Kdo je opice - aby se to nepletlo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » pon 05. črc 2021 18:31:05

... a cestu.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod salmo1cz. » pon 05. črc 2021 19:59:21

Kdepak já a poeta.Tohle je Kristus sám v TmEv.
Telefon mi nenačítá čísla výroku.
salmo1cz.
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » pon 05. črc 2021 20:08:01

Tak má ty poetické obraty Tomáš no, to máš jedno.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Vostálník » pon 05. črc 2021 21:41:33

miroslav píše:
vostal petr píše:

když nejsi zaměřenej, tak vidíš mnohem lépe než zaměřenej,

bdělost není zaměřená koncentrace, nýbrž zcela "rozptýlená" k ničemu se nevázající pozornost,


A to zaměření/nezaměření nevidíš?
To děláš ty? To nedělá Vědomí?


Vidím že nevidím a nevidím že vidím,

přeber si to jak chceš...
Vostálník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 06. črc 2021 5:55:17

Pedriito píše:...Tomáš no, to máš jedno.


:D :yes:
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod miroslav » úte 06. črc 2021 8:05:27

Vostálník píše:
Vidím že nevidím a nevidím že vidím,


To je nedostatkem bdělosti.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3407
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Vostálník » úte 06. črc 2021 19:31:17

To je nedostatkem bdělosti.


Kdepak, to si myslíš jen proto, protože jsi hlupák co nerozumí duchovnu,

taknějak podobně se v tom plácáš jak ta Jana...
Vostálník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod miroslav » stř 07. črc 2021 19:07:48

Vostálník píše:
To je nedostatkem bdělosti.


Kdepak, to si myslíš jen proto, protože jsi hlupák co nerozumí duchovnu,

taknějak podobně se v tom plácáš jak ta Jana...


A taky jsem se nikdy nesetkal s panem Tomášem, že jo :D
Zkrátka tvůj odhad na lidi, co tady prezentuješ, svědčí jen o tvé zatemněné mysli.
Čím vona je ta tvoje mysl tak zatemněna?
No asi nějakými těmi mindráky, jak tomu bývá.

A tak už jenom balafeš a útočíš, vytahuješ nejrůznější vyopičené duchovňácké moudrosti tebou navíc originálně pomotané. :D

Ale mindrák tímhle nevyléčíš.
To chce pokoru a uvědomění si toho, co je to a co je za tím, co tě tak "pálí".
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3407
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » stř 07. črc 2021 20:52:22

Dle mě sranduje, a zkouší co kdo vydrží, tak jako to začali zkoušet na něj. Akorát volume naplno.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod dodo » stř 07. črc 2021 23:46:11

Zahráva sa s ohňom a vymklo sa mu to z rúk. Tým, že mu robíš závetrie aby mu sirky pri škrtaní nehasli, mu nepomôžeš.
dodo
 
Příspěvky: 673
Registrován: stř 01. črc 2015 0:01:01

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 0:15:52

To se ti jen zdá, já podám ruku každýmu, i opakovaně, napříč celým spektrem. Udělejte to samý a nebude problem. Když Petr je dle vás tak mimo a vy ti in, tak je to přece na vás, kdo s tím může hnout, ne? Vy jste přece ti moudří a způsobilí... Jsem snad já za jedno s Petrem? Jak ň to kdo přišel? Máme úplně jiné náhledy na duchovno, ale přesto se vzájemě doprdele neposíláme. Ale mluvit jednim kouskem huby o tom všepronikajícím, a druhou půlkou zavrhovat, byť nevědomky ty, co se zde, v tom virtuálním světě zdaj podezřelí... A vidět jen květ a nevidět kořen... Pardon inženýři nauk.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod miroslav » čtv 08. črc 2021 0:23:21

Pedriito píše:To se ti jen zdá,já podám ruku každýmu, i opakovaně, napříč celým spektrem. Udělejte to samý a nebude problem. Když Petr je dle vás tak mimo a vy ti in, tak je to přece na vás, kdo s tím může hnout, ne?


No já proti Petrovi nic nemám, ale nejsem úplně slepý, tak píšu, co vidím. Ruku mu klidně podám, ale on o to nestojí. To by ho ponížilo na úroveň normálních lidí. Nebo si myslíš, že o něco takového stojí?
Možná o uctívání, jako to dělá Trini, ale ne o podání ruky - rovný s rovným.
A v tom vidím jeho problém.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3407
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 9:05:45

Chápu to, na žádným fóru není dovoleno hrubě urážet. Jenže tady se tím digitálním éterem traduje, že vše je jedno - láska, pravda - a to tak, že absolutně. Já jsem láska, ty jsi láska, vše je láska, já jsem ty - jety. Takže jak to, když tuhle tradici někdo pošle doprdele, tak najednou z té lasky vypad? A je mimo :D Vše je láska, ale až na vyjímky, žejo, jako je třeba nesouhlas s presentátory lásky a pravdy, nebo nedej bože nadávka presentátorům lásky a pravdy... To už je najednou ego, iluze oddělenosti, a to nemá s láskou a pravdou nic společnýho. Nicméně vše je láska, žejo.. :D No není to vtipné?
Vostálník dle mě na tohle začal poukazovat a ignoraci ze strany presentátorů posílat někam... A rozjelo se to do hodně hruba a stal se z toho setrvačník.
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Jana » čtv 08. črc 2021 11:56:30

Pedriito píše:Chápu to, na žádným fóru není dovoleno hrubě urážet. Jenže tady se tím digitálním éterem traduje, že vše je jedno - láska, pravda - a to tak, že absolutně. Já jsem láska, ty jsi láska, vše je láska, já jsem ty - jety. Takže jak to, když tuhle tradici někdo pošle doprdele, tak najednou z té lasky vypad? A je mimo :D Vše je láska, ale až na vyjímky, žejo, jako je třeba nesouhlas s presentátory lásky a pravdy, nebo nedej bože nadávka presentátorům lásky a pravdy... To už je najednou ego, iluze oddělenosti, a to nemá s láskou a pravdou nic společnýho. Nicméně vše je láska, žejo.. :D No není to vtipné?
Vostálník dle mě na tohle začal poukazovat a ignoraci ze strany presentátorů posílat někam... A rozjelo se to do hodně hruba a stal se z toho setrvačník.

Vostálpetr byl opakovaně banován za vulgarity a urážení ostatních na všech fórech, co pamatuju, a to i v dobách, kdy jako jeden z mála byl rád, že se o lásce někdo zmínil. Říkával, že je rád, že mu ji někdo připomene.

Má tak trochu problém, že neumí odpouštět. Katolíkům historii, administrátorům banování...
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 08. črc 2021 12:08:59

Jana píše: Vostálpetr byl opakovaně banován za vulgarity a urážení ostatních na všech fórech, co pamatuju,


Petr tě hájil především tím, že urážel a nadával ostatním. To už dělal na Jitřní zemi. Na Poradně to pak drasticky vystupnoval. Dokud tě hájil, tak jsi to schvalovala.
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 08. črc 2021 12:15:16

Jana píše:Má tak trochu problém, že neumí odpouštět. Katolíkům historii, administrátorům banování...


O odpuštění to není. Dokud se katolíci a administrátoři nezmění, tak se k nim bude chovat pořád stejně.

:)
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 12:23:29

Návštěvník píše:
Jana píše: Vostálpetr byl opakovaně banován za vulgarity a urážení ostatních na všech fórech, co pamatuju,


Petr tě hájil především tím, že urážel a nadával ostatním. To už dělal na Jitřní zemi. Na Poradně to pak drasticky vystupnoval. Dokud tě hájil, tak jsi to schvalovala.

Nepamatuju si, že by na původní "modrý" jitřní zemi komukoliv nadával. Na jeho příspěvky dokonce "chodila" i moje exžena, a to je co říct... Začalo to na FJZ, druhym fóru...
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 08. črc 2021 12:38:11

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f= ... p=582#p582



vostalpetr píše:
Zákony života

stř 21. led 2009 12:58:32

Jo, jo,
já se polepším,
tohle byl vrchol mé "vulgarity"

ted už budu jen hodnej, laskavej, milej, slušnej a dá-li pánbůh i pravopisně správnej Obrázek Obrázek Obrázek



:)
Návštěvník
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 14:14:31

Nojo, to jsou ty novoroční předsevzetí :D
Pedriito
 

Re: Kdo je opice - aby se to nepletlo

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 15:45:58

Pedriito píše:
Návštěvník píše:
Jana píše: Vostálpetr byl opakovaně banován za vulgarity a urážení ostatních na všech fórech, co pamatuju,


Petr tě hájil především tím, že urážel a nadával ostatním. To už dělal na Jitřní zemi. Na Poradně to pak drasticky vystupnoval. Dokud tě hájil, tak jsi to schvalovala.

Nepamatuju si, že by na původní "modrý" jitřní zemi komukoliv nadával. Na jeho příspěvky dokonce "chodila" i moje exžena, a to je co říct... Začalo to na FJZ, druhym fóru...

A tam to začalo tvarováním bového fóra, díky jeho možnostem. To původní bylo strašně jednoduchý, a v tom bylo jeho kouzlo. Jo lidi se tam taky hádali. Byl tam nějakej grálista, pár buddhistů, byli tam advajtisti, byl tam Turia, Jáčko, Andegard, Nada, Polina, Jana, Zulu, Nop, Soňa, PralesAlík, Lucky....... A Lída samozřejmě... Ale nemůžu si pomoct Petr tam působil velmi tiše a když jsem já i další hustili do Jany, tak se ji zastával, že je bhaktička a ti to tak maj... :D
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků