Brejle

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Brejle

Nový příspěvekod P.N » sob 14. lis 2020 7:02:35

To by mě zajímalo, jestli někdo zrušil v počas svýho života víc brýlí než já? Začalo to na základce. Jednou takhle okouním z okna a na čelo mi přistála nějaká havěť, tak se tak plácnu, a ona si popoletí a přistane znovu, no to je k nevíře, takovej opruz! Tak se tam v tom okně začal fackovat, že jestli mě někdo viděl, tak si musel myslet, že jsem totální magor. A co udělaly brýle? Šly k zemi. Z druhýho patra, tak jen po nich tak smutně koukám, jak si letí tiše vzduchem, až se rozkřáply. O šutr. Všude tráva a jeden jedinej šutr.
P.N
 

Re: Brejle

Nový příspěvekod vostal petr » sob 14. lis 2020 7:47:53

Tak to jeden můj známej šel takhle po ulici a tak zaujatě diskutoval,

že přehlídnul sloupek dopravní značky a narazil do ní tak přímo, že si svoje brejle rozpůlil na obličeji přímo uprostřed

Tomu se říká "jít přímo za nosem" a přitom "si nevidět na špičku vlastního nosu"

Omlouvá ho jen to, že v té době měl v sobě už náký to pivo a kráčel tedy po chodníku pod vlivem alkoholu
vostal petr
 

Re: Brejle

Nový příspěvekod P.N » sob 14. lis 2020 8:17:13

No já takhle jednou vstanu a brejle nikde. Tak hledám jak mourovatej, žmourám do všech koutů, ale bez brýlí se holt brejle blbě hledaj. Tak si zoufale sedám na židli a křup. Já si ti je rozsed
P.N
 

Re: Brejle

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 24. pro 2020 15:09:51

Tak jsem zas o jedny přišel. Koupil si k vánocům vzduchovku, takovou tu krátkou, do ruky. Tak jsem z krabice udělal terč, vycpal ji molitanem a nalepil na ni papír z kruhama a středem. Tak jsem tu pistol naládoval brokama, a jdu testovat... Zrada se ukázala v tom, že jsem tu krabici nacpal tím molitanem. Páč brok nemoh projít a odrazil se. Přímo na sklíčko brejlí. Takže mi nejspíš zachránily oko brejle. Takže dík krátkozrakosti jsem nejspíš nepřišel o oko.
Pedriito
 

Re: Brejle

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 24. pro 2020 15:59:01

No nemáš bejt agresivní,

ale jinak todle se tady agresivním šmokům stává furt,

vystřelej na mě nějakej duchovní přenos a ode mne se to vodrazí a vrátí se jim protipřenos...

Jejich jediný štěstí je, že já nejsem napěchovanej molitanem, to by dopadli hůř...



Tak já jsem dnes spíš melancholickej, páč mi ujel bus za ženskou. A pistol mi sestřelila sklíčko. Ale já mám naštěstí vždycky jedny brejle v záloze. A propříště to bude chtít asi něco jako brejle potápěčský.
Pedriito
 


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků