A - BOMBA

Re: A - BOMBA

Nový příspěvekod nop » úte 02. pro 2014 19:15:10

Jana píše:
vostalpetr píše:
Je zajímavé, že manžel něco takového není. Naprosto nekriticky s klidem se podílí na sponzorování něčeho takového, jako je Poradna.
.....většinou jsou v nich docela dobrý fóry.
tchýně (1).jpg

Jednou jsem šel podívat se na známou, kterou jsem znal z debatního kroužku, ale u ní doma jsem ještě nebyl.
Našel jsem správně dům i dveře a zazvonil jsem. Řekla mi přes dveře, že hned přijde.
Ale po chvíli slyším, jak říká "co sem pořád lezeš? di pryč."
Za malou chvilku zase něco jako "táhni".
poněkud znepokojený jsem opustil dveře a i dům.
Později jsem se dozvěděl, že se jí pletla pod nohy kočka a posílala ji do kuchyně, aby mohla otevřít.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: A - BOMBA

Nový příspěvekod Alaja. » úte 02. pro 2014 21:58:37

Jana píše:
vostalpetr píše:
...Superego se projevuje jako hlas svědomí a kritický pozorovatel našich činů...


Co se mi to snažíš namluvit za nesmysly,

odkdy je plátno kritickým pozorovatelem a svědomím těch obrázků, které se na něm objevují ?


Mnohé popisy od lidí, co se vrátili po své smrti zpět do života, obsahují i popis toho, že se jim jejich vlastní život odehrával zrychleně před očima a oni z pozice pozorovatele viděli a hodnotili sami sebe, jak si vedl, co dělal správně a co dělal špatně,
Nikdo zatím neví, zda ten jejich život vidí jejich já, nebo ego, nebo superego, nebo Já nebo čisté bytí, ale můžeme se nad tím zamyslet....
Čisté bytí se špinit vjemy našich kladů a záparů jistě nebude, ono je přece neustále dokonale čisté, takže jeho se naše prožitky nijak nedotknou...
Malé já a ego - ti jsou přece po smrti nefunkční, že jo, tak ti nemůžou nic hodnotit....
Superego neboli Já, tak to má to ono hodnocení prožitého života jednotlivce vlastně v popisu své práce...


:D
Alaja.
 

Re: A - BOMBA

Nový příspěvekod Alaja. » úte 02. pro 2014 23:13:41

vostalpetr píše:
Ale já na to UV koukám především jako na něco co umožnuje, jako na prostor či jako plátno...

Jo, tak je to nejlepší, protože se to tak doporučuje...zanech veškerého konání a jen se dívej...
Alaja.
 


Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků