Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » stř 01. pro 2021 20:15:37

Kolik ti je Zdeňku let? Mě je pade.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » stř 01. pro 2021 20:20:22

Na podpásovky jsem citlivej, bacha.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » stř 01. pro 2021 21:01:43

Pedriito píše:Kolik ti je Zdeňku let? Mě je pade.

Podobně. Tak jak je to s těma botama?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » stř 01. pro 2021 21:20:15

Hmm, takže dva stejně mladí a možná i stejná váha...

To je nuda viď, tohle bude klidné vlákno...

No tak choď bosej po mrazu. Blbý co, omrzly by ti chodidla. Jakou značku bot preferuješ?
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » stř 01. pro 2021 22:44:52

Obnošený použitý laciný Pedrito ty vole... škoda slov...

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » stř 01. pro 2021 23:18:34

Ta diskuse mohla jít pozitivním směrem, kdybys hned nesmečoval. Mohli jsme se dozvědět, co maj společnýho boty a covid.
Tak se zas měj
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Tara » stř 01. pro 2021 23:46:28

Pedriito píše:Ta diskuse mohla jít pozitivním směrem, kdybys hned nesmečoval. Mohli jsme se dozvědět, co maj společnýho boty a covid.
Tak se zas měj

Že se vám do toho míchám...
Pedrito, když to čtu od tebe tady nebo vedle na vp.inspiruj, máš tendenci téma covidu zlehčovat: "co raději si zatančit" atd. Asi odlehčit.
Podobně, jako když někdo jede v tenzi "vše je láska", nebo "vše je na hovno" a na argumenty, které jsou řečené lidmi, řekněme skutečnými vědci, kteří o daném vědí z vědeckého pohledu nejvíce (opak politických tajtrdlíků, kterým jde jen o moc) neslyší.

Ok. Zvolil jsi, jak jsi zvolil. To je ok a taky si poneseš za to "následky", podobně jako např. naše dcera a dalších x miliónů lidí.
Tedy asi ten tvůj povzdech, že diskuze se Zdeňkem mohla vést pozitivním směrem znamenalo jet v tvé lajně, vše je jedno a srovnávat dále volbu, které jsme nyní všichni vystaveni co se týká "covidu" s volbou, obout boty nebo neobout a jaké.

Tomuto rozhovoru s tebou bych se asi taky vyhnula...

Dnes mě dostal rozhovor s jednou kamarádkou, dlouholetou..., blízkou.
Před rokem na podzim si odžila docela těžký průběh s touto nemocí včetně plicní nedostatečnosti a několikaměsíční neschopností...
I přesto donedávna byla podobně jako já PROTI tomuto nátlaku, který se nejen u nás vede na očkování, očkování, očkováni, můžeš, nesmíš, musíš, atd.
Ještě minulý týden jsme se spolu bavily přímo, z očí do očí, setkaly jsme se spolu a byla ve svém přesvědčení o tom, jak se to u nás díky vládě a MZ vede pevně proti, že i když si prošla tím, čím si prošla, je to špatně...
Dnes jsme spolu hovořily přes telefon a její slova, že zvažuje přece jen to očkování, díky tomu, že měla ten těžký průběh a bla bla bla... slyšitelně nerozhodný a napolo zlomený hlas..., ztratila se její síla, přesvědčení, nechala se napolo ovlivnit, zlomit, ochromit...
Je to na ni... je to její volba, je to těžké rozhododvání a nezávidím ji to...

Tož pěkný večer do krajiny české, do našich domovů... domova... ♥
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2740
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 0:25:38

Tara píše:Je to na ni... je to její volba, je to těžké rozhododvání a nezávidím ji to...

Pokud věří, že jí vakcína pomůže, tak je to lepší volba, než kdyby se trápila obavou z covidu.
Není dobré aby šla na vakcínu a pak se zas děsila, co z toho bude.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 0:28:20

Podívej Pedrito, ty si rád zálibně realitu převracíš na hlavu k pochroumanému obrazu svému. A když ti jí vrátím zpátky na nohy, tak po pár měsících přijdeš s dokonce ještě většíma ptákovinama. A chceš mě do nich zatáhnout. Ale to abych si už vzal místo kimona klacek a to sorry jako, nejsem sadista. A taky k čemu by to bylo? Abys ses tu posléze objevil jako ještě větší blázen?

Musíš se prostě z toho bordelu dostat sám. Já ti jenom můžu nějak naznačit, že ho máš. Což jde blbě, při tom tvým pocitu, jak to máš v hlavě srovnaný.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 0:55:53

Připrdlí zásralíci beze sníčků! Loutkotníci lapající po drátku drátkem! Bezešpetkoví ztráteníci magičestnosti! Fantazníčci vlastní prchajícnosti!
Tak mimo jste, až jste si jistí. Dobře vám tak
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 1:13:48

Zabubaní vypouklí hnojíčníci! Tlačníci lisokřivních dějehvizdů! Zakrkaní pateřlamní buňožrací prachoslavní fetisníci!

Ani tu špicku nosu, ani chlup, ani vlastní prd...

Ale možnost změny je vždy otevřená
a očím temnoty skrytá
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 1:46:18

To je ok a taky si poneseš za to "následky",

Manipulniční osobňožroucí květůpravko!
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Lachtanpírko » čtv 02. pro 2021 8:12:03

Dobro došli
Lachtanpírko
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 8:25:47

Lachtanpírko píše:Dobro došli

Yo jojo, krásný jméno, kochám se. :) A jak to vidíš ty, Lachtanpírko?
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 9:26:06

Břetislav Kafka, Nové základy experimentální psychologie, odst. 566:
její vědomé JÁ bylo stále strhováno a unášeno oněmi podrážděnými aktivními esplany do proudu přerozmanitých iluzí, fantastických myšlenek, dojmů. Zpočátku to dělalo jejímu duchu dost dobře a bylo jí to příjemné, neboť se nemusela ani namáhat, aby myslila, a přece myslila. Tím víc a více však ochabovalo vědomé JÁ. Vědomé JÁ totiž sílí a mohutní jen tenkrát, když sám chci myslet, a přitom dopřávám zdravého klidu a odpočinku i šedé kůře.
Z ochablosti a únavy šedé kůry, tím i z únavy a nedostatku vůle, nastal ústup z činnosti vědomé do činnosti vstupního podvědomí, kde duše, jak už bylo objasněno dříve, ráda si hověla a snila v duševním pohodlí, jsouc unášena živou fantastickou obrazotvorností. Tato zprvu zdravá normální činnost vstupního podvědomí vlivem neklidných, dráždivých, zatížených a nezdravých esplan se později změnila v chorobnou činnost nižšího podvědomí.


Nic proti tvé Mahamátně či čemukoli, Pedrito, ale výsledkem musí být logický výstup, resp. logické (příp. logicky paradoxní) zdůvodnění (třeba proč to nejde).

Jestliže je výsledkem tvé duševní činnosti, že buď si necháš píchnout vakcínu nebo si ani nemáš kupovat boty, tak seš prostě cvok.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 9:38:14

Tady jde o to, že jsi to vůbec nepochopil, i když to bylo jasný už při prvním znění. A nenechal tu myšlenku dojít k logickému zavěru, který by ti možná vyhovoval, možná ne.. Hned jsi šel do ofenzívy, a když pálíš, nejde pod tou palbou rozvinout myšlenku. Takže jakékoliv tvé nasledné argumenty jsou irelevantní, pokud to znovu neotevřeš a nedáš tomu pauzu a šanci. Já o to až tak nestojím, a nic se neděje.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 02. pro 2021 9:47:20

A za blázna se hlasím, tam kde jsou vsichni "normalní", já rád jsem cvokem.
Pedriito
 

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod lklknml » čtv 02. pro 2021 9:58:55

To je možné, že jsem tvoje hluboké spirituální myšlenky nepochopil Pedrito, ale ty na mou kritiku postupu nadnárodní vakcinářské mafie, že z celých národů udělala pokusné králíky (a to není nějaké moje fantaskní paranoidní obvinění, to tvrdí vědec a zakladatel právě té mRNA metody, se kterou ona vakcinová mafie operuje, a má to podložené relevantními argumenty) odpovídáš tvrzením, že buď by si tu jejich vakcínu měl člověk nechat píchnout, nebo by si ani neměl kupovat boty.

Tak jsi magor?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod miroslav » čtv 02. pro 2021 16:12:24

Kdybych to nezažil, tak bych tomu nevěřil. Tohle držení se deziformací a slepotě k faktům, které si může každý ověřit osobně, třeba v nemocnicích, to je pozoruhodný jev. Jaksi nám to může pomoci lépe a hlouběji pochopit některé duševní pochody.
Tara třeba zblbla už na tolik, že má dojem, že její děti nejspíš zanedlouho zemřou, když se nechaly očkovat.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3495
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pedro vs. Zdeněk ohledně všeho, od korony až po boty

Nový příspěvekod Tara » čtv 02. pro 2021 19:22:21

miroslav píše:Kdybych to nezažil, tak bych tomu nevěřil. Tohle držení se deziformací a slepotě k faktům, které si může každý ověřit osobně, třeba v nemocnicích, to je pozoruhodný jev. Jaksi nám to může pomoci lépe a hlouběji pochopit některé duševní pochody.
Tara třeba zblbla už na tolik, že má dojem, že její děti nejspíš zanedlouho zemřou, když se nechaly očkovat.

Miroslave, dezinformace či fakta jsou čistě poplatná zkreslení osobní mysli, která informace prosívá sítem, více či méně poplatným osobnímu přesvědčení.
Není to špatně. Je to takové, jak si to naše osobní mysl uchopí, proseje a vyhodnotí.
Že to máme očividně jinak, je zřejmé.
:-)

Jestli jsem zblba či ne, to je taky čistě tvůj osobní názor (není mi vlastní se k tomu postavit postojem Pedrita, jsem ráda cvokem).
Je to tvůj názor. Mám to tak, jak to mám, stejně jako ty to máš tak, jak to máš.
Nemám dojem, že by mé očkované děti brzy zemřely. Ale popravdě, mrzí mě to, jak si to vyhodnotily, dvě ze tří, krev mé krve! :-) Jak mohly...:-).
Mohly, jsou dospělé.
Očkování naší dcery jsem i obrečela...., ale přijala... je to její rozhodnutí...
Čas ukáže, co to očkování přinese fyzickému, očkovanému tělu (nejsou známé žádné dlouhodobé studie, jen to je zřejmé, že neudělá tečku za tímto virem, viry, že nemá dlouhodobého účinku, myslím to očkování, je evidentní, a už se o tom oficiálně píše, že bude nutné opakované očkování, dokonce u jednorázové včeličce po dvou měsících, zkracuje se platnost covid pasu, covid pas až po třetím očkování (a dalším a dalším).... vždyť je očividné, praxí viditelné, že je to tak, jak praví ten Alexander Redko, podle tebe určitě herec (zase krásná ukázka zkreslení tvé osobní mysli).
Co přinese lidské psychice (stačí, co vidím už teď, jak očkovaní sázejí na jakési zlaté tele z prostoru uměle vytvořeném kdo ví kým a za jakým účelem).


Jak jsi správně podotkl, každý virus mutuje, proto je úplně nesmyslné se nechat očkovat proti nějakému viru, tím myslím i chřipce. Nikdy by mě to nenapadlo nechat se očkovat proti chřipce.
Tebe ano, že.
Zkus si odpovědět, proč.

Vše by bolo ok, kdyby byl ponechán PROSTOR pro vůli každého člověka, každé bytosti, ať se svobodně rozhodne bez jakýchkoli omezení, zákazů, omezení. Zatím to tak není - podívej se, jak to už je v Německu, Rakousko a Slovensko má nakročeno k tomutéž... tvá povaha, jak jsem několikrát psala, je německá a tento fašismus je ti blízký... ok.
Příjemně mě překvapila Trini, nečekala jsem takový obrat v jejím myšlení.

S dcerou se taky na tomto neshodneme, podobně jako s tebou, je zarytý očkovací typ, vůbec nechápu, kde a jak k tomu přišla, ale je to má dcera :-)
Moc se o tom doma nemůžeme bavit, bo já jsem ohnivé povahy a ona je v tomto taky zarytá. Manžel mezi námi stojí jako vyvažovací typ, nic neříká, ale "na má slova dojde" :-)

Dojde. Hyn sa hukáže :-)

A možná tu my už tu nebudeme, ale pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí :-)
Vždycky budu na straně pravdy a lásky, vždycky a nikdy neodstoupím, nikdy, nikdy :-))))))))))
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2740
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků