Společenská situace

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » úte 05. pro 2023 22:31:49

miroslav píše:
Mudrc píše:Podle Sönkeho Neitzela, profesora vojenské historie, Evropa v potenciálním konfliktu s Ruskem riskuje, že bude „vymazána“.


Evropa není připravena na válku s agresivním Ruskem a riskuje, že bude v konfliktu „vymazána“. Toto je varování předního německého vojenského historika Sönkeho Neitzela, o němž informoval deník The Times.

Takže je nejvyšší čas začít zase intenzivně zbrojit a připravovat se na válku.
Zatím Rusa zaměstnává a vyčerpává s naší pomocí Ukrajina, pak budeme na řadě my. Štěstí přeje připraveným.
Je to smutné, ale je to tak. Musíme brát realitu takovou jaká je, chceme-li přežít a Rusa odradit.
Zatím jsme pro něj bohatá a snadná kořist.

Podle toho německého profesora by to trvalo 15 let.

Ale navíc nám upadá průmysl (stěhuje se do Číny/USA). Upadá nám vzdělání. Upadá nám vlastenectví. To nejde jen tak zvrátit.
Rusko naproti tomu hospodářsky roste. Putin dobře rozjel válečné hospodářství (v důsledku čehož máme vojenské sklady pomalu prázdné a nestačíme je doplňovat). Podařilo se mu vyvolat sentiment Velké vlastenecké války, na Ukrajině si vycvičil armádu a povolal do zbraně další odvedence. Uplatil BRICS, který roste a kvůli Izraeli se postavil proti nám.

Tak co chceš dělat. Rusové porazili sobě podobné Ukrajince i s plnou podporou NATO. Duhové euroblbečky prostě smetou.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » úte 05. pro 2023 22:45:09

Mudrc píše:
miroslav píše:A co to umíráním dětí na očkování? To tam v těch statistikách taky bylo?

Nebylo. Jenom jsem prostě ilustroval způsob poznávání zdejšího "skoro osvíceného", který mi prý "dobře radí".

Aha. No já jsem si to hned myslel, že se ti asi trochu přitížilo. Na vzkypělou žluč je dobrý Febichol, nebo alespoň něco hořkého.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » úte 05. pro 2023 22:59:48

miroslav píše:
Mudrc píše:
miroslav píše:A co to umíráním dětí na očkování? To tam v těch statistikách taky bylo?

Nebylo. Jenom jsem prostě ilustroval způsob poznávání zdejšího "skoro osvíceného", který mi prý "dobře radí".

Aha. No já jsem si to hned myslel, že se ti asi trochu přitížilo. Na vzkypělou žluč je dobrý Febichol, nebo alespoň něco hořkého.

Jo? Já si teď teda dávám do kávovaru místo čisté vody vývar z hořce. Prostě mi to napadlo, ta hořká káva mi tak nějak dělá dobře.

Což tedy potvrzuje moji intuitivní kvalifikaci a gratuluju si.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » úte 05. pro 2023 23:00:34

Mudrc píše:Tak co chceš dělat. Rusové porazili sobě podobné Ukrajince i s plnou podporou NATO. Duhové euroblbečky prostě smetou.


Co bys doporučoval?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » úte 05. pro 2023 23:06:54

miroslav píše:
Mudrc píše:Tak co chceš dělat. Rusové porazili sobě podobné Ukrajince i s plnou podporou NATO. Duhové euroblbečky prostě smetou.


Co bys doporučoval?

Nahradit ve vedení Miroslavy za Ficy.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara » úte 05. pro 2023 23:12:44

Mudrc píše:
miroslav píše:
Mudrc píše:Tak co chceš dělat. Rusové porazili sobě podobné Ukrajince i s plnou podporou NATO. Duhové euroblbečky prostě smetou.


Co bys doporučoval?

Nahradit ve vedení Miroslavy za Ficy.

:yes:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara » úte 05. pro 2023 23:15:19

miroslav píše:Nepověřil. Ty ano?

Myslím že to hned poznáš, protože tě budu chodit strašit. :)

Ty už mě strašíš i za živa s těma svojema názorama. Jak někdo tohle může takto vnímat a hlásat a ctít a vůbec?

(To mi připomnělo moje v duchu několikrát deklarované: "Jak krev mé krve to může cítit, vnímat úplně odlišně od toho, jak to vnímám já?"

Může.
No hold může.

Jen to smíření s tím, přijetí je trošku těžší, no....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » úte 05. pro 2023 23:23:08

Tara píše:Jen to smíření s tím, přijetí je trošku těžší, no....

Trošku, jo.... :hm:

Jako nadlidskej výkon mi to přijde.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » stř 06. pro 2023 0:12:35

Mudrc píše:
Tara píše:Jen to smíření s tím, přijetí je trošku těžší, no....

Trošku, jo.... :hm:

Jako nadlidskej výkon mi to přijde.


To já jsem smířenej se vším, i s těma různejma názorama i s těma svejma.
Podobně jako jsem smířenej s tím, že ráno vychází slunce a večer zase zapadá.

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara » stř 06. pro 2023 0:51:08

:D :D nějak tak
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Tara » stř 06. pro 2023 0:55:53

Jenom aby to Miroslave nebylo např. s tím sluncem tak nějak jinak
https://www.fonetech.cz/japonci-zapnuli ... e-energie/
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » stř 06. pro 2023 20:56:08

Zajímavý Vidlákův rozhovor:
My se na to vykašleme, vyklidíme Kyjev, ustavíme exilovou vládu a odejdeme na Západ. A budete mít Rusko na hranicích! Připravují nás na nějaký nový „narativ“, proč Ukrajinu podporovat?
Ono to nejspíš bude ještě zajímavější. Na hranicích budeme mít rozvrácenou Ukrajinu, která bude stokrát horší než ruská armáda pod vedením Putina. Protože s Putinem můžete mluvit, on dá rozkaz a podle něj se stane. Představte si, že Ukrajina vypadá jako takové velké Pásmo Gazy a vedou ji jacísi podivní warlordi a mafiáni, nikdo nerozumí vazbám a strukturám, není s kým jednat o pořádku či nepořádku, uzavřené dohody se nedodržují, protože jejich signatáři už nejsou mezi živými... z toho ven lítají rakety, vyjíždějí nájezdníci a na hranicích nemáte konsolidovaného nepřítele, ale hořící bordel. 

Cítíte také „vítr změny“?
Já spíš vzpomínám na Komenského, který mluvil o vichřicích hněvu... Něco takového cítím ve vzduchu. Dobré časy skončily a přicházejí časy těžké a problematické.


A Pedritové a Miroslavové se samozřejmě tváří, že oni nic. Přeci dělali to nejlepší, co mohli.
Totiž volili sobě podobné. Svojí bytostí vytvářeli tuhle atmosféru.
Která zrodila WWIII.

Muslimská a ruská vichřice hněvu se již formuje na obzoru. Neslyšeli jste hranu zabitých? Tak ohluchnete.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » čtv 07. pro 2023 0:17:42

Mudrc píše:Zajímavý Vidlákův rozhovor:
Dobré časy skončily a přicházejí časy těžké a problematické.


S tímhle jediným Vidlákovým prohlášením souhlasím.

Bohužel budeme muset vydávat na zbrojení 5 nebo 7% HDP jako Rusko, abychom se Rusku ubránili. Dlouhá doba bez války v Evropě nás obludila, jako že tyhle věci už jsou konečně za námi. Jak vidno, jsou kvůli Rusku naopak před námi.

Běženci z Afriky a Sýrie by mohli být verbováni do armády, když už tady jsou a nemají do čeho píchnout. Legální dobrovolně, nelegální povinně, ono by je to migrování brzy přešlo.
Tím "my", myslím celou Evropu. My sami bychom to nevytrhli.

Jinak ten Vidlák, to je taky pěknej žvanil. Rychleji mluví než myslí.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 07. pro 2023 9:48:11

miroslav píše:
Mudrc píše:Zajímavý Vidlákův rozhovor:
Dobré časy skončily a přicházejí časy těžké a problematické.


S tímhle jediným Vidlákovým prohlášením souhlasím.

Bohužel budeme muset vydávat na zbrojení 5 nebo 7% HDP jako Rusko, abychom se Rusku ubránili. Dlouhá doba bez války v Evropě nás obludila, jako že tyhle věci už jsou konečně za námi. Jak vidno, jsou kvůli Rusku naopak před námi.

Běženci z Afriky a Sýrie by mohli být verbováni do armády, když už tady jsou a nemají do čeho píchnout. Legální dobrovolně, nelegální povinně, ono by je to migrování brzy přešlo.
Tím "my", myslím celou Evropu. My sami bychom to nevytrhli.

Jinak ten Vidlák, to je taky pěknej žvanil. Rychleji mluví než myslí.

Pobavilo :-). Půjdeš s tím programem vyhrát volby?

Při stávajícím poklesu budeš muset procentuálně zvýšit výdaje na obranu jenom abys udržel stávající stav (který nás ovšem do této situace dovedl). A jak pitomě je asi ta černá děvka na obraně bude investovat? A že chceš ozbrojit nově příchozí věrozvěsty jediné pravé islámské víry? Ty jsi snad ještě pitomější.

Není to tak dávno, kdy byla vyhlazena celá města, miliony obyvatel:



Pravda, dnes už není středověk. Zbraně totiž máme mnohem účinnější.

Ach tihle Moravcovo Miroslavové. Nakonec poklekneš před Vladimírem Vladimírovičem.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » čtv 07. pro 2023 11:01:01

To víš, Putin se nejspíš zhlédl v Čingischánovi, takže hold chtě nechtě kupředu do minulosti.
Žádná globální spolupráce, ale zase jen právo silnějšího. :(
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 07. pro 2023 11:08:56

miroslav píše:To víš, Putin se nejspíš zhlédl v Čingischánovi, takže hold chtě nechtě kupředu do minulosti.
Žádná globální spolupráce, ale zase jen právo silnějšího. :(

Njn, tváří v tvář Miroslavovi toho zas tolik na výběr neměl, to si upřímně přiznejme.

:(
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 07. pro 2023 11:10:41

Putinovo přivítání na jeho pracovní návštěvě Blízkého východu:



srv. s návštěvou německého prezidenta:



:D
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 07. pro 2023 11:58:00

To vypadá na dezinformaci:

miroslav píše:Exprezident Klaus bojuje s následky těžkého covidu, několik dní byl v nemocnici
Bývalý prezident Václav Klaus se zotavuje z těžkého průběhu covidu. Několik dní byl hospitalizován v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Kvůli nemoci se nezúčastní sobotní zádušní mše za Karla Schwarzenberga.
"Pan prezident Klaus rodině zesnulého Karla Schwarzenberga zaslal svoji osobní kondolenci. Sobotní zádušní mše se nezúčastní, protože se stále ještě zotavuje z covidu, se kterým byl v posledních dnech léčen na infekční klinice pražské Ústřední vojenské nemocnice," uvedl Petr Macinka pro MF Dnes.
Klaus se s covidem léčil už v únoru 2021, po vyšetření v nemocnici pokračoval v domácí léčbě. Exprezident během epidemie koronaviru veřejně kritizoval vládní omezení proti šíření nemoci. Nenechal se podle svých slov ani očkovat, přestože ho k tomu osobně vyzýval i tehdejší prezident Miloš Zeman.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/expre ... f6b220ee8/


Zajímalo mne, co o tom řekne Klaus:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vacl ... domaci_mgn

Klaus popsal průběh covidu. Do katedrály nejde, protože by tam promrzl

Nemyslím, že to bylo tak tragické, prohlásil o prodělaném covidu bývalý prezident Václav Klaus v pořadu Impulsy Honzy Benešovského. Dodal, že nyní je v „postcovidové fázi“. Sobotní zádušní mše za Karla Schwarzenberga se nezúčastní, v katedrále by promrzl. Rodině zesnulého poslal kondolenci. Na Impulsu rovněž kritizoval vládu Petra Fialy i Green Deal.


„Minulý týden jsem prošel covidem a došlo k mystifikaci. Mým ošetřujícím lékařem je šéf Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN). Takže zpráva, že jsem byl léčen v ÚVN, byla interpretována způsobem, že jsem tam ležel. Což není pravda,“ objasnil exprezident.

„Myslím, že jsem v postcovidové fázi,“ dodal. Klaus, který prošel covidem již v roce 2021, řekl, že průběh měl i tentokrát podobný, několikrát měl pouze lehce zvýšenou teplotou. Ani tu již však nemá.

„Dneska jsem byl dvakrát měřený v ÚVN a měl jsem vždycky 36,2 nebo 36,3. Takže nemyslím, že to bylo tak tragické,“ dodal.

Exprezident však opět trval na tom, že očkovat proti covidu se nenechá. „Já si tu injekci určitě nedám dát,“ řekl a covid přirovnal ke chřipce nebo většímu nachlazení. „Já covid za jinou nemoc nepovažoval ani předtím, ani teď,“ prohlásil.

...........

To na tom je 3x očkovaný Walesa podle fotek z nemocnice podstatně hůře.

https://www.lidovky.cz/svet/lech-walesa ... ranici_atv
Návštěvník
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 07. pro 2023 12:04:28

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... vdu-747261

Na Ukrajinu dvakrát tolik co na silnice. „Vrhli se na mě. Pak zjistili, že mám pravdu.“

Americký moderátor Tucker Carlson tvrdí, že by se administrativa prezidenta Joea Bidena měla všem omluvit za to, že už téměř dva roky posílá vybavení za miliardy dolarů na Ukrajinu, ačkoliv je zřejmé, že Ukrajina nezvítězí a jen rostou ztráty na lidských životech ve zbytečné válce. To vše jde navíc na úkor výdajů pro vlastní občany. Kongresman z Kentucky Thomas Massie například upozornil, že na pomoc Ukrajině šlo už dvakrát více peněz než na vlastní silniční infrastrukturu v celé zemi. A když jeho výrok ověřovali bojovníci proti dezinformacím, zjistili, že má kongresman pravdu.
Návštěvník
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 07. pro 2023 13:46:31

Návštěvník píše:To vypadá na dezinformaci:

miroslav píše:Exprezident Klaus bojuje s následky těžkého covidu, několik dní byl v nemocnici
Bývalý prezident Václav Klaus se zotavuje z těžkého průběhu covidu. Několik dní byl hospitalizován v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Kvůli nemoci se nezúčastní sobotní zádušní mše za Karla Schwarzenberga.
"Pan prezident Klaus rodině zesnulého Karla Schwarzenberga zaslal svoji osobní kondolenci. Sobotní zádušní mše se nezúčastní, protože se stále ještě zotavuje z covidu, se kterým byl v posledních dnech léčen na infekční klinice pražské Ústřední vojenské nemocnice," uvedl Petr Macinka pro MF Dnes.
Klaus se s covidem léčil už v únoru 2021, po vyšetření v nemocnici pokračoval v domácí léčbě. Exprezident během epidemie koronaviru veřejně kritizoval vládní omezení proti šíření nemoci. Nenechal se podle svých slov ani očkovat, přestože ho k tomu osobně vyzýval i tehdejší prezident Miloš Zeman.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/expre ... f6b220ee8/

No jo, to je ten náš známý Miroslav. :( Prasácký dezinformátor jeden, tfuj. :green:

srv. aktuální Walesa:

Obrázek

a včerejší Klaus:

Mudrc
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků