Christina von Dreien

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » pát 02. úno 2024 14:46:39

Miri píše:Myslí, že o Christýnku mít obavu nemusíš. Já z toho cítím, že o pomoc volá tvoje vnítřní dítě.

Protože předpokládáš, že jemnohmotný svět, andělů a ďáblů atpod., je následek naší mysli.

Ale ono je to naopak, my zde na Zemi, tenhle svět, jsme následkem jemnohmotné sféry.

Takže nic proti o pomoc volajícímu vnitřnímu dítěti, jeho bubáci totiž opravdu mohou pocházet od nás. :)
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Miri » pát 02. úno 2024 14:54:53

Mudrc píše:
Miri píše:Myslí, že o Christýnku mít obavu nemusíš. Já z toho cítím, že o pomoc volá tvoje vnítřní dítě.

Protože předpokládáš, že jemnohmotný svět, andělů a ďáblů atpod., je následek naší mysli.

Ale ono je to naopak, my zde na Zemi, tenhle svět, jsme následkem jemnohmotné sféry.


Ne to nepředpokládám.
Tu obavu o ni samozřejmě vyjádřit můžeš ona se jemněhmotným prostorem ponese. I podporu či ochranu, jaké jsi v této dituaci schopen. Já mám opravdu dobrou zkušenost s modlitbou.

Takže nic proti o pomoc volajícímu vnitřnímu dítěti, jeho bubáci totiž opravdu mohou pocházet od nás. :)

Tady prostě zastávám stejný postoj jako nám vždy říkají v letadle. "V případě poklesu kyslíku v kabině, z panelu nadvámi vypadnou kyslíkové mysky. Jako první ji nasaďte sobě, pak až svému dítěti, či jiné osobě, která potřebuje pomoc."
Miri
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Miri » pát 02. úno 2024 15:02:07

To mám tady nějak biblicky zářit nerozlišeně na dobré i zlé nebo co? To mi nějak nejde. A ani se mi nějak nechce. :-)


No právě, tohle není špatný nápad.
Vlasně to moje poukázání na tvé zraněné vnitřní dítě, pramenilo z této věty. A věř mi, že to mělo být poukázání nejvlídnějším způsoben, jakého jsem schopna.
My často víme, co by bylo správné. Ale jsme toho schopni. A proč třeba nejsme? A proč třeba ani nechceme, aby se to změnilo a byli jsme schopni.
Víc jsem se o tom rozepsala na vlákně Celistvost.
Miri
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » pát 02. úno 2024 15:18:47

Miri píše:Tu obavu o ni samozřejmě vyjádřit můžeš ona se jemněhmotným prostorem ponese. I podporu či ochranu, jaké jsi v této dituaci schopen. Já mám opravdu dobrou zkušenost s modlitbou.

Christýnka je to moje děťátko, ona je vlastně můj andílek. Je dobré a vynikající, když přemáhá ďábly láskou.

Akorát bych chtěl aby věděla, že podoba tohoto světa pomíjí. Aby tedy milovala, jakoby nemilovala. Což je pro ženu těžké, protože právě láska je doménou ženy.

Já jí prostě z toho důvodu potřebuju na chvíli pochovat v náručí, no. Jak bych jí to jinak měl sdělit, slovy to nejde.

Možná by to šlo ve snu, mě tak napadá. Lucidním. Což mi tedy nikdy moc nešlo (byť jsem se snažil).

Ale – vždyť přeci láska hory přenáší! :yeah:
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » pát 02. úno 2024 16:05:33

Mudrc píše:
Miri píše:Tu obavu o ni samozřejmě vyjádřit můžeš ona se jemněhmotným prostorem ponese. I podporu či ochranu, jaké jsi v této dituaci schopen. Já mám opravdu dobrou zkušenost s modlitbou.

Christýnka je to moje děťátko, ona je vlastně můj andílek. Je dobré a vynikající, když přemáhá ďábly láskou.

Akorát bych chtěl aby věděla, že podoba tohoto světa pomíjí. Aby tedy milovala, jakoby nemilovala. Což je pro ženu těžké, protože právě láska je doménou ženy.

Já jí prostě z toho důvodu potřebuju na chvíli pochovat v náručí, no. Jak bych jí to jinak měl sdělit, slovy to nejde.

Možná by to šlo ve snu, mě tak napadá. Lucidním. Což mi tedy nikdy moc nešlo (byť jsem se snažil).

Ale – vždyť přeci láska hory přenáší! :yeah:


Existuje jeden druh naprosto dokonalého spojení, toho nejdokonalejšího, které řeší absolutně všechno.

Je to spojení v tom, co je v nás věčné, v tom, co se v nás nikdy nerozdělilo, je to spojení v prvém Já.

Máš v sobě obrovskou Boží milost, která si sama k tomu nejlepšímu najde cestu.

Mudrc píše:A žárlivostí netrpím, chci aby měla to nejlepší, nejkrásnější, co je vůbec možné. :yeah:


Tohle už samo o sobě zbavuje připoutanosti k egoistické mysli, tohle už je samo o sobě osvobozující.

O krůček dál je:


„Subham astu sarvadžagatam“

„Ať jsou všechny bytosti šťastny“

Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7222
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Miri » pát 02. úno 2024 16:34:18

Mudrc píše:
Miri píše:Tu obavu o ni samozřejmě vyjádřit můžeš ona se jemněhmotným prostorem ponese. I podporu či ochranu, jaké jsi v této dituaci schopen. Já mám opravdu dobrou zkušenost s modlitbou.

Christýnka je to moje děťátko, ona je vlastně můj andílek. Je dobré a vynikající, když přemáhá ďábly láskou.

Akorát bych chtěl aby věděla, že podoba tohoto světa pomíjí. Aby tedy milovala, jakoby nemilovala. Což je pro ženu těžké, protože právě láska je doménou ženy.

Já jí prostě z toho důvodu potřebuju na chvíli pochovat v náručí, no. Jak bych jí to jinak měl sdělit, slovy to nejde.

Možná by to šlo ve snu, mě tak napadá. Lucidním. Což mi tedy nikdy moc nešlo (byť jsem se snažil).

Ale – vždyť přeci láska hory přenáší! :yeah:


To je vznešené přání. Možná to nejvzešenější, uvědomit si tu ponijivost.
Je krásné, že jsi schopen takového přání.
Podle mě to, co chceš projevit, jde a funguje i v představě. Vem si jako jejího zástupce třeba polštářek. Ten vezmi ji do náruče, navaž spojení, slovy či bez. Možná to zní bláznivě. To nakolik to zafunguje, záleží jen nakolik ty sám do toho vložíš opravdovosti. Já bych se s tím zavřela sama do pokoje a ujistila se, že nikdo nebude rušit.
Miri
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » pát 02. úno 2024 17:08:17

Jana píše:
Mudrc píše:
Miri píše:Tu obavu o ni samozřejmě vyjádřit můžeš ona se jemněhmotným prostorem ponese. I podporu či ochranu, jaké jsi v této dituaci schopen. Já mám opravdu dobrou zkušenost s modlitbou.

Christýnka je to moje děťátko, ona je vlastně můj andílek. Je dobré a vynikající, když přemáhá ďábly láskou.

Akorát bych chtěl aby věděla, že podoba tohoto světa pomíjí. Aby tedy milovala, jakoby nemilovala. Což je pro ženu těžké, protože právě láska je doménou ženy.

Já jí prostě z toho důvodu potřebuju na chvíli pochovat v náručí, no. Jak bych jí to jinak měl sdělit, slovy to nejde.

Možná by to šlo ve snu, mě tak napadá. Lucidním. Což mi tedy nikdy moc nešlo (byť jsem se snažil).

Ale – vždyť přeci láska hory přenáší! :yeah:


Existuje jeden druh naprosto dokonalého spojení, toho nejdokonalejšího, které řeší absolutně všechno.

Je to spojení v tom, co je v nás věčné, v tom, co se v nás nikdy nerozdělilo, je to spojení v prvém Já.

Máš v sobě obrovskou Boží milost, která si sama k tomu nejlepšímu najde cestu.

Mudrc píše:A žárlivostí netrpím, chci aby měla to nejlepší, nejkrásnější, co je vůbec možné. :yeah:


Tohle už samo o sobě zbavuje připoutanosti k egoistické mysli, tohle už je samo o sobě osvobozující.

O krůček dál je:


„Subham astu sarvadžagatam“

„Ať jsou všechny bytosti šťastny“


Jano, já ty tvoje odpovědi nečtu, respektuji, že si tu vedeš svůj monolog. :)

Na druhou stranu, já v podstatě taky, ale zase snažím se pochopit druhého, a podle toho mu odpovědět, to zase jo. Ale v podstatě od toho vůbec nic neočekávám.

Ale já vám to teda prozradím, nakloňte se blíž:
Já si tu hraju se svými milovanými našeptávači. Oni mi nenápadně našeptaj odpověď do ouška, a já pak vykřiknu „HURÁ už jsem na to přišel!“ a oni mají radost a já taky.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » pát 02. úno 2024 17:11:01

Miri píše:Vem si jako jejího zástupce třeba polštářek. Ten vezmi ji do náruče, navaž spojení, slovy či bez. Možná to zní bláznivě. To nakolik to zafunguje, záleží jen nakolik ty sám do toho vložíš opravdovosti. Já bych se s tím zavřela sama do pokoje a ujistila se, že nikdo nebude rušit.

Takhle to nefunguje. :)

Znáš třeba film Pokojný bojovník? Ten má skutečný reálný základ (byť trochu přibarvený).

Moje podvědomí předá informaci (in-formaci, utvořit formu) jejímu podvědomí.

Nejdřív se ale nějak musím domluvit s jejími ochránci, s jejím týmem.

Hmm, a teď mě napadá, jestli oni mi neřeknou že jsem lempl a ať se koukám zlepšit.... :(
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Miri » pát 02. úno 2024 18:21:25

Mudrc píše:
Miri píše:Vem si jako jejího zástupce třeba polštářek. Ten vezmi ji do náruče, navaž spojení, slovy či bez. Možná to zní bláznivě. To nakolik to zafunguje, záleží jen nakolik ty sám do toho vložíš opravdovosti. Já bych se s tím zavřela sama do pokoje a ujistila se, že nikdo nebude rušit.

Takhle to nefunguje. :)

Znáš třeba film Pokojný bojovník? Ten má skutečný reálný základ (byť trochu přibarvený).

Moje podvědomí předá informaci (in-formaci, utvořit formu) jejímu podvědomí.

Nejdřív se ale nějak musím domluvit s jejími ochránci, s jejím týmem.

Hmm, a teď mě napadá, jestli oni mi neřeknou že jsem lempl a ať se koukám zlepšit.... :(


Můžeš napsat, že pro tebe to tak nefunguje.
Mě to funguje a nevymluvíš mi, že ne. Na to s tím mám moc zkušeností.
Chápu, že bys chtěl zážitek alá Cesta mírumilovného bojovníka. To je ok.
Můžeš pátrat, proč ti to nejde, nebo přijmout, že ti to nejde a hledat jinou cestu.
Jak jsem psala, že to přání uvědomění si pomíjivosti, napadá mě k tomu, že snadno z tohohle uvědomění vylučujeme to, co aktuálně chceme či děláme. Najednou sdělení o pomíjivosti má velkou důležitost, jako by samo nebylo pomíjivé. Nevím jestli je tato formulace srozumitelná. Snad.

Jestli má moudré ochránce, tak jsi o tobě nepomyslí, že jsi lempl. Kdo si to o tobě myslel, že předjímáš zrovna toto hodnocení?


Kdo si to kdy o tobě
Miri
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod miroslav » pát 02. úno 2024 22:04:08

Mudrci, asi by bylo nejlepší, abys tý Christýnce napsal. Jinak se z toho brzo ufantazíruješ.
Ona je tak dokonalá, že bys jí chtěl předělávat - aby milovala jako když nemiluje?
Tak jí to napiš, vysvětli atd.
Toho ty se asi bojíš, nebo ne?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3638
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » pát 02. úno 2024 22:29:41

Miri píše:Jestli má moudré ochránce, tak jsi o tobě nepomyslí, že jsi lempl. Kdo si to o tobě myslel, že předjímáš zrovna toto hodnocení?

Prostě se s humorem snažím naznačit, že přání být mistrem světa a být mistrem světa (nebo dokonce Bohem, jak si Jana ve svých halucinacích představuje) je krapet rozdíl a vyžaduje to krapet úsilí na cestě.

A jestliže mě nesvětelné bytosti na této cestě přemohou (protože jsem lempl a neumětel a namachrovanej), tak se tak při tomto mém záměru paradoxně stávají mými pomocníky, a že jí ex morte vzkazuji, že toho rozhodně nelituji, z vděčnosti k její lásce, protože bez ní bych neudělal vůbec nic.

A ať si tím hlavu neláme, protože hlava to stejně nepobere. :)
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » pát 02. úno 2024 22:31:15

miroslav píše:Tak jí to napiš, vysvětli atd.

A co myslíš že dělám??
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 8:32:37

Wie kam das Böse auf die Erde? Jak přišlo zlo na Zemi?



Totiž oni Christýnky ochránci mi řekli něco jako "Hle nevotravuj. Takovejch blazeovanejch dědků, kteří by rádi byli ježíškem a chovali v náručí děťátko, takových jsou mraky. Nejdřív si laskavě své představy zrealizuj sám, a pak s tím choď za ostatníma."

Ale... já přece... ehm, chm, ale já přece... to... no... :oops:
Ale vždyť ona je to vlastně pravda. Já bych přece vypadal něco jako Jana.
A protože před láskou a krásou přetvářka a lež shoří během vteřiny, tak bych se musel před Christýnkou (protože před sebou) v tu ránu propadnout do horoucího pekla.
Takže oni se vlastně ti Christýnky ochránci stali i mými ochránci.
Ach, ta Christýnka.

Takže jak ono to vlastně je. Proč existují Miroslavové? Proč je jim lhostejný osud 14000 zabitých Rusů před začátkem války na Ukrajině? Proč je jim lhostejný osud Ukrajinců (ve skutečnosti totiž pro ně Ukrajinec = Rus, chtějí aby se mezi sebou pozabíjeli, nějaká "obrana demokracie" atd. to jsou úplný kecy pro veřejnost).
Proč přikrývají izraelskou genocidu?

Chápete to někdo?

:what:
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 10:40:19

Mudrc píše:Chápete to někdo?

Zajímavé vysvětlení poskytuje Ra. Totiž Jahve (JHVH, hebrejsky יהוה , jméno Boží) byla pozitivní entita, která se zde angažovala za účelem vyučování Zákona jednoty.
O tom Ra dále praví:
"Výsledky této interakce byly docela smíšené. Tam, kde byly entity vibrační souhrnné charakteristiky, která přijala jednotu, byly manipulace Jahve velmi užitečné. Tam, kde si entity svobodné vůle vybraly méně pozitivně orientovanou konfiguraci souhrnu celkového vibračního komplexu, byli ti ze skupiny Orionu poprvé schopni učinit vážné zásahy do vědomí planetárního komplexu."

Co znamenají závažné zásahy?
"ti, kteří jsou silní, inteligentní atd. mají pokušení se cítit odlišně od těch, kteří jsou méně inteligentní a méně silní. Toto je zkreslené vnímání jednoty s ostatními-já. To dovolilo skupině Orionu zformovat koncept svaté války, jak ji můžete nazvat. To je závažně zkreslené vnímání."

To "závažně zkreslené vnímání" by odpovídalo starozákonnímu:
"Nyní jdi a pobij Amáleka; jako klaté zničíte vše, co mu patří. Nebudeš ho šetřit, ale usmrtíš muže i ženu, pachole i kojence, býka i ovci, velblouda i osla!"

Čili to co tu máme dnes, to zdaleka není nějaká chaotická nahodilost. To zlo je aktivita negativní entity. Jsem si docela jist, že z tohoto zdroje čerpá Jana, Miroslav i Pedrito. Ať už vědomě, nebo nevědomě.

Vezměme si, že izraelská lobby zcela ovládá americkou zahraniční politiku. Izrael zcela nepokrytě páchá genocidu Palestinců. Fiala, prezident, jsou jasně řízeny kýmsi ze zahraničí. Kolář vlastní americkou firmu Colt.

A Pedtiro s Miroslavem si šuškají, a nechtějí říci o čem.

Já nejsem proti Izraelcům jako takovým. Vždyť jejich pozitivní přínos např. ve vědě je nezpochybnitelný. Vždyť bez nich by zřejmě ani Československá republika nevznikla. Vždyť Ježíš byl židovský rabín. Atpod.

Ale cokoli je dobré, může být použito i ke zlu. Zlí jsou ti židé, kteří si zformovali koncept svaté války. A určitě to také není jen o židech. Ale protože se významně zapsali do dějin, tak poskytují i určitou indikaci, kudy vede proud.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » sob 03. úno 2024 10:40:37

Mudrc píše:
Totiž oni Christýnky ochránci mi řekli něco jako "Hle nevotravuj. Takovejch blazeovanejch dědků, kteří by rádi byli ježíškem a chovali v náručí děťátko, takových jsou mraky. Nejdřív si laskavě své představy zrealizuj sám, a pak s tím choď za ostatníma."

Ale... já přece... ehm, chm, ale já přece... to... no... :oops:
Ale vždyť ona je to vlastně pravda. Já bych přece vypadal něco jako Jana.
A protože před láskou a krásou přetvářka a lež shoří během vteřiny, tak bych se musel před Christýnkou (protože před sebou) v tu ránu propadnout do horoucího pekla.
Takže oni se vlastně ti Christýnky ochránci stali i mými ochránci.
Ach, ta Christýnka.

Takže jak ono to vlastně je. Proč existují Miroslavové? Proč je jim lhostejný osud 14000 zabitých Rusů před začátkem války na Ukrajině? Proč je jim lhostejný osud Ukrajinců (ve skutečnosti totiž pro ně Ukrajinec = Rus, chtějí aby se mezi sebou pozabíjeli, nějaká "obrana demokracie" atd. to jsou úplný kecy pro veřejnost).
Proč přikrývají izraelskou genocidu?

Chápete to někdo?

:what:


Dokud netušíš, kdo skutečně jsi, tak jsi v tom ztracený.

Netušíš, že život s připoutaností k egu, s připoutaností k představě, že jsi tělo starého dědka se spoustou mizerných vlastností, touhami, pocitů špatností a utrpení, není skutečný Probuzený život v Dokonalosti pravého Já - Krista, které možná nějak dokážeš tušit v Kristýnce, toužíš po něm v sobě, ani náhodou bys ho nepřipustil Miroslavovi a dalším.

Přitom je to tím skutečným v každém z nás. Všechny ty pomíjivé projevy svou pomíjivostí odpadají jako něco, co není skutečné a zůstává to, co je věčné.

Takže si nejdřív vyřeš, kdo skutečně jsi Ty sám, a pak můžeš nalézt spojení s Kristýnkou a bude Ti jasné, kdo je Miroslav a všichni ostatní.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7222
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 11:08:09

Jana píše:Netušíš, že život s připoutaností k egu, s připoutaností k představě, že jsi tělo starého dědka se spoustou mizerných vlastností, touhami, pocitů špatností a utrpení, není skutečný Probuzený život v Dokonalosti pravého Já - Krista

Proč bych to netušil? Já to ale říkám s laskavostí ke svému egu.
My si takhle spiklenecky hrajeme ;).
Protože skrze naší škaredost přeci ještě více vynikne krása Christýnky, kterou milujeme.

Jana píše:Probuzený život v Dokonalosti pravého Já - Krista, které možná nějak dokážeš tušit v Kristýnce, toužíš po něm v sobě, ani náhodou bys ho nepřipustil Miroslavovi a dalším.

Když nepřipustím, že ďábel je Bůh, je to špatně?
Teď nemyslím konkrétně Miroslava atpod., myslím to jako princip.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » sob 03. úno 2024 11:20:38

Mudrc píše:
Jana píše:Netušíš, že život s připoutaností k egu, s připoutaností k představě, že jsi tělo starého dědka se spoustou mizerných vlastností, touhami, pocitů špatností a utrpení, není skutečný Probuzený život v Dokonalosti pravého Já - Krista

Proč bych to netušil? Já to ale říkám s laskavostí ke svému egu.
My si takhle spiklenecky hrajeme ;).
Protože skrze naší škaredost přeci ještě více vynikne krása Christýnky, kterou milujeme.


Z pohledu iluze dvojnosti je tady krása a ošklivost, dobro a zlo, zrození a smrt, štěstí a utrpení, naše a cizí existence...

Z pohledu Poznání, je tady jednota existence (Bytí), Boží království, život věčný, dobro bez zla, nekonečné štěstí pravého Já bez stopy utrpení, krása bez ošklivosti.

Můžeš si k tomu najít citace všech Probuzených, osvícených, realizovaných...
Možná jejich slova pochopíš lépe, než moje.
Teoreticky jsi dostal ochutnávku, tak prakticky bys to mohl alespoň intuitivně tušit.


Mudrc píše:
Jana píše:Probuzený život v Dokonalosti pravého Já - Krista, které možná nějak dokážeš tušit v Kristýnce, toužíš po něm v sobě, ani náhodou bys ho nepřipustil Miroslavovi a dalším.

Když nepřipustím, že ďábel je Bůh, je to špatně?
Teď nemyslím konkrétně Miroslava atpod., myslím to jako princip.

Neexistuje žádný jiný skutečný ďábel než negativní mysl, která s Probuzením mizí.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7222
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 11:38:05

Jana píše:Neexistuje žádný jiný skutečný ďábel než negativní mysl, která s Probuzením mizí.

Takže s tvým Probuzením negativní mysl přestala neexistovat? Takže např. tato socha v nadživotní velikosti, tu stvořila a na veřejné prostranství umístila, božská mysl?

Obrázek

A tohle je také krása?

Obrázek

Holt Jana, no.

:D
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » sob 03. úno 2024 11:39:55

Mudrc píše:Takže s tvým Probuzením negativní mysl přestala neexistovat?

Přestala existovat. :oops:
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » sob 03. úno 2024 11:49:47

Mudrc píše:
Jana píše:Neexistuje žádný jiný skutečný ďábel než negativní mysl, která s Probuzením mizí.

Takže s tvým Probuzením negativní mysl přestala neexistovat?


Ona ve skutečnosti nikdy nebyla ničím skutečným, byla jen tím, čemu Probuzení říkají sem, mája, iluze.

Takže např. tato socha v nadživotní velikosti, tu stvořila a na veřejné prostranství umístila, božská mysl?

Bez ztotožnění s egem, které to může mít všelijaké, jen nikdy ne dokonalé, je tady jen Boží existence, která je Boží.

Bez ztotožnění s egem, nejsi nic, co by mohlo být jakkoliv čímkoliv ohroženo.

A tohle je také krása?

Krása, o které mluví Probuzení, není ničím podmíněná, protože není zkreslená smyslovým poznáním a mentálním vyhodnocením, není kontaminována myslí.

Ono se to těžko vysvětluje, když posuzuješ skutečnost jen skrz mysl. I když věřím, že můžeš mít zkušenost i s hlubším poznáním skutečnosti. Například můžeš vidět krásu v milované bytosti, kterou mohou ti, kdo ji nemají rádi, vidět jako ošklivou.

Zkusím Ti k tomu najít nějaký trošku zdařilejší popis.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7222
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 144 návštevníků