Pro Petru

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. pro 2020 22:36:35

Návštěvník píše:Podle mne se ti moc nepovedlo, že jsi otevřel samostatné vlákno na téma, kde žiju. Za prvé to není důležité a za druhé, když tě to tak zajímalo, tak ses mohl zeptat tak nějak mimochodem na jiném vlákně, kde jsme si povídali.


To je typicky ženské. Nejsou pro ně (až na výjimky) důležitá fakta, ale hra. A ta se ti podle Petry "nepovedla"
Měl jsi dělat něco jiného než si udělal. :D

Máš nějakou manželku?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » ned 06. pro 2020 2:28:16

miroslav píše:
Návštěvník píše:Podle mne se ti moc nepovedlo, že jsi otevřel samostatné vlákno na téma, kde žiju. Za prvé to není důležité a za druhé, když tě to tak zajímalo, tak ses mohl zeptat tak nějak mimochodem na jiném vlákně, kde jsme si povídali.


To je typicky ženské. Nejsou pro ně (až na výjimky) důležitá fakta, ale hra. A ta se ti podle Petry "nepovedla"
Měl jsi dělat něco jiného než si udělal. :D

Máš nějakou manželku?

Jasně, Iluzi :D a dvě děti..
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » ned 06. pro 2020 2:46:57

miroslav píše:
Návštěvník píše:Podle mne se ti moc nepovedlo, že jsi otevřel samostatné vlákno na téma, kde žiju. Za prvé to není důležité a za druhé, když tě to tak zajímalo, tak ses mohl zeptat tak nějak mimochodem na jiném vlákně, kde jsme si povídali.


To je typicky ženské. Nejsou pro ně (až na výjimky) důležitá fakta, ale hra. A ta se ti podle Petry "nepovedla"
Měl jsi dělat něco jiného než si udělal. :D

Máš nějakou manželku?

Jen si myslela že jsem někdo jinej, a že mám nějaký záměr. Ono to asi zní blbě, že někdo někoho může zajímat jen tak.
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » ned 06. pro 2020 4:11:18

Je velmi podobná mé ženě.
:)
Pedrito
 

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron