Příprava na nevyhnutelné

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Příprava na nevyhnutelné

Nový příspěvekod Petra_ » stř 01. lis 2023 9:39:20

Kavi píše:
To je dobře, protože se to také dá nazvat výbuchem emocí v železářství, případně prefabrikovaným slovním průjmem...
Ten nešťastník, co ti to způsobil, ti fakt musel šáhnout až pod "ledví".


Tož každého čas od času zachvátila průjmóza bo zácpa. V mentální rovině se tak děje častějc, to bať.
Kdo asi způsobil výbuch v singularitě, že je z toho kosmos.. a v něm banda hladovejch či přepapanejch duchokibiců...
Víbůh ;-)


Takže ty se dobrovolně přiznáváš...

a ten nápis "Omlouváme se za způsobené těžkosti." byla tedy tvá omluva? Tvé pravé jméno je tedy MARVIN... Tak a teď už to ví všichni!
Petra_
 

Re: Příprava na nevyhnutelné

Nový příspěvekod Kavi » stř 01. lis 2023 10:30:08

Takže ty se dobrovolně přiznáváš...

a ten nápis "Omlouváme se za způsobené těžkosti." byla tedy tvá omluva? Tvé pravé jméno je tedy MARVIN... Tak a teď už to ví všichni!


To jsou tvý dojmy, nejen o mě, co posíláš do světa. V tom nejsi žádná vyjímka, to na diskusním i v jiném kontaktu, praktikuje kde kdo..
Jde u každého o to, nakolik na tom lpí. A to je věc interní. U tebe ne moje, a u mne ne tvoje....
Pouhé střety pojmologií.
Stopaře jsem nečet, čili nemohu komentovat. Srandovní android je Kryton. :-)

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Kryton
Kavi
 

Re: námluvy

Nový příspěvekod Jana » stř 01. lis 2023 10:55:51

pro Miroslava píše:
miroslav píše:
pro Kavi píše:Ve skutečnosti je úplně jedno, co si snažíš namlouvat o existenci nějaké brance, křižovatky a cestách.

Milý "pro Kavi", myslíš, že si tady někdo snaží něco namlouvat? Třeba o existenci nějaké brance, křižovatky a cestách?
Já myslím, že Pedro si nesnaží něco namlouvat.
Ty znáš někoho, kdo se snaží si něco namlouvat? Tyhle představy o tom že si někdo snaží si něco namlouvat, prezentuje tady akorát Jana.
Nejsi ty náhodou Jana?


Ty jsi to uhodl!


:D

Z toho si nic nedělej, že Miroslav se ptá, jestli nejsi já. Vostál Petr byl také skálopevně přesvědčen, že Martin jsem já, Tara zase, že Veil jsem já. Jakmile se dotýkáme Pravdy, tak všichni jsme Já.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7105
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků