Společenská situace

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 14:20:16

miroslav píše:No, a ukázalo se, že tato dezinformace se stala po dvou letech pravdou?

Spíše se ukázalo, že tato informace - tvrzení byla opravdu dezinformace - i když nejspíš ne záměrná, vyvrácená pozdějším sledováním.

Mně by spíš zajímal příklad opačný, kdy dezinformace se za dva roky ukázala být pravdou, jak píše ten Žantovsky.

Hmm, tak to ani vtipný není. Že nemá smysl očkovat po prodělané chorobě je známé imunologické pravidlo, nechť si to Ministerstvo dezinformačně zdravotnické spolu s Miroslavem okecává jak chce.

Hele, já jsem sice dobrák, ale to neznamená že jsem masochista nebo že se sisyfovsky vyžívám v pokusech o nemožné. Běž si laskavě milá zombie zas vysávat někoho jiného, jo, děkuju.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 15:13:28

Mudrc píše:
miroslav píše:No, a ukázalo se, že tato dezinformace se stala po dvou letech pravdou?

Spíše se ukázalo, že tato informace - tvrzení byla opravdu dezinformace - i když nejspíš ne záměrná, vyvrácená pozdějším sledováním.

Mně by spíš zajímal příklad opačný, kdy dezinformace se za dva roky ukázala být pravdou, jak píše ten Žantovsky.

Hmm, tak to ani vtipný není. Že nemá smysl očkovat po prodělané chorobě je známé imunologické pravidlo, nechť si to Ministerstvo dezinformačně zdravotnické spolu s Miroslavem okecává jak chce.

Hele, já jsem sice dobrák, ale to neznamená že jsem masochista nebo že se sisyfovsky vyžívám v pokusech o nemožné. Běž si laskavě milá zombie zas vysávat někoho jiného, jo, děkuju.


Keců plno, vžívat se nemusíš, stačí uvést konkrétní příklad jak dezinformace se za dva roky stala pravdivou informací.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 18:04:10

miroslav píše:
Mudrc píše:
miroslav píše:No, a ukázalo se, že tato dezinformace se stala po dvou letech pravdou?

Spíše se ukázalo, že tato informace - tvrzení byla opravdu dezinformace - i když nejspíš ne záměrná, vyvrácená pozdějším sledováním.

Mně by spíš zajímal příklad opačný, kdy dezinformace se za dva roky ukázala být pravdou, jak píše ten Žantovsky.

Hmm, tak to ani vtipný není. Že nemá smysl očkovat po prodělané chorobě je známé imunologické pravidlo, nechť si to Ministerstvo dezinformačně zdravotnické spolu s Miroslavem okecává jak chce.

Hele, já jsem sice dobrák, ale to neznamená že jsem masochista nebo že se sisyfovsky vyžívám v pokusech o nemožné. Běž si laskavě milá zombie zas vysávat někoho jiného, jo, děkuju.


Keců plno, vžívat se nemusíš, stačí uvést konkrétní příklad jak dezinformace se za dva roky stala pravdivou informací.

Jo počkej, ty vlastně myslíš, že informace "Očkování nebude mít význam pro ty, co nemoc prodělali" vlastně nebyla dezinformace, protože pravdivou informací vždycky byla.
Je to tak?
Tak to uznávám že by ta tvoje oponentura dávala logicky smysl.

Ale já nemám náladu na nějaké pitomé žabomyší dohadování či slovní přesmyčky.

Prostě jste záměrně dezinformovali veřejnost, abyste jí vnutili vakcínu.

Ale nejde jen o vakcinaci, jde o mnohem víc. Třeba o ten tvůj záměrný protiruský narativ. Protože tím cosi sleduješ a není to morální pohoršení, ty čuráku.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 18:54:39

Mudrc píše:[

Ale nejde jen o vakcinaci, jde o mnohem víc. Třeba o ten tvůj záměrný protiruský narativ.



Jaký protiruský narativ?
To že Rusko napadlo Ukrajinu a okupuje část jejího území a ostřeluje raketami ukrajinská města je pravdivý narativ. Není na něm nic protiruského. Ani to není žádná dezinformace. To je fakt. Nebo je to jinak? Vždyť to potvrzují i ruská oficiální media a ruští propagandisti.
A co si o tom kdo myslí, to je každého věc. Já si myslím, že to je špatně, ty si asi myslíš, že to je dobře.
Oba Putina chápeme, ale každý jinak. To je dobrý, co?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 18:57:30

miroslav píše:Já si myslím, že to je špatně

Pročpak? Protože jsou to Rusové? Nebo z jakého důvodu?
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 19:41:45

No to tě chápu, že držíš hubu. Kdyby ses totiž morálně pohoršoval, musel by ses násobně pohoršovat nad Netanyahuem.

Neboť vám vůbec nejde o nějakou morálku, vám jde o prachy (viz mRNA vakcína) a o moc. A Rusko se nechce o své zdroje podělit. A nechce být Českem. A jestli je při tom Putin svatoušek nebo gauner, je věc úplně jiná.

Ty nejsi jen nepřítel, Miroslave. Ty jsi zrádce.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 20:29:38

Mudrc píše:No to tě chápu, že držíš hubu. Kdyby ses totiž morálně pohoršoval, musel by ses násobně pohoršovat nad Netanyahuem.

Neboť vám vůbec nejde o nějakou morálku, vám jde o prachy (viz mRNA vakcína) a o moc. A Rusko se nechce o své zdroje podělit. A nechce být Českem. A jestli je při tom Putin svatoušek nebo gauner, je věc úplně jiná.

Ty nejsi jen nepřítel, Miroslave. Ty jsi zrádce.

Tady bys To viděla Jano, kdybys nebyla to, víš co.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 20:59:14

Mudrc píše:
miroslav píše:Já si myslím, že to je špatně

Pročpak? Protože jsou to Rusové? Nebo z jakého důvodu?


Protože napadnout vojensky sousední stát, který na něj neútočí, neostřeluje ho raketami není dobré.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 21:01:57

Mudrc píše:
Ty nejsi jen nepřítel, Miroslave. Ty jsi zrádce.


Zajímavé. Koho jsem nepřítel a koho jsem zradil?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 21:46:41

miroslav píše:
Mudrc píše:
Ty nejsi jen nepřítel, Miroslave. Ty jsi zrádce.


Zajímavé. Koho jsem nepřítel a koho jsem zradil?

Nás jsi zradil. Tváříš se totiž jako jeden z nás, ale pracuješ v zájmu jiné skupiny. A nás manipuluješ k zájmům té skupiny.

Zájmy té skupiny jsou vydělávat peníze. Bezohledně. Tedy například na úkor zdraví vakcinovaných. A teď to bude i na úkor nejen našich peněz, ale i životů – Ukrajinci docházejí a tak nastává horká fáze WWIII i u nás. A tak tomu tady děláš křoví, dlouhodobě. Řvaním "Na Russáka!". Jenomže to bys teď musel zrovna tak řvát "Na Izrael", pokud bys hrál morální kartu. Což neřveš. Proč asi.

Jenomže celý svět se proti vám v této válce spojuje. A Biden volby už nevyhraje. Greg Abbott, texaský guvernér, zřejmě ví, co jste zač. A nejen on. Masky padají a není to není hezký pohled, na vás. Na tebe.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 21:56:32

Mudrc píše:
miroslav píše:
Mudrc píše:
Ty nejsi jen nepřítel, Miroslave. Ty jsi zrádce.


Zajímavé. Koho jsem nepřítel a koho jsem zradil?

Nás jsi zradil.


Koho považuješ za "nás" ?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 22:23:52

miroslav píše:Koho považuješ za "nás" ?

To je právě pro nás výhoda, ten váš intelekt.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. úno 2024 22:37:37

Mudrc píše:
miroslav píše:Koho považuješ za "nás" ?

To je právě pro nás výhoda, ten váš intelekt.

Takže "vy" se vyznačujete slabším intelektem?
Kdo ještě k vám patří, kromě tebe, Vidláka, Vrábela a antivaxerů?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3636
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 23. úno 2024 22:47:47

miroslav píše:
Mudrc píše:
miroslav píše:Koho považuješ za "nás" ?

To je právě pro nás výhoda, ten váš intelekt.

Takže "vy" se vyznačujete slabším intelektem?

Tomuhle stupni logické inkonzistence by se vyhnula i dnešní plenková umělá inteligence.
Fakt. :-)
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 23. úno 2024 23:05:20

Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstávají stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky, kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív, kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždycky jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl vždycky, kdo mění víru, nemá žádnou… Národ nepředěláš, ledaže bys měl na to staletí, jenom davy můžeš vést dnes tak a zítra tak. Kdo nenávidí, měl v sobě tu nenávist vždycky, kde by se v něm tak najednou vzala! Kdo sloužil, bude sloužit dál, kdo chtěl dobré, bude zase chtít dobré. Ani vůle se nemění. Nedívej se do tváře, která se změnila, nikdo se nestane krásnějším tím, že změnil tvář. Tvrdá zkouška je i tvrdé poznání. Budoucí foliant našich dějin o této době bude mít jeden podtitul: Kdo byl kdo. I dobrá paměť patří k těm stálým věcem, jichž je a bude třeba.

-Karel Čapek-
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » sob 24. úno 2024 10:02:37

miroslav píše:Koho považuješ za "nás" ?

Ale vlastně je to dobrá otázka. Patří pod nás i Severní Korea třeba?

To se nedá říci, protože ten boj probíhá napříč státy. Nepochybně mezi nás patří Severokorejci dobré vůle, společného metru. Kim Čong Un zjevně nepoužívá jeden metr, zrovnatak jako Miroslav.

Zrovnatak jako Pedrito, protože je zbabělý a toho druhého metru se nanejvýš bojí. A zároveň je natolik vychcaný, aby tichou spoluprací z něj tyl. Takový něco jako hodný stbák.

Že? Pedrito.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » sob 24. úno 2024 10:30:10

Že? Pedrito


Dle mě visíš jak loutka na nějakým dezinformátorským egregoru, a excelentně ti z toho hrabe :crazy:
A jako každej, kdo takle visí, tak je to postupně horší a horší, protože je těma sebelžima těžší a těžší..
až se nitky utrhnou.. a zbytek už je na gravitaci...
8)
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » sob 24. úno 2024 11:20:17

Pedriito píše:
Že? Pedrito


Dle mě visíš jak loutka na nějakým dezinformátorským egregoru, a excelentně ti z toho hrabe :crazy:
A jako každej, kdo takle visí, tak je to postupně horší a horší, protože je těma sebelžima těžší a těžší..
až se nitky utrhnou.. a zbytek už je na gravitaci...
8)

No dobře.

A jak do toho teda zapadá ta tvoje předposranost z oligarchokracie? Vždyť bez jejího souhlasu si nekoupíš ani boty.
Obhajoval jsi vpichování genetických vakcín? Obhajoval.
Odmítal jsi měřit stejným metrem Putinovi? Odmítal.

Tak co to tu na mě kamarádíčovsky hraješ, ty zmrde.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » sob 24. úno 2024 11:27:29

Mudrc píše:
Pedriito píše:
Že? Pedrito


Dle mě visíš jak loutka na nějakým dezinformátorským egregoru, a excelentně ti z toho hrabe :crazy:
A jako každej, kdo takle visí, tak je to postupně horší a horší, protože je těma sebelžima těžší a těžší..
až se nitky utrhnou.. a zbytek už je na gravitaci...
8)

No dobře.

A jak do toho teda zapadá ta tvoje předposranost z oligarchokracie? Vždyť bez jejího souhlasu si nekoupíš ani boty.
Obhajoval jsi vpichování genetických vakcín? Obhajoval.
Odmítal jsi měřit stejným metrem Putinovi? Odmítal.

Tak co to tu na mě kamarádíčovsky hraješ, ty zmrde.

:D :D :D
Výborný jsou sardinky, ty maj hodně B12.
Sardinkovo-vajíčková pomazánka. :yes:
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » sob 24. úno 2024 12:11:13

Pedriito píše: :D :D :D
Výborný jsou sardinky, ty maj hodně B12.
Sardinkovo-vajíčková pomazánka. :yes:

Ale já mám B12ku, buď v pokoji.

A když ten tvůj pokoj je slizkej a kluzkej tak nečekej ode mě že ti budu lhát a podkuřovat.

Nejsem a nemůžu být ty. :what:
Mudrc
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků

cron