Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod miroslav » čtv 03. bře 2022 22:24:59

salmo1cz. píše:Ano a to je přesně to co Miroslave děláš.
Kde je pohřbená intuice?
Komu to celé slouží? Putinovi? Ukrajině?
Vážně si to myslíte?


Já píšu jak to vidím.
A komu to slouží nebo neslouží, je čistě jeho věc.
Já nikomu a ničemu nesloužím.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod miroslav » čtv 03. bře 2022 22:30:22

[quote="Tara"]z FB:/quote]
Co je na FB, v pohodě. ale mne by spíš zajímalo jak to vidíš ty?
Ukrajinci jsou podle tebe agresoři a zabijáci nebo rusáci?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » čtv 03. bře 2022 22:48:35

miroslav píše:
Tara píše:z FB:/quote]
Co je na FB, v pohodě. ale mne by spíš zajímalo jak to vidíš ty?
Ukrajinci jsou podle tebe agresoři a zabijáci nebo rusáci?

Jo to je na mě...
Myslela jsem, že za tu dobu se už známe a je zřejmý můj názor jak v době covidové, tak nyní v době válečné.

Vidím to asi tak:

Klidne se vyjádřím, jak vnímám současný stav at uz se mnou budete souhlasit nebo ne.. neberu si nic osobne..

Jsem typ člověka, který je sice emotivní a jedna tady a ted ale v některých momentech sbírám informace, než si udělám vlastní názor.

Nejdrive se kouknu co píšou media!! haha, jasné ze vim ze lžou a to me zene k hledání dalších info a nahlížení do historie..

Tak jako jsem vedela uz v prvních dnech covidu, ze tady neco hodně smrdí, vnímám to stejne i teď!

Media lžou! Účelem je vyvolat strach a rozdělení společnosti, zavést totalitu!

Proc se v mediich nemluvilo o Donecke a Luhanske oblasti, kde nežije ruská menšina ale miliony Rusů, kterým zakázali rodný jazyk a 8 let se tyranizovalo obyvatelstvo?

Proc media nikdy nemluvila o 14000 mrtvých,zavražděných muzu, deti a znasilnenych ženách?

O upalování zaživa?

O mrtvých dětech?

O Majdanu?

O tom jake jsou skutečně zajmy EU a NATO?
Btw - na tema utlačovaných Rusů a silene situaci v Doněcku a Luhansku jsem viděla film (najdu a nasdilim).. teda viděla jsem prvních 5 minut a udělalo se mi špatně..
Jasné, můžete říct - film je film, nicméně mam zname Ukrajince, kteří tato zvěrstva potvrdili..

Proc nevznikla solidarita za upáleni lidi zaživa? Za mrtvé deti? Mimochodem pomník Andělů existuje..
Media mlcela...

Proc Kyjev neplnil Minske dohody?

Mozna ze Ukrajina cekala pomoc od EU a NATO, kterých nejsou členem..

Vime dobre, co NATO provedlo bývalé Jugoslávii..

Kde byly vlaječky Srbska a solidarita?
Sýrie a Afghánistán?

Protože lidé věří TV a prolhaným médiím..

Nesnaží se nahodou Washington neco vnutit Rusku?

Zlý Putin je odsuzovan jako agresor. Ano, válka je zla a nic neresi, jen další boj.. a smutne osudy nevinných..ale neni to tak černobíle...

Mozna, ze ruským ozbrojeným silám byl vydán rozkaz, aby zajistili mír na území Nezávislých republik..
Což bude v mediich prezentováno jako ruska invaze s uvalením sankci ze strany Washingtonu, EU...

Putinuv projev byl projevem pro cely svět. Vyjádřil se, ze Washingtonu nelze duverovat a ze Rusko je připraveno na válku, kterou mu chce USA vnutit.. kdy se 8 let snažil udržet mír ale Washington vse mařil...

Pak je tu samozřejmě DEEP state.. a to je potřeba zničit.. osobne si myslim, ze toto se prave děje a to vse pod zástěrkou ruské invaze..

A posilat zbraně na podporu Banderovcu z ČR a dalších státu je dle mého těžký zločin..

Nu, nejsem politolog, nejsem historik.. jsem ten, kdo miluje radost a smích.. tak jako my vsichni.

Zlo plodí jen zlo a čím více si udrzime v sobě vyšší vibrace lasky a světla, tím muzeme napomoci miru!

I ja nyní pomáhám materiálně lidem co to potřebuji, což ostatně dělám porad - at uz jsou to bezdomovci v ČR, opuštěné maminky, psi a kočičí útulky, nebo prchající Ukrajinské rodiny s detmi.

Kde muzu, rada pomuzu! Ale nedělejte ze me blbce! To fakt nemusím! Což bohuzel TV a media dělají!

To jsou přátele me názory a nikomu nic nevnucuji.. neodsuzuji názory nikoho, at uz celou situaci vnímate stejne či uplne jinak..

Pomozte tam, kde je treba a podpořte hlavně lasku v sobě. Tam to vse začíná! V našem nitru a srdci..

Nenechte se rozdělit, poučte se z doby covidove....

Kazdy v sobě mame krásný diamant, který je mnohdy ukryty pod nanosem strachu! Strach je mocná a zničující energie, která vyvolává zlo a nenávist! Ale laska a dobro je mnohem mocnější! ❤️
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 03. bře 2022 23:20:19

Tara píše:
Pedriito píše:
salmo1cz. píše:Ano a to je přesně to co Miroslave děláš.
Kde je pohřbená intuice?
Komu to celé slouží? Putinovi? Ukrajině?
Vážně si to myslíte?

Já osobně si občas myslím, že jsi krapet mimo.

Mluvíš pernamentně o "vy" . To je věc výchovy?

Noo, máte s Miroslavem, dosti podobné názory, co se týká věcí, které hýbou světem v poslední době :-)

Neměl jsem nikdy jiné, jen asi týden jsem pral do Miroslava, v důsledku toho že ho tu všichni perzeukovali, přiložil jsem většině. Aniž bych si o něm víc zjistil. Urážky stran mých dlouhodobých kamarádů mi však nedávaly smysl. Občas jsem z toho sám blbnul, z tý nevraživosti. Vnímám tu proudy, co jakoby těžký duchovno, ale skutek je roztříštěnej informacemi, kterými by se snad duchovně orientovaný člověk (aspoň jak to chápu), nezabýval ani ve snu.
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » čtv 03. bře 2022 23:30:54

Popravdě, asi ti Pedrito, moc nerozumím, co tím chtěl básník říci...

Můžeš polopatěji?

?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 0:02:53

Tara píše:Popravdě, asi ti Pedrito, moc nerozumím, co tím chtěl básník říci...

Můžeš polopatěji?

?

Je to komedie. Představ si, že kdysi dávno někdo někoho blahořečí. Někoho, kdo do dnes nezměnil ani píď. Jen se víc otevřel. A pro toho, kdo ho blahořečil, je to najednou svině, hovado, atp. Obrazně řečeno, tři velmoci, ve kterých rachotí nějaké nedopadlé kostky minulosti, až do nedávna Miroslava nejen že pokoušeli, ale i hnusně uráželi. A jestě jsem za to nezaregistroval jedinou omluvu. Jak pak vyčítat, že se někdo z vrcholných politiků nedomluví, když to samé tady probíhá na mnohem hlubší úrovni!
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » pát 04. bře 2022 0:18:15

Pedriito píše:
Tara píše:Popravdě, asi ti Pedrito, moc nerozumím, co tím chtěl básník říci...

Můžeš polopatěji?

?

Je to komedie. Představ si, že kdysi dávno někdo někoho blahořečí. Někoho, kdo do dnes nezměnil ani píď. Jen se víc otevřel. A pro toho, kdo ho blahořečil, je to najednou svině, hovado, atp. Obrazně řečeno, tři velmoci, ve kterých rachotí nějaké nedopadlé kostky minulosti, až do nedávna Miroslava nejen že pokoušeli, ale i hnusně uráželi. A jestě jsem za to nezaregistroval jedinou omluvu. Jak pak vyčítat, že se někdo z vrcholných politiků nedomluví, když to samé tady probíhá na mnohem hlubší úrovni!

Cože??????
Kdo že?????????????

:-)

Co do toho plantáš Miroslava a nějakou omluvu???
ZA CO?????

----------

Pravda je taková, že co se škádlívá, rádo se mívá...


Nevím, jestli rozumíš, ale Miroslav určitě ano...


A omluva není na pořadu dne...

Není se za co omlouvat.....

Vše je v režii srdce.... a pokud to tak je, není co řešit

Haleluja....

A pokud to tak není, je mi líto, snad příště.....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » pát 04. bře 2022 0:21:55

Ono to bude podobně i s tím východem a západem, Ruskem a Ukrajinou, dobrem a zlem...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 1:28:09

Tara píše:
Pedriito píše:
Tara píše:Popravdě, asi ti Pedrito, moc nerozumím, co tím chtěl básník říci...

Můžeš polopatěji?

?

Je to komedie. Představ si, že kdysi dávno někdo někoho blahořečí. Někoho, kdo do dnes nezměnil ani píď. Jen se víc otevřel. A pro toho, kdo ho blahořečil, je to najednou svině, hovado, atp. Obrazně řečeno, tři velmoci, ve kterých rachotí nějaké nedopadlé kostky minulosti, až do nedávna Miroslava nejen že pokoušeli, ale i hnusně uráželi. A jestě jsem za to nezaregistroval jedinou omluvu. Jak pak vyčítat, že se někdo z vrcholných politiků nedomluví, když to samé tady probíhá na mnohem hlubší úrovni!

Cože??????
Kdo že?????????????

:-)

Co do toho plantáš Miroslava a nějakou omluvu???
ZA CO?????

----------

Pravda je taková, že co se škádlívá, rádo se mívá...


Nevím, jestli rozumíš, ale Miroslav určitě ano...


A omluva není na pořadu dne...

Není se za co omlouvat.....

Vše je v režii srdce.... a pokud to tak je, není co řešit

Haleluja....

A pokud to tak není, je mi líto, snad příště.....


Je to pozoruhodné, ale vůbec nechápeš o čem mluvím. O tobě vůbec řeč nebyla. Bože růžo...
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 1:30:41

Tara píše:Ono to bude podobně i s tím východem a západem, Ruskem a Ukrajinou, dobrem a zlem...

To hej pro tebe, jestli takhle podobně chápeš, co řečeno.
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 1:39:56

A omluva není na pořadu dne...


Když někdo někoho roky nazývá sviní atp. Tak bych měl doložit proč, tomu tak dělá (to není o tobě Taro).. Tady má pár lidí štěstí, že Miroslav bere v potaz jejich duševní stav, že je to kliďas, a mírumilovný člověk.
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 2:00:38

Jako by s těmi parlamentními listy, atp, zmizela jejich čtenářům vlastní vnímavost?
Ty Taro, která jsi tak hrdá na to, jak citlivá jsi na manipulaci, jakto že tohle nevidíš?
Že ty jsi tam chodila?
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » pát 04. bře 2022 7:59:54

Pedriito píše:
A omluva není na pořadu dne...


Když někdo někoho roky nazývá sviní atp. Tak bych měl doložit proč, tomu tak dělá (to není o tobě Taro).. Tady má pár lidí štěstí, že Miroslav bere v potaz jejich duševní stav, že je to kliďas, a mírumilovný člověk.

Prosimtě, kdo roky nazývá Miroslava sviní? A i kdyby to tak bylo, což není, myslíš, že Miroslav potřebuje, aby se ho někdo zastával, třeba ty? To snad ne...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » pát 04. bře 2022 8:03:19

Pedriito píše:
Tara píše:Popravdě, asi ti Pedrito, moc nerozumím, co tím chtěl básník říci...

Můžeš polopatěji?

?

Je to komedie. Představ si, že kdysi dávno někdo někoho blahořečí. Někoho, kdo do dnes nezměnil ani píď. Jen se víc otevřel. A pro toho, kdo ho blahořečil, je to najednou svině, hovado, atp. Obrazně řečeno, tři velmoci, ve kterých rachotí nějaké nedopadlé kostky minulosti, až do nedávna Miroslava nejen že pokoušeli, ale i hnusně uráželi. A jestě jsem za to nezaregistroval jedinou omluvu. Jak pak vyčítat, že se někdo z vrcholných politiků nedomluví, když to samé tady probíhá na mnohem hlubší úrovni!

Tak buď konkrétní, aby bylo jasné, o čem nebo o Kom píšeš. Jednoznačnost budiž tvé jméno.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » pát 04. bře 2022 8:05:30

Čtu to znovu, kdo roky Miroslava uráží a má se mu omluvit?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » pát 04. bře 2022 8:06:40

Dokonce :confused: hnusně
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 8:58:47

Tara píše:
Pedriito píše:
A omluva není na pořadu dne...


Když někdo někoho roky nazývá sviní atp. Tak bych měl doložit proč, tomu tak dělá (to není o tobě Taro).. Tady má pár lidí štěstí, že Miroslav bere v potaz jejich duševní stav, že je to kliďas, a mírumilovný člověk.

Prosimtě, kdo roky nazývá Miroslava sviní? A i kdyby to tak bylo, což není, myslíš, že Miroslav potřebuje, aby se ho někdo zastával, třeba ty? To snad ne...

Proč to bereš jako zastavání? Je to hodnocení. Asi jsi ne zdaleka vše četla na VP. To nikomu nebraní udělat za tím tečku. Miroslav obhajobu nepotřebuje.
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 9:04:54

Tara píše:Čtu to znovu, kdo roky Miroslava uráží a má se mu omluvit?

Ten, kdo to dělal to ví. U Vostála se tomu nedá divit. U ženy mě to překvapovalo. Výrazivo se měnilo, jednou tak, jindy jinak. Nechme to být, snad je to pryč.
Pedriito
 

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Tara » pát 04. bře 2022 9:07:34

Asi nečetla. A myslíš tedy asi Trini. Jen nějak nechápu, proč jsi o tom začal, kdo odvazal toho koně....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Fakta o invazi Ruska na Ukrajinu

Nový příspěvekod Pedriito » pát 04. bře 2022 9:23:41

Tara píše:Asi nečetla. A myslíš tedy asi Trini. Jen nějak nechápu, proč jsi o tom začal, kdo odvazal toho koně....


Protože nejsem slepej, a bije mě do očí, když někteří lidi mluví ala duchovní morálka, to jak spravný duchovňák vypadá, jak to mají mistři, a tomu podobně, kdo by měl dělat to a ten ono, kdo je takovej a makovej... Vytýkat druhým to, čeho je vytýkající sám pln. Je to zlý jazyk, plodící nevraživost. Ne každý je vůči tomu imunní, jako Miroslav, já ne.

Ten čert je skrytý vždy v tomto, na tisíce možných variací.
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 návštevníků

cron