Sexualita

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Sexualita

Nový příspěvekod Tara » pát 14. srp 2020 13:50:25

z knihy Hadí žena


Možná ti pomůže, když ti to vysvětlím v číslech. Když vezmeme v potaz stovku párů, tak skoro všichni vědí, že prostřednictvím pohlavního styku je možné mít děti, protože je to více méně instinktivní záležitost.
Postoupíme-li na druhý stupínek, pak páry, které chtějí dosáhnout větší rozkoše, musejí při milování používat představivost a být kreativní. Tato kreativita může být využita i v jiných oblastech. Umělci, spisovatelé, géniové, všichni, kdo něco tvoří, se umějí na této úrovni pohybovat velmi dobře a využívají toho i k tvorbě svých děl. Pokud se ale pár nechá ovlivnit propagandou monoteistických náboženství, která hlásají, že sex je hřích, velmi těžko se při milování uvolní a dosáhne skutečného potěšení. Vzniká tak prostor pro pocity studu, viny, selhání apod. Mnoho párů zažívá jen zlomek potěšení, jehož by mohly společně dosáhnout. Nedovolí si to. Ať už ze strachu, nebo z neznalosti.
Kurandero se na chvíli odmlčel a pak pokračoval.
Jak už jsem říkal, sexuální spojení může být i lékem, pokud člověk ví, jak na to. Ale ve společnosti, kde není sexualita na této úrovni vyučována, není možné se z jejího užitku dostatečně těšit.
Na sto párů připadají tak dva tři, které občas intuitivně dojdou k tomu, že sex je zdrojem zdraví, dlouhověkosti a nesmrtelnosti. Všichni ostatní vedou život, ve kterém je bolest, utrpení, nemoci, předčasné stárnutí a chlad.
Čtvrtá úroveň je známá nejméně, ale je nejdůležitější. Jak už jsem říkal, měli k ní přístup jen vyvolení.
Znalost této úrovně umožňuje člověku setkat se sám se sebou, prozkoumat to, co existuje za hranicemi vlastního těla a přecházet do jiných dimenzí. To vede k pochopení zákonů vesmíru a velkého tajemství života. Lze tak dosáhnout pravdy, lásky a svobody. Tímto způsobem člověk dosáhne skutečného lidství.
Této úrovně dosáhnou intuitivně tak dva tři páry z tisíce. A ti jsou Qhapaqkuna, Požehnaní.
Mohou dosáhnout všeho, co chtějí. Všechno je pro ně možné. Žádat, dávat, hledat, nacházet, ťukat na dveře, aby jim mohlo být otevřeno. Aby člověk dosáhl této úrovně vědomě, musí hodně studovat, musí se naučit jít do rizika, být rozhodný, umět mlčet a v případě ženy také mít hluboké znalosti, oddat se, milovat a dobře komunikovat. Jen tak je možné dosáhnout této úrovně, spojit se s univerzálním vědomím a připojit se tak ke kuranderům Qhapaqkuna.

Z knihy Hadí žena

https://knihy.abz.cz/prodej/hadi-zena
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Sexualita

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. zář 2020 15:51:16

Toto vlákno je málo plné, tak bych se tu zeptal:
Inspiruj.cz je už dva dny nedostupné - tedy z mého počítače. Je to chyba u mne na počítači nebo i pro ostatní, kteří tam chodí, je nedostupné?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Sexualita

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. zář 2020 15:58:31

miroslav píše:Toto vlákno je málo plné, tak bych se tu zeptal:
Inspiruj.cz je už dva dny nedostupné - tedy z mého počítače. Je to chyba u mne na počítači nebo i pro ostatní, kteří tam chodí, je nedostupné?


Je nedostupné.
Návštěvník
 

nedostupné inspiruj.cz

Nový příspěvekod honza.m » úte 15. zář 2020 16:08:15

Problém se týká více stránek a služeb. V pondělí ráno došlo k rozsáhlému útoku na poskytovatele internetových služeb. Tady jsou o obnově průběžně informování zákazníci:

https://www.facebook.com/GHosting.cz/
https://www.facebook.com/Subreg.CZ/
honza.m
 

Re: Sexualita

Nový příspěvekod lklknml » úte 15. zář 2020 16:22:39

Jj, někdo asi zakleknul na Gransy a tedy spolu s inspiruj.cz i na cca 400 dalších...

Nicméně je zajímavé, kam a ke komu Miroslav svůj příspěvek umístil... nezatlačuj své své nepřiznané touhy do nevědomí Miroslave... :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Sexualita

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. zář 2020 18:04:18

Zdeněk píše:
Nicméně je zajímavé, kam a ke komu Miroslav svůj příspěvek umístil... nezatlačuj své své nepřiznané touhy do nevědomí Miroslave... :)

Já své přirozené touhy nezatlačuji. Naopak toto vlákno - téma jsem tím nesouvisejícím dotazem chtěl trochu připomenout.
Sexualita je totiž moje hoby :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Sexualita

Nový příspěvekod Absolutno » úte 15. zář 2020 18:15:47

miroslav píše:Toto vlákno je málo plné, tak bych se tu zeptal:
Inspiruj.cz je už dva dny nedostupné - tedy z mého počítače. Je to chyba u mne na počítači nebo i pro ostatní, kteří tam chodí, je nedostupné?



Nejen ono je nedostupné,

dokonce i můj anarchokapitalistický web je mimo,

sít zřejmě chytla kovida, nebo blbec dobroserství,

v dnešní době dochází k průdkému vzrůstu vobojího...
Absolutno
 

Re: Sexualita

Nový příspěvekod Absolutno » úte 15. zář 2020 18:22:39

Nezbývá prostě nic jiného,

než to tady ve jménu bezpříčinné lásky a sexuality tendle povadající web trošku oživit,

nákou zajímavou diskuzí pokud možno směrem do daného tématu,

aspon si blbka procvičí mazání a banování

a anonymní troubové si mohou zase napsat náký anonymní pitominy...

Necht tedy zvítězí lež a nenávist nad pravdou a láskou !!!


Amen

:yeah:
Absolutno
 

Re: Sexualita

Nový příspěvekod Absolutno » úte 15. zář 2020 18:26:51

Této úrovně dosáhnou intuitivně tak dva tři páry z tisíce. A ti jsou Qhapaqkuna, Požehnaní.


Fakt tak málo ???

To tedy vysvětluje proč téměř nikdo nechápe mé rady lidového léčitele doporučujícího : "Sex, drogy, rokenrol"
Absolutno
 

Re: Sexualita

Nový příspěvekod lklknml » úte 15. zář 2020 18:35:14

miroslav píše:
Zdeněk píše:
Nicméně je zajímavé, kam a ke komu Miroslav svůj příspěvek umístil... nezatlačuj své své nepřiznané touhy do nevědomí Miroslave... :)

Já své přirozené touhy nezatlačuji. Naopak toto vlákno - téma jsem tím nesouvisejícím dotazem chtěl trochu připomenout.
Sexualita je totiž moje hoby :)

Jenom jestli to nebude z nouze ctnost Miroslave... :)

Vzpomeň svého Trungpa, který využíval všechny dostupné prostředky (včetně sexu) aby svým následovníkům ukázal cestu (neměl snad milovanou manželku?).

A ty jsi na Taru tak odtažitý... co to?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Sexualita

Nový příspěvekod Absolutno » úte 15. zář 2020 18:40:02

A ty jsi na Taru tak odtažitý... co to?


To je jednoduchý,

ideální počet milenek v jeho věku je dvě až čtyři,

tak prostě již další nechce,

to by bylo nerozumný ba dokonce i hazardování se zdravím a pokoušení smrti...
Absolutno
 

Re: Sexualita

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. zář 2020 18:43:03

Zdeněk píše:
A ty jsi na Taru tak odtažitý... co to?


Já rád naslouchám svůdnému zpěvu syrén (podobně jako Odysseus). To jsou písně písní...
Nicméně se kvůli tomu nemusím hned vyloďovat. Mnozí musejí, já naštěstí ne.
O tom je vadžrajána.
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Sexualita

Nový příspěvekod lklknml » úte 15. zář 2020 19:01:06

Absolutno píše:
A ty jsi na Taru tak odtažitý... co to?


To je jednoduchý,

ideální počet milenek v jeho věku je dvě až čtyři,

tak prostě již další nechce,

to by bylo nerozumný ba dokonce i hazardování se zdravím a pokoušení smrti...

Jenomže to je racionální uvažování & produkce situace, a to právě Miroslav nemá, jinak by se do toho takhle nezamotal...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Sexualita

Nový příspěvekod lklknml » úte 15. zář 2020 19:02:18

miroslav píše:
Zdeněk píše:
A ty jsi na Taru tak odtažitý... co to?


Já rád naslouchám svůdnému zpěvu syrén (podobně jako Odysseus). To jsou písně písní...
Nicméně se kvůli tomu nemusím hned vyloďovat. Mnozí musejí, já naštěstí ne.
O tom je vadžrajána.
:)

Ty jim nenasloucháš, ty ji chceš býti Miroslave... to je ten problém. Vadžrajána je jen pláštík, do kterého si jí oděl, abys ji nemusel spatřit.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Sexualita

Nový příspěvekod lklknml » úte 15. zář 2020 19:33:19

Tak koukám, proč nejde billa.cz, a ona má registrátora Gransy... podle justice.cz sročko s ručením 200k Kč... a předmětem podnikání pronájem nemovitostí... to jsou amatéři v tý Bille...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Sexualita

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. zář 2020 20:56:24

Zdeněk píše:Ty jim nenasloucháš, ty ji chceš býti Miroslave... to je ten problém. Vadžrajána je jen pláštík, do kterého si jí oděl, abys ji nemusel spatřit.

Tak to jsem nepochopil, co mi chceš sdělit. Můžeš to nějak převést do mně srozumitelnějšího jazyka?
"Ty ji chceš býti" ? co tím myslíš??
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Sexualita

Nový příspěvekod Absolutno » stř 16. zář 2020 5:29:45

Že chce být tou sirénou,

k tomu máš asi nejspíše skvělou příležitost myslím že každé první pondělí v měsíci,

kdy obvykle bývá "zkouška sirén"

Stačí se jen připojit k ostatním sirénám a ztotožnit se s nima...
Absolutno
 

Re: Sexualita

Nový příspěvekod lklknml » stř 16. zář 2020 5:58:23

miroslav píše:
Zdeněk píše:Ty jim nenasloucháš, ty ji chceš býti Miroslave... to je ten problém. Vadžrajána je jen pláštík, do kterého si jí oděl, abys ji nemusel spatřit.

Tak to jsem nepochopil, co mi chceš sdělit. Můžeš to nějak převést do mně srozumitelnějšího jazyka?
"Ty ji chceš býti" ? co tím myslíš??

Prostě ti Sirény imponují, jejich moc nad námořníky. Nevědomě se s nimi ztotožňuješ, vábíš svými slibnými příspěvky internetové námořnice.

Siréna však o setkání s námořníkem ve skutečnosti nestojí, jejím motivem je námořníky ovládat. To ovládání tě rajcuje Miroslave (ostatně, v tomto smyslu interpretuješ i Píseň písní).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Sexualita

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. zář 2020 7:58:16

Zdeněk píše:Prostě ti Sirény imponují, jejich moc nad námořníky. Nevědomě se s nimi ztotožňuješ, vábíš svými slibnými příspěvky internetové námořnice.

Siréna však o setkání s námořníkem ve skutečnosti nestojí, jejím motivem je námořníky ovládat. To ovládání tě rajcuje Miroslave (ostatně, v tomto smyslu interpretuješ i Píseň písní).


Tohle je zajímavé, co jsi napsal, k zamyšlení o sobě, dík :)

Mám ale dojem, že sirény námořníky lákají k vylodění (potud to ovládání), aby je pak mohly sežrat.

Takhle to mívají muži - když ženu chtějí dostat do postele, pěkně jí zpívají a pak šmitec.
Ženy pěkně zpívají déle, aby muže dostaly až do chomoutu (manželství, dítě) a postel je jen jedním z prostředků (jednou z písniček) a pak teprve šmitec. :D

Ale to většinou není prováděno takhle záměrně ale instinktivně, neuvědoměle.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Sexualita

Nový příspěvekod Absolutno » stř 16. zář 2020 9:07:30

To ovládání tě rajcuje


Koho by to nerajcovalo ???

Vždyt Vůle a soulad s ní je vždy rajcovní a to nejen v sexualitě,

proto taky doporučuji "sex, drogy a rokenrol"

páč to jsou nejčistší projevy Vůle

ve smyslu "Svět jako vůle a představa"
Absolutno
 

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků