Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 18:49:26

Sorry Zdeňku, teď musím reagovat na Taru.

Taro, co se to s tebou stalo? Byla jsi vždy taková krásně agresivní a hádavá holka za neosobno. A teď? To je jako pokrok? I na Jáčka jsi zlá, no tak tě nechal. Jednou jsme spolu mailovali a psalas mi o něm velký věci. To ti nic nepředal, že tu meleš furt tu svoji emoci na tisíc způsobů? Myslím že Učitel to byl dobrej, akorát na žáky měl smůlu.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 18:52:56

To je v pořádku Pedrito, vždyť já ani k diskuzi s tebou nejsem kompetentní.
Nejsem psychiatr.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 19:03:24

Zdeněk píše:To je možné, že jsem tvoje hluboké spirituální myšlenky nepochopil Pedrito, ale ty na mou kritiku postupu nadnárodní vakcinářské mafie, že z celých národů udělala pokusné králíky (a to není nějaké moje fantaskní paranoidní obvinění, to tvrdí vědec a zakladatel právě té mRNA metody, se kterou ona vakcinová mafie operuje, a má to podložené relevantními argumenty) odpovídáš tvrzením, že buď by si tu jejich vakcínu měl člověk nechat píchnout, nebo by si ani neměl kupovat boty.

Tak jsi magor?

Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 19:11:27

Zdeněk píše:To je v pořádku Pedrito, vždyť já ani k diskuzi s tebou nejsem kompetentní.
Nejsem psychiatr.

No tak jsi Judista a Buddhista. A co člověk, nezapoměl jsi na něj?
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 19:18:43

Pedriito píše:
Zdeněk píše:To je v pořádku Pedrito, vždyť já ani k diskuzi s tebou nejsem kompetentní.
Nejsem psychiatr.

No tak jsi Judista a Buddhista. A co člověk, nezapoměl jsi na něj?

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 19:54:58

Hmmm. Brouka říkáš... Po dobrém, na tebe neplatí, po zlém, na tebe neplatí... A co nadnárodostní firmy, ty na tebe platí?
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 20:35:06

Pedriito píše:Hmmm. Brouka říkáš... Po dobrém, na tebe neplatí, po zlém, na tebe neplatí... A co nadnárodostní firmy, ty na tebe platí?

Ty platí na tebe tvl, ty si bez jejich souhlasu nekoupíš ani boty. :knock:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 20:47:09

Vaxeři krásně to sfoukli
Pedrito má v hlavě brouky
s vakcínou mu vtloukli
do hlavy hřebíky jehly a špendlíky
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Tara » čtv 02. pro 2021 20:47:54

Pedriito píše:Sorry Zdeňku, teď musím reagovat na Taru.

Taro, co se to s tebou stalo? Byla jsi vždy taková krásně agresivní a hádavá holka za neosobno. A teď? To je jako pokrok? I na Jáčka jsi zlá, no tak tě nechal. Jednou jsme spolu mailovali a psalas mi o něm velký věci. To ti nic nepředal, že tu meleš furt tu svoji emoci na tisíc způsobů? Myslím že Učitel to byl dobrej, akorát na žáky měl smůlu.

Zdám se ti málo hádavá a málo agresivní? :-) To se ti jen zdá, nejedu v tom, že vše je jedno..., ba právě naopak...

Hádavá za neosobno? To je to asi, že vše je láska, nebo že vše je na hovno, nebo že vše jedno. Tak to opravdu ne.

Já že že jsem na jáčka zlá? Že mě nechal? Kdes to vzal? Co vám to nalhali? Jáčkovi jsem velmi vděčná a tak to je a zůstane. On mě zapálil. Toť vše a to je hodně moc....
Už je to 20 let, od našeho setkání a setkání s dalšími mě hodně blízkými lidmi, byť jsme se s některými ani neviděli osobně, Poli, zopotkou, skřítkem, Janou H., a dalšími ♥
Kteří mi hodně dali i vzali a díky za to...

Jáčko mi byl nejbližší osobu, možná jsme si mentalitou, duší nejblíže, nevím...
Z mé strany to bylo i o zamilovanosti, ano, bylo, ... ale už není a jsem za to vděčna...

Tak jak to bylo o zamilovanosti k Miroslavovi.

Jeden skutečně "musí sám".... teď už to vím... a oběma děkuji... moc...

Co se týká emocí.... na tisíc způsobů.... jsemžena. Ano, nyní v tomto vtělení jsem Žena. Dlouho jsem se cítila spíše jako muž, co se týká identity, díky logickému, analytickému uvažování, možná i vzhledu, vždy na krátko, přísně přesná, logická, pečlivá atd.
Ale ty city...., ale to cítění...., ale to prožívání...., ale ta odezva na krásu.... umění... hudbu.... Hudbu.....!

Vše toto přináleží životu, životu... být účastna a živá....

Možná v jiném životě to bude o něčem jiném....

:-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 21:10:06

Zdeněk píše:
Pedriito píše:Hmmm. Brouka říkáš... Po dobrém, na tebe neplatí, po zlém, na tebe neplatí... A co nadnárodostní firmy, ty na tebe platí?

Ty platí na tebe tvl, ty si bez jejich souhlasu nekoupíš ani boty. :knock:

Já si ty boty koupím, nemusí to být ani adidas, který někde v číně cvakaj v manifaktuře chudáci dohromady. Chodit se musí i v zimě. A s těma botama půjdu do lékárny a koupim si aspirin, když na mě něco leze. A cestou se jestě stavím pro kefír od krav známého českého vyrobce, co už má majitele v číně. I ten jihlavský ježek už je čínskej. Chápeš to ty vole, co jsem chtěl původně vůbec říct? Nebo mám pokračovat?
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 21:10:51

No jo, teď mi to došlo...

Donedávna byl přeci Pedrito normální, nemumlal si pro sebe nesrozumitelná slova, nepotřeboval vakcinační povolenku, aby si mohl koupit boty...
NEŽ HO OOČKOVALI

:shock:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 21:14:18

Tara píše:
Pedriito píše:Sorry Zdeňku, teď musím reagovat na Taru.

Taro, co se to s tebou stalo? Byla jsi vždy taková krásně agresivní a hádavá holka za neosobno. A teď? To je jako pokrok? I na Jáčka jsi zlá, no tak tě nechal. Jednou jsme spolu mailovali a psalas mi o něm velký věci. To ti nic nepředal, že tu meleš furt tu svoji emoci na tisíc způsobů? Myslím že Učitel to byl dobrej, akorát na žáky měl smůlu.

Zdám se ti málo hádavá a málo agresivní? :-) To se ti jen zdá, nejedu v tom, že vše je jedno..., ba právě naopak...

Hádavá za neosobno? To je to asi, že vše je láska, nebo že vše je na hovno, nebo že vše jedno. Tak to opravdu ne.

Já že že jsem na jáčka zlá? Že mě nechal? Kdes to vzal? Co vám to nalhali? Jáčkovi jsem velmi vděčná a tak to je a zůstane. On mě zapálil. Toť vše a to je hodně moc....
Už je to 20 let, od našeho setkání a setkání s dalšími mě hodně blízkými lidmi, byť jsme se s některými ani neviděli osobně, Poli, zopotkou, skřítkem, Janou H., a dalšími ♥
Kteří mi hodně dali i vzali a díky za to...

Jáčko mi byl nejbližší osobu, možná jsme si mentalitou, duší nejblíže, nevím...
Z mé strany to bylo i o zamilovanosti, ano, bylo, ... ale už není a jsem za to vděčna...

Tak jak to bylo o zamilovanosti k Miroslavovi.

Jeden skutečně "musí sám".... teď už to vím... a oběma děkuji... moc...

Co se týká emocí.... na tisíc způsobů.... jsemžena. Ano, nyní v tomto vtělení jsem Žena. Dlouho jsem se cítila spíše jako muž, co se týká identity, díky logickému, analytickému uvažování, možná i vzhledu, vždy na krátko, přísně přesná, logická, pečlivá atd.
Ale ty city...., ale to cítění...., ale to prožívání...., ale ta odezva na krásu.... umění... hudbu.... Hudbu.....!

Vše toto přináleží životu, životu... být účastna a živá....

Možná v jiném životě to bude o něčem jiném....

:-)

Nechal tě napospas. A věděl proč.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 21:23:23

Pedriito píše:
Zdeněk píše:
Pedriito píše:Hmmm. Brouka říkáš... Po dobrém, na tebe neplatí, po zlém, na tebe neplatí... A co nadnárodostní firmy, ty na tebe platí?

Ty platí na tebe tvl, ty si bez jejich souhlasu nekoupíš ani boty. :knock:

Já si ty boty koupím, nemusí to být ani adidas, který někde v číně cvakaj v manifaktuře chudáci dohromady. Chodit se musí i v zimě. A s těma botama půjdu do lékárny a koupim si aspirin, když na mě něco leze. A cestou se jestě stavím pro kefír od krav známého českého vyrobce, co už má majitele v číně. I ten jihlavský ježek už je čínskej. Chápeš to ty vole, co jsem chtěl původně vůbec říct? Nebo mám pokračovat?

Tak proč tu nemáme čínskou vakcínu na známé a odzkoušené bázi inaktivovaného viru od Sinovacu?

bzum bzum bzum
mRNA leze na rozum
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 21:30:45

Zdeněk píše:No jo, teď mi to došlo...

Donedávna byl přeci Pedrito normální, nemumlal si pro sebe nesrozumitelná slova, nepotřeboval vakcinační povolenku, aby si mohl koupit boty...
NEŽ HO OOČKOVALI

:shock:

Trubko, neočkoval jsem se kvůli sobě. Nepotřeboval jsem to z hlediska osobního zdraví, páč covida jsem prošel, nybrž kvůli vykonávání své práce. A na tom je závislá má rodina. Můj byt. A tím vše, co se mne týká.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 21:37:36

Je jasný že se Pedrito neočkoval kvůli sobě. Byl to dobrej chlap. Ale už není co býval...

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 21:46:18

A TO SAMÝ MIROSLAV

vždyť se z něj stal po očkování taky úplnej blázen...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05


Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 22:01:33

Pedriito píše:Hlavně že film, co jsem ti kdysi doporučil, jsi mi vnetl do očí.

Hele vakcíno, mě okopírovanou pamětí neoblbneš. Já na svýho kamaráda Pedrita budu vzpomínat jen v dobrém. R.I.P.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 22:07:50

Zdeněk píše:
Pedriito píše:Hlavně že film, co jsem ti kdysi doporučil, jsi mi vnetl do očí.

Hele vakcíno, mě okopírovanou pamětí neoblbneš. Já na svýho kamaráda Pedrita budu vzpomínat jen v dobrém. R.I.P.

A vzpomínali, a vzpomínali.. až usnuli.

Taky na tebe často myslím.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 22:13:48

Na dobrou noc

Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků