Kdo je opice - aby se to nepletlo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 21:43:04

Návštěvník píše:
miroslav píše:
Pedriito píše:Furt nevíme kdo jsi, stejně jako nevíme kdo je Zdeněk, kdo Miroslav... Proč tajíte svou pravou identitu? Ze skromnosti?


Z bezpečnostních důvodů. Nikdy nevíš na jakého aktivního magora nebo magorku na netu narazíš.

Jo, přesný zápalkovic rukopis.
Strach a hlavně z ženských.
Čoveče, už bys s tím měl něco dělat!
Dny se krátí ;) :)

Nn, Jirka byl přece jen jinej formát. To já jen tak rejpal na tohle téma, po vzoru jiných

Ale tys ho znala líp. Dle mě to byl poeta. A tohle nepřekryješ...
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. čer 2021 21:43:19

Myšleno samozřejmě poeticky :-)

Jinak, kdysi byl Pedritův rukopis samá poezie, báááásnill, až se hory zelenaly...

Básník duše, jsem mu přezdívala..., nu..... :-)

Roky se sešly s rokama a z Pedrita je navenek drsňák, mluvící chlapskou řečí.

Nu... :-)
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod vostal petr » stř 16. čer 2021 21:44:14

Já ne,
to ty to ty


Já ne, já ti klIdně napíšu i svoji adresu :

Boží nebeské království

JEŽÍŠOVA 22

PSČ 123 123


PS.

Kdo chce, může mě navštívit, ale bacha,

branka je úzká a na dveře je třeba tlouct, jinak vám neotevřu

páč jsem nahluchlej...
vostal petr
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. čer 2021 21:46:58

Ale tys ho znala líp. Dle mě to byl poeta. A tohle nepřekryješ...

Vše se vyvíjí, jako ten Pedrito, tak Jáčko...
Čas ho mohl převát k tomu, co dnes předvádí Miroslav...

Ale samozřejmě se mohu mýlit..., mají hodně společného, ale AŽ TAAAAK ZBLBNOUT!!!!!! :) :confused: :)
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 21:50:49

Návštěvník píše:Myšleno samozřejmě poeticky :-)

Jinak, kdysi byl Pedritův rukopis samá poezie, báááásnill, až se hory zelenaly...

Básník duše, jsem mu přezdívala..., nu..... :-)

Roky se sešly s rokama a z Pedrita je navenek drsňák, mluvící chlapskou řečí.

Nu... :-)

To se ti jen zdá :-) Básně jsou i bez pedrita. Co atom to akord, co částečka to tón...
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. čer 2021 21:54:38

Pedriito píše:
Návštěvník píše:Myšleno samozřejmě poeticky :-)

Jinak, kdysi byl Pedritův rukopis samá poezie, báááásnill, až se hory zelenaly...

Básník duše, jsem mu přezdívala..., nu..... :-)

Roky se sešly s rokama a z Pedrita je navenek drsňák, mluvící chlapskou řečí.

Nu... :-)

To se ti jen zdá :-) Básně jsou i bez pedrita. Co atom to akord, co částečka to tón...

Umně schovaný za basbaritón :)
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 22:03:06

Návštěvník píše:
Ale tys ho znala líp. Dle mě to byl poeta. A tohle nepřekryješ...

Vše se vyvíjí, jako ten Pedrito, tak Jáčko...
Čas ho mohl převát k tomu, co dnes předvádí Miroslav...

Ale samozřejmě se mohu mýlit..., mají hodně společného, ale AŽ TAAAAK ZBLBNOUT!!!!!! :) :confused: :)

Nn, Jáčka se neměněj, jejich hry bývají někdy nepochopené až kontroverzní. Hodně lidí vymizelo, probírat se mezi slůvky
a číhat podklad pro čistou radost, čili dělbu - sou-běh... a už nemám teď, co říct .. .
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. čer 2021 22:11:44

Jáčko se nemění, ano.

Lidi se mění.

Strach je prevít. Jirka (dobře, neříkejme jáčko), si vždy držel odstup, hlavně od ženských, ten strach musí pramenit z jeho nedobrých zkušeností z minulosti a nebála bych se napsat, hlavně z dětství, více se mi nezdá vhodné to rozebírat.
Je to škoda, že ten dištanc, který si udržuje (strach z prozrazení identity, z pochybných magorů z řad mužů a hlavně žen) zřejmě v současném životě nepřekoná.

A to jsem se tolik snažila!!!! :)

Brou dobrou. ♥
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. čer 2021 22:14:10

A trpaslíci!
Ti jsou nejhorší :-)

♥♥♥
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 22:31:23

Návštěvník píše:A trpaslíci!
Ti jsou nejhorší :-)

♥♥♥

Mi to tak nepřišlo, byl trpělivý vysvětlovatel. Nikdy jsem ho nad nikým neviděl ofrňovat nos.
Nebo si nevzpomínám. Semtam mi přišel hodně intelektuální, když se rozpomínám, ale já jel
tenkrát ještě dost vážně jogu, říkal jsem joga-poetika... Takže tu byly mantinely, a neznalost "eteru"...
A ono to vlastně trvá, jen tý vážnosti ubylo... v tom slohu, co ti připomíná baryton. Slovíčka, co něco evokuje.. nějak..
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 22:35:58

Návštěvník píše:Jáčko se nemění, ano.

Lidi se mění.

Strach je prevít. Jirka (dobře, neříkejme jáčko), si vždy držel odstup, hlavně od ženských, ten strach musí pramenit z jeho nedobrých zkušeností z minulosti a nebála bych se napsat, hlavně z dětství, více se mi nezdá vhodné to rozebírat.
Je to škoda, že ten dištanc, který si udržuje (strach z prozrazení identity, z pochybných magorů z řad mužů a hlavně žen) zřejmě v současném životě nepřekoná.

A to jsem se tolik snažila!!!! :)

Brou dobrou. ♥

Ma svůj důvod, proč je zmizelej. Dobrou :-)
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 22:49:53

Pedriito píše:
Návštěvník píše:Myšleno samozřejmě poeticky :-)

Jinak, kdysi byl Pedritův rukopis samá poezie, báááásnill, až se hory zelenaly...

Básník duše, jsem mu přezdívala..., nu..... :-)

Roky se sešly s rokama a z Pedrita je navenek drsňák, mluvící chlapskou řečí.

Nu... :-)

To se ti jen zdá :-) Básně jsou i bez pedrita. Co atom to akord, co částečka to tón...

Kdo atom z tónů sestavil
jak akord plný jemných sil...
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod lklknml » čtv 17. čer 2021 5:20:38

miroslav píše:
Pedriito píše:Furt nevíme kdo jsi, stejně jako nevíme kdo je Zdeněk, kdo Miroslav... Proč tajíte svou pravou identitu? Ze skromnosti?


Z bezpečnostních důvodů. Nikdy nevíš na jakého aktivního magora nebo magorku na netu narazíš.

No, je fakt že ona taková Mariči šmrcnutá Vostálem... to bych asi nebyl rád kdyby mi to bušilo na vrata :mrgreen:.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 17. čer 2021 5:42:18

Proto taky každýho nevědomýho blba upozornuji na to,

že co vyšle. to se mu vrátí...

Ale zas by sis neměl myslet, že jsem tak soucitnej abych tě kvůli tomu navštěvoval,

to by ani nebylo efektivní, s blby je třeba chodit stále dokola v kruhu jejich pitomostí což vyžaduje čas,

mnoho času...
vostal petr
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod miroslav » čtv 17. čer 2021 9:14:23

vostal petr píše: s blby je třeba chodit stále dokola v kruhu jejich pitomostí což vyžaduje čas,

mnoho času...


Tak příjemné kroužení

P.S.
Ty nemáš rád to uvědomění, takže si ani neuvědomuješ, že kroužíš sám se sebou.
Ostatní ti k tomu jen hrajou do pochodu.
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3400
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Makak » čtv 17. čer 2021 11:14:13

Pedriito píše:
Pedriito píše:
Makak píše:Za všechny opice jsem psal já Makak Registrován:ned 04. srp 2013 13:27:24
Nick jsem si dal opičí, aby mi Vostál nemohl psát, že jsem opice. Tedy psát mi to mohl, ale žádná novinka.¨

Nicků jsem měl víc, protože rád píšu z různých úhlů. N uznejte, že křesťanská mystická poezie, by se ani k Makakovi nehodila.
Ale určitě jsem tím nechtěl nikoho mást. A nikdy jsem ani nepolemizoval sám ze sebou. Spíš mě bavilo držet ty charaktery odděleně jako spisovatelskou licenci.
Poslední dobou se ozývaly hlasy, které jsem pochopil jakože je čas na odhalení. Např. Pedirito mi napsal: "Chlape mám pocit, že tě znám." nebo Zděněk, jestli zastupuju nějakou skupinu. To už jsem myslel, že se to ví a trousil jsem poznámky o "všech těch opicích". Dokonce jsem toto už asi před měsícem takto vypsal, jen bez obrázků, když je Pedrito začal připisovat Zdeňkovi.
A teď k tomu odhalení mě taky vedla ješitnost, to když si mě Vostál spletl s Vailem, což jako dis-dis taky dovedu pochopit V a čtyři písmena. Ale to už na mě bylo moc. Tak jsem chtěl z Variho přesedlat na Makaka, ale Vari byl v poslední době tu dost aktivní, tak jsem o něj nechtěl přijít. Dřív i Makak a Vari měli jiné charaktery, ale pak jsem se nechtěl přihlašovat, tak prostě v popředí byl Vari.
Pak jsem jako Makak popsal docela detailně svůj názor na doktorku Peckovou na korovir, politiku a tak vůbec.
Byl to možná delší elaborát než tento a nějak se to neposlalo, ani šipkou zpět jsem se k textu nedostal, tak jsem to vzal jako znamení, že není třeba se tu prsit svými názory. A teď koukám, že se to tu trochu řešilo, ale už nemůžu najít v jakém vlákně, tak to píšu sem.

Snad vás tak dlouhým vysvětlování nenudím. Chtěl jsem vlastně jen napsat, že v tom mém psaní nikdy nebyl špatný úmysl.

Tak se tu mějte famfárově. :)


No tys mi dal, kvůli tobě abych se furt omlouval Zdenkovi. Ale stejně mi na tom ještě pár drobností nesedí...

Furt nevíme kdo jsi, stejně jako nevíme kdo je Zdeněk, kdo Miroslav... Proč tajíte svou pravou identitu? Ze skromnosti?


No s tou pravou identitou... Co to vlastně je. Věk? Výška? Pohlaví? Rodinný stav? Způsob bydlení? oblíbená značka bot?
Jak velký rozdíl je v tom, když tu napíše někdo, kdo je třeba na setkání ochoten ukázat svůj obličej, svoje tělo. A tím, kdo tohle nedělá? Zkusil jsem obojí. Ale mám pocit, že kolem mého původního nicku začaly působit silné předsudky, právě díky tomu, že co jsem o sobě řekl. Takže můžete pátrat dál po mé "pravé identitě", ale leta už je ten nick mrtvý, ikdyž i jeho dozvuky se tu sem tam objeví. No je to taky těžké hlásit se k nějaké identitě vázané na tělo, aspoň tak chápu Pedritovu poznámku, když píšete a chcete psát (tedy já tento virtuální nick) o její nedůležitosti. POZOR píšu o nedůležitosti nikoliv neexistanci.
Ale s každým, kdo o to stojí jsem ochotný komunikovat soukromě a nebo se i sejít, ostatně Réza vyloženě psala, že je setkávací typ. A myslím, že ona je i charakter na to vysypat o sobě i něco osobního. :)
Makak
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 04. srp 2013 12:27:24

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Stopař » čtv 17. čer 2021 11:16:55

vostal petr píše:
Já ne,
to ty to ty


Já ne, já ti klIdně napíšu i svoji adresu :

Boží nebeské království

JEŽÍŠOVA 22

PSČ 123 123


PS.

Kdo chce, může mě navštívit, ale bacha,

branka je úzká a na dveře je třeba tlouct, jinak vám neotevřu

páč jsem nahluchlej...
Stopař
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 17. čer 2021 11:25:50

Makak píše:
No s tou pravou identitou... Co to vlastně je. Věk? Výška? Pohlaví? Rodinný stav? Způsob bydlení? oblíbená značka bot?
Jak velký rozdíl je v tom, když tu napíše někdo, kdo je třeba na setkání ochoten ukázat svůj obličej, svoje tělo. A tím, kdo tohle nedělá? Zkusil jsem obojí. Ale mám pocit, že kolem mého původního nicku začaly působit silné předsudky, právě díky tomu, že co jsem o sobě řekl. Takže můžete pátrat dál po mé "pravé identitě", ale leta už je ten nick mrtvý, ikdyž i jeho dozvuky se tu sem tam objeví. No je to taky těžké hlásit se k nějaké identitě vázané na tělo, aspoň tak chápu Pedritovu poznámku, když píšete a chcete psát (tedy já tento virtuální nick) o její nedůležitosti. POZOR píšu o nedůležitosti nikoliv neexistanci.
Ale s každým, kdo o to stojí jsem ochotný komunikovat soukromě a nebo se i sejít, ostatně Réza vyloženě psala, že je setkávací typ. A myslím, že ona je i charakter na to vysypat o sobě i něco osobního. :)


Kdo jsi je příliš čerstvé na to, aby bylo možné o tobě cokoliv vědět, cokoliv prohlašovat, čehokoliv se držet a podle toho se k tobě chovat. Chovám se k tobě podle toho jaká je má mysl, jaké jsou mé předsudky, jaká je má zaslepenost vírou, co o tobě všechno vím, ne podle toho, kdo jsi.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 17. čer 2021 11:29:08

Já už vím, já už vím...
:D
Občas mi to pomalu zapaluje, jay jay :)
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 17. čer 2021 12:02:57

P.S. Jsem podezříval Zdenka, když mi Vari a Stopař, a teď už nevím kdo se tam ještě motal, splynuli dohromady. Protože on furt o tom Ra a o nějaké paní, co si v hlavě vytvořila průvodce (nebo už nevím, jak to říkal)... Ale ty bys mě tedy Makaku nenapadl ani ve snu. Je to sranda. Rád jsem se splet.
:)
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků