Očkování

Re: Očkování

Nový příspěvekod salmo1cz. » pon 24. led 2022 9:48:07

Z diskuse: Vakcína pro odmítače očkování.

Tak hlavně se nemá očkovat v době epidemie, akorát to oslabuje organismus...

Ale pokud může v USA plavat muž v závodě žen, myslím, že není co řešit .. !
:yes:
salmo1cz.
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod salmo1cz. » úte 25. led 2022 9:11:47

Myslel jsem, že zdechnu… Šéf Madety o očkování a světě po covidu


Já můžu kritizovat roušky nebo něco jiného, ale pak se podívám do Německa, Francie, Rakouska a tam je to stejné. Takže nezblbli jen Češi. Zblblo se paušálně a z toho se musí nějak ven.

A očkování? Mně už se o tom zdá, tlačte na to, aby byli všichni očkovaní. Tak jsem se také potřetí očkoval a myslel jsem si, že to nepřežiju. Tak jak to mám doporučovat?

Měl jste špatnou reakci?

Šílenou. Já myslel, že zdechnu… :yes:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... .seznam.cz
salmo1cz.
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod Jana » stř 26. led 2022 8:59:28

a.png

Aktuálně nakažených za včerejšek ve skupině na 100tis. u těch, kteří covid neprodělali jsou ve výhodě očkovaní 675: 401,4 (1,68), u těch kteří covid prodělali je výhoda očkování o něco menší 113:72,8 (1,56).

U hospitalizovaných poměr neočkovaných k očkovaným, kteří covid neprodělali je 32,1:15,3 (2) jsou ve výhodě očkovaní, ale u hospitalizovaných, kteří covid prodělali, je poměr skoro stejný, žádná výhoda. 3,6:3,4.

Na JIP, kteří covid neprodělali, je poměr 5,7:2, ve výhodě jsou očkovaní.

Ale u těch, kteří covid prodělali je poměr očkovaných a neočkovaných na JIP stejný. 0,2:0,2.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 26. led 2022 10:04:10

„Osobně si myslím, že když nyní překonáme dobu zhruba jednoho měsíce od nárůstu po pokles, uvidíme, že naše zdravotnická zařízení nejsou přetížena, nastane doba, abychom vážně uvažovali o tom, že se toto onemocnění stane klasickou respirační nákazou bez nějakých velkých doprovodných opatření. Budeme ale muset být obezřetní a celosvětově monitorovat výskyt dalších variant. Věřme, že to bude optimistický závěr,“ má jasno Prymula.
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » stř 26. led 2022 14:47:31

Návštěvník píše:„Osobně si myslím, že když nyní překonáme dobu zhruba jednoho měsíce od nárůstu po pokles, uvidíme, že naše zdravotnická zařízení nejsou přetížena, nastane doba, abychom vážně uvažovali o tom, že se toto onemocnění stane klasickou respirační nákazou bez nějakých velkých doprovodných opatření. Budeme ale muset být obezřetní a celosvětově monitorovat výskyt dalších variant. Věřme, že to bude optimistický závěr,“ má jasno Prymula.

Vidím to stejně :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod Tara » stř 26. led 2022 14:49:25

Návštěvník píše:„Osobně si myslím, že když nyní překonáme dobu zhruba jednoho měsíce od nárůstu po pokles, uvidíme, že naše zdravotnická zařízení nejsou přetížena, nastane doba, abychom vážně uvažovali o tom, že se toto onemocnění stane klasickou respirační nákazou bez nějakých velkých doprovodných opatření. Budeme ale muset být obezřetní a celosvětově monitorovat výskyt dalších variant. Věřme, že to bude optimistický závěr,“ má jasno Prymula.

Samozřejmě. Plán splněn (naočkována větší polovina lidí), ekonomicky jdeme a ještě dlouho půjdeme dolů, psychika lidí nabourána, sémě strachu zaseto, finíto. Můžeme vystrojit pohřeb a po něm se opít.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » stř 26. led 2022 18:14:37

Naši bojovníci...

"O pronásledování lékařů a odborníků, kteří se vyjadřují ke covidu, už média informovala. Kubek nebo molekulární imunolog Václav Hořejší museli čelit rozvášněným skupinám přímo doma. „Když vám huláká tlupa nácků pod okny, vyzývá vás, abyste vyšel ven, že vás pohoupají na lucerně a nadávají i vaší rodině, samozřejmě to příjemné není,“ popsal Kubek.

Podle serveru Aktuálně.cz pronásledující muž, který je v invalidním důchodu, pak videa zveřejňoval na internetu. Díky tomu také vybíral od diváků finanční dary. Server uvedl, že podle exekučního rejstříku je na muže uvaleno patnáct exekucí, dlužil mimo jiné výživné na své dítě.

Policisté také stíhají pětačtyřicetiletou ženu za šíření poplašné zprávy. Kvůli tomu, že jednala protizákonně v době nouzového stavu, jí hrozí až osm let vězení. „Podezřelá skrze sociální sítě dlouhodobě šířila různé poplašné zprávy například o tom, že došlo k úmrtí seniorů po podání vakcín v domově důchodců, kdy cílem bylo vyvolat v posluchačích a sledujících osobách pocit strachu z vakcinace. Jindy zase tvrdila, že Česká republika bude obsazená vojsky NATO, kdy cílem tohoto kroku je naprosté vyhlazení Čechů,“ uvedl Daněk.

Podle Aktuálně.cz je v tomto ze šíření poplašné zprávy obviněná Jana Peterková, někdejší televizní redaktorka. Ta se v době covidové epidemie několikrát dostala za hranu zákona. Za lži o úmrtích po očkování na nemoc covid-19 v domově pro seniory uložil Městský soud v Praze Peterkové v polovině ledna pokutu čtvrt milionu korun. Domu, který na ni žalobu podal, se musí také omluvit. Peterková na základě údajného svědectví zaměstnankyně domova v Měšicích u Prahy tvrdila na Facebooku, že v zařízení kvůli očkování zemřeli na přelomu let 2020 a 2021 senioři a u dalších se vážně zhoršil zdravotní stav.

Senioři v pečovatelských bytech tam ale v té době přitom kvůli nedostatku vakcíny ještě vůbec nebyli očkováni. Peterková avizovala, že se proti rozhodnutí odvolá."
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-budes-se-houpat-na-lucerne-za-vyhruzky-kubkovi-stiha-policie-antivaxery-186766#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=2MbkEgGvoq4-202201261649&dop_id=186766&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Po internetu koluje údajné rozhodnutí Ústavního soudu, podle kterého neexistuje povinnost komukoli sdělovat, zdali jsme očkovaní či nikoliv. Jak ale upozornili odborníci z projektu AFP Na pravou míru, jedná se o falešný dokument.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakta-myty-pod-lupou-rozhodnuti-ustavniho-soudu-ze-nemusite-predkladat-ockovani-je-podvrh-186771#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=2MbkEgGvoq4-202201261649&dop_id=186771&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. led 2022 20:28:23

miroslav píše:Naši bojovníci...

"O pronásledování lékařů a odborníků, kteří se vyjadřují ke covidu, už média informovala. Kubek nebo molekulární imunolog Václav Hořejší museli čelit rozvášněným skupinám přímo doma. „Když vám huláká tlupa nácků pod okny, vyzývá vás, abyste vyšel ven, že vás pohoupají na lucerně a nadávají i vaší rodině, samozřejmě to příjemné není,“ popsal Kubek.

No chudák Mengele...
A jeho pohůnci...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. led 2022 20:42:54

Christina von Dreien ve své knize "Nakonec všechno dobře dopadne" píše:Položme si otázku: Jaké cíle sledují ve skutečnosti vypravěči se všemi jejich aktivitami? Je zřejmé, že současně vytvořené okolnosti a opatření nařizovaná po celém světě mají za cíl snížit frekvenci vědomí světové populace tím, že udržují co nejvíce lidí ve vibracích strachu. To umožňuje vypravěčům i osobám na pozadí udržet si moc a zůstat tu o něco déle.

...

Nepodceňujme sílu a vliv našeho vědomí a umocněných pozitivních frekvencí na průběh událostí. Nic na tomto světě není izolováno, vše je spojeno se vším a vše se navzájem ovlivňuje.

...

Proto opakovaně zdůrazňuji, že naše pocity jsou mnohem, mnohem silnější a dokážou mnohem více, nežli si obvykle uvědomujeme. Síla našich myšlenek spolu s energií našich pocitů mohou změnit celý svět k lepšímu!
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. led 2022 21:11:23

miroslav píše:
Zdeněk píše: Neboť ač bys už měl mít nějaké životní zkušenosti, stal jsi se toho kolaborantem.

Hold kolaburuju na zkáze světa :D
Ale myslím, že můj hlas tady ve věci očkování neovlivnil jediného člověka.
Tak bych to nebral zas tak vážné.
Zkrátka si tu povídáme a jestli já jsem se nechal "očipovat" a ty ne, tak to na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění.
Když motýl mávne křídlem, nebo když my se uprdneme, není to zas tak z hlediska vyššího principu mravního tak podstatné.

Pedriito píše: :D :D :D
Taky bch to tak viděl

Stále se smějete? I tak mladá holka, jako je Christina von Dreien, vidí mnohem dále, než vaše namyšlená duchovňácká ega.

Proto pravil Ježíš před dvěma tisíci lety: z každého planého slova, jež lidé promluví, budou skládat účty v den soudu.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » stř 26. led 2022 21:16:08

Zdeněk píše:"Christina von Dreien ve své knize "Nakonec všechno dobře dopadne""]Položme si otázku: Jaké cíle sledují ve skutečnosti vypravěči se všemi jejich aktivitami? Je zřejmé, že současně vytvořené okolnosti a opatření nařizovaná po celém světě mají za cíl snížit frekvenci vědomí světové populace tím, že udržují co nejvíce lidí ve vibracích strachu. To umožňuje vypravěčům i osobám na pozadí udržet si moc a zůstat tu o něco déle.

Já nevím jak ty, ale já žádný strach nemám. Čistím si zuby a vedu přiměřený život docela samozřejmě a racionálně a žádný strach mne k tomu nevede.
Spíš mi přijdou ti antivaxeři, že se něčeho bojí. Buď té vakcíny nebo nějaké pofiderní ztráty osobní svobody.
Antivaxeři z toho očkování dělají "vědu" a ideologii.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod petr vostál » čtv 27. led 2022 0:13:09

Já nevím jak ty, ale já žádný strach nemám. Čistím si zuby a vedu přiměřený život docela samozřejmě a racionálně a žádný strach mne k tomu nevede.
Spíš mi přijdou ti antivaxeři, že se něčeho bojí. Buď té vakcíny nebo nějaké pofiderní ztráty osobní svobody.
Antivaxeři z toho očkování dělají "vědu" a ideologii.


Já se bojím především takových pitomců jako jsi ty,

takovýdle hovada nás totiž navezli do situace kdy nám pár blbů co si zvolili do vlády znepříjemnují život dle svých pitomých představ a strachů a obav..


Jsou to to totiž nebezpeční a agresivní hovada co se ničeho nebojí a neštítí !!!

Proto se jim voblukem vyhýbám a není-li zbytí posílám je do prdele...
petr vostál
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod Pedriio » čtv 27. led 2022 4:42:06

Zdeněk píše:
miroslav píše:
Zdeněk píše: Neboť ač bys už měl mít nějaké životní zkušenosti, stal jsi se toho kolaborantem.

Hold kolaburuju na zkáze světa :D
Ale myslím, že můj hlas tady ve věci očkování neovlivnil jediného člověka.
Tak bych to nebral zas tak vážné.
Zkrátka si tu povídáme a jestli já jsem se nechal "očipovat" a ty ne, tak to na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění.
Když motýl mávne křídlem, nebo když my se uprdneme, není to zas tak z hlediska vyššího principu mravního tak podstatné.

Pedriito píše: :D :D :D
Taky bch to tak viděl

Stále se smějete? I tak mladá holka, jako je Christina von Dreien, vidí mnohem dále, než vaše namyšlená duchovňácká ega.

Proto pravil Ježíš před dvěma tisíci lety: z každého planého slova, jež lidé promluví, budou skládat účty v den soudu.


Stále své intelektualistické teze považuješ za předmět posledního soudu?

P.S.
Připomínáš mi jednu mou známou esoteričku. Ta taky neustále straší druhé svými vlastními bubáky.
Pedriio
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » čtv 27. led 2022 6:24:39

miroslav píše:
Zdeněk píše:"Christina von Dreien ve své knize "Nakonec všechno dobře dopadne""]Položme si otázku: Jaké cíle sledují ve skutečnosti vypravěči se všemi jejich aktivitami? Je zřejmé, že současně vytvořené okolnosti a opatření nařizovaná po celém světě mají za cíl snížit frekvenci vědomí světové populace tím, že udržují co nejvíce lidí ve vibracích strachu. To umožňuje vypravěčům i osobám na pozadí udržet si moc a zůstat tu o něco déle.

Já nevím jak ty, ale já žádný strach nemám. Čistím si zuby a vedu přiměřený život docela samozřejmě a racionálně a žádný strach mne k tomu nevede.
Spíš mi přijdou ti antivaxeři, že se něčeho bojí. Buď té vakcíny nebo nějaké pofiderní ztráty osobní svobody.
Antivaxeři z toho očkování dělají "vědu" a ideologii.

Ano, to přeci patří k dobré představě osvíceného ega.

Strach ze smrti je základem 1. čakry, což má pochopitelně svůj důvod. Tvé promítání ho jen do antivaxerů je prastará forma ego argumentace ad hominem (podobně jako tvá apriorní předpojatost např. vůči americkým 9/11 architektům). Abys mohl snít svůj sebeidol.
Daň za to je ovšem reverze k osvícení, mentální slepota (kupř. o společném "informačním poli", jak jej jmenuje Christina von Dreien, kam se promítají naše pocity a myšlenky, nemáš tušení).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Jana » čtv 27. led 2022 8:49:48

q.png

Pro ty, co se s nákazou nesetkali, očkování smysl očividně má, ale pro ty, kteří covid prodělali, je podle statistiky očkování nesmysl. Hospitalizovaných očkovaných s reinfekcí je dokonce víc, než neočkovaných s reinfekcí.
Přílohy
w.png
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Očkování

Nový příspěvekod Jana » čtv 27. led 2022 10:05:13

Pak přišly vakcíny. Nejdřív mě nadchly. Říkal jsem si: Je to chytrý princip, že si buňka ten spike vyrobí sama. No jo, vyrobí sama. Jenže kam se to všude v těle dostane. Kdyby se očkovalo do kůže, tak by to byla slizniční reakce. Takhle se to ale těmi mRNA vakcínami může dostat prakticky všude v těle. Mám v ordinaci lidi, kterým jsem nabíral měření lymfocytů dlouhé roky. Udělal jsem to i po první, druhé a třetí dávce vakcíny. A vidím, že úroveň těch T-lymfocytů, které tělo přirozeně chrání, to je ta buněčná imunita, s každou dávkou vakcíny klesá.
https://echo24.cz/a/S64V5/nehledejme-na ... iny-i-leky
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » čtv 27. led 2022 10:45:35

Ze stejné diskuze:
Vašáková: Myslím, že je silné tvrdit, že u každého jedince klesá buněčná imunita vakcinací proti covidu. To by jistě vyžadovalo klinickou studii. A musely by tam být eliminovány takové zásadní faktory jako stres, porucha výživy, dysmikrobie při používání respirátoru a jiné faktory. Prosím, nediskreditujme vakcíny proti covidu. Je totiž evidentní, že nejlépe stran skutečné nemocnosti a mortality na tom jsou státy, které mají vysokou proočkovanost včetně třetí dávky. I na datech z České republiky už vidíme, že ta třetí dávka brání ze sta procent proti těžkému covidu a smrti a zcela zásadně i proti nakažení. Je ale třeba dokola opakovat: Není až tak důležité, kolik viru koluje v populaci, ale kolik lidí těžce postihuje a zabíjí. Ve své ambulanci nemám nikoho postiženého nežádoucími účinky vakcíny. Zato mám hodně pacientů, a to i velmi mladých lidí, postižených covidem, s takzvaným postcovid syndromem, kterým trpí i mnoho měsíců po prodělání. Jsou to hlavně plicní obtíže, ale i srdeční, včetně dlouhodobých arytmií, kožní, nervové, dlouhotrvající únavy, deprese, ztráty čichu a chuti. To, co v organismu člověka udělá mRNA vakcína, je slabým odvarem proti tomu, jak s buňkami a tkáněmi zatočí covid. Vakcína je principiálně výzbrojí, cvičištěm, kde část jedinců může být lehce zraněna, s přechodnou újmou, proto, aby se pak dobře chránili v reálném boji a nezemřeli a nestali se mrzáky, invalidy.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » čtv 27. led 2022 11:38:24

Zajímavé video o krevních sraženinách v cévách u vakcinovaných zemřelých, kteří v USA podstoupili balzamování:
https://forbiddenknowledgetv.net/worldw ... ery-clots/

clot1.PNG

clot2.PNG


Interview vede Dr. Jane Ruby, která má lékařské vzdělání a 20 let zkušeností s regulačními procesy při schvalování léků ve FDA a EMA. Vystupuje v rádiu i TV.
Richard Hirschman vystudoval balzamování na škole k tomu určené a věnuje se té profesi už 20 let. Podle mě nevypadá, že by své emoce hrál.

Z videa:
V procesu balzamování je třeba nejprve ze žil zemřelého odstranit krev. V polovině roku 2021 Hirschman začal objevovat tyto "nepřirozené kombinace krevních sraženin s podivnými vláknitými materiály", které zcela vyplnily cévní systém a ucpaly všechny tepny a žíly zesnulého.
"Nechápu, jak někdo může žít s něčím takovým v sobě," říká. Příčinou smrti byl většinou srdeční infarkt a mozková mrtvice. Nicméně tvrdí, že lékaři provádějící tato hodnocení nevidí to, co vidí on, a on nic takového za více než 20 let praxe nikdy neviděl. Nejsou to jednoduché krevní sraženiny. Jsou složeny z dlouhých, vláknitých, bílých, elastických struktur, které se mohou opláchnout pod vodou. Tyto případy se začaly objevovat asi 6 měsíců po vakcinaci, což mu dává smysl, protože "nedokážu si představit, že by se něco takového stalo přes noc".

Postupem času se 50 % nabalzamovaných případů s těmito typy blokád rozrostlo na téměř 80 % a mnoho kolegů mu říká, že vidí totéž. "Velmi se bojím o budoucnost," říká.

"Obávám se, že pokud je to způsobeno vakcínou - a moje nitro mi říká, že ano, byť to nemohu dokázat – ale pokud je to způsobeno vakcínou, představte si, kolik lidí zemře v budoucnu. Protože lidé nemohou žít s tímto druhem substance plovoucí v jejich cévách; je ohromující, kolik lidí v poslední době umírá na infarkty a mrtvice."

"Pokud se jedna z těchto malých vláknitých tkání dostane do mozku, dostane mrtvici." Pokud se vám to dostane do srdce, přivede vás to k infarktu… Nechci být poslem špatných zpráv, ale zároveň to lidé potřebují vědět. Pokud je to vakcína, která to způsobuje, musíme to zastavit. Ať už to je cokoli, pokud dokážeme přijít na to, co to je, pak možná dokážeme přijít na způsob, jak tyto věci rozpustit a pomoci zachránit životy lidí."
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » čtv 27. led 2022 19:54:43

Koukám Zdeňku, že máš zálibu v dezinformačních webech celého světa.
Dotyčný balzamovač sice nemá důkazy ale má svůj názor. Ale spíš ten balzamovač vůbec neexistuje a vymyslel si to celé nějaký debil. A doložil to fotografiemi, aby to vypadalo věrohodně.
Podobně jako u nás o těch úmrtích po očkování v domovech seniorů a pod.
Naštěstí tyhle evidentní a prokazatelné výmysly šířené po sociálních mediích už začínají být vyšetřovány a jsou trestné.
Podobně jako popírání holokaustu.
Taky si myslíš, že žádný holokaust nebyl a že to je jen sionistická propaganda? Tobě by to bylo podobné.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » čtv 27. led 2022 21:05:55

petr vostál píše:
Já nevím jak ty, ale já žádný strach nemám. Čistím si zuby a vedu přiměřený život docela samozřejmě a racionálně a žádný strach mne k tomu nevede.
Spíš mi přijdou ti antivaxeři, že se něčeho bojí. Buď té vakcíny nebo nějaké pofiderní ztráty osobní svobody.
Antivaxeři z toho očkování dělají "vědu" a ideologii.


Já se bojím především takových pitomců jako jsi ty,

takovýdle hovada nás totiž navezli do situace kdy nám pár blbů co si zvolili do vlády znepříjemnují život dle svých pitomých představ a strachů a obav..


Jsou to to totiž nebezpeční a agresivní hovada co se ničeho nebojí a neštítí !!!

Proto se jim voblukem vyhýbám a není-li zbytí posílám je do prdele...


No to máš blbý, když se bojíš. Já bych ani kuřeti vlas na hlavě nezkřivil.

Nicméně se mně zas tak moc nevyhýbáš, reaguješ tady hlavně na mne, jak pozoruji.
To je v pohodě, je to to, co se děje, pohyb a změna, a v tvém případě ještě k tomu ten strach. :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron