Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 23:38:14

Tak proč tu nemáme čínskou vakcínu na známé a odzkoušené bázi inaktivovaného viru od Sinovacu?
bzum bzum bzum
mRNA leze na rozum

Vždyť sis ji nepích, tak jak to můžeš vědět? Mě se udělal pupínek.
Ty naše báze nejsou odzkoušené? Myslíš že takovej Babiš by se nechal naočkovat nějakou vakcínou, co o ní nemá nejmenší detail? Jemu jde o hodně. Páč má jmění. Takže díky těmhle lidem, když už musíš mít ten klid s vakcínou, si můžeš bejt jistej.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 23:45:30

Pedriito píše:Ty naše báze nejsou odzkoušené?

Tvl ty si zombie jak vyšitá.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 23:46:27

Pedriito píše:Taky na tebe často myslím.

Jo to ti věřim.
Obrázek
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod miroslav » čtv 02. pro 2021 23:48:18

Pedriito píše:
Tak proč tu nemáme čínskou vakcínu na známé a odzkoušené bázi inaktivovaného viru od Sinovacu?
bzum bzum bzum
mRNA leze na rozum

Vždyť sis ji nepích, tak jak to můžeš vědět? Mě se udělal pupínek.
Ty naše báze nejsou odzkoušené? Myslíš že takovej Babiš by se nechal naočkovat nějakou vakcínou, co o ní nemá nejmenší detail? Jemu jde o hodně. Páč má jmění. Takže díky těmhle lidem, když už musíš mít ten klid s vakcínou, si můžeš bejt jistej.


Nejlepší je, že mu ještě opozičníci vyčítali, že se nechal naočkovat, přesto, že na to věkem ještě neměl nárok :D

Svět je malý a o hlupáky tu není nouze.
A s tím mnozí (ne s úplně dobrými úmysly) umějí pracovat.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3504
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 23:49:33

Zdeněk píše:
Pedriito píše:Ty naše báze nejsou odzkoušené?

Tvl ty si zombie jak vyšitá.

Ale na věky tvá.
Seš tomu rád?
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 23:54:48

Zdeněk píše:
Pedriito píše:Taky na tebe často myslím.

Jo to ti věřim
.
Díky.

Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 0:08:21

miroslav píše:
Pedriito píše:
Tak proč tu nemáme čínskou vakcínu na známé a odzkoušené bázi inaktivovaného viru od Sinovacu?
bzum bzum bzum
mRNA leze na rozum

Vždyť sis ji nepích, tak jak to můžeš vědět? Mě se udělal pupínek.
Ty naše báze nejsou odzkoušené? Myslíš že takovej Babiš by se nechal naočkovat nějakou vakcínou, co o ní nemá nejmenší detail? Jemu jde o hodně. Páč má jmění. Takže díky těmhle lidem, když už musíš mít ten klid s vakcínou, si můžeš bejt jistej.


Nejlepší je, že mu ještě opozičníci vyčítali, že se nechal naočkovat, přesto, že na to věkem ještě neměl nárok :D

Svět je malý a o hlupáky tu není nouze.
A s tím mnozí (ne s úplně dobrými úmysly) umějí pracovat.

To nemůžeš říct takhle napřímo nežně. Je potřeba už natvrdo říct, že ti co maj plnou hubu očkovaných hlupáků ... a nebo ne, nenemá to smysl... Co oni dělaj ... byl bych sprostej, sorry.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » pát 03. pro 2021 9:54:30

Pedriito píše:Je potřeba už natvrdo říct, že ti co maj plnou hubu očkovaných hlupáků ...

Jasně, věřit že bez vakcíny by sis neměl koupit ani boty, to je přece chytrý, že jo... to je skoro na nobelovku. Třeba ti jí Pfizer navrhne tvl.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 10:05:35

Zdeněk píše:
Pedriito píše:Je potřeba už natvrdo říct, že ti co maj plnou hubu očkovaných hlupáků ...

Jasně, věřit že bez vakcíny by sis neměl koupit ani boty, to je přece chytrý, že jo... to je skoro na nobelovku. Třeba ti jí Pfizer navrhne tvl.

Takže jsi furt tu nadnárodní kooperaci všeho se vším,v tom živobytí, nepochopil? Já v jednu chvíli myslel že ano...
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » pát 03. pro 2021 10:48:21

Pedriito píše:
Zdeněk píše:
Pedriito píše:Je potřeba už natvrdo říct, že ti co maj plnou hubu očkovaných hlupáků ...

Jasně, věřit že bez vakcíny by sis neměl koupit ani boty, to je přece chytrý, že jo... to je skoro na nobelovku. Třeba ti jí Pfizer navrhne tvl.

Takže jsi furt tu nadnárodní kooperaci všeho se vším,v tom živobytí, nepochopil? Já v jednu chvíli myslel že ano...

Jo ona ta kooperace znamená poníženou poslušnost? No jo, tak tím se to vysvětluje... ty jsi prostě podstatou otrok.
Tak to sorry, to jsem nevěděl, to se omlouvám... bít psa za to, že není člověk, to sem tomu dal...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 11:45:41

Takže
Jo ona ta kooperace znamená poníženou poslušnost? No jo, tak tím se to vysvětluje... ty jsi prostě podstatou otrok.
Tak to sorry, to jsem nevěděl, to se omlouvám... bít psa za to, že není člověk, to sem tomu dal...

Neznamená, nemusíš být otrok, abys žil. To je mentální poloha. Já nejsem otrok. Páč dělám to, co mi svoboda umožňuje. A svoboda je totalita, absolutní totalita. Trhnout se tomu znamená cítit se svobodnějším, ale zároveň, být mimo.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » pát 03. pro 2021 12:23:50

Pedriito píše:
Takže
Jo ona ta kooperace znamená poníženou poslušnost? No jo, tak tím se to vysvětluje... ty jsi prostě podstatou otrok.
Tak to sorry, to jsem nevěděl, to se omlouvám... bít psa za to, že není člověk, to sem tomu dal...

Neznamená, nemusíš být otrok, abys žil. To je mentální poloha. Já nejsem otrok. Páč dělám to, co mi svoboda umožňuje. A svoboda je totalita, absolutní totalita. Trhnout se tomu znamená cítit se svobodnějším, ale zároveň, být mimo.

No tak jasně, já tě chápu, pes má taky svobodu, na vodítku. Dělá to, co mu vodítko umožňuje, to je pro psa vhodná pozice.

Pokud se pes vytrhne z vodítka, cítí se svobodnější, ale je mimo, to je pravda. A to není pro psa dobré.

Prostě máš pravdu, je to tak.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 12:33:08

Zdeněk píše:
Pedriito píše:
Takže
Jo ona ta kooperace znamená poníženou poslušnost? No jo, tak tím se to vysvětluje... ty jsi prostě podstatou otrok.
Tak to sorry, to jsem nevěděl, to se omlouvám... bít psa za to, že není člověk, to sem tomu dal...

Neznamená, nemusíš být otrok, abys žil. To je mentální poloha. Já nejsem otrok. Páč dělám to, co mi svoboda umožňuje. A svoboda je totalita, absolutní totalita. Trhnout se tomu znamená cítit se svobodnějším, ale zároveň, být mimo.

No tak jasně, já tě chápu, pes má taky svobodu, na vodítku. Dělá to, co mu vodítko umožňuje, to je pro psa vhodná pozice.

Pokud se pes vytrhne z vodítka, cítí se svobodnější, ale je mimo, to je pravda. A to není pro psa dobré.

Ironisto! Pes je, zvhledem k svému pánu šťastný a bezmezně oddaný a závislí na něm, je to jeho bůh. Ghost dog.

Prostě máš pravdu, je to tak.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 12:39:25

No tak jasně, já tě chápu, pes má taky svobodu, na vodítku. Dělá to, co mu vodítko umožňuje, to je pro psa vhodná pozice.

Pokud se pes vytrhne z vodítka, cítí se svobodnější, ale je mimo, to je pravda. A to není pro psa dobré.

Prostě máš pravdu, je to tak.



Ironisto! Pes je, zvhledem k svému pánu šťastný a bezmezně oddaný a závislí na něm, je to jeho bůh. Ghost dog

Ano, mám pravdu.
Pedriito
 


Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » pát 03. pro 2021 13:25:12

Pedriito píše:Pes je, zvhledem k svému pánu šťastný a bezmezně oddaný a závislí na něm, je to jeho bůh.

Tak jasně, pes si nemůže vybírat páníčka, tak v něm vidí boha. I kdyby byl ten jeho páníček třeba pěknej zmrd.

No a tak rozumní lidé se sjednotili a vymysleli nějaká pravidla, aby ten zmrd takovou svobodu nad psem neměl, ale to už je samozřejmě úplně jiná debata na úplně jiném levelu.

Tak jo, jsem rád že jsme si pohráli, a ještě jednou se omlouvám, že jsem tě chtěl vytrhnout z vodítka, byla to ode mě pěkná hloupost a ahoj.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 13:32:01

prostor dýchá křídly vran
v očích tónů klečí samurai

mistr pianista hraje dál
oči se seskupí v kruhový sál

v oparu nad řekou protečou staletí
na stéblo bambusu kov se zachytí

služebník skloní se, vyloví meč
vyždímá rukáv, připraven v zteč

protečou věky, proteče krev
uplynou tóny, slzy, zlost, vděk

mistr pianista hraje dál
samurai svůj meč odevzdal

řece odevzdal

Ty to máš vše vypočítaný a danný. A ten tvůj výpočet se mýlí s během světa. Nejsi v tom sám. Kde jedoprdele tvůj Buddhismus, Ježíš a cesta!
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 13:57:29

Ukaž mi to, svou radost s bytí. Kde, korona je jen stín, toho, kdo šlape. Ukaž to chlape.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » pát 03. pro 2021 14:11:37

Pedriito píše:Ukaž mi to, svou radost z bytí. Kde, korona je jen stín, toho, kdo šlape. Ukaž to chlape.
Čekám.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » pát 03. pro 2021 16:04:45

Pedriito píše:
Pedriito píše:Ukaž mi to, svou radost z bytí. Kde, korona je jen stín, toho, kdo šlape. Ukaž to chlape.
Čekám.

Čekej
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků