Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 10:05:49

mudrc píše:
Pedro. píše:Řekni mi přesně, co tě v tomto evolučním procesu zajímá?

Osvícení přece. To je proces. K tomu potřebuješ energii, aby to svištělo. A vozidlo, neporouchaný.

No a pak vezmu Christýnu a vytáhnu jí s sebou. Inkarnovala se sem a nějak tu uvízla, je nějaká smutná. Asi protože ste takoví kreténi no.

Ale ten kretén jsi ty, a na "nás" to svádíš. To je vždy dovětek, o tom, co tě jako zajímá. Ale "vy" to nemůžete pochopit. A v horší tvé poloze, "vy za to můžete!" .. Tady prostě vázne ta sebereflexe, a to je jedna z kvalit té třetí čakry, kterou fackuješ.
A ty se pak strašně divíš, když tu vytahuješ Ra a Christýnku. A já ti to zparoduju.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod miroslav » sob 08. črc 2023 10:15:01

mudrc píše:Tenhle systém jsem odkoukal od Ra (a trochu to rozvedl/domyslel). Ra má mnohem hlubší, propracovanější a univerzálnější model čaker, než cokoli jiného jsem dosud viděl.


Propracovaná blbost, ještě větší blbost, protože se tomu snáze věří.
Že je to naprostá blbost dokazuje i to, že docházíš ke zcela mylným závěrům, třeba o mně.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3573
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod miroslav » sob 08. črc 2023 10:34:41

mudrc píše:Jinak Hitler miloval německou mládež, a jistě to nebylo sexuálně podbarveno, to zas neklesejme na Miroslava úroveň.

Ale německá mládež byla prostě pokračováním jeho rodu (rasy), což je záležitost 3. čakry.


Pedofilie nemusí mít nic společného se sexem. Je to pouze porucha duševního dospívání u muže ve vztahu ke druhému pohlaví.
Může to souviset právě s nějakými bloky ve druhé a třetí čakře. O tom RA nic neříká?
Proto tě taky negativně přitahují (vzbuzují odpor) projevy jiných úchylek, ta duhová kultura. Prostě to v tobě nepříjemně rezonuje.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3573
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 10:37:40

Pedro. píše:Ale ten kretén jsi ty, a na "nás" to svádíš. To je vždy dovětek, o tom, co tě jako zajímá. Ale "vy" to nemůžete pochopit. A v horší tvé poloze, "vy za to můžete!"

Já jsem podporoval masové nasazení experimentální genové vakcíny, nejhorší experiment na lidstvu ?

Já jsem povýšeně ignoroval Putina a Rusko? Kdybych já jednal s Putinem, byl by mír a Ukrajina v původních hranicích (jo, Putin by zlobil, brnkal na nervy, ale to by bylo nic proti tomu co teď). Je to vaše tupost, ignorance, namyšlenost (u mě póza, u vás podstata), která vedla k dnešní situaci.

Vy za to můžete.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 10:47:55

miroslav píše:
mudrc píše:Tenhle systém jsem odkoukal od Ra (a trochu to rozvedl/domyslel). Ra má mnohem hlubší, propracovanější a univerzálnější model čaker, než cokoli jiného jsem dosud viděl.


Propracovaná blbost, ještě větší blbost, protože se tomu snáze věří.
Že je to naprostá blbost dokazuje i to, že docházíš ke zcela mylným závěrům, třeba o mně.

Ono to totiž není snadné, proniknout skrz to Ra nezvyklé výrazivo. A vyžaduje to určité úsilí (kupř. dříve jsem Ra považoval za mazanou negativní entitu, a některé aspekty jeho učení za pěknou blbost), ale právě to úsilí, ten boj, je potřebný, k porozumění.

Pro mne je největším přínosem (vedle jakéhosi neúplného systému čaker) pojem zkreslení. A pak třeba čas/prostor vers. prostor/čas. A to s Ra přímo nesouvisí, to jsem se mohl klidně naučit od někoho jiného.

Ty na sebe nevidíš. Tvoje představa o sobě je formována tvojí sebeidolizací.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 10:50:45

miroslav píše:
mudrc píše:Jinak Hitler miloval německou mládež, a jistě to nebylo sexuálně podbarveno, to zas neklesejme na Miroslava úroveň.

Ale německá mládež byla prostě pokračováním jeho rodu (rasy), což je záležitost 3. čakry.


Pedofilie nemusí mít nic společného se sexem. Je to pouze porucha duševního dospívání u muže ve vztahu ke druhému pohlaví.
Může to souviset právě s nějakými bloky ve druhé a třetí čakře. O tom RA nic neříká?
Proto tě taky negativně přitahují (vzbuzují odpor) projevy jiných úchylek, ta duhová kultura. Prostě to v tobě nepříjemně rezonuje.

Je pedofilie synonymem lásky k cizím dětem?
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 10:55:40

mudrc píše:
Pedro. píše:Ale ten kretén jsi ty, a na "nás" to svádíš. To je vždy dovětek, o tom, co tě jako zajímá. Ale "vy" to nemůžete pochopit. A v horší tvé poloze, "vy za to můžete!"

Já jsem podporoval masové nasazení experimentální genové vakcíny, nejhorší experiment na lidstvu ?

Já jsem povýšeně ignoroval Putina a Rusko? Kdybych já jednal s Putinem, byl by mír a Ukrajina v původních hranicích (jo, Putin by zlobil, brnkal na nervy, ale to by bylo nic proti tomu co teď). Je to vaše tupost, ignorance, namyšlenost (u mě póza, u vás podstata), která vedla k dnešní situaci.

Vy za to můžete.

O tomhle tu řeč nebyla. Opět je znatelné, o co ti jde. Ale to že ti říkám, že je to vyustění pošpiněných čaker, a v důsledku tý mysli, tě nezajímá. A budeš tu propagovat, nenápadně, jako mnozí neeridovaní, co to dělaj i nápadně, že jsi za myslí.
Takže můj postoj k tomu je, trochu neadekvátně, v posledku úsměv.
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 11:06:01

Pedro. píše:
mudrc píše:
Pedro. píše:Ale ten kretén jsi ty, a na "nás" to svádíš. To je vždy dovětek, o tom, co tě jako zajímá. Ale "vy" to nemůžete pochopit. A v horší tvé poloze, "vy za to můžete!"

Já jsem podporoval masové nasazení experimentální genové vakcíny, nejhorší experiment na lidstvu ?

Já jsem povýšeně ignoroval Putina a Rusko? Kdybych já jednal s Putinem, byl by mír a Ukrajina v původních hranicích (jo, Putin by zlobil, brnkal na nervy, ale to by bylo nic proti tomu co teď). Je to vaše tupost, ignorance, namyšlenost (u mě póza, u vás podstata), která vedla k dnešní situaci.

Vy za to můžete.

O tomhle tu řeč nebyla. Opět je znatelné, o co ti jde. Ale to že ti říkám, že je to vyustění pošpiněných čaker, a v důsledku tý mysli, tě nezajímá. A budeš tu propagovat, nenápadně, jako mnozí neeridovaní, co to dělaj i nápadně, že jsi za myslí.
Takže můj postoj k tomu je, trochu neadekvátně, v posledku úsměv.

Pro mne to není oddělené od života.

Ty si sníš svůj sen, ve kterém jsi skoro osvícený, velký jógín.

Já ti říkám, že sníš kraviny. O tom to je.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Tara » sob 08. črc 2023 11:19:40

Mudrci, říká ti něco jméno Abd-ru-shin?

Četl jsi něco od něho?
Popř., co na to říkáš?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 11:30:20

Tara píše:Mudrci, říká ti něco jméno Abd-ru-shin?

Četl jsi něco od něho?
Popř., co na to říkáš?

Nic mi to neříká. :what:
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Tara » sob 08. črc 2023 11:50:47

Ok.

Já jsem kdysi narazila na jeho knížku Ve světle pravdy - Poselství Grálu. Byla mi kýmsi tehdy doporučena.
Přečetla jsem prvních pár stránek, pak prolistovala, ale na mě to bylo tak těžké a nezáživné čtení, jak už dlouho nic. Doslova jako by mi někdo nasazoval přes hlavu těžkou deku....
Pak jsem se jí brzy zbavila, protože jsem ji nemohla mít ani doma, někdo o ni projevil zájem...

Ale možná tobě by se líbila, nevím.
Hodně lidem se líbí jeho filozofie...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Abd-ru-shin
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod miroslav » sob 08. črc 2023 11:51:05

mudrc píše:. To je proces. K tomu potřebuješ energii, aby to svištělo. A vozidlo, neporouchaný.



Trungpa říkal, že nejlepší vozidlo (na duchovní cestě) je zklamání.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3573
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Tara » sob 08. črc 2023 11:52:53

miroslav píše:
mudrc píše:. To je proces. K tomu potřebuješ energii, aby to svištělo. A vozidlo, neporouchaný.



Trungpa říkal, že nejlepší vozidlo (na duchovní cestě) je zklamání.

A taky hněv :-)

A hlavně otevřenost....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2766
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro » sob 08. črc 2023 11:57:55

Pro mne to není oddělené od života.

Ty si sníš svůj sen, ve kterém jsi skoro osvícený, velký jógín.

Já ti říkám, že sníš kraviny. O tom to je.


Vím že jsi bojový typ. Ty jako Samurai sekneš dřív a nepřesně, jsi unáhlený ve své zbrklosti.
"Nebojím se protivníka, co cvičil deset tisíc kopů. Bojím se protivníka, co cvičil jeden kop desetitisíckrát."
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 12:04:39

miroslav píše:
mudrc píše:. To je proces. K tomu potřebuješ energii, aby to svištělo. A vozidlo, neporouchaný.



Trungpa říkal, že nejlepší vozidlo (na duchovní cestě) je zklamání.

A kam s tím svým vozidlem dojel?

Je-li na konci cesty těžká závislost na alkoholu & drogách, tak tu cestu může následovat jenom pomatený. Nebo zvrácený.

Což neznamená automaticky, že na rozdíl od svých následovníků byl Trump pomatený nebo zvrácený. Prostě jel blbě.
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod mudrc » sob 08. črc 2023 12:07:02

mudrc píše:
miroslav píše:
mudrc píše:. To je proces. K tomu potřebuješ energii, aby to svištělo. A vozidlo, neporouchaný.



Trungpa říkal, že nejlepší vozidlo (na duchovní cestě) je zklamání.

A kam s tím svým vozidlem dojel?

Je-li na konci cesty těžká závislost na alkoholu & drogách, tak tu cestu může následovat jenom pomatený. Nebo zvrácený.

Což neznamená automaticky, že na rozdíl od svých následovníků byl Trump pomatený nebo zvrácený. Prostě jel blbě.

Teda Trungpa no. :)
mudrc
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro » sob 08. črc 2023 12:23:07

mudrc píše:
miroslav píše:
mudrc píše:. To je proces. K tomu potřebuješ energii, aby to svištělo. A vozidlo, neporouchaný.



Trungpa říkal, že nejlepší vozidlo (na duchovní cestě) je zklamání.

A kam s tím svým vozidlem dojel?

Je-li na konci cesty těžká závislost na alkoholu & drogách, tak tu cestu může následovat jenom pomatený. Nebo zvrácený.

Což neznamená automaticky, že na rozdíl od svých následovníků byl Trump pomatený nebo zvrácený. Prostě jel blbě.

To já nevím, nakolik ten Trungpha byl závislý. A asi jsem od něj ani nic nečet. Závislost je neurčitá věc. Může to být ohnivé kari, co měl rád Colombo. A může to být čokoláda. Či kafe...
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro » sob 08. črc 2023 12:24:31

Či duchovní cesta.
Pedro
 
Příspěvky: 390
Registrován: pon 07. lis 2022 11:22:59

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 12:34:01

Ale mluvě o čakrách. Ta první je nevinnost. A co jde z nevinnosti? Tvořivost. Co jde z tvořivosti? Mír, moudrost. Co jde z míru? Láska. Co jde z lásky? Odpuštění. Co jde z odpuštění?
Pedro.
 

Re: Má - mám právo na cokoli, vše tu má své místo

Nový příspěvekod Pedro. » sob 08. črc 2023 12:45:11

Sorry, na jednu jsem zapoměl.
Pedro.
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků