Igor Chaun na to kápnul

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Jana » sob 05. bře 2022 12:38:39

Nikdy jsem neslyšel od očkovaného, a já dlouho očkovaný nebyl, že jsem ovce, která musí projít.

Nikdy jsem neslyšel od očkovaného, a já dlouho očkovaný nebyl, že jsem ovce, která musí pojít.

Nikdy jsem neslyšel od očkovaného, a já dlouho očkovaný nebyl, že jsem ovce, která musí prozřít.

Návštěvník píše:Omlouvám se za autokorekci mobilu, melo tam být ovce, která musí prozřít.
Slovo projít fakt nepadlo, nebyl můj úmysl to zveličovat. :)

Jsem Ti to opravila a musím říct, že mě Tvá citlivost pro nezveličování rozesmála, až mi vytryskly slzy.
Výraz projít nedával smysl, a jak jsem Ti tam opravovala různé překlepy, aby to dávalo smysl, a projít jsem opravila na pojít (ó pardon) a ono tam mělo být prozřít.
:D :D :D
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7136
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 12:54:12

Nikdy jsem neslyšel od očkovaného, a já dlouho očkovaný nebyl, že jsem ovce, která musí prozřít.

No bodejť. Nemůžeš čekat, že se ovce se od jiné ovce dozví, že jde na porážku. Tak varuje jen soucitný kolemjdoucí, kterému pak ovce nadávají, že je konspirační teoretik.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 12:55:54

Silvie Rei tvrdí, že my světlí se máme zbublinalizovat.
Nu, nebylo by to špatné, dal bych si říct, tvořit bublinu třeba s Vendulou Kociánovou... :)

lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Bžou » sob 05. bře 2022 13:13:22

Návštěvník píše:Omlouvám se za autokorekci mobilu, melo tam být ovce, která musí prozřít.
Slovo projít fakt nepadlo, nebyl můj úmysl to zveličovat. :)

Si ji vypni, ta dělá v textu akorát paseku.

Blbější je, když někomu rozum koriguje psychóza z pocitu, "vím víc než vy, mám ty nejsprávnější zdroje", to chudák asi jen tak nevypne.
Bžou
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 13:22:10

Bžou píše:
Návštěvník píše:Omlouvám se za autokorekci mobilu, melo tam být ovce, která musí prozřít.
Slovo projít fakt nepadlo, nebyl můj úmysl to zveličovat. :)

Si ji vypni, ta dělá v textu akorát paseku.

Blbější je, když někomu rozum koriguje psychóza z pocitu, "vím víc než vy, mám ty nejsprávnější zdroje", to chudák asi jen tak nevypne.

Co se zkusit ode všech odpojit, na pár dní.

Pokud budeš cítit absťák, tak je asi něco blbě.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Jana » sob 05. bře 2022 13:33:47

Zdeněk píše:Co se zkusit ode všech odpojit, na pár dní.



:D :D :D

A celé je to naopak, když se to spojí.

Neboť SPOJENÍ JE VELKÁ BLAŽENOST

:)

Ovšem to není nic proti možnosti, odpojit se od své vlastní mysli.

Vlastně to tak je, spojení celé existence v Bytí, je odpojením od připoutanosti k osobní mysli.

Je to odvaha pustit se toho, že vím, že to je tak a ne jinak.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7136
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Petra. » sob 05. bře 2022 14:30:19

V Rakousku zase po delší chtějí politici diskutovat o neutralitě, jestli by nebylo lepší vstoupit do NATA.

Ale podle průzkumu veřejného mínění je 78% lidí pro neutralitu. Zřejmě se tak cítí bezpečněji.
A to i když 61 % souhlasí se sankcemi proti Rusku.

Rakouské zprávy nejsou tak štvavé jako české. A v komentářích na Zelenského kritiku NATA, lidé píšou, at' už je zticha, že nechtějí 3. světovou válku.

Důležité téma je stále covid, protože omikron způsobuje přirustky nakažených kolem 30 000 denně. A už zase byl vyměněn ministr zdravotnictí.

Kaliumjodidových tabletek je prý dost.

Jinak to mám jako I. Chaun. Už se do toho nechci nechat vtáhnout. Poslechnu si Enyu, zapálím tyčinku, všechno je láska a blaženost, Jani. Obrázek Obrázek
Petra.
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. bře 2022 14:48:00

Zdeněk píše:No dobře, ale jak vysvětlíš, že se nikdy nevyšetřil masakr v Oděse.


Jedna z největších masových vražd v dějinách. Jeden z největších válečných zločinů. Jedna z největších historických lží. A symbol propagandy, pragmatismu a morálního selhávání. Katyňský masakr. Ruští vojáci a policisté zavraždili téměř 22 tisíc polských válečných zajatců. Rozkaz k popravám byl vydán 5. března 1940. Nikdo z vrahů nebyl potrestán.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Petra. » sob 05. bře 2022 15:23:23

Za války se dějou strašné věci, ale v mirové době by to tak nemělo být. V každé demokratické zemi by se vyšetřovalo to, co se stalo v Oděse.

Tchán mi vyprávěl, že těsně po válce, chytla skupina lidí v Praze německého vojáka - uřezali mu uši, nos, vypíchli oči.... Když jim tchán řekl: Proboha, lidi, co to děláte, tak ho hnali jako zrádce. Lidé žijící zlobou a nenávistí nemají k takovým činům daleko.
Petra.
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 15:26:34

Co se zkusit ode všech odpojit, na pár dní.

Pokud budeš cítit absťák, tak je asi něco blbě.


Zdá se, že s tím máš zkušenost náčelníku.
Co jsi cítil, čistou inspiraci, o kterou se teď dělíš?
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 15:27:38

Petra. píše: Lidé žijící zlobou a nenávistí nemají k takovým činům daleko.



Já bych radil jediné: nenechme se strhnout maistreamovou nenávistí k Rusku....


Díky Zdeňku, ano, nenechme se strhnout nikdy žádnou nenávistí, je to past naší vlastní mysli, která bere svobodu a vytváří z nás otroky vlastní negativní mysli.


Obrázek
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Jana » sob 05. bře 2022 15:29:31

Petra. píše:Poslechnu si Enyu, zapálím tyčinku, všechno je láska a blaženost, Jani. Obrázek Obrázek


Ach, Péťo, děkujuuuuuuuuuuuuuuu

Obrázek Obrázek Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7136
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Jana » sob 05. bře 2022 15:31:01



Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7136
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 15:38:25

miroslav píše:
Zdeněk píše:No dobře, ale jak vysvětlíš, že se nikdy nevyšetřil masakr v Oděse.


Jedna z největších masových vražd v dějinách. Jeden z největších válečných zločinů. Jedna z největších historických lží. A symbol propagandy, pragmatismu a morálního selhávání. Katyňský masakr. Ruští vojáci a policisté zavraždili téměř 22 tisíc polských válečných zajatců. Rozkaz k popravám byl vydán 5. března 1940. Nikdo z vrahů nebyl potrestán.

Počkej, počkej... to chceš tvrdit, že Oděsa byl trest za Katyň?

22 000 / 50 = 440. Takže nám zbývá 339 Oděských masakrů? Ty jsi dobrej blázen, Miroslave.

Uvědom si, že ani tebe nechce nikdo věšet za vraždu, kterou ev. způsobil tvůj děda. Kde se v tobě bere tolik zášti, že ti to kalí rozum?

Mimochodem, jak jsi psal, že by se Rusko mělo omluvit a zaplatit reparace, pokud tedy bylo zataženo do války někým jiným - úplně jsi v tom případě zapomněl, že omluvit se a zaplatit reparace by měl logicky také ten, kdo Rusko do té války vtáhl a tedy celou situaci vyprovokoval. Protože ti v hlavě hypnoticky zní řev "hurá na rusáka".
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 15:40:00

Návštěvník píše:
Co se zkusit ode všech odpojit, na pár dní.

Pokud budeš cítit absťák, tak je asi něco blbě.


Zdá se, že s tím máš zkušenost náčelníku.
Co jsi cítil, čistou inspiraci, o kterou se teď dělíš?

Neptej se druhých, jak chutná med, když ho máš před nosem.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 15:47:40

Já bych radil jediné: nenechme se strhnout maistreamovou nenávistí k Rusku....


Nevšim jsem si, že by zde na poradně někdo nenáviděl Rusko. Ruský lid je stejnou obětí, jako jakýkoliv jiný národ v područí totalitního režimu, jeho nejvyššího představitele, jeho nohsledů. Kde vládne těžká propaganda, cenzura, kde je živena nenávist k jakýmkoliv jiným ideologiím, kde se neposlušnost vládci tvrdě trestá. A že takových temných míst po světě jestě pár je. Stalinistický démon znovu ožil, není rozdílný od toho Hitlerovského, tak jako KGB není odlišná od gestapa.
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. bře 2022 16:15:14

Zdeněk píše:
miroslav píše:
Zdeněk píše:No dobře, ale jak vysvětlíš, že se nikdy nevyšetřil masakr v Oděse.


Jedna z největších masových vražd v dějinách. Jeden z největších válečných zločinů. Jedna z největších historických lží. A symbol propagandy, pragmatismu a morálního selhávání. Katyňský masakr. Ruští vojáci a policisté zavraždili téměř 22 tisíc polských válečných zajatců. Rozkaz k popravám byl vydán 5. března 1940. Nikdo z vrahů nebyl potrestán.

Počkej, počkej... to chceš tvrdit, že Oděsa byl trest za Katyň?

22 000 / 50 = 440. Takže nám zbývá 339 Oděských masakrů? Ty jsi dobrej blázen, Miroslave.

Uvědom si, že ani tebe nechce nikdo věšet za vraždu, kterou ev. způsobil tvůj děda. Kde se v tobě bere tolik zášti, že ti to kalí rozum?

Mimochodem, jak jsi psal, že by se Rusko mělo omluvit a zaplatit reparace, pokud tedy bylo zataženo do války někým jiným - úplně jsi v tom případě zapomněl, že omluvit se a zaplatit reparace by měl logicky také ten, kdo Rusko do té války vtáhl a tedy celou situaci vyprovokoval. Protože ti v hlavě hypnoticky zní řev "hurá na rusáka".


Já neříkám, že Oděsa byl trest za Katyň, Vůbec ne, jen to připomínám, když ty tak lpíš zrovna na té Oděse. To, že se nějaký masakr nepodaří vyšetřit, se stává. A tipnul bych to na Ruskou provokaci, aby byla opodstatněna ta denacifikace Ukrajiny jako důvod k napadení Ukrajiny.
Takže to asi bylo dobře připraveno, aby se to nepodařilo vyšetřit.
A kdo vtáhl Rusko do útoku na Ukrajinu? Nikdo zvenčí. Nespíš blbost a představy, že to bude raz dva hotové, jako třeba u nás v šedesátém osmém.
Nejspíš Putina zblbly jeho tajné služby, obdobně jako USA zblbly jejich tajné služby co se týče chemických arsenálů v Iráku.
A v Afganistánu mám dojem byli první válčit Rusové a to jim Afganistán nic neudělal, na rozdíl od důvodů USA - útoků Alkaidy na dvojčata a další teroristické útoky po Evropě, které obsazení Afganistánu předcházely.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3585
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 16:37:21

miroslav píše:
Já neříkám, že Oděsa byl trest za Katyň, Vůbec ne, jen to připomínám, když ty tak lpíš zrovna na té Oděse.


Oděsa byla před 7 lety. Katyn před 80 lety. Jsou tedy bolševici tenkrát ve válce to samé co dnes ukrajinští náckové v míru.
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 17:34:03

Zdeněk píše:Silvie Rei tvrdí, že my světlí se máme zbublinalizovat.

Ó vy svetlí, vy se máte, to my tmaví, kam se hrabem.
Díky, zase krásná ilustrace toho, co jsem psal výše o navození pocitu výjimečnosti.
8)
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 17:38:53

Zjednoduší to

Oděsa je vymyslená,
katyň .

To jak se bolševik chová dnes se moc neliší od toho jak se choval tenkrát, i když si už tak neříká.

Nácků je dnes na Ukrajině asi tolik, co u nás v devadesatkách. Vzpomeňme na Sládka.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků