Prázdnota

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Prázdnota

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 31. srp 2023 7:48:17

Forma je prázdná

Návštěvník
 

Re: Prázdnota

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 04. lis 2023 12:24:24

Obrázek

Když nemáte žádné touhy, nevidíte vůbec nic. Zkuste to nyní a uvidíte sami. Zastavte mysl a její touhy a zjistěte, zda je ještě něco vidět. Když existuje touha, oči začnou pracovat a začnou vidět věci, které se stávají objekty touhy. Vidoucí a viděné jsou udržováni touhou jednoho po druhém. Když tužby nejsou, není vidět ani nic.
Pokud neexistuje žádná touha, nevidíte, neslyšíte, necítíte, nemůžete ochutnat. Zkuste to, jen na zlomek sekundy. Nechte svou mysl na vteřinu zcela chybět a uvidíte, co se stane se všemi předměty touhy, o kterých jste si dříve mysleli, že jsou skutečné.

Tato jedna vteřina vám dá štěstí a lásku. Je to blaženost, dokonalost, štěstí, osvícení, moudrost. Nazvěte to jakýmkoli jménem, které vás osloví.
Ve skutečnosti tato láska, tato blaženost nemá vůbec jméno. Je to jen prázdnota mysli. Už tam nic není. Vstali jsme z prázdnoty a dříve nebo později se do té prázdnoty vrátíme. V mezičase přemýšlíme, máme touhy a trpíme jejich následky. Ale nemyslete si: ‚Přišel jsem z prázdnoty a dříve nebo později se do prázdnoty vrátím a budu šťastný‘. To nevyřeší problém vašeho současného utrpení. Místo toho mějte přesvědčení: ‚Právě teď jsem v prázdnotě. Prázdnota je moje přirozenost.‘ Toto přesvědčení stačí k tomu, aby vám dalo blaženost, lásku a svobodu.

https://avadhuta.com/your-desires-are-manifesting/
Návštěvník
 


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků