To očkování mi dalo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. čer 2021 18:35:40

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:že se stále neví jak co doopravdy bylo...

Co se neví? Že jarní vir nasbíral na konci své vlny celý batoh mutací a pokud by druhá nebo třetí vlna vznikly z té první, tak bychom ty mutace, které virus v průběhu času nabral, viděli i ve virech druhé a třetí vlny?
Nebo se neví o logických důsledcích, protože někteří naši zbabělejší spoluobčané raději o tom nic vědět nechtějí (zaklínajíce se smrdutými konspiračními teoriemi)?

Ale prosimtebe, más snad doktorát s virologie, abys moh posoudit všelijaké výroky, co na tohle téma padly?
A vidíš snad do zákulisí všelikého dění, abys moh posoudit, jak to vše skutečně je?
A budeš tady smutnit, že někdo slepě nežere, co tobě je zrovna pochuti.

To chceš jako říct, že věříš tomu, že ten vir je soustavně upravován k nějakému obrazu někoho, či čemu vlastně?
Zatím se ani neprokázalo, že ten virus unik z laboratoře. Okolo toho všeho kolují desítky, možná stovky hypotéz.
Mám nějaké z nich slepě věřit? Bobek.
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » ned 13. čer 2021 18:49:17

Neboli paralyzující strach ze smrti neumožňuje hodnotný život. To je v kostce sdělení válečné lékařky Höschlové, tak to video s ní sem linknu znovu, duchovňáci vezdejší by si ho měli povinně vyslechnout, než začnou psát svá moudra o smrti (s rouškou na puse a v igelitových rukavicích).


Jsem si o tedy povinně vyslechnul a musím říct že po hodně dloooooooooooooooooooooooohéééééééééééééé době něco,

s čím bych plně souhlasil a podepsal všema deseti,

tady je prostě znát to, že díky zkušenostem z jiných kultur má dobrý rozhled,

i to její zpracování náhledu na různé kultury a historie se mně líbí,

není posraná ani z evropy a ani z jiných kultur a ani z toho, že život je vždy "ohrožující"


Takže díky...
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod miroslav » ned 13. čer 2021 18:50:49

Přijde mi překvapivé jak mnoho lidí má problém s tím očkováním.
V mém okolí nikdo takový není.
Čeho se ty lidi bojí???
Vostál k tomu má ideologické důvody. I takoví magoři mezi námi žijí.

A co ty Zdeňku, jodidované soli se nebojíš?

A co očkování proti tetanu, taky je to propaganda, velké prachy a business?

A co antibiotika? Ty berou dříve či později všichni na zeměkouli.
atd.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3574
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » ned 13. čer 2021 18:56:10

Vostál k tomu má ideologické důvody. I takoví magoři mezi námi žijí.


Nikoliv ideologické ale duchovní důvody,

nemíním se nikým nechat strašit a děsit a manipulovat,

to jsou především duchovní důvody, v četně aury vo který jsem ti ty pseudotomášvskej pablbe psal,

a vo který tys víš leda hovno, páč jsi u Tomáše nikdá nebyl a jen žvaníš vymyšleniny,

aby jsi za nějakýho Tomáše mohl schovávat to svý vyjebaný ošklivý ego...
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » ned 13. čer 2021 18:59:02

A co očkování proti tetanu, taky je to propaganda, velké prachy a business?


Na tom moc nevyděláš, to se dělá jednou za deset let, mezitím si pořídíš čtyři mobily, dvě auta a tři manželky,

to je byznys na hovno...

A mnozí na to zapomenou takže možná tak jednou za dvacet třicet let...
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 19:42:29

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:Peková má problém přiznat, že se spletla. A tak si bude vymýšlet všechno možné, jen aby dokázala, jak je neomylná.

To má problém mnoho lidí přiznat, že se spletli :). Nicméně pokud by onu citaci neměla podloženou, znemožnila by se přímo v tom co dělá v laboratoři, co jí živí, což je nepravděpodobné (a nemyslí si to ani lidé s IQ > 130). Takováto odborná tvrzení si před rozhovorem jistě promyslela.


Hlavní německý epidomolog Drosten, zase vysvětluje, proč je přesvědčen, že covid není vyrobený. Pokud si dobře pamatuju, tak loni varoval před druhou vlnou na podzim. Peková tvrdila, že žádná druhá vlna nebude a do vánoc je po covidu. Takže mi připadá, že se Drosten vyzná lépe.

:)
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 19:50:53

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Peková má problém přiznat, že se spletla. A tak si bude vymýšlet všechno možné, jen aby dokázala, jak je neomylná.

Kdyby přiznala svůj omyl, tak by se stala pro hodně lidí nedůvěryhodnou odbornicí. A do toho se jí nechce po té slávě, co na začátku covidu zažila. :what:


Peková není jediný odborník ve svém oboru,

takže kdyby se opravdu přiblble spletla, tak by ji to ostatní dali nepochybně sežrat,

jenže to se nestalo,



Nemyslím si, že je tak důležitá, aby se jiní odbornící zabývali tím, co tvrdí. Podle mne se chtěla předesvším zviditelnit. Ze začátku se jí to podařilo, ale covid do vánoc nezmizel, takže přestala být zajímavá.
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. čer 2021 20:00:14

miroslav píše:Přijde mi překvapivé jak mnoho lidí má problém s tím očkováním.
V mém okolí nikdo takový není.
Čeho se ty lidi bojí???
Vostál k tomu má ideologické důvody. I takoví magoři mezi námi žijí.

A co ty Zdeňku, jodidované soli se nebojíš?

A co očkování proti tetanu, taky je to propaganda, velké prachy a business?

A co antibiotika? Ty berou dříve či později všichni na zeměkouli.
atd.

Já se tomu nedivím, důvodů může být hafo, stejně jako těch pro. A ani mě se nelíbí
jak je z mocenských kruhů ledacos kol toho prezentováno, přistupováno k tomu, obchodováno s tím, atd.
Ale nehodlám si nechat každý týden šťourat v frňáku, a dokonce za to v budoucnu platit, když budu chtít někam vyrazit.
Jinak je mi ta vakcína ukradená.
Páč od dětských očkovánek mi píchli jen pár tetanovek, když jsem se někde namlel.
A na vojně koňskou dávku vitamínu C, co tam zdravotníci píchali za trest, když někdo na ošetřovně zlobil :D
Jinak lékům ani vakcínám neholduju. Tohle je prostě vyjímečná situace.
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 20:03:27

Pedriito píše:
Zdeněk píše:Však nemusíš ten článek za odkazem číst. Úplně stačí jen ta její větička zde vypsaná. A pak užít trochu rozumu samozřejmě. A neposrat se z toho. :)


Mě ta věta nic neříká. Neboť co vědec, to názor. Tuhle paní jsem viděl jednou v televizi, kde se v něčem obhajovala, už nevím v čem. Nijak mě to nezaujalo.



Mne zaujal loni Calábek, když tvrdil, že je to supervirus, monstrum, s kterým jsme se ještě nesetkali, a vysvětlil proč. Peková zřejmě nepoznala, že jde o výjimečný virus, a tak ho posuzovala jako normální, a proto její prognozy nevyšly.
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 20:05:11

Pedriito píše:
Zdeněk píše:
Návštěvník píše:že se stále neví jak co doopravdy bylo...

Co se neví? Že jarní vir nasbíral na konci své vlny celý batoh mutací a pokud by druhá nebo třetí vlna vznikly z té první, tak bychom ty mutace, které virus v průběhu času nabral, viděli i ve virech druhé a třetí vlny?
Nebo se neví o logických důsledcích, protože někteří naši zbabělejší spoluobčané raději o tom nic vědět nechtějí (zaklínajíce se smrdutými konspiračními teoriemi)?

Ale prosimtebe, más snad doktorát s virologie, abys moh posoudit všelijaké výroky, co na tohle téma padly?
A vidíš snad do zákulisí všelikého dění, abys moh posoudit, jak to vše skutečně je?
A budeš tady smutnit, že někdo slepě nežere, co tobě je zrovna pochuti.

To chceš jako říct, že věříš tomu, že ten vir je soustavně upravován k nějakému obrazu někoho, či čemu vlastně?
Zatím se ani neprokázalo, že ten virus unik z laboratoře. Okolo toho všeho kolují desítky, možná stovky hypotéz.
Mám nějaké z nich slepě věřit? Bobek.


:)
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 20:07:29

miroslav píše:Přijde mi překvapivé jak mnoho lidí má problém s tím očkováním.
V mém okolí nikdo takový není.
Čeho se ty lidi bojí???

Nechápeš širší rozhled Höschlové. Ani ona (ani já) neodmítají očkování jako takové, ale upozorňují na rizika s novými vakcínami spojená a na nesmyslnou paniku (ze smrti), která vidí v odpůrcích vakcinace blázny. Já navíc k tomu upozorňuji na to, že farmakoprůmysl jsou i mocná skupina lidí, která se s lidma zrovna nesere a jejichž cíl (bezskrupulózně vydělat) se mi nechce mainstreamově přiblble následovat (se slabomyslnými odůvodněními ala Pedriito).

Očkovaní vytvářejí imunitní hráz proti viru (která na rozdíl od počítačového antiviru může být i částečně propustná protože v reálném světě se vir nešíří tak snadno), ale očkovaní jsou pokusní králíci aniž by to vesměs tušili a farmaceutické firmy se před jejich žalobami zavázal ochránit stát, který nedostatečně ověřené vakcíny pod tlakem paniky za těchto podmínek nakupuje. Z takovéhoto očkování tedy pochopitelně plynou i jistá zdravotní rizika.

Naproti tomu neočkovaní mohou onemocnět covidem a zemřít/mít zdravotní následky. Přirozená imunita je však může před nákazou ochránit, to je ověřený fakt. A riziku pokusného králíka se vyhnou.

Obě skupiny zde mají své legitimní místo, ale ke komu se připojí by se měl člověk na základě dostatečných informací v konkrétním svém případě rozhodnout sám a nepodléhat tlaku demagogů, že mRNA vakcína je cosi jako tetanovka nebo jodizovaná sůl. Není.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 20:10:48

miroslav píše:Přijde mi překvapivé jak mnoho lidí má problém s tím očkováním.
V mém okolí nikdo takový není.
Čeho se ty lidi bojí???
Vostál k tomu má ideologické důvody. I takoví magoři mezi námi žijí.



Já se taky zatím očkovat nenechám. Při převážně poustevnickém způsobu života k tomu nevidím nutnost. Vyčkám, jak se to bude vyvíjet dál.

:)
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 20:12:47

Návštěvník píše:Hlavní německý epidomolog Drosten, zase vysvětluje, proč je přesvědčen, že covid není vyrobený. Pokud si dobře pamatuju, tak loni varoval před druhou vlnou na podzim. Peková tvrdila, že žádná druhá vlna nebude a do vánoc je po covidu.

Odůvodňuje to právě tím, že se jedná o nově vytvořený virus.
Kde by se vzal virus, který by dosavadní mutace sám zahodil?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 20:13:13

Zdeněk píše:
miroslav píše:Přijde mi překvapivé jak mnoho lidí má problém s tím očkováním.
V mém okolí nikdo takový není.
Čeho se ty lidi bojí???

Nechápeš širší rozhled Höschlové. Ani ona (ani já) neodmítají očkování jako takové, ale upozorňují na rizika s novými vakcínami spojená a na nesmyslnou paniku (ze smrti), která vidí v odpůrcích vakcinace blázny. Já navíc k tomu upozorňuji na to, že farmakoprůmysl jsou i mocná skupina lidí, která se s lidma zrovna nesere a jejichž cíl (bezskrupulózně vydělat) se mi nechce mainstreamově přiblble následovat (se slabomyslnými odůvodněními ala Pedriito).

Očkovaní vytvářejí imunitní hráz proti viru (která na rozdíl od počítačového antiviru může být i částečně propustná protože v reálném světě se vir nešíří tak snadno), ale očkovaní jsou pokusní králíci aniž by to vesměs tušili a farmaceutické firmy se před jejich žalobami zavázal ochránit stát, který nedostatečně ověřené vakcíny pod tlakem paniky za těchto podmínek nakupuje. Z takovéhoto očkování tedy pochopitelně plynou i jistá zdravotní rizika.

Naproti tomu neočkovaní mohou onemocnět covidem a zemřít/mít zdravotní následky. Přirozená imunita je však může před nákazou ochránit, to je ověřený fakt. A riziku pokusného králíka se vyhnou.

Obě skupiny zde mají své legitimní místo, ale ke komu se připojí by se měl člověk na základě dostatečných informací v konkrétním svém případě rozhodnout sám a nepodléhat tlaku demagogů, že mRNA vakcína je cosi jako tetanovka nebo jodizovaná sůl. Není.


:)
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 20:15:52

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:Hlavní německý epidomolog Drosten, zase vysvětluje, proč je přesvědčen, že covid není vyrobený. Pokud si dobře pamatuju, tak loni varoval před druhou vlnou na podzim. Peková tvrdila, že žádná druhá vlna nebude a do vánoc je po covidu.

Odůvodňuje to právě tím, že se jedná o nově vytvořený virus.


A to jako hned na začátku nepoznala, že se jedná o vyjímečný virus? To je divný. :what:
Návštěvník
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod vostal petr » ned 13. čer 2021 20:19:30

To znamená, že když to dopadne špatně, tak umřeš na nějakou mutaci, proti které nebudeš očkovaný, a když to dopade dobře, tak umřeš na něco jiného.


No ještě by tam mohl být určitý časový rozdíl v době úmrtí,

obvykle se lidé do smrti moc neženou...
vostal petr
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 20:22:23

vostal petr píše:Takže díky...

Ty děkuješ?? :shock:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Pedriito » ned 13. čer 2021 20:23:35

Zdeněk píše:
miroslav píše:Přijde mi překvapivé jak mnoho lidí má problém s tím očkováním.
V mém okolí nikdo takový není.
Čeho se ty lidi bojí???

Nechápeš širší rozhled Höschlové. Ani ona (ani já) neodmítají očkování jako takové, ale upozorňují na rizika s novými vakcínami spojená a na nesmyslnou paniku (ze smrti), která vidí v odpůrcích vakcinace blázny. Já navíc k tomu upozorňuji na to, že farmakoprůmysl jsou i mocná skupina lidí, která se s lidma zrovna nesere a jejichž cíl (bezskrupulózně vydělat) se mi nechce mainstreamově přiblble následovat (se slabomyslnými odůvodněními ala Pedriito).

Očkovaní vytvářejí imunitní hráz proti viru (která na rozdíl od počítačového antiviru může být i částečně propustná protože v reálném světě se vir nešíří tak snadno), ale očkovaní jsou pokusní králíci aniž by to vesměs tušili a farmaceutické firmy se před jejich žalobami zavázal ochránit stát, který nedostatečně ověřené vakcíny pod tlakem paniky za těchto podmínek nakupuje. Z takovéhoto očkování tedy pochopitelně plynou i jistá zdravotní rizika.

Naproti tomu neočkovaní mohou onemocnět covidem a zemřít/mít zdravotní následky. Přirozená imunita je však může před nákazou ochránit, to je ověřený fakt. A riziku pokusného králíka se vyhnou.

Obě skupiny zde mají své legitimní místo, ale ke komu se připojí by se měl člověk na základě dostatečných informací v konkrétním svém případě rozhodnout sám a nepodléhat tlaku demagogů, že mRNA vakcína je cosi jako tetanovka nebo jodizovaná sůl. Není.

Ty zas žhavíš googleho a skládáš si dohromady moudra, viď?
Pedriito
 

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod lklknml » ned 13. čer 2021 20:24:19

Návštěvník píše:A to jako hned na začátku nepoznala, že se jedná o vyjímečný virus?
Poznala.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: To očkování mi dalo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 13. čer 2021 20:26:16

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:A to jako hned na začátku nepoznala, že se jedná o vyjímečný virus?
Poznala.


To by dělala jiné prognozy.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků