Igor Chaun na to kápnul

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 7:42:32



Jemu se zdálo divné prohlášení Lavrova, že Rusko bylo do války vtaženo, mě zas podivný klid Zelenského, když Rusové vpadli na Ukrajinu. Přeci když miluji svou zemi natolik, že nechám střílet na své spoluobčany, protože nesdílejí mé vlastenectví, tak když mi Rusko ten můj kus země definitivně zabere, tak přeci musím být pěkně naštvaný. Tak jak to že jsem klidný?

Jedno vysvětlení by bylo, že jedu podle scénáře. Ten scénář je vlákat Rusko do pasti, vzbudit mezinárodní pobouření a tak Rusko ekonomicky zničit. Ale kdo ten scénář vymyslel a proč?

Znovu zde poukážu na operaci CIA Splinter Factor: montr procesy ve východní komunistické Evropě pečlivě naplánovala, iniciovala a zpravodajsky řídila CIA. Byl to prostě zpravodajský boj s komunistickým zlem. Ve své knize bývalý šéf CIA tvrdí, že v Afghánistánu to byli oni kdo vytvořil na Sověty past a vlákal je do ní. Jsou v těchto věcech zkrátka mimořádně dobří.
Nu a vezměme si k tomu video George Friedmana (kterému vláda platí), tak jaký z toho můžeme udělat závěr?



Totiž aby se dolar udržel, musí s ním být obchodováno. Což zbývající velmoc(i) nechtějí. Tak co takhle vztyčit novou železnou oponu?

Ale ono to není tak černobílé. Když dolar padne, USA se pravděpodobně rozpadnou. Bez USA nebude NATO. Co když vypukne válka mezi Řeckem a Tureckem? Obě země jsou silně vyzbrojené a nemají se rádi. To už bude válka blíže. A co třeba maďarská menšina na jižním Slovensku? A nezačnou se Poláci zmiňovat třeba o ev. referendu na Těšínsku? Bude nezaměstnanost, inflace, všechno drahé...

A byli bychom rádi, kdybychom tu místo americké "demokracie" měli "demokracii" čínskou?

Já bych radil jediné: nenechme se strhnout maistreamovou nenávistí k Rusku, jak by chtěla vláda. Banderovci páchali na Ukrajině taková zvěrstva, že i samotní Němci k nim měli odpor. A banderovci na Ukrajině nezmizeli. Mnohé vycvičené ozbrojené složky se k němu hlásí. Co se asi stane obyčejným lidem, kteří mezi takovýma magorama musí žít, až banderovci budou stát na vítězné straně? Budete se zase dívat stranou? Protože bojovat proti nim vy protiruští fanatici nepůjdete.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Jana » sob 05. bře 2022 8:38:07

Zdeněk píše:
Já bych radil jediné: nenechme se strhnout maistreamovou nenávistí k Rusku....


Díky Zdeňku, ano, nenechme se strhnout nikdy žádnou nenávistí, je to past naší vlastní mysli, která bere svobodu a vytváří z nás otroky vlastní negativní mysli.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 05. bře 2022 9:02:28

Ten problém vygradoval, když Ukrajina vyzvedla Banderův odkaz jako národní doktrínu.
Ono každý národ má svého hrdinu rabiáta, ten odkaz většinou stojí v pozadí a je součástí povědomí národa.
Je ale rozdíl mít povědomí, nebo si namalovat hákový kříž na helmu a jít řezat národnostní menšinu.
salmo1cz.
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 05. bře 2022 9:14:59

Bandera byl proti všem.Jeho odkaz v mezinárodní struktůře jako je EU je minimálně... komplikovaný a podivný.
salmo1cz.
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. bře 2022 9:24:58

salmo1cz. píše:Je ale rozdíl mít povědomí, nebo si namalovat hákový kříž na helmu a jít řezat národnostní menšinu.


To byla provokace, která měla ospravedlnit útok na Ukrajinu. Dezinformační "dělostřelecká" příprava

Není třeba se bát a trápit se jako Chaun a přesto být plně účasten v tom, co se děje.
Neomlouvat si pro sebe utrpení Ukrainců, tím, že Rusové za to nemohou a podobné úhybné manévry a vymýšlet si nějaké "režizéry" v pozadí.
Prostě dívat se plně a bděle pravdě do očí a přirozeně vytvářet vnitřní barieru proti aktivnímu zlu.
Čím probuzenější duch, tím větší síla myšlenky a vnitřního postoje které působí v celosvětovém duchu.
To je to, co vedle pomoci obětem můžeme dělat.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. bře 2022 9:28:22

salmo1cz. píše:Bandera byl proti všem.

Podobně jako naši Husité
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 9:28:55

Tedy ne že bych souhlasil úplně se vším, co Silvie Rei říká, ale tohle mě opravdu udivilo svojí výstižností:
"Ta hypnóza, která vlastně sálá z těch médií, to je prostě primární zájem, působit strach. A lidé, kteří jsou na tom závislí, jsou na tom skutečně závislí. Mentálně, někdy až fyzicky. (...) A člověk, který podléhá této hypnóze, má naprosto uzavřené veškeré přijímače. Proti jakýmkoli jiným informacím, z jiného zdroje. (...) S těmi lidmi se nedá argumentovat. S těmi lidmi se nedá diskutovat. Jakýkoli argument jim přednesete, který je jiný než ten který slyší v těch maintreamových médiích – né že jsou schopní s ním souhlasit nebo nesouhlasit – oni ho vůbec nejsou schopni přijmout. To znamená, že nejsou vůbec schopni ho dostat do sebe na tu úroveň, aby o něm vůbec přemýšleli. Jako snažit se komunikovat s těmito lidmi formou ňákých argumentů nemá vůbec smysl, to je ztráta energie."
(19:20 – 20:40):


To přesně vystihuje Miroslava vezdejšího. Oba máme nějaké EQ (on větší), takže nějak na dálku sebe poznáváme. Proto mi v souvislosti s těmito diskuzemi vyvstával v hlavě zmatek. Říkal jsem mu v duchu tak si kretén, nebo dokonce nějaká svině ideologická (placená)? Až pak mě napadlo, že je asi zhypnotizovanej. S manželkou čuměj furt na ČT (Fiala dobře ví, proč zakázat alternativní weby), a vzájemně se v té hypnóze posilujou.

Proti hypnotické sugesci se opravdu dá bránit blbě, protože pak si skrze selský rozum člověk připadá, že mu hrabe, že je blázen:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. bře 2022 9:41:03

Žádné spiknutí se neděje. Pravda je, že Ruská armáda útočí na Ukrajinu a zabíjí Ukrajince a ničí jejich infrastrukturu i obydlí.
Silný mlátí slabšího.

Media jsou naše svobodná media, naši redaktoři, naši reportéři. Nikdo jim neříká, co mají vidět a co mají říkat na rozdíl od těch dezinformačních medií placených z ruského zahraničí. Naše vláda je svobodně zvolená vláda. Náš prezident je svobodně zvolený prezident. To jsou fakta.
Žádná strašidla za tím nejsou. Jenom kombinace blbosti, velikášství a komplexu méněcennosti - jak to vystihl Chaun.

Probuď se Zdeňku !
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. bře 2022 9:50:33

Když už teda jako že Rusko bylo zataženo do války někým jiným - není přece problém přestat útočit, vrátit se do Ruska, omluvit se a zaplatit reparace.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 10:04:45

Média chrlí strach.
Která?
Proč Zdeněk působí vyplašeněji ne Miroslav?
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 10:10:13

miroslav píše:Žádné spiknutí se neděje. Pravda je, že Ruská armáda útočí na Ukrajinu a zabíjí Ukrajince a ničí jejich infrastrukturu i obydlí.
Silný mlátí slabšího.

Media jsou naše svobodná media, naši redaktoři, naši reportéři. Nikdo jim neříká, co mají vidět a co mají říkat na rozdíl od těch dezinformačních medií placených z ruského zahraničí. Naše vláda je svobodně zvolená vláda. Náš prezident je svobodně zvolený prezident. To jsou fakta.
Žádná strašidla za tím nejsou. Jenom kombinace blbosti, velikášství a komplexu méněcennosti - jak to vystihl Chaun.

Probuď se Zdeňku !

No dobře, ale jak vysvětlíš, že se nikdy nevyšetřil masakr v Oděse. Že ukrajinská vláda odmítla plnit minské dohody.
Já si to vysvětluju banderovcema. Ti to prostě nedovolí, dokud Rusko nevyprovokují. Nebo to své území etnicky nevyčistí. Já neříkám, že jsem na straně Ruska. Jen tvrdím, že ty tu situaci nevidíš v souvislostech. Počítej se mnou Miroslave: 1 – 3 – 4 – 5 – 6.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 10:17:14

Antivaxeři byli vystrašenější než ti, co se dali naočkovat.
...
Nikdy jsem neslyšel od očkovaného, a já dlouho očkovaný nebyl, že jsem ovce, která musí prozřít. Od antiwaxů mockrát.
I to je pro mě vypovídající.
Proč to sem pletu, protože jsou ty stejné zdroje, stejné metody hybridní války.
My jsme ve válce už dlouho. Toto promyšlené jednání s cílem rozdělit a oslabit nepřítele se jinak nazvat nedá.
Navíc je to psychologicky promyšlené. Ten pocit výjimečnosti, že se dostáváte k informacím z tajných zdrojů, kdo je má prozře a je tím pádem víc, než zhypnotizované ovce. Z toho se jednomu nikdy nebude chtít vystoupit, je to hezky pojištěné.

...
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 10:19:12

Návštěvník píše:Média chrlí strach.
Která?
Proč Zdeněk působí vyplašeněji ne Miroslav?

Že by měl obavu z toho, až to tam banderovci vezmou znovu do ruky?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Réza » sob 05. bře 2022 10:22:03

Chaun...

Kdysi jsem sledovala televizi Cesty k sobě.
Je to už leta. Pak pro mě začala být silně prozemanovská.
Zarazilo mě, jak moc se tyto vlivy, které já připisuji dezinformacím uchytily na esoterické scéně.
Réza
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 10:24:34

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:Média chrlí strach.
Která?
Proč Zdeněk působí vyplašeněji ne Miroslav?

Že by měl obavu z toho, až to tam banderovci vezmou znovu do ruky?

Ano na to jsem narážel,ani jsem to nemusel dohledávát
Většina lidí tuto obavu nemá a ty ano. A chráníš si ji a hýčkáš, s takovou ti hezky poroste
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod lklknml » sob 05. bře 2022 10:28:00

Návštěvník píše:
Zdeněk píše:
Návštěvník píše:Média chrlí strach.
Která?
Proč Zdeněk působí vyplašeněji ne Miroslav?

Že by měl obavu z toho, až to tam banderovci vezmou znovu do ruky?

Ano na to jsem narážel,ani jsem to nemusel dohledávát
Většina lidí tuto obavu nemá a ty ano. A chráníš si ji a hýčkáš, s takovou ti hezky poroste

A co takhle používat logiku. Hmm, to prostě nejde.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 05. bře 2022 10:33:22

Bidenova administrativa proto nechce zavádět sankce na ruskou ropu. Činí tak z obavy o další zdražování pohonných hmot. Oznámila to hlavní zástupkyně tiskové mluvčí Bílého domu Karine Jean-Pierre. Podle prezidentské kanceláře to „není v jejich strategickém zájmu.“
Amerika first ano, ano.Kde jsou ty ideje?
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... st_(policy)&ved=2ahUKEwidoJXd0672AhURO-wKHeXLALwQFnoECAQQAQ&usg=AOvVaw2zZHUqjTGNX8wuYKx9SkLe
Trump přijal americký unilateralismus v zahraničí a zavedl politiku zaměřenou na podkopání nadnárodních organizací, jako je Evropská unie , a často je kritizoval z ekonomických podmínek
salmo1cz.
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 10:46:13

Návštěvník píše:Média chrlí strach.
Která?
Proč Zdeněk působí vyplašeněji ne Miroslav?

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:
Zdeněk píše:Že by měl obavu z toho, až to tam banderovci vezmou znovu do ruky?

Ano na to jsem narážel,ani jsem to nemusel dohledávát
Většina lidí tuto obavu nemá a ty ano. A chráníš si ji a hýčkáš, s takovou ti hezky poroste

A co takhle používat logiku. Hmm, to prostě nejde.

To byl příspěvek navazující na chrlení strachu.
S poukázáním na to, že to logicky nesedí.
Fakt to nesedí a ty to ani nepopíráš, kde je chyba, na to budeš muset přijít sám.
Návštěvník
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod entita » sob 05. bře 2022 10:58:44

Návštěvník píše:Antivaxeři byli vystrašenější než ti, co se dali naočkovat.
...
Nikdy jsem neslyšel od očkovaného, a já dlouho očkovaný nebyl, že jsem ovce, která musí prozřít. Od antiwaxů mockrát.
I to je pro mě vypovídající.
Proč to sem pletu, protože jsou ty stejné zdroje, stejné metody hybridní války.
My jsme ve válce už dlouho. Toto promyšlené jednání s cílem rozdělit a oslabit nepřítele se jinak nazvat nedá.
Navíc je to psychologicky promyšlené. Ten pocit výjimečnosti, že se dostáváte k informacím z tajných zdrojů, kdo je má prozře a je tím pádem víc, než zhypnotizované ovce. Z toho se jednomu nikdy nebude chtít vystoupit, je to hezky pojištěné.

...


Bingo, jasně, podle vyděšenosti poznáte je. Zdroj jejich poznání není osvícený, neboť poznání vyděšených pochází z temnot.
entita
 

Re: Igor Chaun na to kápnul

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. bře 2022 11:19:45

Omlouvám se za autokorekci mobilu, melo tam být ovce, která musí prozřít.
Slovo projít fakt nepadlo, nebyl můj úmysl to zveličovat. :)
Návštěvník
 

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků