Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Tara » sob 08. črc 2023 17:17:24

Co mi u toho Abd-ru-shina asi nejvíce vadilo, byla jeho nekompromisnost, až jakoby strašení zatracením, peklem atd.
No děs.
A na mě když se jde takto, tak to mi začne růst kolem těla ochranné péří a zdrhám... :-)
Já musím (ha, zase to slovo) podle sebe, svého vnímání a cítění, i když je to někdy, resp. bylo těžké, protože např. takové partnerství vyžaduje hodně tolerance a spolupráce, fungování teď myslím např. ve firmě v době covidu, kdy jsem zásadně vnitřně nesouzněla s opatřeními, které jsme museli (ha), dodržet atd.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Tara » sob 08. črc 2023 17:19:08

salmo1cz. píše:Mi to těžký nepřišlo.
Tak jako že člověk člověku by měl být člověkem je takové normální.Dědeček na mráčku je bohem tak to je celé křesťanství.
Nicméně ta škola blbě není, děti učí kauzalitu příčinu a následek .

Škola určitě ne..., díky za to.
Ty jsi četl to Ve světle pravdy? A v tom starším vydání, kdy to bylo takovou ještě starou češtinou?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 17:22:19

mudrc píše:
Pedro. píše:
mudrc píše:Xi Xiaodong není žádný extra MMA bojovník, proslul však jako vyzyvatel Kung-fu, Thai-chi atpod. mistrů čínských bojových umění. Tak dlouho do nich ryl, až je donutil k veřejnému utkání, kde jim pak ale naprosto drtivě dal po držce :-).



Jo, oni mistři mohou umět tančit na jedné noze, mávat vzletně rukama, jakkoli tím mohou Miroslavy uchvátit, v praxi tohle prostě nefunguje. Nebo přinejmenším to ti mistři neumějí, a tedy to ani nemají učit, protože učí jen svoji iluzi, co žákům ve skutečném boji nepomůže.
Tedy ne že by to byli vyloženě podvodníci. Oni totiž mají kolem sebe Miroslavy (a Pedrity), kteří je nekonfrontují, ale utvrzují v tom, jak to dělají dobře.

Člověk by si myslel, že když učitel, jehož podstatou učení je neulpívání, zemře v důsledku mnohaletého, extrémního, užívání tvrdého alkoholu a drog (= lékařská diagnóza), tak to asi nebude příliš dobré učit se z jeho teoretických textů.

Ne. Prostě jsou lidé, které nepřesvědčíte. :what: Holt, neměli bychom jim odporovat.

V boji musíš být prostě rychlejší. Když vidíš, že tě, nebo tvé kamarády, někdo chce uhodit, nesmíš zaváhat. Technika není až tak důležitá. Výbornej technikou byl, krom jiných, Bolo Yeung, jiu jitsu. Já ho moc neuznával, ale když jsem viděl jak rukou rozstříštil kostku ledu, změnil jsem názor.

Obrázek




Nebo chceš opravdu realistickou a instruktážní reakci?
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 18:21:43

On totiž Pajda, co s náma nějaký čas žil v tom Ašramu, byl jako i já (já jen asi rok), žákem slavného Rožňovjáka. Ale ten Pajda začal být lepší, a odešel. Vytvořil si svůj vlastní styl. Říkal mi jak jednou u něj doma málem došlo k tragedii. Jeho sestra od někud přišla v nějaké povzbuzené náladě... A nějak ten smrad cigaret ho probudil, když sestra šla zrovna kolem něj. Říkal, tu mou ruku zastavil bůh... A to byl prostě cvik, technika.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 19:07:15

Pedro. píše:On totiž Pajda, co s náma nějaký čas žil v tom Ašramu, byl jako i já (já jen asi rok), žákem slavného Rožňovjáka. Ale ten Pajda začal být lepší, a odešel. Vytvořil si svůj vlastní styl. Říkal mi jak jednou u něj doma málem došlo k tragedii. Jeho sestra od někud přišla v nějaké povzbuzené náladě... A nějak ten smrad cigaret ho probudil, když sestra šla zrovna kolem něj. Říkal, tu mou ruku zastavil bůh... A to byl prostě cvik, technika.

Nejde přeci o nějaká bojová umění, to je jen ilustrace fikce, jaké nosíš v hlavě. Jde o to, že u těch bojových umění se to přesvědčivě odhalí, protože když dostaneš do držky, tak je to zřejmé, kdežto např. ty tvoje fikce o čakrách se jen těžko vyvracejí.

A i tohleto co píšeš je kravina, ze spánku by mohl ohrozit tak leda sestry oko, kdyby měla sestra hlavu v dosahu jeho ruky, což asi těžko, a navíc se zásahy do oka ve sportu necvičí, takže šlo nejspíše o něco jiného. A o co? Abys byl schopen tvrdě udeřit tak musíš mít tělo určitým způsobem připravené (rozcvičené), postavit ho na určitou vzdálenost a v určitém úhlu k bodu zásahu, protože ne každý bod na těle je vhodné úderem zasahovat.
A kdyby šlo o něco jiného než úder, třeba o páku, tak ta nějakou dobu trvá než se nasadí, čili by se chlapec probral.
Tak co by měl bůh mu jako zastavovat tyvole.. vždyť je to úplná kravina.

A já už mám těch tvejch kravin dost..
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 08. črc 2023 19:10:07

Tara píše:Co mi u toho Abd-ru-shina asi nejvíce vadilo, byla jeho nekompromisnost, až jakoby strašení zatracením, peklem atd.
No děs.
A na mě když se jde takto, tak to mi začne růst kolem těla ochranné péří a zdrhám... :-)
Já musím (ha, zase to slovo) podle sebe, svého vnímání a cítění, i když je to někdy, resp. bylo těžké, protože např. takové partnerství vyžaduje hodně tolerance a spolupráce, fungování teď myslím např. ve firmě v době covidu, kdy jsem zásadně vnitřně nesouzněla s opatřeními, které jsme museli (ha), dodržet atd.

Jasně on to napsal dobře a narazil to na křesťanského boha.Jenomže to je chybná premisa, protože Jahve sice bůh je, ale je takovej drobátko nepovedenej. :D
Proto ti to neštymuje.
salmo1cz.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 19:18:32

mudrc píše:
Pedro. píše:On totiž Pajda, co s náma nějaký čas žil v tom Ašramu, byl jako i já (já jen asi rok), žákem slavného Rožňovjáka. Ale ten Pajda začal být lepší, a odešel. Vytvořil si svůj vlastní styl. Říkal mi jak jednou u něj doma málem došlo k tragedii. Jeho sestra od někud přišla v nějaké povzbuzené náladě... A nějak ten smrad cigaret ho probudil, když sestra šla zrovna kolem něj. Říkal, tu mou ruku zastavil bůh... A to byl prostě cvik, technika.

Nejde přeci o nějaká bojová umění, to je jen ilustrace fikce, jaké nosíš v hlavě. Jde o to, že u těch bojových umění se to přesvědčivě odhalí, protože když dostaneš do držky, tak je to zřejmé, kdežto např. ty tvoje fikce o čakrách se jen těžko vyvracejí.

A i tohleto co píšeš je kravina, ze spánku by mohl ohrozit tak leda sestry oko, kdyby měla sestra hlavu v dosahu jeho ruky, což asi těžko, a navíc se zásahy do oka ve sportu necvičí, takže šlo nejspíše o něco jiného. A o co? Abys byl schopen tvrdě udeřit tak musíš mít tělo určitým způsobem připravené (rozcvičené), postavit ho na určitou vzdálenost a v určitém úhlu k bodu zásahu, protože ne každý bod na těle je vhodné úderem zasahovat.
A kdyby šlo o něco jiného než úder, třeba o páku, tak ta nějakou dobu trvá než se nasadí, čili by se chlapec probral.
Tak co by měl bůh mu jako zastavovat tyvole.. vždyť je to úplná kravina.

A já už mám těch tvejch kravin dost..


Má smysl ti vůbec něco vysvětlovat? Když automaticky zaujímáš nějaký z protikladných pozic? Nemá. Ale když už jsem to vzpomenul.. On prostě vyskočil do střehu připraven udeřit. To je ale věda, viď? Těpéro, taky tě mám dost.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 19:39:26

Pedro. píše:Ale když už jsem to vzpomenul.. On prostě vyskočil do střehu připraven udeřit.

Tvl ty si tlučhuba.. tys tyhle kraviny viděl ve filmech a tak to tu slepuješ a děláš ze sebe borca.. těpéro.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 20:00:53

mudrc píše:
Pedro. píše:Ale když už jsem to vzpomenul.. On prostě vyskočil do střehu připraven udeřit.

Tvl ty si tlučhuba.. tys tyhle kraviny viděl ve filmech a tak to tu slepuješ a děláš ze sebe borca.. těpéro.

To není kravina, Pajda, Rožnovják, Ásram, i tento příbeh je skutečný, jen já jsem ještě větší magor, než jsem si myslel. Diskutovat s tebou.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 09. črc 2023 18:11:26

hrnek.jpg
Návštěvník
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod miroslav » úte 18. črc 2023 12:23:05

Za jednu ženu 38 krav a jeden kalašnikov. Cenu mursijských žen zvyšuje talíř ve rtu a skarifikace kůže

Obrázek

Podle zdejší kulturní tradice dívka dospívá mezi desátým a patnáctým rokem. Tehdy se jí vyrazí dva až čtyři přední zuby, matka jí rozřízne spodní ret a vkládá se jí do rány zátka. Když se ret zahojí, dívka si tam instaluje stále větší a větší talířek jako symbol krásy, dospělosti a dekorativního potenciálu.“

https://radiozurnal.rozhlas.cz/za-jednu ... d=21920032
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3573
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod vostal petr » sob 22. črc 2023 6:52:10

miroslav píše:Je dobré vědět, že nejen činy, ale i slovy si vytváříme karmu.

„Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, braň pravdu až do smrti, neboť pravda tě vysvobodí.“


Nehledej, neposlouchej, neuč se, nemiluj, nebran a nesnaž se o osvobození,

vidíš,

je to naopak !!!

A ještě i trošku jinak...
vostal petr
 

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků