Christina von Dreien

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 19:48:23

Karel píše:Vidím, jak se k zemi řítí obytný dům.
Nespadl sám od sebe. Zasáhla ho ruská raketa.

Nešťastná náhoda? Jasně že ne, jen se snažím naznačit, že je třeba zkoumat příčiny jevů. Proč někdo bombarduje obytný dům? Jaký je motiv pachatele.

John Mearsheimer je bývalý vojenský pilot, dnes profesor politologie (který se osobně účastnil rozhovorů s Rusy po pádu železné opony). Můžeš skouknout jeho nedávný rozhovor s Lex Fridmanem (přes 4 mil shlédnutí a přes 14 tis. komentářů).

Karel píše:Jiný řítící se dům jinde. Taky nepadá sám od sebe, zasáhla ho izraelská raketa. Podmínkou jednání Izraelců o příměří je navrácení unesených osob.
Toto je za mě pochopitelná podmínka. Konflikt začal teroristickým útokem a únosnem civilních osob, včetně žen a dětí.

Mossad je nejlepší výzvědná organizace na světě. V posledních letech byl Hamas bezprostředně pro Izrael největší hrozbou. Ani mnozí vyšší izraelští důstojníci nemohou pochopit takové selhání. Izraelské vojačky, které vykonávaly svou vojenskou službu na kontrolních stanovištích právě v této souvislosti na YT s udivenou nadsázkou říkají, že ani šváb nepodleze pod plotem, aniž by o tom nevěděly.

To předkládám jako jeden ze střípků.

Pro mne je nejvýznamnějším střípkem hnutí AE911Truth. Protože již mnoho let zpochybňují oficiální verzi pádu dvojiček a nové nezávislé vyšetřování požaduje přes 3500 autorizovaných architektů a inženýrů. Tedy to nejsou žádní blbci. A protože jdou se svojí profesní pověstí na trh (to nejsou žádní anonymové), mají můj hluboký respekt.

Jestliže by totiž 9/11 byl tzv. inside job, tak to by podstatně měnilo pohled na situaci.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Pedriito » sob 03. úno 2024 19:54:31

Jana píše:
Pedriito píše: (Jana je úplnej magor, který dokola omílá, že všechno je stejný.) To prostě nebudí moc důvěry.


Dokud se neprobudí poznání, že Skutečností je to, co se nemění a je tudíž stále stejná, a to, co se mění a je zakoušeno skrz smyslové vnímání a mysl, je tím, čemu se říká mája, sen, iluze, tak to důvěru zřejmě nemusí budit.

Jedna věc je, když budeš poctivě a pravdivě říkat, že zatím to všechno stejně skutečné nepoznáváš, a jiná věc je, když budeš tvrdit, že nemůže být pravdou něco, co zatím nepoznáváš.

Pravdě tím neublížíš, ale sobě vírou v iluzi zalepuješ oči.

To je tvá doména ubližovat svou zacyklovaností. Druhý do toho klidně tahej, ale bez efektu. Takže to padá jen na tebe samu, jako ozvěna (karma).. v tvém případě si dává na čas, většinou u dochovňáků ty mlýny melou rychle, ale jemně. U tebe se to rýsuje na hodně bolestivou scénu.
Pedriito
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » sob 03. úno 2024 19:59:45

Pedriito píše:To je tvá doména ubližovat svou zacyklovaností. Druhý do toho klidně tahej, ale bez efektu.


Pedrito, tyhle stránky jsou ve své podstatě oslavou toho, o čem mluví Probuzení. Opravdu nikdo Tě sem netahá, taháš se sem sám.

Takže to padá jen na tebe samu, jako ozvěna (karma).. v tvém případě si dává na čas, většinou u dochovňáků ty mlýny melou rychle, ale jemně. U tebe se to rýsuje na hodně bolestivou scénu.


Tohle už s Tebou prorokoval v roce 2007 Luck. Jenže se spletl, nejenže jsem vždycky citovala jen to, co se shodovalo s tím, co poznávám jako skutečnost, ale Boží přítomnost zůstává na věky Boží.

To jen stav ega má kulminace s držkopády. Takže se zaměř na sebe a na svůj web, ve kterém si to uděláš tak jak uznáš za vhodné.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7223
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 20:02:11

Pedriito píše:Skoro se mi ani nechce věřit, co tu poslední dobou předvádíš.

No to víš, jsem zvědavej jak stará bába. Měj přeci pochopení pro starýho dědka.

Co si to tam s tím Miroslavem šuškáte? Jak často se scházíte? Kolik vás je? Dostáváš nějaké instrukce? Třeba nějak duchovní, meditační?

:D
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Pedriito » sob 03. úno 2024 20:06:23

Jana píše:
Pedriito píše:To je tvá doména ubližovat svou zacyklovaností. Druhý do toho klidně tahej, ale bez efektu.


Pedrito, tyhle stránky jsou ve své podstatě oslavou toho, o čem mluví Probuzení. Opravdu nikdo Tě sem netahá, taháš se sem sám.

Takže to padá jen na tebe samu, jako ozvěna (karma).. v tvém případě si dává na čas, většinou u dochovňáků ty mlýny melou rychle, ale jemně. U tebe se to rýsuje na hodně bolestivou scénu.


Tohle už s Tebou prorokoval v roce 2007 Luck. Jenže se spletl, nejenže jsem vždycky citovala jen to, co se shodovalo s tím, co poznávám jako skutečnost, ale Boží přítomnost zůstává na věky Boží.

To jen stav ega má kulminace s držkopády. Takže se zaměř na sebe a na svůj web, ve kterém si to uděláš tak jak uznáš za vhodné.

:D :D :D Umělá inteligence hadr... Paní nerozlišující lásko. Furt mi něco bránilo se za tebe pomodlit, ale dnes v meditaci to udělám...
Pedriito
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Katel » sob 03. úno 2024 20:07:12

Můžeš mi jako malému dítěti vysvětlit.
Proč Rusové neodejdou domů?

Proč Hamas zadržuje rukojmí?

Jednoduše.
Katel
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 20:22:07

Katel píše:Můžeš mi jako malému dítěti vysvětlit.
Proč Rusové neodejdou domů?

Protože tu situaci pro sebe berou jako existenciální hrozbu (je zbytečné diskutovat, zda to je či není oprávněné).

Katel píše:Proč Hamas zadržuje rukojmí?

Tak asi z nějakých vojensko-vyděračských důvodů nebo co (nepřipadá mi to v této souvislosti důležité).
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Pedriito » sob 03. úno 2024 20:28:12

Mudrc píše:
Pedriito píše:Skoro se mi ani nechce věřit, co tu poslední dobou předvádíš.

No to víš, jsem zvědavej jak stará bába. Měj přeci pochopení pro starýho dědka.

Co si to tam s tím Miroslavem šuškáte? Jak často se scházíte? Kolik vás je? Dostáváš nějaké instrukce? Třeba nějak duchovní, meditační?

:D

Čéče, vždyť se projevuješ jako to, proti čemu furt zbrojíš, jako proti emocemi načnuté slecince. A jako proti intelektem pojaté cestě. Politiku stranou, to je další věc, co tě rozhazuje. Pozornost musí být stabilizována, jinak se stává nepokojnou až milovnicí extrémů. A to je na cestě zcestné. Tam jde o držení se středu. A každé sejití z něj je zkušenost, co to ji vrací zpět. A když už nevrací... něco se pokazilo.
Pedriito
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 20:39:05

Pedriito píše:
Mudrc píše:
Pedriito píše:Skoro se mi ani nechce věřit, co tu poslední dobou předvádíš.

No to víš, jsem zvědavej jak stará bába. Měj přeci pochopení pro starýho dědka.

Co si to tam s tím Miroslavem šuškáte? Jak často se scházíte? Kolik vás je? Dostáváš nějaké instrukce? Třeba nějak duchovní, meditační?

:D

Čéče, vždyť se projevuješ jako to, proti čemu furt zbrojíš, jako proti emocemi načnuté slecince. A jako proti intelektem pojaté cestě. Politiku stranou, to je další věc, co tě rozhazuje. Pozornost musí být stabilizována, jinak se stává nepokojnou až milovnicí extrémů. A to je na cestě zcestné. Tam jde o držení se středu. A každé sejití z něj je zkušenost, co to ji vrací zpět. A když už nevrací... něco se pokazilo.

To je zajímavé. Asi jako když se někoho zeptáš na auto, a on ti začne obsáhle povídat o počasí.

:)
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 20:45:55

Mudrc píše:Protože tu situaci pro sebe berou jako existenciální hrozbu (je zbytečné diskutovat, zda to je či není oprávněné).

Tedy je třeba podotknout, že Putin o kolektivní bezpečnosti v Evropě diskutovat chtěl. Západ na tu diskuzi nepřistoupil.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Pedriito » sob 03. úno 2024 21:03:42

To je zajímavé. Asi jako když se někoho zeptáš na auto, a on ti začne obsáhle povídat o počasí.


No ale ty ses neptal, ty udílíš posty ve své pomyslné organizaci. A v tom se podobáš s jakýmkoliv mentalistou, čili hypnotyzerem. Co chce mít věci rozestavěné dle sebe. A v tom, i když z opačného bodu kruhu, jste si podobný s Janou.
Pedriito
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » sob 03. úno 2024 21:40:29

Pedriito píše: Furt mi něco bránilo se za tebe pomodlit, ale dnes v meditaci to udělám...


To je od Tebe moc pěkné, Pedrito, přát bližním to nejlepší, je vždycky lepší, než si představovat, že by měli projít tím nejhorším:

Pedriito píše:Takže to padá jen na tebe samu, jako ozvěna (karma).. v tvém případě si dává na čas, většinou u dochovňáků ty mlýny melou rychle, ale jemně. U tebe se to rýsuje na hodně bolestivou scénu.


Protože cokoliv přejeme druhým, je nám samotným dopřáno v hojnosti.

Proto se buddhisté od nepaměti modlí:

KÉŽ JSOU ŠŤASTNY VŠECHNY BYTOSTI

Tak hodně štěstí.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7223
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod dodo » sob 03. úno 2024 21:44:48

Pedriito píše:
Jana píše:
Pedriito píše:To je tvá doména ubližovat svou zacyklovaností. Druhý do toho klidně tahej, ale bez efektu.


Pedrito, tyhle stránky jsou ve své podstatě oslavou toho, o čem mluví Probuzení. Opravdu nikdo Tě sem netahá, taháš se sem sám.

Takže to padá jen na tebe samu, jako ozvěna (karma).. v tvém případě si dává na čas, většinou u dochovňáků ty mlýny melou rychle, ale jemně. U tebe se to rýsuje na hodně bolestivou scénu.


Tohle už s Tebou prorokoval v roce 2007 Luck. Jenže se spletl, nejenže jsem vždycky citovala jen to, co se shodovalo s tím, co poznávám jako skutečnost, ale Boží přítomnost zůstává na věky Boží.

To jen stav ega má kulminace s držkopády. Takže se zaměř na sebe a na svůj web, ve kterém si to uděláš tak jak uznáš za vhodné.

:D :D :D Umělá inteligence hadr... Paní nerozlišující lásko. Furt mi něco bránilo se za tebe pomodlit, ale dnes v meditaci to udělám...


To si zas raz "zamachroval, frajer“.

Iste by sa ti viac páčilo sem prísť, vykydať svoj hnoj a Jana aby proti tomu nijak neprotestovala, len ti za to žehnala, však. Modli sa v meditácii radšej za seba, potrebuješ to viac ako ktokoľvek iný Pedro.
dodo
 
Příspěvky: 729
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Pedriito » sob 03. úno 2024 21:49:55

I za tebe Dodo...
Pedriito
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 22:43:59

Mudrc píše:Pozornost musí být stabilizována, jinak se stává nepokojnou až milovnicí extrémů. A to je na cestě zcestné.

Tak doufám, že se polepším, a už se zeptám správně.

Kabala?
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod dodo » sob 03. úno 2024 23:11:48

Pedriito píše:I za tebe Dodo...


Ďakujem a prajem ti, aby si bol šťastný Pedro...
dodo
 
Příspěvky: 729
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Pedriito » sob 03. úno 2024 23:25:04

dodo píše:
Pedriito píše:I za tebe Dodo...


Ďakujem a prajem ti, aby si bol šťastný Pedro...

To ti děkuju, ale je to jen takový falešný přání, to já ti to přeju na plný pecky!
Pedriito
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod dodo » sob 03. úno 2024 23:57:31

Pedriito píše:
dodo píše:
Pedriito píše:I za tebe Dodo...


Ďakujem a prajem ti, aby si bol šťastný Pedro...

To ti děkuju, ale je to jen takový falešný přání, to já ti to přeju na plný pecky!



Nie je to falošné prianie Pedro.

A dúfam, že sa nebudeme prieť o to, kto z nás dvoch to šťastie iným, praje viac. :D

Zhodnime sa na remíze... :) Dobrú noc
dodo
 
Příspěvky: 729
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 04. úno 2024 0:58:06

Zhodnime sa na remíze... :) Dobrú noc

Já samozřejmě přeju víc štěstí než slovačisko, pač jsu čechůň, a škoro švéd!
Ako, mali ste božej chalany aj děvcice, ale rozošli ste sa.. A oni tu su není! Ani drevokocůry? Devčice máte furt, na Fatre bačovského srdce. Nad medvedy. Co ma škoro sožrali... Kdo ťa sožral u nás? Leda pták hovnivák v zoo.! Furt!
Návštěvník
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Tara » ned 04. úno 2024 1:05:44

Návštěvník píše:
Zhodnime sa na remíze... :) Dobrú noc

Já samozřejmě přeju víc štěstí než slovačisko, pač jsu čechůň, a škoro švéd!
Ako, mali ste božej chalany aj děvcice, ale rozošli ste sa.. A oni tu su není! Ani drevokocůry? Devčice máte furt, na Fatre bačovského srdce. Nad medvedy. Co ma škoro sožrali... Kdo ťa sožral u nás? Leda pták hovnivák v zoo.! Furt!

Já nás beru jako rodné bratry, sobě si velice blízké, no čechoslováky :-)
Máme každý trošinku jinou mentalitu, to je prauvda, slováci jsou více teda podle mého vnímání emotivnější, temperativnější, bo zase mají blízko k Maďarům :-)
A mají úžasné písničky, texty, zpěváky, které, kteří, u nás prostě nejsou..., mají v tom více srdce...:-)
Ale to je jen konstatování toho, jak to vnímám...., nic proti nikomu, my jsem takoví více připosralý národ, zvyklý držet hubu a krok :-)

A víš, že nejlepší Čechúň je Moravák? :-)))
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2768
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 148 návštevníků