To očkování mi dalo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 9:14:52

Pedriito píše:Radši bych nikdy nedosáh konce, než bych se tam měl dotýkat vašim prostřednictvým,
lepší už ztrávit život, jak ten vožrala a hulič, než jako bezúžasný dokonale realizovaný kokot..


To je ten skrytý odpor k druhým lidem, samosvojnost.
...a otevírání se výhradně "Vesmíru"
ten mne spasí, vede..
ne nějaký podělaný lidi.
Takže i ta pýcha v tom bude.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 9:17:40

vostal petr píše:Hele Mrdoslave,

když máš tak rád to očkování, nechceš to vzít i za mě (samozřejmě ze soucitu)

víš jakou bys pak měl imunitu, když při jdenom vočkování máš imununitu na 96%

tak při dvouch očkování bys už měl imunitu na 192%

takže by tě ani smrt nezabila...

A já bych získal kovid pas a mohl jet do Indie...

Klíďo brďo.
pučíš mi kartičku pojištěnce a potřebné údaje...
Očkování není nikdy dost.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » stř 16. čer 2021 9:22:19

Klíďo brďo.
pučíš mi kartičku pojištěnce a potřebné údaje...
Očkování není nikdy dost.


Tak jo, ale ted nemám čas na očkování,

venku svítí slunce a o prázdninách makám,

tak až v září, to je ideální čas před podzimní vlnou nové mutace...
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » stř 16. čer 2021 9:24:49

Kdyby se lidé natolik báli o své zdraví a věřili v biblickou pandemii, stáli by fronty i na nevyzkoušenou látku. Ať se ptám, koho se ptám, nikdo mi ještě neodpověděl, že se dal nebo dá chemizovat ze strachu o vlastní zdraví, ale vždy ze zcela jiného důvodu.
Jak to máte vy? Bojí se někdo viru, nebo chcete mít konečně od této ,,pandemie" klid?
Jste ochotni v rámci klidu přistoupit k vlastní chemizaci?"


Já se bojím, že bych se začal bát... :(
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 9:31:09

vostal petr píše:
To je ten skrytý odpor k druhým lidem, samosvojnost.


Ale kdepak hnupe vodpor,

to jenom že nemám nic společnýho s hovnama tvý mysli,



No jasně, ty máš ty svý hovna ve svý mysli a ty jsou originální (akorát trochu převzatý vod toho Bondyho)
Já v mysli žádný hovna nemám. To je jen tvoje projekce.

"Ze všeho nejdříve odstranit stát a pak se uvidí."
Blbější myšlenku jsem ještě nečetl.
Naprostá neznalost lidské povahy.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 9:35:25

miroslav píše:
Pedriito píše:Radši bych nikdy nedosáh konce, než bych se tam měl dotýkat vašim prostřednictvým,
lepší už ztrávit život, jak ten vožrala a hulič, než jako bezúžasný dokonale realizovaný kokot..


To je ten skrytý odpor k druhým lidem, samosvojnost.
...a otevírání se výhradně "Vesmíru"
ten mne spasí, vede..
ne nějaký podělaný lidi.
Takže i ta pýcha v tom bude.

Často se v druhých pleteš, v těch které jak furt tvrdíš, tolik miluješ
často si velmi protiřečíš, a tvý dobrý postřehy tím pro mě ztrácejí punc
občas mluvíš za sebe, i když vlastně nikdo neví, kým v civilu jsi, zapomeneš se skrýt za obecné ideály, tehdy mají tvá
slůvka sílu. A vzápětí to sesypeš, to když si zas vzpomeneš, jakej jsi maha "bezejmený" duchovňák...
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » stř 16. čer 2021 9:40:19

Naprostá neznalost lidské povahy.


Musíš si ten Bondy citát přečíst celej, končí přesně tam, kde je právě popsána ta lidská povaha...
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 9:45:52

Na pochopení Bondyho nemáš, a je to v pohodě, jste jiná mentální kategorie. Na to je potřeba patřičná zkušenost, neuzavřený výhled určitým směrem, vžití se tam, kde to zamítáš. Nerozumíš prostě undergroundu, jeho duchu, je to pro tebe zapovězená ves... Jediný, co je na podobbých typech blbý, že co neznají, tak odsuzují. Ale přitom maj tu pusu furt plnou tý univerzální lásky.....
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 9:47:03

Pedriito píše:Na pochopení Bondyho nemáš, a je to v pohodě, jste jiná mentální kategorie. Na to je potřeba patřičná zkušenost, neuzavřený výhled určitým směrem, vžití se tam, kde to zamítáš. Nerozumíš prostě undergroundu, jeho duchu, je to pro tebe zapovězená ves... Jediný, co je na podobbých typech blbý, že co neznají, tak odsuzují. Ale přitom maj tu pusu furt plnou tý univerzální lásky.....

PS. To je pro Miroslava
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » stř 16. čer 2021 10:03:01

Pedriito píše:
Ano ten náš Bondy Egon
blbosti měl celej vagón
a za protistátní názory
byl v stb navzdory


Nic o něm nevíš a zas jen mudruješ - googluješ úryvky...

Estébáci ho zlomili, taky mů zlámali pár kostí... ale nikdy nikoho neprásk.

Nejdůležitějsí pro něj byla tvorba, kontinuita práce...

Tvorba, kontinuita práce
a výsledkem spolupráce

docela to vtipný rozmar
býti Klíma, Mao, Oskar
a doktorem filosofie
naší tajné policie
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » stř 16. čer 2021 10:13:36

Kdo si myslí že Tao te ťing popírá stát, vyzdvihuje anarchii,
tak je prostě magor.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 10:14:19

Zdeněk píše:
Pedriito píše:
Ano ten náš Bondy Egon
blbosti měl celej vagón
a za protistátní názory
byl v stb navzdory


Nic o něm nevíš a zas jen mudruješ - googluješ úryvky...

Estébáci ho zlomili, taky mů zlámali pár kostí... ale nikdy nikoho neprásk.

Nejdůležitějsí pro něj byla tvorba, kontinuita práce...

Tvorba, kontinuita práce
a výsledkem spolupráce

docela to vtipný rozmar
býti Klíma, Mao, Oskar
a doktorem filosofie
naší tajné policie

Divil by ses kdo všechno byl ve svazcích, které projistotu po "sametový" vyhořely.
Jsou dva druhy spolupracovníků, ti kteří to vzali dobrovolně a s nadšením.. a ti kteří
k tomu byli agresivitou, kterou si nedokážeš představit donuceni, psychický i tělesný teror.
Kdo to ustál, byl dál brutálně pronásledován, vězněn, mučen, vyhoštěn, či popraven...

Jsou lidi, který to přiznali, jako byl Bondy, a undergroun jim odpustil.
A jsou lidi, kteří nepřiznali dodnes, ti nadšení a dobrovolní... A mnozí z nich nám vládnou.
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 10:33:51

vostal petr píše:
Naprostá neznalost lidské povahy.


Musíš si ten Bondy citát přečíst celej, končí přesně tam, kde je právě popsána ta lidská povaha...


"tak i taoista-povstalec a bojovník je všudypřítomným zjevem v čínských dějinách."

Mao - Tao v praxi
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 10:37:17

Kód: Vybrat vše
Často se v druhých pleteš


Já samozřejmě taky. Nepoužívám sidhi, abych prokouk druhé.
Veškeré dobrodružství by se vytratilo...
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 10:48:14

Pedriito píše:Na pochopení Bondyho nemáš, a je to v pohodě, jste jiná mentální kategorie. Na to je potřeba patřičná zkušenost, neuzavřený výhled určitým směrem, vžití se tam, kde to zamítáš. Nerozumíš prostě undergroundu, jeho duchu, je to pro tebe zapovězená ves... Jediný, co je na podobbých typech blbý, že co neznají, tak odsuzují. Ale přitom maj tu pusu furt plnou tý univerzální lásky.....


Až na tu hubu plnou lásky tohle dělá a takhle přesně reaguje Vostál.

Vostál nemá hubu plnou tý univerzální lásky ale naopak hubu plnou všelijakech sajrajtů. Každej je ňákej a mne akorát zajíma jakej kdo je a proč takovej je a nikoho nechci předělávat. Podobně jako se neznažím v zoo polidšťovat opice.

Já nemám hubu plnou tý univerzální lásky, rozumím víceméně všem a chápu je. I toho Vostála chápu - už jsem to tu psal.
A myslím, že není zas takovej chudáček, aby ho mohlo v jeho vývoji poškodit, když se podívá do zrcadla.
Nebo ty myslíš, že by měl být před pravdou o tom svým krásným egu ochraňován - chlapeček jeden zranitelnej?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » stř 16. čer 2021 10:49:06

Pedriito píše:Divil by ses kdo všechno byl ve svazcích, které projistotu po "sametový" vyhořely.
Jsou dva druhy spolupracovníků, ti kteří to vzali dobrovolně a s nadšením.. a ti kteří
k tomu byli agresivitou, kterou si nedokážeš představit donuceni, psychický i tělesný teror.
Kdo to ustál, byl dál brutálně pronásledován, vězněn, mučen, vyhoštěn, či popraven...

Jsou lidi, který to přiznali, jako byl Bondy, a undergroun jim odpustil.
A jsou lidi, kteří nepřiznali dodnes, ti nadšení a dobrovolní... A mnozí z nich nám vládnou.

Egon Bondy byl především trockista resp. maoista, neboli blbec, to je podstata z které se pak další jeho život logicky vyvíjí.

Od 70tých (krycí jméno „Mao“) a dalších letech, když jsi držel hubu (a dělal v kotelně), tak ti dali pokoj, Tao v Klementinu jsi si klidně študovat mohl.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 11:23:26

Zdeněk píše:
Pedriito píše:Divil by ses kdo všechno byl ve svazcích, které projistotu po "sametový" vyhořely.
Jsou dva druhy spolupracovníků, ti kteří to vzali dobrovolně a s nadšením.. a ti kteří
k tomu byli agresivitou, kterou si nedokážeš představit donuceni, psychický i tělesný teror.
Kdo to ustál, byl dál brutálně pronásledován, vězněn, mučen, vyhoštěn, či popraven...

Jsou lidi, který to přiznali, jako byl Bondy, a undergroun jim odpustil.
A jsou lidi, kteří nepřiznali dodnes, ti nadšení a dobrovolní... A mnozí z nich nám vládnou.

Egon Bondy byl především trockista resp. maoista, neboli blbec, to je podstata z které se pak další jeho život logicky vyvíjí.

Od 70tých (krycí jméno „Mao“) a dalších letech, když jsi držel hubu (a dělal v kotelně), tak ti dali pokoj, Tao v Klementinu jsi si klidně študovat mohl.

Bondy měl svý mouchy, nikdo ho tu neidealizuje, ale pár lidí se ho jalo odsoudit. Nehrál si na osvícence.
Sám řekl, že netrpí přílišnou odvahou, ale nantolik ji aspoň měl, že estébáky vodil úspěšně za nos.
Spolu s kamarádama z dizentu inscenovali, co jim říkat. Proto třeba Plastici, i další, mohli odehrát
spoustu koncertů, který by jinak neodehráli. A mohlo proběhnout spoustu přednášek zakázaných osobností, atd...
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. čer 2021 11:35:34

Pedriito píše:
miroslav píše:
Pedriito píše:Radši bych nikdy nedosáh konce, než bych se tam měl dotýkat vašim prostřednictvým,
lepší už ztrávit život, jak ten vožrala a hulič, než jako bezúžasný dokonale realizovaný kokot..


To je ten skrytý odpor k druhým lidem, samosvojnost.
...a otevírání se výhradně "Vesmíru"
ten mne spasí, vede..
ne nějaký podělaný lidi.
Takže i ta pýcha v tom bude.

Často se v druhých pleteš,


Spíš pořád se v druhých plete. Jeho elitní pocit nadřazenosti mu všechno zablokoval, zřejmě i to, co měl kdysi už odblokované. Ale s tím se nedá nic dělat. Je k tomu svému pocitu nadřazenosti zcela připoutaný. :(
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 11:51:46


Spíš pořád se v druhých plete. Jeho elitní pocit nadřazenosti mu všechno zablokoval, zřejmě i to, co měl kdysi už odblokované. Ale s tím se nedá nic dělat. Je k tomu svému pocitu nadřazenosti zcela připoutaný. :(


Plete se když je hodnotí, v tomhle jsou se Zdenkem za jedno. A kdo hodnotí, koleduje si o hodnocení. A od těch, co si nedělaj servítky i o něco jinýho. Nemyslím si že tohle učil E. Tomáš, natož Buddha... Roztočili a udržují kolotoč jehož vrzotu se pak diví... Co je na tomhle duchovního? Co je tohle za přístup?
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 12:04:29

Návštěvník píše:Spíš pořád se v druhých plete. Jeho elitní pocit nadřazenosti mu všechno zablokoval, zřejmě i to, co měl kdysi už odblokované. Ale s tím se nedá nic dělat. Je k tomu svému pocitu nadřazenosti zcela připoutaný. :(


I di ty brepto.
Proč nepíšeš pod svým nickem, Trini?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3560
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků