Kdo je opice - aby se to nepletlo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 01. črc 2021 15:08:27

P.S. Ten příspěvek kde píšu o Vostálovi, je můj názor na celou tuhle věc. Protože se to tu omílá furt dokola. Až přijede, požádej ho ať ti to vysvětlí sám.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 15:24:22

miroslav píše:Řekl bych, že tady to většina lidí myslí s druhými dobře i když to projevují někdy třeba neuměle, že se to někoho dotkne.
Jak jsi hezky napsal, jedna loď.


:yes:
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 15:25:27

Zdeněk píše:Jenomže ty tuhle sebereflexní hru nechápeš a soutěžíš tu o své ego. Taková diskuze je k ničemu a Petr by se za tebe styděl :(.

Podle sebe soudím tebe.

:)
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 01. črc 2021 15:33:57

PPS. Takže si považ Zdeňku, nebo to aspoň zkus, jsem to já nebo ty, kdo vždy skočí po příspěvku jak slepice po flusu? S opozičním logickým odhadem, který kdyby aspoň za něco stál.. A v tomhle prostředí piš něco ze Srdce... To brzo přejde a musí už bejt fakt konstalace, když přesto něco vykoukne.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 16:08:35

Pedriito píše:
A tys seš Vostála mluvčí? Nebo telepat? Ne. Jen se s ním identifikuješ, a protože nejsi dostatečně bdělý, tak si to neuvědomuješ. Že, pane Chytrej... :)


Petr teď není na fóru přítomen, a nemůže se bránit, když je zmiňován v negativním smyslu.


Tohle lidé nízké duchovnosti nepochopí. Na druhou stranu se právě podle toho dobře poznají.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 16:15:26

Návštěvník píše:
miroslav píše:
Já proti nikomu nenávistně nehecuji ani nejsem nikým posedlý.

Je to tak, nikoho nehecuje.
:)


Díky jeho hecování byl Petr banován na ispiruj, a tady hecuje dál, protože chce, aby i tady Petr byl navždy zabanován.
Že je Petrem posedlý, se dobře pozná podle toho, že hecuje, i když tady Petr momentálně nepíše. Stejně tak to dělal na inspiruj.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 16:27:07

Pedriito píše:
Zdeněk píše:
Pedriito píše: :D Aha, takže ten telepat seš ty... Facku si ani nedavej, nemá to smysl. Prostě potrefená husa se ozvala.

Však proto ti to píšu, co ty na to, z mé strany to byl logický odhad.
Jenomže ty tuhle sebereflexní hru nechápeš a soutěžíš tu o své ego. Taková diskuze je k ničemu a Petr by se za tebe styděl :(.

No to víš že jo :D Ty jsi vážně magor, sebereflexní psycho hry, sugesce pocitů studu, atp...Vždyť se do toho chytáš jen sám. Povznes se trochu, hochu.


Největší problém Miroslava a Zdenka je, že nedokáží argumentovat věcně, nezaujatě a neosobně. Vždycky sklouznou do napadání a posuzování druhého. A když dostanou tu samou polívčičku od někoho jiného, tak se jim to vůbec nelíbí. Nulová sebereflexe.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 16:32:33

Pedriito píše:
Řekl bych, že tady to většina lidí myslí s druhými dobře i když to projevují někdy třeba neuměle, že se to někoho dotkne.
Jak jsi hezky napsal, jedna loď.


Taky jsem toho názoru, i přes ty projevy... :)


Ty si myslíš, že když někdo dělá vše, aby druhý byl trvale banován, že to s ním myslí dobře?
No jo, inkvizice to taky myslela dobře s kacíři, když je mučila a nakonec upálila na hranici. Chtěla tak zachránit jejich nesmrtelnou duši.

Ono se jakékoliv svinstvo dá schovat pod to, že se to myslelo dobře.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Jana » čtv 01. črc 2021 16:40:50

Návštěvník píše:
Díky jeho hecování byl Petr banován na ispiruj, a tady hecuje dál, protože chce, aby i tady Petr byl navždy zabanován.
Že je Petrem posedlý, se dobře pozná podle toho, že hecuje, i když tady Petr momentálně nepíše. Stejně tak to dělal na inspiruj.

To by se Miroslavovi křivdilo. Čo bolo, to bolo, nemá smysl to řešit, ale ač si na Vostálpetra stěžoval kde kdo a kde kdo žádal jeho zabanování, tak si Miroslav nestěžoval ani jednou. Ani jednou nežádal o Petrovo zabanování. A to mnohdy bylo tady tak na hraně, že někteří sem kvůli tomu, že jsem Petra včas nezabanovala nebo ho zase odbanovala, přestali psát, a Eva si jednou kvůli tomu tady smazala celé své subfórum, které se pak už nedalo obnovit.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7349
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 01. črc 2021 16:47:04

Návštěvník píše:
Pedriito píše:
Řekl bych, že tady to většina lidí myslí s druhými dobře i když to projevují někdy třeba neuměle, že se to někoho dotkne.
Jak jsi hezky napsal, jedna loď.


Taky jsem toho názoru, i přes ty projevy... :)


Ty si myslíš, že když někdo dělá vše, aby druhý byl trvale banován, že to s ním myslí dobře?
No jo, inkvizice to taky myslela dobře s kacíři, když je mučila a nakonec upálila na hranici. Chtěla tak zachránit jejich nesmrtelnou duši.

Ono se jakékoliv svinstvo dá schovat pod to, že se to myslelo dobře.

Věřim v to, že každý je na cestě a co bylo včera, nemusí být dnes. Těžko je kdo bez chyby a dokonce, co je pro jednoho chybou, druhý bere jako zásluhu.. atp.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 16:53:11

Jana píše:
Návštěvník píše:
Díky jeho hecování byl Petr banován na ispiruj, a tady hecuje dál, protože chce, aby i tady Petr byl navždy zabanován.
Že je Petrem posedlý, se dobře pozná podle toho, že hecuje, i když tady Petr momentálně nepíše. Stejně tak to dělal na inspiruj.

To by se Miroslavovi křivdilo.


Opravdu? Zrovna nedávno psal, jak je to mnohem lepší, když je Petr zabanován.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 01. črc 2021 17:01:24

Návštěvník píše:Největší problém Miroslava a Zdenka je, že nedokáží argumentovat věcně, nezaujatě a neosobně. Vždycky sklouznou do napadání a posuzování druhého. A když dostanou tu samou polívčičku od někoho jiného, tak se jim to vůbec nelíbí. Nulová sebereflexe.

Já bych řek že případ Miroslava tohle není, má svou představu o komunikaci, která bývá často hraniční, a pravda občas si šťouchne, ale umí být nad věcí.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 17:02:45

Pedriito píše:Věřim v to, že každý je na cestě a co bylo včera, nemusí být dnes.


No, tak se necháme překvapit, jestli se Miroslav přestane negativně navážet do Petra.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Jana » čtv 01. črc 2021 17:05:21

Návštěvník píše:
Opravdu? Zrovna nedávno psal, jak je to mnohem lepší, když je Petr zabanován.


Hm, tak to jsem nečetla.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7349
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 17:08:57

Pedriito píše:
Návštěvník píše:Největší problém Miroslava a Zdenka je, že nedokáží argumentovat věcně, nezaujatě a neosobně. Vždycky sklouznou do napadání a posuzování druhého. A když dostanou tu samou polívčičku od někoho jiného, tak se jim to vůbec nelíbí. Nulová sebereflexe.

Já bych řek že případ Miroslava tohle není, má svou představu o komunikaci, která bývá často hraniční, a pravda občas si šťouchne, ale umí být nad věcí.


Vždyt' uvidíme. Můžeme to průbežně rozebírat. Možná máme každý jinou představu, co to znamená být nad věcí.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 01. črc 2021 17:30:43

Návštěvník píše:
Pedriito píše:
Návštěvník píše:Největší problém Miroslava a Zdenka je, že nedokáží argumentovat věcně, nezaujatě a neosobně. Vždycky sklouznou do napadání a posuzování druhého. A když dostanou tu samou polívčičku od někoho jiného, tak se jim to vůbec nelíbí. Nulová sebereflexe.

Já bych řek že případ Miroslava tohle není, má svou představu o komunikaci, která bývá často hraniční, a pravda občas si šťouchne, ale umí být nad věcí.


Vždyt' uvidíme. Můžeme to průbežně rozebírat. Možná máme každý jinou představu, co to znamená být nad věcí.

Představa čistě meditativní :D

Odpoutanost od projevu, i toho svého. Čeká to i od ostatních, a občas ho navštíví chmurka, že je toho pomálu.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 17:58:49

Jana píše:
Návštěvník píše:
Opravdu? Zrovna nedávno psal, jak je to mnohem lepší, když je Petr zabanován.


Hm, tak to jsem nečetla.



viewtopic.php?f=140&t=9022&p=164924#p164924

Re: To očkování mi dalo
Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 12:44:51

Když byl Vostál zabanovanej, tak tady byla pohodová diskuse.
Tu agresivitu sem i jinam přináší a svým příklade v lidech vzbuzuje Vostál.
Na inspiruj má pro tyhle svoje diskusní projevy vytvořené forum. Ale tam ho to nebaví. Nemá tam komu nadávat.




Re: To očkování mi dalo
Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 13:15:22

Vždyť ty seš tím Vostálem úplně posedlej... Podívej se na Janu, jakej má k němu pěknej vztah, většinou na něj nereaguje. Nechceš si z ní vzít příklad?


:)
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2021 18:06:14

Pedriito píše:
Návštěvník píše:
Pedriito píše:Já bych řek že případ Miroslava tohle není, má svou představu o komunikaci, která bývá často hraniční, a pravda občas si šťouchne, ale umí být nad věcí.


Vždyt' uvidíme. Můžeme to průbežně rozebírat. Možná máme každý jinou představu, co to znamená být nad věcí.

Představa čistě meditativní :D

Odpoutanost od projevu, i toho svého. Čeká to i od ostatních, a občas ho navštíví chmurka, že je toho pomálu.


To je hezké, jak si ho idealizuješ.
Já nemám tendence si něco idealizovat.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 01. črc 2021 18:14:12

Návštěvník píše:
Jana píše:
Návštěvník píše:
Opravdu? Zrovna nedávno psal, jak je to mnohem lepší, když je Petr zabanován.


Hm, tak to jsem nečetla.



viewtopic.php?f=140&t=9022&p=164924#p164924

Re: To očkování mi dalo
Nový příspěvekod miroslav » stř 16. čer 2021 12:44:51

Když byl Vostál zabanovanej, tak tady byla pohodová diskuse.
Tu agresivitu sem i jinam přináší a svým příklade v lidech vzbuzuje Vostál.
Na inspiruj má pro tyhle svoje diskusní projevy vytvořené forum. Ale tam ho to nebaví. Nemá tam komu nadávat.




Re: To očkování mi dalo
Nový příspěvekod Pedriito » stř 16. čer 2021 13:15:22

Vždyť ty seš tím Vostálem úplně posedlej... Podívej se na Janu, jakej má k němu pěknej vztah, většinou na něj nereaguje. Nechceš si z ní vzít příklad?


:)

Njn, tady je šťouchanda žádaná, kdo nešťouchá, není fórista :yeah:
Šťouchám jen do těch, co šťouchaj, a Miroslavovi to nevadí :yes:
Petr je holt nejen pro něj eskymácká vesnice, jinej kraj... a nejde mu to do hlavy. Proto se o tom občas zmíním, co bude zřejmě prvotním důvodem jeho projevu.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 01. črc 2021 18:21:44

To je hezké, jak si ho idealizuješ.
Já nemám tendence si něco idealizovat.


No ale měl by to být základ té duchovní komunikace, no ne? Ta nespoutanost všemi těmi idejemi...

Ale je to jen názor, nic víc. Všichni ví nejlíp, jak to sami mají.
:)
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 návštevníků