka řádí. Je to jako vichřice, slabí zkrátka podehnou a my silní jedeme dál.
To jsou ty bezohledné sebestředné názory a postoje.

Jihoamerickou zemi drtivě svírá druhá vlna pandemie. V přepočtu na počet obyvatel na covid-19 umírá V Argentině nejvíce lidí na světě. Hrozí přeplnění lůžek jednotkách intenzivní péče.


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nova-vlna-covidu-zasahla-dalsi-zemi-dostala-ji-do-cela-zebricku-umrtnosti-155534#seq_no=1&source=hp&dop_id=155534&dop_ab_variant=0&dop_req_id=Vu7vDMxFALp-202105202111&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. kvě 2021 8:14:07

Skutečná cesta do normálu?

Nestačím se divit, kolik mých přátel - mladých lidí má potřebu ukázat na sociálních sítích své rameno s náplastí.
Četli jste někdy vyjádření lidí, proč se nechají očkovat?
Znáte někoho, kdo plánuje, nebo se nechal očkovat pro své zdraví? Přízemní, že? Dnes se lidé očkují, aby mohli do kina a divadla, aby mohli za babičkou a k moři. Nebo jen prostě proto, že je to cool a dělají to tak ostatní.

Jako jedno memento za všechny, budiž smutné vyjádření jedné maminky, které mi poslala: „Vzhledem k tomu, že už nikdy nechci být zavřená s dětmi měsíc v karanténě a izolaci, nechci se prokazovat neustále testem o negativitě, chci zase cestovat a co nejnormálněji žít, nechala bych si do žil píchnout klidně i ocet, ať už za tou šaškárnou můžu udělat tlustou čáru. Nemá to s dobrovolností nic společného, nejsem ani na sebe pyšná, ale už chci mít pokoj. Takže mám 2 měsíce po covidu a už jsem do sebe nechala píchnout první dávku. A teď mě třeba ukamenujte. Ano, vím, je to strašné, ale mám doma 5 dětí a po roce distanční výuky fakt už nemám sílu bojovat. Už nechci jen přežívat zavřená doma, chci zase trochu žít. A to bez covidpasu asi hned tak nepůjde. Nejhorší je, že za totáče jsme měli aspoň možnost emigrovat. Ale ani to teď není. Kam? Když je to všude jak přes kopírák. Jen jsme, samozřejmě best...“

Je zcela zvrácené, co dokáže roční masáž udělat s normálními lidmi – ta beznaděj je nezměrná. Začínám věřit, že kdyby někdo dostatečně dlouho hlásal, že je pro dobro společnosti potřeba si uřezat nohu, že zoufalí a zmanipulovaní lidé budou dobrovolně stát fronty na pilky.

Ale ono to samozřejmě neskončí – to je zcela naivní představa.

Jedna z nejlépe proočkovaných zemí Seychely zaznamenávají opět nárůsty onemocnění. Záhada WHO? Řekl bych, že se spíš konečně srazila představa o dokonalé očkovací látce, kterou nás zásobují farmaceutické firmy, vlády a média a skutečná realita, na kterou mnozí lékaři už téměř rok upozorňují. Tedy to, že vakcína není dostatečně klinicky odzkoušená, že nemusí zdaleka fungovat na veškeré mutace, a že zkrátka není všespásná. Navíc naprosto nezaručuje, že zabrání přenosu nemoci. Takové studie se totiž běžně nedělají, i když nám opět politici tvrdí opak.

Přirozená imunita, klasicky prodělané onemocnění a tím získané ochranné látky jsou bagatelizovány a zesměšňovány a razí se jediná cesta vakcinace bez jakýchkoli rizik a vedlejších účinků.

Opět není překvapením, že někteří z výrobců vakcín se už nechávají slyšet, že bude potřeba na podzim znovu přeočkovat – aby ne, pro ně je to samozřejmě výhodné. Miliardový byznys se roztočil a každý chce smočit zobáček.

Bylo by dobré také covidpas konečně pojmenovat jeho pravým jménem – tedy pouze „skvěle“ zvráceně vymyšlenou komerční pobídkou pro lidi - aby měly farmaceutické firmy ještě vetší kšefty, ze kterých pak mohou platit „odborníky“ a politiky, kteří za ně lobují.

Je opravdu nejvyšší čas přestat lidem lhát a nalít jim čistého vína, že vakcína je pouze částečná ochrana pro ohroženou skupinu obyvatel, ale rozhodně není cestou k „běžnému“ životu, jak jsme ho znali. Stejně jako k němu nevede cesta nesmyslných testů a lockdownů, které přinášejí do zničené společnosti jen další a další škody.

Přitom jediná rozumná cesta před lidmi leží na stole od samého začátku – zkrátka přestat strašit nemocí s reálnou smrtností hluboko pod jedno procento (pro mladé lidi dokonce v řádech jednotek promile) a vzít covid jako další z běžných virových onemocnění, kterých v populaci létají tisíce, a začít zase normálně žít.

https://echo24.cz/a/SqFAy/skutecna-cest ... EgA9sIfxoo
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. kvě 2021 17:53:43

Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. kvě 2021 18:09:52

No nevím, jestli se tu skousne i něco rozumného,
nebo se musí vkládat jen fantasmagorie.
No ale za pokus to stojí:
https://www.mall.tv/prostor-x/lekar-mou ... lky-byznys
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 21. kvě 2021 21:31:10

Návštěvník píše:Znáte někoho, kdo plánuje, nebo se nechal očkovat pro své zdraví?


Například já, moje žena a děti, příbuzní.
Stejně tak pro zdraví - jako prevenci nemoci a poškození zdraví se nechávám očkovat proti tetanu, klíšťové encefalitidě, žloutence, atd.
Stejně tak pro zdraví chodím na preventivní prohlídky.
Je lépe být zdravý, odolný než riskovat těžkou nemoc, případně trvalé zdravotní poškození.
Španělská "chřipečka" zlikvidovala více lidí než celá první světová válka.
Kdybychom nezavedli přísná hygienická opatření, tak kvůli nebývalé nakažlivosti by onemocnělo během několika měsíců až 80% obyvatelstva, z toho asi pětina těžce a ti by umírali doma bez pomoci, protože lékaři, sanitáři, prodavači, výrobci všeho možného i pohřebáci by byli nemocní, v nemocnicích by pro dusící se s napadenými plícemi nebylo místo ani lékaři ani sestry a tak umírali bez pomoci doma.

Díky vědě a vládě naší i ostatních zemí a rozumným lidem se daří tomu virovému zabijáku celkem úspěšně čelit.

Naprosto nechápu, kde se v lidech bere ta současná fobie z očkování. :knock:

Jak malé děti...
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod petr vostál » pát 21. kvě 2021 21:46:06

Díky vědě a vládě naší i ostatních zemí a rozumným lidem se daří tomu virovému zabijáku celkem úspěšně čelit.


Pouze díky vědě ty vypatlanče

vláda naopak brzdí očkovací látky z ruska a číny,

hnupe blbej, hovno vláda,

ale věda...

Vláda je banda parazitů a dobroserů co jsou ze všeho posraný a strašej lidi vším možným,

virem počínaje a ruskem konče...
petr vostál
 


Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod petr vostál » pát 21. kvě 2021 21:54:14

Psychiatrické příznaky
Mezi psychiatrické příznaky patří například neklid, úzkost, nespavost, podrážděnost, ale i apatie, zmatenost, dezorientace a halucinace. Očkovaní dále evidovali deprese, zpomalené myšlení, nervozitu a blouznění.


No jo, jenže Miroslav měl již dávno před očkováním pocity úzkosti, dezorientace a halucinace,

také trpěl zpomaleným myšlením

a blouzněním,

u něj se tady nejedná o příznaky očkování,

nejspíše jej v mládí zkurvili jeho rodiče výchovou cukru a biče...
petr vostál
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 22. kvě 2021 12:46:25

Stále si myslím totéž, co Soňa Peková.
Virus vyrobený uměle za účelem zlikvidování, zotročení, podrobení lidí.
Zatím podle reakcí většiny lidí se jim plán daří. :(


Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 22. kvě 2021 14:18:07

Držte si odstup od očkovaných lidí, uvádí dokument přímo od společnosti Pfizer

https://tadesco.org/drzte-si-odstup-od- ... zifT7A8E8A
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. kvě 2021 15:15:38

Návštěvník píše:Držte si odstup od očkovaných lidí, uvádí dokument přímo od společnosti Pfizer

https://tadesco.org/drzte-si-odstup-od- ... zifT7A8E8A


Takhle se dnes profesionálně vyrábějí dezinformace. Je tam odkaz na zdroj v angličtině (je to "ozdrojováno"), ale nic takového co "interpretuje" ten fejkař, se ve zprávě Pfizeru nepíše.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 22. kvě 2021 15:38:04

Návštěvník píše:Držte si odstup od očkovaných lidí, uvádí dokument přímo od společnosti Pfizer

https://tadesco.org/drzte-si-odstup-od- ... zifT7A8E8A


Zdroj:

Konspirační server Tadesco
Na základě shody mezi NFNZ, Konšpirátori.sk, společností Semantic Visions a projektem Atlas konspirací jsme zařadili Tadesco mezi konspirační weby.

Základní informace o webu
Web neuvádí majetkové struktury.

Webová adresa: www.tadesco.org

NFNZ
V typologii domácích zpravodajských a publicistických webů byl zařazen do kategorie Antisystémové weby.

Konšpirátori.sk
Slovenský projekt Konšpirátori.sk přiřadil web Tadesco na seznam serverů, jejichž důvěryhodnost a obsah jsou pochybné kvality a nedoporučuje na nich inzerovat. Konšpirátori uvádějí tento příklad zachycených hoaxů.

Atlas konspirací
Z analýzy projektu Atlas konspirací vyplývá, že server Tadesco často šíří konspirace a podílí se na vytváření konspiračních narativů.

Příklady konspirací šířených serverem Tadesco
Eurabie: Islamizace Evropy
Angela Merkel je dcerou Adolfa Hitlera :D :D :D
Rosekruciáni
Narativy zveličující geomagentický obrat a jeho dopad
Z České republiky jsou skrze Člověka v tísni a Prague Civil Society Centre rozvraceny státy východní Evropy
Chemtrail
Ilumináti
Harvardský a Houstonský projekt – Plán na likvidaci Slovanů
Nejčastější konspirační narativy
New World Order teorie
Klamy, neštěstí, nemoce a medicína
„Stát ve státě“ a politické kauzy
Operace pod falešnou vlajkou
Proti-islámské teorie
https://www.nfnz.cz/konspiracni-server-tadesco/
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. kvě 2021 16:15:00



Tady v těch hlášeních je problém, že to tam mohou posílat i lidé, kteří byli očkováni a také lidé, kteří očkováni nebyli. To jsou asi ta hlášení o inkontinenci a podobné nesmysly.
Takže fejkaři a odpůrci očkování na tom mají asi lví podíl, kromě úmrtích - ty se prověřují, ale s očkováním nemusejí souviset.
Docela normální je zvýšená teplota - znak toho, že se vytvářejí obranné látky.
Zajímavé je, že když se vakcíny testovaly, mělo nejrůznější vedlejší účinky asi 20% těch z poloviny, která dostala jenom placebo.
To je ta psychosomatika :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod vostal petr » sob 22. kvě 2021 17:27:30

Zajímavé je, že když se vakcíny testovaly, mělo nejrůznější vedlejší účinky asi 20% těch z poloviny, která dostala jenom placebo.
To je ta psychosomatika


No tak vidíš ty troubo, jak je to očkování nebezpečný,

dostal jsi jenom placebo a je ti i z toho na hovno !!!
vostal petr
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. kvě 2021 18:02:42

vostal petr píše:
Zajímavé je, že když se vakcíny testovaly, mělo nejrůznější vedlejší účinky asi 20% těch z poloviny, která dostala jenom placebo.
To je ta psychosomatika


No tak vidíš ty troubo, jak je to očkování nebezpečný,

dostal jsi jenom placebo a je ti i z toho na hovno !!!


Placebo jsem nedostal a je mi z toho očkování fajn.

To jen pro informaci, protože to vypadá, že na těch svých zmatených úvahách a "závěrech" už moc ujíždíš.

Že bys už byl taky očkovaný?
Nebo je to marijánka?
Nebo to jsou jen ty tvoje samoosvobuzující se emoce, co ti zatemňují vnímání a rozum?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. kvě 2021 18:10:24

Dobroser si hraje se zloserem

Obrázek
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3640
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 146 návštevníků