Společenská situace

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » stř 06. bře 2024 18:03:38

Návštěvník píše:
Pedriito píše:Možná by to šlo řešit "magií", vrazit do toho klín... vždyť se to přece sesype tak, jako tak... ale, kdo vstoupí osudu do cesty? Leda cvok, co nedomyslí následné...

Nemyslí na následky, neb se ho následky, karma, již netýkají.

Nebylo by to k ničemu. Uťal bys svobodu miliard lidí, vzal jim možnost cesty (I když i úpadku na dno). Ukrad volnost vlastního rozhodnutí, což je zákon. Že tím zabiješ satana... Ale za jakou cenu? Za cenu odebrání duším svobody.
Byl bys nejmasovější vrah. Jen kvůli tomu, žes chtěl vidět svět, život, dokonalý.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » stř 06. bře 2024 19:39:35

Mára není žádnej debil. Je to integrovaná nikoliv nevědomost, nýbrž naučenost, jako instituce ega.
Že ho zhasneš v sobě, je defakto, větším jeho atakem ze všech stran. Chce tě znovu rozžehnout, zízkat si tě zpět.
A udělá to všemožnými způsoby, aby si tě znovu podmanil. Je to mistr všech věd, včetně těch duchovních, a zná kouzla,
autosugesci, psychologii, vyzná se v náboženstvích i naukách, umí mluvit hlasy Mistrů... To je soupeř hodný probouzejícího se. A není ostuda, když s ním zamete. Je-li v něm poodkryta síla, znovu vstane, a postaví se mu, a znovu a znovu. Dokud nepozná všechny jeho triky... Ale ještě furt je to mínus jedinec ku miliardám, kde ten vnitřní boj ano nezačal...
Kolik zbývá času? To nevím.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » stř 06. bře 2024 20:45:28

Taty maj například ti co uctívají Krišnu výhodu, oni mu to všechno daj, a on to vyřeší.

Ono to zní advajťanům asi jako divně, ale když máš v slovo (jméno) Krišna svou bhakti (Touhou) ponoříš svý já,
tak je to já prostě v .. řiti.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Prdriito » stř 06. bře 2024 22:32:49

Budhhisté zas koukaj, vyhlížej buddhu... Hele mrak nad stromem a včely kolem květů...
A vznešený na to? Co je mrak? Zapomeň pojmenování "mrak" a vidíš bezejmenný tvar, co je to?
"Ale ty včely bzučí a dávaj med."
"Zavři oči, třikrát se otoč, a ukaž na úl."
Prdriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 07. bře 2024 9:31:45

Hmm, koukám že mě zas chyt záchvat mystiky.. :crazy:
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 07. bře 2024 10:30:41

Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » čtv 07. bře 2024 17:49:16

Ten Drulák má koukám podobně jako ty dvojí metr.
Z toho, co se píše u nás a na západě si vybírá negativní drobnosti které zapadají do jeho konspirativního náhledu na západ a co říkají ruští imperialisté, šílenci a váleční štváči, jakoby neslyšel a je mu to jedno.
A co dělají Rosové na Ukrajině, rovněž asi nevnímá.

NATO je naše jediná šance před Putinem, k tomu došlo už i Finsko a Švédsko.

EU nás také nijak neohrožuje. Když nebudeme chtít se řídit greendealem, tak nemusíme, maximálně by nám hrozilo, že nás přestanou bohatší státy EU finančně podporovat. Furt lepší, než kdybychom v EU vůbec nebyli. S armádou - jako to dělá Putin s neposlušnými sousedy - na nás určitě kvůli tomu nepotáhnou.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 07. bře 2024 20:02:04

miroslav píše:Když nebudeme chtít se řídit greendealem, tak nemusíme, maximálně by nám hrozilo, že nás přestanou bohatší státy EU finančně podporovat.

Ty máš dobře vymytej mozek tvl. :)
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » čtv 07. bře 2024 21:01:08

Mudrc píše:
miroslav píše:Když nebudeme chtít se řídit greendealem, tak nemusíme, maximálně by nám hrozilo, že nás přestanou bohatší státy EU finančně podporovat.

Ty máš dobře vymytej mozek tvl. :)


To bude těma mainstreamovýma mediama :(
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » čtv 07. bře 2024 21:05:32

Několik výňatků z ruského webu:

Pokud je boj nevyhnutelný, je opravdu nutné čekat, až nepřítel zaútočí?
Nepřesné.

Jaderné zbraně
Pokud uvidíme nepřítele, jak se připravuje na válku, jsme si jisti, že nebudeme první, kdo zahájí preventivní útok?
Nepřesné.

Dejte jim vědět, že Rusům už nezáleží na tom, kdo si osvícení Evropané myslí, že jsou. Dejte jim vědět, že to nevydrží. Dejte jim vědět, že samotný fakt seriózní přípravy na válku s Ruskem z nich dělá cíl preventivního úderu.
Dejte jim vědět a bojte se.


Tak to dávám vědět. Myslím že nekecaj. V ruské duši je někde v hloubi uložen fatalizmus a přetrhali jsme s nimi veškeré vazby. Oni námi pohrdají. A navíc se jim daří. A nám ne.

Dostali jste nás to téhle situace, vy namachrovaní Miroslavové s vymytým mainstreamovým mozkem. Svět je díky vám v mnohem nebezpečnější situaci, než v době studené války.
Tak jen machrujte dál.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 08. bře 2024 22:27:41

Mudrc píše:Několik výňatků z ruského webu:

Pokud je boj nevyhnutelný, je opravdu nutné čekat, až nepřítel zaútočí?


Boj nevyhnutelný není. Ale když už někdo zaútočí, tak už boj nevyhnutelný je.

Takhle z předposranosti také vzniká válka. A důvod k útoku na Ukrajině byl jiný, horší, imperiální. Rusku nic nehrozilo. Ale musel se ve společnosti propagandou vzbudit pocit ohrožení aby národ byl ochoten posílat své syny zabíjet a na smrt.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » sob 09. bře 2024 0:30:05

miroslav píše:Takhle z předposranosti také vzniká válka. A důvod k útoku na Ukrajině byl jiný, horší, imperiální. Rusku nic nehrozilo. Ale musel se ve společnosti propagandou vzbudit pocit ohrožení aby národ byl ochoten posílat své syny zabíjet a na smrt.

Ten projev Putina, kterým tu válku zahajoval/obhajoval, na mě tak působil, jako imperiální choutky zastírající.

Ale na druhou stranu, já se Rusům nedivím jejich pocitu ohrožení, já bych se na jejich místě bál taky. Protože vaše chování vůči Rusku bylo otřesné a nemá to co do činění jestli je Putin hodný nebo zlý.

Čili válka bude nevyhnutelná, pokud v západní společnosti převáží Miroslavové, protože ty nejsi schopen nahlédnout její příčiny. A Západ tu válku nevyhraje.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » sob 09. bře 2024 0:58:13

Mudrc píše:
miroslav píše:Takhle z předposranosti také vzniká válka. A důvod k útoku na Ukrajině byl jiný, horší, imperiální. Rusku nic nehrozilo. Ale musel se ve společnosti propagandou vzbudit pocit ohrožení aby národ byl ochoten posílat své syny zabíjet a na smrt.

Ten projev Putina, kterým tu válku zahajoval/obhajoval, na mě tak působil, jako imperiální choutky zastírající.

Ale na druhou stranu, já se Rusům nedivím jejich pocitu ohrožení, já bych se na jejich místě bál taky. Protože vaše chování vůči Rusku bylo otřesné a nemá to co do činění jestli je Putin hodný nebo zlý.

Čili válka bude nevyhnutelná, pokud v západní společnosti převáží Miroslavové, protože ty nejsi schopen nahlédnout její příčiny. A Západ tu válku nevyhraje.

Já jen vím, že když tam vlez Gorbačov, tak byly vztahy přátelské, pak byl asi Jelcin ne? Ale ten byl furt nalitej, a převzala to stará garda. Tak napřed se ten sovětský svaz svobodně rozdělil, mi to přijde. A včil to Kreml zas chce mít v kupě. Ne lidi, těm je to putna. Zdroje a území. Toť výkonná moc. O americe a "o anglii a spol mi vubec nevypravěj", to je jak když sedneš uchem na špendlik, spravedlnost nenajdeš tam žadnej, a koukat budeš jako tajtrik" - Pavel Dodeš -
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » sob 09. bře 2024 1:19:04

Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » sob 09. bře 2024 8:35:06

Pedriito píše:A včil to Kreml zas chce mít v kupě. Ne lidi, těm je to putna.

Právě že to Rusům není vůbec jedno. A tak jsou ochotni jít do války a umírat. Za vlast. A tedy i zabíjet. Nás. Protože jsme Miroslavové.

Oni se s náma chtěli kamarádit, nechtěli Číňany. Ale Miroslavové chtěli medvědovi nasadit obojek. A tak se medvěd spojil s drakem. A tak nám společně nakopou prdel.

Ty budeš za Miroslava bojovat? Já tedy ne. A se mnou nejmíň 62% také ne.

Nicméně, při vší úctě, i když máte z gauče 24%, bojovní Ukrajinci přeci jenom nejste. A Putin má úspěšně rozjetou válečnou ekonomiku. A na Ukrajině v ostrých podmínkách vycvičenou početnou armádu. Kterou asi teď nebude chtít rozpustit, když je ve vedení a Miroslavové štěkají.

Doufám tedy, že bojovný Miroslav vezdejší osvědčí svou odvahu nejen zde na fóru.

Tak hodně štěstí, budete je potřebovat. Těžko totiž předpokládat, že se s váma budou srát.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » sob 09. bře 2024 10:25:25

Tvl Orbán naštívil Trumpa a ignoroval Bidena. :shock:

To nevím, že by si nějaký stát dovolil.

Na CNN se dohadujou, co si tam říkali.

Tak to Fiala asi zfialoví úplně.

Nějak se vám to sype, Miroslavové.

Vaše starost, moje radost.

:)
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » sob 09. bře 2024 13:37:29

Mudrc píše:
Doufám tedy, že bojovný Miroslav vezdejší osvědčí svou odvahu nejen zde na fóru.

Tak hodně štěstí, budete je potřebovat. Těžko totiž předpokládat, že se s váma budou srát.


Válka Ruska s NATO bude, jen když ji Rusko začne. A takovej magor ten tvůj Vladimír Vladimírovič snad zase není.
Teď by nám nově pomohli v obraně i Švédové a Finové :yes:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » sob 09. bře 2024 13:58:37

miroslav píše:
Mudrc píše:
Doufám tedy, že bojovný Miroslav vezdejší osvědčí svou odvahu nejen zde na fóru.

Tak hodně štěstí, budete je potřebovat. Těžko totiž předpokládat, že se s váma budou srát.


Válka Ruska s NATO bude, jen když ji Rusko začne. A takovej magor ten tvůj Vladimír Vladimírovič snad zase není.
Teď by nám nově pomohli v obraně i Švédové a Finové :yes:

Začnete ji vy, pod falešnou vlajkou. Uděláte atentát na Trumpa a svedete to na Irán.

Docela chytré, ale už dost obehrané. Antoním Baudyš pro to přináší docela zajímavé indicie:



Nu a Jackowski někde tvrdil, že se v Evropě otevře druhá fronta z důvodu, aby se odlehčilo USA na Středním východě.

Proto se ten hajzlík Makron tak snaží.

Jenomže my jsme vás prokoukli.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » sob 09. bře 2024 14:07:24

Mudrc píše:Začnete ji vy, pod falešnou vlajkou. Uděláte atentát na Trumpa a svedete to na Irán.

Docela chytré, ale už dost obehrané. Antoním Baudyš pro to přináší docela zajímavé indicie:



Nu a Jackowski někde tvrdil, že se v Evropě otevře druhá fronta z důvodu, aby se odlehčilo USA na Středním východě.

Proto se ten hajzlík Makron tak snaží.

Jenomže my jsme vás prokoukli.


Nesmíš věřit všemu, co někdo někde plácne jen proto, že by se ti líbilo, kdyby to tak bylo.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » sob 09. bře 2024 15:15:22

Mudrc píše:
Pedriito píše:A včil to Kreml zas chce mít v kupě. Ne lidi, těm je to putna.

Právě že to Rusům není vůbec jedno. A tak jsou ochotni jít do války a umírat. Za vlast. A tedy i zabíjet. Nás. Protože jsme Miroslavové.

Oni se s náma chtěli kamarádit, nechtěli Číňany. Ale Miroslavové chtěli medvědovi nasadit obojek. A tak se medvěd spojil s drakem. A tak nám společně nakopou prdel.

Ty budeš za Miroslava bojovat? Já tedy ne. A se mnou nejmíň 62% také ne.

Nicméně, při vší úctě, i když máte z gauče 24%, bojovní Ukrajinci přeci jenom nejste. A Putin má úspěšně rozjetou válečnou ekonomiku. A na Ukrajině v ostrých podmínkách vycvičenou početnou armádu. Kterou asi teď nebude chtít rozpustit, když je ve vedení a Miroslavové štěkají.

Doufám tedy, že bojovný Miroslav vezdejší osvědčí svou odvahu nejen zde na fóru.

Tak hodně štěstí, budete je potřebovat. Těžko totiž předpokládat, že se s váma budou srát.

Nevím, asi jsem nějakej divnej, vzdy jsem měl za to, že člověk nezmagořený jakoukoli ideologií, stranou, kultem... chce žít v míru. Přijímat od dobrých, co je mu dobré, dávat jim... Nepodceňovat ani nepodcěňovat sebe, ani lidi co sahaj až za pól... Nepředbíhat, ani nezaostávat, být spolu, a přece v nadhledu - ne s Janou, to je jinej typ - chudej, ne bohužel chudobou mysli.
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků