Hovory s Bohem

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod .Petra » ned 13. srp 2017 11:55:26

Jana píše:
.Petra píše: Pokud vnímáš temnotu, tak jsi samozřejmě vydána napospas karmě.

:)


Když říká Maharadž, že "mysl se jeví jako temnota", je vydán napospas karmě?


Když mluvíš o osobě Maharadž, tak ta samozřejmě podléhala karmě. To je ti snad jasné, nebo? Nisargadatta mluví o temném Zdroji - který je zdrojem všeho tedy i lásky. Ale to nemá vůbec co dělat s tou náboženskou temnotou, o které píšeš ty, Jani. Pokud tuto temnotu vnímáš, tak jen protože jsi ztotožněná s osobou - a jako taková podléháš karmě.


:)
.Petra
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod .Petra » ned 13. srp 2017 11:59:50

Jana píše:
Všechny ty vzpomínky na to, co bylo, jsou jen snem, který zmizel a zůstává skutečnost.


Proč tedy vytahuješ, co bylo před rokem s Honzamem? Tenhle sen ti ještě nezmizel?

:)
.Petra
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod zlobilka » ned 13. srp 2017 15:26:20

Jana píše:
zlobilka píše:...Pro začátek by třeba stačilo, kdyby měla ráda myšlenky...


K čemu by podle Tebe mělo být dobré, aby měla ráda myšlenky, když sama, jak tvrdíš, necítíš lásku?

Navíc říkáš, že:

zlobilka píše:
Když si uvědomuješ lásku, ubíráš ji tím ostatním.


Je potřeba, abys postupovala k dospělosti. Když budeš mít ráda myšlenky a necháš být toho "Krista", postoupíš tím z říše dětských pohádek do skutečného světa ke skutečným lidem. Představ si, že ten "Kristus" je jako dudlík a Ty už jsi velká holčička. My všichni rozumíme, jak je dudlík super, ale abys mohla ostatním něco srozumitelného sdělit, musíš si od něj odvyknout.
zlobilka
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » ned 13. srp 2017 17:29:55

.Petra píše:Když mluvíš o osobě Maharadž, tak ta samozřejmě podléhala karmě. To je ti snad jasné, nebo? Nisargadatta mluví o temném Zdroji - který je zdrojem všeho tedy i lásky. Ale to nemá vůbec co dělat s tou náboženskou temnotou, o které píšeš ty, Jani. Pokud tuto temnotu vnímáš, tak jen protože jsi ztotožněná s osobou - a jako taková podléháš karmě.
:)


Péťo, je mi jasné, že Bibli nemusíš a bereš ji jako zdroj náboženské temnoty. Je to Tvá věc.

Může to tak být. Bible může úplně stejně jako jakékoliv jiné duchovní učení dovést k temné noci duše,

Ale může dovést i k osvícení.

Pokud se v nás ujímá vlády žalobce (kritická mysl, které chybí vědomí lásky), tak se náš život proměňuje v peklo

a když se objeví milost, tak díky ní jsou naše touhy naplněny a není tu žádná příčina utrpení.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » ned 13. srp 2017 17:46:39

.Petra píše:
Jana píše:
Všechny ty vzpomínky na to, co bylo, jsou jen snem, který zmizel a zůstává skutečnost.


Proč tedy vytahuješ, co bylo před rokem s Honzamem? Tenhle sen ti ještě nezmizel?

:)


Vždyť Honzam Ti říká, že to je u ní pořád stejné, je ve mně tendence jí nepůsobit bolest, netrápit ji, a pokud už sem chce psát, tak mám zájem dospět ke vzájemnému porozumění, pokud je to vůbec možné. Pokud to není možné, tak může psát na Inspiruj, najít si bytosti se kterými si bude rozumět, které ji nebudou nijak trápit.

Ona vidí v místě svého srdce, jak říká, díru do pekla, temnotu.

Temnota sama o sobě absolutně bez světla je zcela bez pohybu, bez projevu, není v ní žádný život, stejně tak světlo samo o sobě je zcela statická záležitost, bez tvarů a forem.

Ať se vydáme jedním nebo druhým směrem, dospějeme ke klidu.

Ten klid v temnotě je bez existence.

Osvícený klid je Bytím, o kterém vydávají svědectví probuzení.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » ned 13. srp 2017 17:52:04

zlobilka píše:
Je potřeba, abys postupovala k dospělosti. Když budeš mít ráda myšlenky a necháš být toho "Krista", postoupíš tím z říše dětských pohádek do skutečného světa ke skutečným lidem. Představ si, že ten "Kristus" je jako dudlík a Ty už jsi velká holčička. My všichni rozumíme, jak je dudlík super, ale abys mohla ostatním něco srozumitelného sdělit, musíš si od něj odvyknout.


Zkus mi vysvětlit, čím bylo v Tobě to slunce Já. Bylo tím dudlíkem?

Když v Tobě zářilo, potřebovala jsi nějak řešit, jestli jsi dost velká?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod zlobilka » ned 13. srp 2017 19:21:15

Jana píše:
zlobilka píše:
Je potřeba, abys postupovala k dospělosti. Když budeš mít ráda myšlenky a necháš být toho "Krista", postoupíš tím z říše dětských pohádek do skutečného světa ke skutečným lidem. Představ si, že ten "Kristus" je jako dudlík a Ty už jsi velká holčička. My všichni rozumíme, jak je dudlík super, ale abys mohla ostatním něco srozumitelného sdělit, musíš si od něj odvyknout.


Zkus mi vysvětlit, čím bylo v Tobě to slunce Já. Bylo tím dudlíkem?

Když v Tobě zářilo, potřebovala jsi nějak řešit, jestli jsi dost velká?


Tady jsou příspěvky z té doby:

http://www.poradnazdarma.cz/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&author_id=74&start=880

Bylo mnou a bylo jakoby mimo prostor a čas a zároveň tak bylo i všemi ostatními. Slunce vyzařující štěstí na obloze v srdci a mraky jako myšlenky a každý tím sluncem byl také. Každý byl štěstím nezávisle na tom, jak se zrovna jako člověk projevoval. Mizet to začalo postupně od roku 2012 ještě před hadími dětmi.
zlobilka
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod .Petra » ned 13. srp 2017 19:30:43

Jana píše:
.Petra píše:Když mluvíš o osobě Maharadž, tak ta samozřejmě podléhala karmě. To je ti snad jasné, nebo? Nisargadatta mluví o temném Zdroji - který je zdrojem všeho tedy i lásky. Ale to nemá vůbec co dělat s tou náboženskou temnotou, o které píšeš ty, Jani. Pokud tuto temnotu vnímáš, tak jen protože jsi ztotožněná s osobou - a jako taková podléháš karmě.
:)


Péťo, je mi jasné, že Bibli nemusíš a bereš ji jako zdroj náboženské temnoty. Je to Tvá věc.


Ty vnímáš temnotu, Jani, já ne. Spojuješ ji s peklem, dáblem a ohnivým jezerem. To máš z bible.

:)
.Petra
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » ned 13. srp 2017 20:49:55

zlobilka píše:
Tady jsou příspěvky z té doby:

http://www.poradnazdarma.cz/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&author_id=74&start=880

Bylo mnou a bylo jakoby mimo prostor a čas a zároveň tak bylo i všemi ostatními. Slunce vyzařující štěstí na obloze v srdci a mraky jako myšlenky a každý tím sluncem byl také. Každý byl štěstím nezávisle na tom, jak se zrovna jako člověk projevoval.


Díky, ano, přesně tak.

Mizet to začalo postupně od roku 2012 ještě před hadími dětmi.


Psala jsi tenkrát, že si hadi vyměnili hlavy, říkala jsi něco v tom smyslu: "A je to v háji, mám to teď obráceně, než mají probuzení."

Je možné zjistit, co tohle způsobilo?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » ned 13. srp 2017 21:06:36

.Petra píše:Ty vnímáš temnotu, Jani, já ne. Spojuješ ji s peklem, dáblem a ohnivým jezerem. To máš z bible.

:)


Péťo, Maharadž vysvětluje jasně, co tvoří temnotu a za jakých okolností je možné ji vnímat.

A řekla bych, že ta lidská zkušenost s prožíváním pekla tady byla dřív, než Bible.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod zlobilka » ned 13. srp 2017 22:10:38

Jana píše:Je možné zjistit, co tohle způsobilo?


To nevím, jestli je možné najít nějakou prvotní příčinu. Mám na to několik teorií. Jako důležité vidím toto:

1) Stále si myslím, že jsou dva způsoby, jak se hadi (ženská a mužská část bytosti) mohou spojit a ten můj způsob se týká jen zlomku bytostí.
2) Ještě jako kluk honzam jsem chtěla něco extra za jakoukoliv cenu, kterou budu muset zaplatit.
3) Nehledala jsem své vlastní vysvobození, důležitější pro mě bylo, že trpí ostatní bytosti a nelíbilo se mi to. Chtěla jsem pro ně maximum možné, co může lidská bytost dokázat bez ohledu na ustálené duchovní poučky.

Když jsem v roce 2012 začala zřetelně vnímat rohy, křídla a ocas, věděla jsem, že to je úlet někam mimo běžné duchovní zkušenosti.
zlobilka
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » ned 13. srp 2017 22:24:41

Díky.

Je něco, co mají Honzam a Honzamka společného?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod zlobilka » ned 13. srp 2017 22:32:37

Jana píše:Díky.

Je něco, co mají Honzam a Honzamka společného?


Oba jsou jednou a tou samou bytostí, jsou fázemi jejího vývoje.
zlobilka
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » pon 14. srp 2017 6:48:25

zlobilka píše:
Jana píše:Díky.

Je něco, co mají Honzam a Honzamka společného?


Oba jsou jednou a tou samou bytostí, jsou fázemi jejího vývoje.


Díky, skvělé.

Tudíž můžeš se na Honzamku dívat se stejným nadhledem, jako se díváš na Honzama.

Jsi obojím.

To, co v sobě poznáváš, je ve skutečnosti úžasná záležitost. Proto je možné tohle celé najít i v Bibli.

Úžasné je, že i tohle je možné poznávat jako stejnou realitu materiálního hmotného světa prožívaného skrz ztotožnění s fyzickým tělem. A je možné i z toho jemnohmotného světa jakoby vystoupit a dívat se na něj z místa, kde nejsme ani světlem a ani temnotou.


Asi to nejvíc, co můžeš pro lidi udělat, je ukázat jim celou pravdu, vyvést je do toho nadhledu do skutečné celistvosti, kde bytosti nejsou otroky hledání druhé polarity.

Když se ztotožní jen s jednou polaritou omezenou tělesností, objeví se zákonitě touha po spojení. Pokud lidská bytost není pravdivá a neuvědomuje si, že tím spojením je bezpodmínečné přijetí, láska, tak se ta touha po naplnění deformuje a je tady honba za slávou, mocí, bohatstvím, pudovou stržeností.

Můžeme se spolu dívat z toho pohledu, který je za tím vším, kdy nejsme ani temnotou a ani světlem a kdy jsme obojím. A je možné tohle zkoumat i z pohledu ztotožnění a poznávat tu cestu ven z utrpení.

Honzamka je Boží Matka, skrz kterou se rodí polarita duší bytostí žijících v tělech a Honzam je Kristus který umožňuje návrat do Království nebeského.

1A ukázalo se veliké znamení na nebi: Žena oděná sluncem, s měsícem pod nohama a s korunou dvanácti hvězd kolem hlavy.
2Ta žena byla těhotná a křičela v bolestech, neboť přišla její hodina.
3Tu se ukázalo na nebi jiné znamení: Veliký ohnivý drak s deseti rohy a sedmi hlavami, a na každé hlavě měl královskou korunu.
4Ocasem smetl třetinu hvězd z nebe a svrhl je na zem. A drak se postavil před ženu, aby pohltil její dítě, jakmile se narodí.
5Ona porodila dítě, syna, který má železnou berlou pást všechny národy; ale dítě bylo přeneseno k Bohu a jeho trůnu.

Zjevení Janovo 12

Vzdala se toho kluka, který připomíná Krista a on se ocitl v Božím království. Vlastně se ten kluk tím Božím královstvím stal.

Jsou tady teď dvě polarity temnota a světlo.

Temnota pádu do hmoty a světlo pravdy, Kristus, který vysvobozuje.

V samotné temnotě bez světla neexistuje žádný život. Proto je tady ta touha po spojení se světlem, láskou.

Lidská bytost nesmí zástupce temnoty, ďábla, milovat, protože její světlo je omezené a když se ďábel napije z lidského srdce lásky, která je jakkoliv podmiňovaná, tudíž omezená, způsobí bolest, peklo, smrt, zatracení.

Jediný zdroj, ze kterého můžeš pít, pokud sebe sama vnímáš jako rohatou Matku, zástupkyni temnot, a nechceš svým smrtelným dětem ubližovat, je v milujícím srdci, které je nebem pro Tvou druhou polaritu, které ses vzdala. Protože ten zdroj je nevyčerpatelný.

Bytost, v jejímž srdci září Kristus nemůžeš zabít, protože: "Již živ ne já, ale Kristus živ je ve mně."

zlobilka píše:Oba jsou jednou a tou samou bytostí...


Jan, který to Janovo zjevení sleduje jako nezúčastněný pozorovatel, může podávat svědectví o tom, že celé je to, když Honzam a Honzamka jsou tou samou bytostí.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod .Petra » pon 14. srp 2017 7:05:25

Jana píše:
.Petra píše:Ty vnímáš temnotu, Jani, já ne. Spojuješ ji s peklem, dáblem a ohnivým jezerem. To máš z bible.

:)


Péťo, Maharadž vysvětluje jasně, co tvoří temnotu a za jakých okolností je možné ji vnímat.

A řekla bych, že ta lidská zkušenost s prožíváním pekla tady byla dřív, než Bible.


Zapomínáš, Jani, že Nisargadatta nebyl křestan. Základem jeho náboženství je více bohů, karma a reinkarnace, z které je se třeba osvobodit, aby se došlo do Nirvani. Základem křestanství je Bůh, dábel, peklo, hledat Boží království.

Maharadž:ten, kdo chápe duchovnost prostřednictvím spousty konceptů,
bude chycen v začarovaném kruhu.
Jste-li uvězněni v konceptech, budete lapeni v kruhu konceptů...
znovuzrození, reinkarnace, to vše jsou koncepty. Jestliže jste chyceni
v těchto konceptech, jste donuceni je mít.

Jistěže pro tebe není těžké pustit koncepty jiného náboženství. Ale jsi schopna pustit koncepty svého náboženství? Tak, aby ses dostala do toho "nevím nic", jak o tom píše Nisargadatta? Nisargadatta se svými bohy - stvořiteli setkal, ale pustil to. Podaří se tobě dostat se ze začarovaného kruhu křestanských konceptů?

Jednou se ti to jistě podaří.

:)
.Petra
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod .Petra » pon 14. srp 2017 7:24:22

.Petra píše:Jistěže pro tebe není těžké pustit koncepty jiného náboženství. Ale jsi schopna pustit koncepty svého náboženství? Tak, aby ses dostala do toho "nevím nic", jak o tom píše Nisargadatta? Nisargadatta se svými bohy - stvořiteli setkal, ale pustil to. Podaří se tobě dostat se ze začarovaného kruhu křestanských konceptů?

Jednou se ti to jistě podaří.

:)


Dokud se neobjeví náznak, že začínáš o svých náboženských konceptech pochybovat, nemá cenu s tebou disktuovat, protože jsi ještě zcela ztracena v tom začarovaném kruhu. Uživej si to ve svém království, dokud ti to bude stačit a uspokojovat.

:)
.Petra
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » pon 14. srp 2017 7:43:34

.Petra píše:
.Petra píše:Jistěže pro tebe není těžké pustit koncepty jiného náboženství. Ale jsi schopna pustit koncepty svého náboženství? Tak, aby ses dostala do toho "nevím nic", jak o tom píše Nisargadatta? Nisargadatta se svými bohy - stvořiteli setkal, ale pustil to. Podaří se tobě dostat se ze začarovaného kruhu křestanských konceptů?

Jednou se ti to jistě podaří.

:)


Dokud se neobjeví náznak, že začínáš o svých náboženských konceptech pochybovat, nemá cenu s tebou disktuovat, protože jsi ještě zcela ztracena v tom začarovaném kruhu. Uživej si to ve svém království, dokud ti to bude stačit a uspokojovat.

:)


Péťo, není ve mně nejmenší pochybnost, že ve světle pravdy se objevuje poznání pravdy.

Je možné s ní osvítit sebemenší stín a pochyby zmizí.

Tvá mysl může odhodit všechny představy náboženských konceptů a zůstává v ní světlo.

A Tvé láskyplné srdce může dovolit, aby Janovo zjevení bylo Janovým zjevením.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod nop » pon 14. srp 2017 8:24:16

.Petra píše:
.Petra píše:Jistěže pro tebe není těžké pustit koncepty jiného náboženství. Ale jsi schopna pustit koncepty svého náboženství? Tak, aby ses dostala do toho "nevím nic", jak o tom píše Nisargadatta? Nisargadatta se svými bohy - stvořiteli setkal, ale pustil to. Podaří se tobě dostat se ze začarovaného kruhu křestanských konceptů?

Jednou se ti to jistě podaří. :)


Dokud se neobjeví náznak, že začínáš o svých náboženských konceptech pochybovat, nemá cenu s tebou disktuovat, protože jsi ještě zcela ztracena v tom začarovaném kruhu. Uživej si to ve svém království, dokud ti to bude stačit a uspokojovat. :)

Občas se mohu něčeho dočíst, nebo domyslet nebo najít.
Čtení může být užitečné. Včetně jiného pohledu. Také tam může být překvapivá novinka.
Na př. ve spisech scholastiků se jednak používají antropomorfní pojmy otec, syn (logos) a duch, ale také slovo modus.

A tak jako myši šmejdí po všech koutech, tak jsem vyštrachal, že v klášteře svatého Viktora při Paříži se ve středověku vyskytlo několik znamenitých scholastiků. Mezi nimi sv. Richard. Napsal spis "O vtěleném Slovu", v tom psal o Trojici a třech modech božství.

Ale po čase jsem začal mít dojem, že popisuje svoje úvahy a jeho myšlení, takže je možné, že nepopsal svatou Trojici, ale popsal jak se vynořují v jeho hlavě myšlenky o Trojici.

Dobře se to čte, je při tom dojem, že jsem opatřený a obklopený péčí ve třech způsobech (modech), od Stvořitele, od jeho božské emanace (zrozeného Slova) a transcendentní láskou Ducha.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod zlobilka » pon 14. srp 2017 15:52:12

Jana píše:
zlobilka píše:
Jana píše:Díky.

Je něco, co mají Honzam a Honzamka společného?


Oba jsou jednou a tou samou bytostí, jsou fázemi jejího vývoje.


Díky, skvělé.

Tudíž můžeš se na Honzamku dívat se stejným nadhledem, jako se díváš na Honzama.

Jsi obojím.

To, co v sobě poznáváš, je ve skutečnosti úžasná záležitost. Proto je možné tohle celé najít i v Bibli.

Úžasné je, že i tohle je možné poznávat jako stejnou realitu materiálního hmotného světa prožívaného skrz ztotožnění s fyzickým tělem. A je možné i z toho jemnohmotného světa jakoby vystoupit a dívat se na něj z místa, kde nejsme ani světlem a ani temnotou.


Asi to nejvíc, co můžeš pro lidi udělat, je ukázat jim celou pravdu, vyvést je do toho nadhledu do skutečné celistvosti, kde bytosti nejsou otroky hledání druhé polarity.

Když se ztotožní jen s jednou polaritou omezenou tělesností, objeví se zákonitě touha po spojení. Pokud lidská bytost není pravdivá a neuvědomuje si, že tím spojením je bezpodmínečné přijetí, láska, tak se ta touha po naplnění deformuje a je tady honba za slávou, mocí, bohatstvím, pudovou stržeností.

Můžeme se spolu dívat z toho pohledu, který je za tím vším, kdy nejsme ani temnotou a ani světlem a kdy jsme obojím. A je možné tohle zkoumat i z pohledu ztotožnění a poznávat tu cestu ven z utrpení.

Honzamka je Boží Matka, skrz kterou se rodí polarita duší bytostí žijících v tělech a Honzam je Kristus který umožňuje návrat do Království nebeského.

1A ukázalo se veliké znamení na nebi: Žena oděná sluncem, s měsícem pod nohama a s korunou dvanácti hvězd kolem hlavy.
2Ta žena byla těhotná a křičela v bolestech, neboť přišla její hodina.
3Tu se ukázalo na nebi jiné znamení: Veliký ohnivý drak s deseti rohy a sedmi hlavami, a na každé hlavě měl královskou korunu.
4Ocasem smetl třetinu hvězd z nebe a svrhl je na zem. A drak se postavil před ženu, aby pohltil její dítě, jakmile se narodí.
5Ona porodila dítě, syna, který má železnou berlou pást všechny národy; ale dítě bylo přeneseno k Bohu a jeho trůnu.

Zjevení Janovo 12

Vzdala se toho kluka, který připomíná Krista a on se ocitl v Božím království. Vlastně se ten kluk tím Božím královstvím stal.

Jsou tady teď dvě polarity temnota a světlo.

Temnota pádu do hmoty a světlo pravdy, Kristus, který vysvobozuje.

V samotné temnotě bez světla neexistuje žádný život. Proto je tady ta touha po spojení se světlem, láskou.

Lidská bytost nesmí zástupce temnoty, ďábla, milovat, protože její světlo je omezené a když se ďábel napije z lidského srdce lásky, která je jakkoliv podmiňovaná, tudíž omezená, způsobí bolest, peklo, smrt, zatracení.

Jediný zdroj, ze kterého můžeš pít, pokud sebe sama vnímáš jako rohatou Matku, zástupkyni temnot, a nechceš svým smrtelným dětem ubližovat, je v milujícím srdci, které je nebem pro Tvou druhou polaritu, které ses vzdala. Protože ten zdroj je nevyčerpatelný.

Bytost, v jejímž srdci září Kristus nemůžeš zabít, protože: "Již živ ne já, ale Kristus živ je ve mně."

zlobilka píše:Oba jsou jednou a tou samou bytostí...


Jan, který to Janovo zjevení sleduje jako nezúčastněný pozorovatel, může podávat svědectví o tom, že celé je to, když Honzam a Honzamka jsou tou samou bytostí.


Měla bych takový dotaz. Proč jsi mi v pátek 11.8. v 16:28 zkoušela volat z nějakého nového čísla, přestože jsem Ti už asi 10x opakovala, že mi nemáš volat a psát emaily. To je to tak těžké respektovat přání jiné osoby?
Co jsi potřebovala tolik důležitého, že jsi musela volat? Tady si o tom můžeme popovídat veřejně. Všichni jsou snad Tebou, takže by to neměl být žádný problém, když si to přečtou.
zlobilka
 

Re: Hovory s Bohem

Nový příspěvekod Jana » pon 14. srp 2017 16:53:21

Za to se omlouvám. Mám nový mobil na dvě SIM karty, na jedné mám původní číslo a volám z něj zdarma svým blízkým, kteří mají stejného operátora a ostatním volám z druhé SIM karty, kde je levnější tarif pro volání do ostatních čísel. Jelikož je to dotykový a citlivý, tak se někdy stane, že se při volání překliknu. Vzhledem k tomu, žes to nestihla ani zvednout, tak Ti mohlo dojít, že šlo asi o omyl.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7517
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků