To očkování mi dalo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 14:45:40

Což nebylo by vhodné položiti si klasickou otázku cui bono, drazí přátelé?

Komu bude a komu nebude vadit objevení se nových záhadných či těžko léčitelných nemocí?

Je známo, že Wuchanská laboratoř byla financována americkým kapitálem. Filantrop Bill Gates se svým ustaraným humanitárním obličejem moudře investoval do vývoje vakcín již dávno před covidem. S viry a antiviry má jistě bohaté zkušenosti ze svého bývalého působiště. Soňa Peková usuzuje vzhledem k sekvencím genů covid viru nikoli na jeho nové mutace, ale na nové zdroje. Přičemž sekvence genů virů (nikoli předpovědi epidemiologické povahy) jsou přímo její náplní práce.

:)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. čer 2021 15:13:10

To už smrdí konspirací, a na ty bobek.
Uvidíme, co bude. Nemoci tu vždy byly a nové se objevovaly,
stejně jako léky na ně. A jasně že se z toho v lidských rukou
vždy stal byznys, tak jako ze všeho.

Páč vedle evolucí těl, jede v další třídě evoluce virů, co tu byly mnohem dřív než lidé...
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 15:35:29

Pedriito píše:Páč vedle evolucí těl, jede v další třídě evoluce virů

Ano, a právě na nejjednodušší organizmech, virech, můžeme se evoluci učiti, neboť je lze úplně genově rozklíčovat.
jarní vir nasbíral na konci své vlny celý batoh mutací, proměn ve svém genomu. A pokud by druhá nebo třetí vlna vznikly z té první, tak bychom ty mutace, které virus v průběhu času nabral, viděli i ve virech druhé a třetí vlny. Jenže není tomu tak

Znáš ten vtip - "Jaký je rozdíl mezi konspirací a fakty? Půl roku."
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. čer 2021 15:52:08

Já konspirace nesleduju, to znamená neprokázané dohady. Jejich logická manipulativní linka je jasná,
přesvědčit o něčem, co není prokázané. Takové věštby senzací chtivých myslí...
Nevím tedy jestli se někdy nějaká vyplnila. Už jsem jich v minulosti zaslech dost a nezaregistroval
jejich naplnění. To je jak loterie, možna někdo náhodou nějakým dohadem trefí aspoň pátou, nebo většinou nic.
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 16:17:15

A co je na té podtržené citaci Pekové konspirativního?
Je to obava ze zhroucení dosavadních jistot. Toho se s Miroslavem obáváte, duchovňáci :).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. čer 2021 16:29:25

Já jsem to nečet, nemám furt čas louskat odkazy, tak nevím jestli je zrovna tohle konspirativní nebo ne ;)

Psal jsem o konspiraci jako takové, ta na mě dýchla z toho příspěvku nahoře, ala financování tedy umělé způsobení pandemie.

Nikoliv o Pekové, neznám názory té paní.
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 16:38:23

Však nemusíš ten článek za odkazem číst. Úplně stačí jen ta její větička zde vypsaná. A pak užít trochu rozumu samozřejmě. A neposrat se z toho. :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 17:00:35

Peková má problém přiznat, že se spletla. A tak si bude vymýšlet všechno možné, jen aby dokázala, jak je neomylná.

Kdyby přiznala svůj omyl, tak by se stala pro hodně lidí nedůvěryhodnou odbornicí. A do toho se jí nechce po té slávě, co na začátku covidu zažila. :what:
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 17:01:45

Pedriito píše:
Nikoliv o Pekové, neznám názory té paní.



O nic jsi nepřišel. :)
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » ned 13. čer 2021 17:08:01

Zdeněk píše:
miroslav píše:To co se píše v článku, nemá s mRNA nic společného.

Co má mRNA společného s RNA? RNA.

Je to neprobádaná oblast Miroslave ("a new layer", "a fascinating layer of information and regulation of our genes").


Messenger RNA (mRNA) je jednořetězcová molekula RNA, která je komplementární k jednomu z řetězců DNA genu. MRNA je RNA verze genu, který opouští buněčné jádro a přesouvá se do cytoplazmy, kde se tvoří proteiny. Během syntézy bílkovin se organela zvaná ribozom pohybuje podél mRNA, čte její sekvenci bází a pomocí genetického kódu převádí každý tribázový triplet nebo kodon na odpovídající aminokyselinu.
Messengerové RNA, známé také jako mRNA, jsou jedním z typů RNA, které se nacházejí v buňce. Tento konkrétní, stejně jako většina RNA, se vytváří v jádru a poté se exportuje do cytoplazmy, kde se translační aparát, strojní zařízení, které ve skutečnosti vytváří proteiny, váže na tyto molekuly mRNA a čte kód na mRNA, aby vytvořil specifický protein. Obecně tedy lze jeden gen, DNA pro jeden gen, přepsat do molekuly mRNA, která nakonec vytvoří jeden specifický protein.

Lawrence C. Brody, Ph.D.

Takže žádné změny DNA nebo jádra buňky. mRNA je uvolnění informace pro tvorbu specifické bílkoviny z jádra buňky do krevní plasmy.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » ned 13. čer 2021 17:11:23

Pedriito píše:
Páč vedle evolucí těl, jede v další třídě evoluce virů, co tu byly mnohem dřív než lidé...


Je to věčný boj (na tělesné úrovni)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. čer 2021 17:17:06

Zdeněk píše:Však nemusíš ten článek za odkazem číst. Úplně stačí jen ta její větička zde vypsaná. A pak užít trochu rozumu samozřejmě. A neposrat se z toho. :)


Mě ta věta nic neříká. Neboť co vědec, to názor. Tuhle paní jsem viděl jednou v televizi, kde se v něčem obhajovala, už nevím v čem. Nijak mě to nezaujalo.
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 17:41:23

Návštěvník píše:Peková má problém přiznat, že se spletla. A tak si bude vymýšlet všechno možné, jen aby dokázala, jak je neomylná.

To má problém mnoho lidí přiznat, že se spletli :). Nicméně pokud by onu citaci neměla podloženou, znemožnila by se přímo v tom co dělá v laboratoři, co jí živí, což je nepravděpodobné (a nemyslí si to ani lidé s IQ > 130). Takováto odborná tvrzení si před rozhovorem jistě promyslela.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 17:45:03

miroslav píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:To co se píše v článku, nemá s mRNA nic společného.

Co má mRNA společného s RNA? RNA.

Je to neprobádaná oblast Miroslave ("a new layer", "a fascinating layer of information and regulation of our genes").


Messenger RNA (mRNA) je jednořetězcová molekula RNA, která je komplementární k jednomu z řetězců DNA genu. MRNA je RNA verze genu, který opouští buněčné jádro a přesouvá se do cytoplazmy, kde se tvoří proteiny. Během syntézy bílkovin se organela zvaná ribozom pohybuje podél mRNA, čte její sekvenci bází a pomocí genetického kódu převádí každý tribázový triplet nebo kodon na odpovídající aminokyselinu.
Messengerové RNA, známé také jako mRNA, jsou jedním z typů RNA, které se nacházejí v buňce. Tento konkrétní, stejně jako většina RNA, se vytváří v jádru a poté se exportuje do cytoplazmy, kde se translační aparát, strojní zařízení, které ve skutečnosti vytváří proteiny, váže na tyto molekuly mRNA a čte kód na mRNA, aby vytvořil specifický protein. Obecně tedy lze jeden gen, DNA pro jeden gen, přepsat do molekuly mRNA, která nakonec vytvoří jeden specifický protein.

Lawrence C. Brody, Ph.D.

Takže žádné změny DNA nebo jádra buňky. mRNA je uvolnění informace pro tvorbu specifické bílkoviny z jádra buňky do krevní plasmy.

A toto vakcinační farmakologické vysvětlení považuješ za dostatečný popis oné nové fascinující vrstvy genotvorby, na kterou vědci zatím koukají s otevřenou pusou? :)
Tak to seš docela bouchač Miroslave (resp. bych spíše tipoval na tonoucího s utrženým trsem trávy).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 17:47:16

Návštěvník píše:Peková má problém přiznat, že se spletla. A tak si bude vymýšlet všechno možné, jen aby dokázala, jak je neomylná.

Kdyby přiznala svůj omyl, tak by se stala pro hodně lidí nedůvěryhodnou odbornicí. A do toho se jí nechce po té slávě, co na začátku covidu zažila. :what:


Peková není jediný odborník ve svém oboru,

takže kdyby se opravdu přiblble spletla, tak by ji to ostatní dali nepochybně sežrat,

jenže to se nestalo,

to proto, že se stále neví jak co doopravdy bylo...

Stále máme jen hypotézy a teorie...
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 17:49:38

Pedriito píše:Mě ta věta nic neříká.

No tak to je pak těžký no. :cry:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 17:54:38

Návštěvník píše:že se stále neví jak co doopravdy bylo...

Co se neví? Že jarní vir nasbíral na konci své vlny celý batoh mutací a pokud by druhá nebo třetí vlna vznikly z té první, tak bychom ty mutace, které virus v průběhu času nabral, viděli i ve virech druhé a třetí vlny?
Nebo se neví o logických důsledcích, protože někteří naši zbabělejší spoluobčané raději o tom nic vědět nechtějí (zaklínajíce se smrdutými konspiračními teoriemi)?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 18:00:44

Moudrý člověk nesere se se životem, napsal moudrý český mystik Ladislav Klíma.

Neboli paralyzující strach ze smrti neumožňuje hodnotný život. To je v kostce sdělení válečné lékařky Höschlové, tak to video s ní sem linknu znovu, duchovňáci vezdejší by si ho měli povinně vyslechnout, než začnou psát svá moudra o smrti (s rouškou na puse a v igelitových rukavicích).

"Nic si z toho nedělej," těšil ho Švejk, "já tam jdu jenom pro velezradu."
"Ale pro co já?" zabědoval pan Palivec."Já byl přece tak vopatrnej."
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » ned 13. čer 2021 18:16:56

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:že se stále neví jak co doopravdy bylo...

Co se neví? Že jarní vir nasbíral na konci své vlny celý batoh mutací a pokud by druhá nebo třetí vlna vznikly z té první, tak bychom ty mutace, které virus v průběhu času nabral, viděli i ve virech druhé a třetí vlny?
Nebo se neví o logických důsledcích, protože někteří naši zbabělejší spoluobčané raději o tom nic vědět nechtějí (zaklínajíce se smrdutými konspiračními teoriemi)?



Pokud se Peková nemýlí, pak lze s největší pravděpodobností očekávat v zimě či na jaře nové mutace,

na které již současné očkování nebude zabírat,

a tak se znovu bude muset provádět přeočkování téměř celého světa, nebot již téměř všichni budou naočkováni nefungující vakcínou a pojede se opět dokola,

a to at už jde jen o farmaceutický byznys či je záměrem destabilizace společnosti a nějaký nový světový řád...
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 18:30:05

vostal petr píše:
Zdeněk píše:
Návštěvník píše:že se stále neví jak co doopravdy bylo...

Co se neví? Že jarní vir nasbíral na konci své vlny celý batoh mutací a pokud by druhá nebo třetí vlna vznikly z té první, tak bychom ty mutace, které virus v průběhu času nabral, viděli i ve virech druhé a třetí vlny?
Nebo se neví o logických důsledcích, protože někteří naši zbabělejší spoluobčané raději o tom nic vědět nechtějí (zaklínajíce se smrdutými konspiračními teoriemi)?



Pokud se Peková nemýlí, pak lze s největší pravděpodobností očekávat v zimě či na jaře nové mutace,

na které již současné očkování nebude zabírat,

a tak se znovu bude muset provádět přeočkování téměř celého světa, nebot již téměř všichni budou naočkováni nefungující vakcínou a pojede se opět dokola,

a to at už jde jen o farmaceutický byznys či je záměrem destabilizace společnosti a nějaký nový světový řád...
¨

To znamená, že když to dopadne špatně, tak umřeš na nějakou mutaci, proti které nebudeš očkovaný, a když to dopade dobře, tak umřeš na něco jiného.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 126 návštevníků

cron