Úprava stupňů pohotovosti

Re: Úprava stupňů pohotovosti

Nový příspěvekod Petra » úte 08. říj 2013 14:24:04

Návštěvník píše:
Petra píše:Ega, která nedokáží nechat stát, co jiné ego napsalo, nejsou schopna sebereflexe.
:)

Pěkná teorie. A praxe?

Petra píše:To sis zas jednou krásně zapoučovalo, ego.


Tobě vadí popis dění?
:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: Úprava stupňů pohotovosti

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 08. říj 2013 14:33:41

Proč by mi to mělo vadit? Není nad praktickou ukázku, že hlásat něco teoreticky ještě neznamená umět se podle toho i chovat.
Návštěvník
 

Re: Úprava stupňů pohotovosti

Nový příspěvekod papadev » úte 08. říj 2013 15:06:12

hlásat něco teoreticky ještě neznamená umět se podle toho i chovat.


bingo

tohle ted mám skoro na denním pořádku,kdysi sem třeba něco napsal,nebo řekl..myslel sem to dobře,ale ted teprve vidím,že sem neměl ani šajnu o hloubce toho,co sem vlastně řekl..tudíž,že sem se ani podle toho pořádně chovat nemoh

čím větší je integrita toho,co říkám---toho,co si myslím--toho,co se děje--a toho,jaxe chovám..tím větší je Síla--pochopit to,porozumět tomu,atd--a získaná synergie pak způsobuje další a další synchronicity a vhledy

... ... ...xhsp
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Úprava stupňů pohotovosti

Nový příspěvekod Petra » úte 08. říj 2013 15:17:13

Návštěvník píše:Není nad praktickou ukázku, že hlásat něco teoreticky ještě neznamená umět se podle toho i chovat.


No, vidíš, přesně na tohle měl upozornit můj popis dění. :)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: Úprava stupňů pohotovosti

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 08. říj 2013 15:28:28

papadev píše:
hlásat něco teoreticky ještě neznamená umět se podle toho i chovat.


bingo

tohle ted mám skoro na denním pořádku,kdysi sem třeba něco napsal,nebo řekl..myslel sem to dobře,ale ted teprve vidím,že sem neměl ani šajnu o hloubce toho,co sem vlastně řekl..tudíž,že sem se ani podle toho pořádně chovat nemoh

čím větší je integrita toho,co říkám---toho,co si myslím--toho,co se děje--a toho,jaxe chovám..tím větší je Síla--pochopit to,porozumět tomu,atd--a získaná synergie pak způsobuje další a další synchronicity a vhledy

... ... ...xhsp

To mi povídej :) Jenže potřeba upozorňovat, jak to má ten druhý, je pěkně vytrvalá. Dokud si ten promítací sklon nezačnem uvědomovat u sebe, jede na plné obrátky dál a dál jako jediná možná reakce. Nezbývá než přijmout, že to tak je, dělat se s tím nedá vůlí nic.
Návštěvník
 

Re: Úprava stupňů pohotovosti

Nový příspěvekod res » úte 08. říj 2013 15:34:58

Návštěvník píše:Potřeba upozorňovat, jak to má ten druhý, je pěkně vytrvalá. Dokud si ten promítací sklon nezačnem uvědomovat u sebe, jede na plné obrátky dál a dál jako jediná možná reakce. Nezbývá než přijmout, že to tak je, dělat se s tím nedá vůlí nic.

Pokora - tedy podle mé zkušenosti - je něco, co se začne pomaličku objevovat spíš proti mé vůli, z neuspokojivosti všeho ostatního :(
Asi to nějak souvisí i s přijetím, o kterém Probuzení mluví
res
 

Předchozí

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků