Josefe?

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 6:20:38

Podobně jako biblický Josef vyložil faraonův sen o sedmi kravách, potřebuji výklad Jackowského snu:



K dispozici jsou titulky strojově přeložené jakož i separátně stažené video samotné.

Sen je v samotném závěru videa. Podobenství o oslu je asi jasné, ale co znamená boží varování při zápase Jackowského s ďáblem: "když tě řízne, jsi ztracen" (tj. jeho krev se smísí s tvojí krví)?

:shock:
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 7:08:33

Teď mě trklo, že křtěnej jsem Josef :-)) Ale mám už málo dat a jsem v terénu, tak to teď nezkouknu.

No když tě řízne svým jedovatým drápem, jsi otráven, infikován. Asi bude záležet, jak hluboko, a kolik jedu vpustí...
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Jana » stř 21. čer 2023 7:35:11

mudrc píše:Podobně jako biblický Josef vyložil faraonův sen o sedmi kravách, potřebuji výklad Jackowského snu:



K dispozici jsou titulky strojově přeložené jakož i separátně stažené video samotné.

Sen je v samotném závěru videa. Podobenství o oslu je asi jasné, ale co znamená boží varování při zápase Jackowského s ďáblem: "když tě řízne, jsi ztracen" (tj. jeho krev se smísí s tvojí krví)?

:shock:


Jsem to neviděla, ale z pohledu Boží jednoty, je boj s ďáblem vstupem do iluze oddělenosti, do ega. Vyřešit tuhle záležitost může jen Kristus, Boží vědomí. Tak jako ve světle zmizí beze stopy tma, tak v nepodmíněné Boží lásce zmizí beze stopy jakákoliv dvojnost i ztotožnění s tím, co je zranitelné, smrtelné, pomíjivé.

Z toho vyplývá, že zápasit s ďáblem jakožto zranitelná individualita znamená vždycky prohru.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7100
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 7:43:06

I Pán Ráma bojoval s démony temnoty a byl zraněn.. naštěstí měl věrného a oddaného Hanumána, který mu přines lék. :-)
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 8:55:32

Ježkovy voči tak vám sem dám upravené titulky:

A tam byla houpací síť, bílá houpací síť.

Lehl jsem si na tu bílou houpací síť, dal jsem si ruku pod hlavu a podíval jsem se na vchod do tohoto stanu. Byla tam nějaká plachta, a v ní byla mezera.

A jak tak chvíli ležím, tak , zvenčí přijde ke stanu muž, který nebyl oblečený do pouště. Měl na sobě černé kalhoty od obleku, bílou elegantní košili. Krátký rukáv, ale byla to košile k obleku, jen s krátkým rukávem.

Věk tohoto muže byl podle mého názoru 40-45 let, kudrnatý byl, nebyl tlustý, ale byl takový kompaktní a nebyl vysoký. Nemohl mít víc než 1,60, 1,65m. Elegantně oblečený, zvedl to plátno a mluví na mě, říká „Vstaň, já jsem Satan, pojď ven.“

Jako na povel jsem se zvedl z téhle houpací sítě. Byl jsem, ani si nepamatuji, uvnitř nebo venku, stál jsem před ním. A pak byl takový divný, ani ne lidský. Byl takový divný.
Měl nějaké divné tvary a měl meč. Meč nebyl dlouhý. Ten meč měl možná metr, metr dvacet. Takový trojúhelníkový. Byl tak nějak celý šedivý.

A hlas začal mluvit : „Budeš s ním bojovat“.
A on v tu chvíli vytáhl meč z pochvy, a na ostří toho meče bylo trochu jeho krve, červené krve.
A hlas říká: „Budeš s ním bojovat. Ale jestliže tě pořeže, za každou svojí krev budeš ztracen. Ale pamatuj, jenom jednou se proti tobě může rozmáchnout“.
To řekl ten hlas a zmlknul.

A náhle nastal boj. Nebyl to boj, že bych měl meč, měl jsem jen ruce. A nebyl to žádný boj, byl to propletenec jeho a mých rukou. Chvíli to trvalo, bylo to velmi agresivní. A pak úder, a on zmizel. A já se podívám na svou ruku a vidím – červená.

Ale hlas říká: „On tě neřízl. Udeřil tě, udělal ti modřinu. Svojí rukou.“ Tak jsem pochopil, že se netrefil, a probudil jsem se.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 9:05:18

Co to znamená satanova krev?

Mobilizace okolních států do války na Ukrajině?
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 9:20:35

muž, který nebyl oblečený do pouště

Tj. ten muž byl úplně odjinud. Nebyl místní, nežil tam.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 9:26:57

A ta krev na satanově meči to nebude jeho krev, to bude lidská krev...
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Jana » stř 21. čer 2023 9:58:29

Pedro. píše:I Pán Ráma bojoval s démony temnoty a byl zraněn.. naštěstí měl věrného a oddaného Hanumána, který mu přines lék. :-)


Obrázek

"naštěstí měl věrného a oddaného Hanumána" - naštěstí tu byla láska.

Naštěstí Boží láska je naší podstatou, proto sen duality s probuzením zmizí. Takže i když to snové pomíjivé "prohraje" a tak jako tak nakonec zmizí,

to, co je skutečné věčné, zůstává nedotčeno.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7100
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 10:09:06

mudrc píše:A ta krev na satanově meči to nebude jeho krev, to bude lidská krev...

Nevíš jestli je ten Jackowský křesťansky založen?
On v každém náboženství je ten Satan pojímán trochu jinak.
Což je myslím důležité pro rozklíčování jeho snu.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 10:34:51

Jana píše:Naštěstí Boží láska je naší podstatou, proto sen duality s probuzením zmizí. Takže i když to snové pomíjivé "prohraje" a tak jako tak nakonec zmizí,

to, co je skutečné věčné, zůstává nedotčeno.

:)

No to je hezké, ale s tvým přístupem by faraon svůj sen považoval za blbost, Josef by ho nevyložil a v Egyptu by zavládl hladomor.
:(
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 10:35:35

Pedro. píše:Nevíš jestli je ten Jackowský křesťansky založen?

Jo, je to katolík. Ale takový neortodoxní, vlažný.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod miroslav » stř 21. čer 2023 11:03:26

mudrc píše:Co to znamená satanova krev?

Mobilizace okolních států do války na Ukrajině?

Ne, mobilizace Rusů do války na Ukrajině.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3559
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 11:25:42

miroslav píše:
mudrc píše:Co to znamená satanova krev?

Mobilizace okolních států do války na Ukrajině?

Ne, mobilizace Rusů do války na Ukrajině.

Ale Putin nemá zájem zatáhnout Jackowského/Poláky/okolní státy do války.

A že ten sen není ze začátku konfliktu ale v jeho průběhu, svědčí lidská krev na Satanově meči.

A kdopak tu vysmívá chcimíry, což nutně další krev proleje?
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod miroslav » stř 21. čer 2023 12:14:15

mudrc píše:
miroslav píše:
mudrc píše:Co to znamená satanova krev?

Mobilizace okolních států do války na Ukrajině?

Ne, mobilizace Rusů do války na Ukrajině.

Ale Putin nemá zájem zatáhnout Jackowského/Poláky/okolní státy do války.

Doufejme :)
On taky Putin naštěstí vůbec neválčí, jen speciálně vojensky operuje.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3559
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 12:52:25

mudrc píše:
Pedro. píše:Nevíš jestli je ten Jackowský křesťansky založen?

Jo, je to katolík. Ale takový neortodoxní, vlažný.

No biblický satan je brán jako anděl, co se vzepřel Bohu. A Michael ho tuším vypakoval z nebes na zem. Kde se chová jako pokušitel a našeptávač, odvádí pozornost od Boha. Čím víc lidí svede, tím je silnější. Ale nikdy nemůže být silnější než ten, koho nesvede, či kdo ho "ze sebe svrhne"...
Třeba se ten sen netýká pouze války na Ukrajině, ale celkového satanova působení po tomto světě. Děs agrese a nenávisti bují za "každým rohem". Ta krev logicky jeho vlastní nebyla, ale! jeho majetkem ano.
...
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 16:54:20

William Blake
překlad: Jaroslav Skalický
EVROPA: Proroctví

https://uloz.to/file/qqL1XPTaTR0x/blake ... i-doc-txt#
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 17:24:00

Robert F. Kennedy Jr. o tom, proč zabili jeho strýce:



"Účelem CIA a zpravodajského aparátu bylo vytvořit pro ně soustavu nových válek pro vojenský průmyslový komplex."

To je ten Satan. Chodí v obleku. Potřebuje krev.

Proto shodil dvojičky. Bez toho by nemohl mít největší příděl peněz v historii při největším zadlužování.
Proč by z Afghanistánu odvážel zbraně, potřebuje zakázky.

Miroslav, jeho pomocník, chce naši krev. Pro svého pána.

Ale co znamená, že se může jenom jednou rozmáchnout. A jak bude vypadat ta rvačka.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 17:34:00

A co to znamená, že byl najednou ne lidský?

Hle co praví Christýnka von Dreien:

Ačkoli si to mnoho lidí neumí představit, mimozemšťané pozorují lidstvo a také na něj působí různými způsoby. To se neděje v poslední době, děje se to už velmi dlouho a historie lidstva je také dlouho spojována s mimozemským vlivem.

Oficiálně se říká, že neexistují žádné důkazy o mimozemšťanech, ale neoficiálně jsou na určitých pozicích lidé, kteří velmi dobře vědí, že existují. To je však zatajeno.

Důvody jsou různé. Jeden z nich souvisí s tím, že vědomí lidstva by se rozšířilo, kdyby mu bylo jasné, že mimozemšťané skutečně existují – a to jak ti, kteří nemají dobré úmysly, tak i mnozí, jejichž vědomí je mnohem láskyplnější a duchovnější než vědomí nás lidí.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 18:08:31

Nesmíme dopustit, aby nás Miroslav říznul.

Ale jak to udělat? Zaříznout ho?
mudrc
 

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků