Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 2:53:11

Diskutující si většinou během doby udělají na každého dalšího účastníka svůj názor a pak - pokud jim úplně chybí sebereflexe - čím dál víc reagují už jen na svoje pocity, které v nich druzí probouzejí, místo na to, co dotyční napsali.



Já vždy reaguju na to co píšeš,

to co píšeš jsou prostě duchovní hovadiny,

co je na tom k nepochopení ????

Můžeš to napsat třeba milionkrát a furt to bude hovadina....

Klidně si svá klíčová fakta vopakuj do zblbnutí stejně jako to dělá Jana a furt to bude hovadina...



A klidně si druhý vobžalovávej z toho že reagujou na svý pocity ty mindračko,
stejně to co píšeš bude furt hovadina a hovadina a hovadina,
protože to co píšeš je prostě hovadina...

Proč je to hovadina jsem ti už několikráte vysvětlil,
když to nedokážeš pochopit tak s tím nic nenadělám...

A tak si tady dál fanaticky pobíhej, kdykoliv na ty tvý hovadiny narazím,
budeš za ně poslána do p....
protože hlásáš hovadiny...

Klidně v tom ale pokračuj a dál hlásej hovadiny a chod bonzovat na mě že jsem tě poslal do p...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 2:59:15

Co by bez toho po těch letech "tvrdého makání" byl???


To od propagátora tvrdýho makání fakt sedí,

když kritzuje druhý že dělaj to, co tady sám propaguje !!!!

To sis tedy pěkně nakálel na vlastní hlavu...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 3:15:17

Jo jo...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 7:51:19

Jsem neodpovedel, protoze ta otazka je absolutne irelevantni, pro to, co jsme resili. Nijak nezmensuje ani nezvetsuje miru poruseni pravidel, nijak neospravedlnuje poruseni pravidel.. neovlivnuje vubec nic... jen mozna odpovida na touhu na ukazani si prstem na toho "bonzaka", ktery si dovolil tu hroznou vec, a upozornit na poruseni pravidel. Tato funkce je normalne na vsech forech, jmenuje se nahlaseni prispevku a z nejakeho dobreho duvodu tam je..


No jenom ovlivnuje tvůj charakter,

ale na to se můžeš vykašlat, klidně dál můžeš krýt udavače,

tydle svině bonzovaly za komoušů, za fašistů za císaře pána a ted za stbáka Babiše,

a to jen proto,

že došlo k porušení pravidel.... :phew: :phew: :phew:


Vo tobě a vo tom udavačovi si pak myslím jen to, že jste falešný svině neschopný se podepsat pod své jednání,
což je všeobecný trend ve společnosti...


U mě jsi skončil a omlouvej si to jak chceš, kreješ bonzáky....
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 7:54:07

Tato funkce je normalne na vsech forech, jmenuje se nahlaseni prispevku a z nejakeho dobreho duvodu tam je..



:confused: :confused: :confused:
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 8:09:27

Jinak u mě žádnej problém,

mohu si klidně psát na anarchistický fora kde nejsou žádná omezení a žádné cenzurování a pokud v někom vzniká potřeba druhého omezovat, je jeho přání odmítnuto poněvadž je respektována svoboda slova a může tam psát kdokoliv a cokoliv i to, co se majiteli fora nemusí dvakrát líbit, třeba přímé urážení vlastníka fora...


K tomu ale musí mít člověk určité předpoklady, na to holt pravidla nestačí...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 8:16:34

A co se takto zeptat, proc to tak je? :D
A co se tak pozadat admina, aby ti to upravil? :D
hmm, radeji nadavat, stezovat si, ze neco neni, ale hlavne nic aktivne pro to neudelat.... sorry, ale to je jak v prvni tride....

Kazdopadne pro mou vlastni zvedavost to zkusim upgradovat na nejnovejsi verzi, jestli tam nebude lepe fungovat ochrana proti spamu. Tu ochranu co mate na poradne, ja tu udelat neumim. Leda, ze byste nekdo zaplatili nejakyho ITaka at to udela :)))))


Proč bych se měl na něco tak pitomýho ptát,

když já jako jedinej mám cenzurovaný každý příspěvek než je otisknut ???

Tvůj záměr je zřejmý, takže se vopravdu nemíním na nic ptát...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 8:26:09

Diskutující si většinou během doby udělají na každého dalšího účastníka svůj názor a pak - pokud jim úplně chybí sebereflexe - čím dál víc reagují už jen na svoje pocity, které v nich druzí probouzejí, místo na to, co dotyční napsali.



Jenže tohle je dost zjednodušený popis skutečnosti. Diskutující si vytváří názor na základě příspěvků dalšího účastníka, které jsou však kontinuálně propojené. Pozdější reakce diskutujícího jsou pak naopak přesnější a více poučené, protože v sobě obsahují širší pohled na konkrétního účastníka zahrnující jeho předchozí působení včetně lepšího poznání jeho cílů a motivace v diskuzi.



No to dá rozum,

vono totiž když dva lidé říkají totéž či případně dělají,

tak to není totéž,

ale i kdyby to co Lídá píše tvrdil třeba neomylný papež nebo pan prezident (zástupce většiny) tak to furt bude hloupost...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 9:20:19


Miloš Zeman poblahopřál Trumpovi ke znovuzvolení. Pan prezident je jenom přetažený, omlouval Zemana Ovčáček

Dominik Landsman 11. listopadu 2020 • 18:00



Zatímco většina státníků napříč celým světem se může přetrhnout, aby poblahopřála Joeu Bidenovi ke zvolení prezidentem USA, prezident České republiky rozhodně nejde s davem a v pondělí poblahopřál Donaldu Trumpovi ke znovuzvolení.

„Mohu potvrdit, že pan prezident nejdříve poslal Donaldu Trumpovi oficiální pohlednici se zvířátky z farmy, kde Donaldu Trumpovi poblahopřál, načež se mu podařilo v nestřežený okamžik získat svůj telefon, který má zakázaný, protože nedojedl kaši a kouřil v posteli, a zavolal Donaldu Trumpovi. Podle našeho zjištění Donaldovi pogratuloval ke znovuzvolení,“ přiznal na tiskové konferenci prezidentův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček.

Gratulace Miloše Zemana směrem k Donaldu Trumpovi zaskočila mnohé české politiky i odborníky na mezinárodní vztahy. Premiér Andrej Babiš opatrně naznačoval, že by se měl někdo na pana prezidenta podívat, jestli je v pořádku.

„Ujišťuji, že pan prezident je naprosto v pořádku. Nejen fyzicky, ale i mentálně. Skutečnost, že pogratuloval Donaldu Trumpovi ke znovuzvolení, přisuzujeme jeho velkému pracovnímu vytížení, kdy byl před týdnem v televizi a taky jmenoval nového ministra zdravotnictví. To jsou velice náročné úkony nad rámec jeho běžné agendy, kdy pan prezident ve své kanceláři státnicky jí pudink, kouří a pak jde spát. Není proto divu, že po náročném přelomu měsíce října a listopadu cítí pan prezident jistou únavu. Kvůli tomu se stalo, že zaváhal, špatně si vyložil situaci a ve spěchu a stresu poblahopřál k vítězství Donaldu Trumpovi, který nezvítězil,“ vysvětloval Jiří Ovčáček, jak se to celé odehrálo.

Jeho vysvětlení však neberou někteří opoziční politici, kteří pana prezidenta nazvali hanlivě „senilní dědek“, proti čemuž Jiří Ovčáček rázně vystoupil a zopakoval svou tezi s přepracováním.

Ať už mohlo za poblahopřání Donaldu Trumpovi cokoliv, ministerstvo zahraničí se snaží z této situace najít přijatelné a důstojné východisko.

„Je to nepříjemné. Musel jsem volat Donaldu Trumpovi, že oficiální postoj České republiky se rozchází s postojem prezidenta Zemana, a tedy že mu Česká republika negratuluje ke znovuzvolení. Připadal jsem si jako blbec. Pan Trump byl velmi zmatený a řekl mi, ať si tady v tý Čečně uděláme pořádek, že tohle ještě nezažil.
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 9:26:17

Marek Stoniš: Co vypadá jako cenzura, je prostě cenzura



Nehodlám na tomto místě nějak hlouběji „zabrušovat“ do výsledku amerických voleb. Raději si pomůžu citací vynikajícího vizionářského povzdechu Jefima Fištejna z jeho textu Zítra se nebude tančit nikde, který vyšel v pondělí na našem webu: „Za rok odteď dostanu nápad zužitkovat v nějakém textu parafrázi fousaté anekdoty: ,Ptá se Rus Američana: A svobodný tisk u vás máte? Máme jenom svobodný tisk, pochlubí se Američan. Veškerý nesvobodný byl dávno zakázán.‘ Z ministerstva pravdy nato dostanu přípis, že text byl vymazán, neboť porušuje pravidla společenstva. Jakého společenstva? Jaká pravidla? Automat nemá funkci ,vysvětlit‘.“

Pokud se v životě neocitneme v epicentru násilného hurikánu revoluce, o svobody (slova, soukromého vlastnictví, svobody jako takové) se většinou přichází takzvanou salámovou metodou. Postupně se ukrajuje tak dlouho, až zjistíme, že ji nakonec nemáme. Moderní doba, prošpikovaná moderními informačními technologiemi, paradoxně dospěla do bodu, kdy očekávané svobodné šíření informací vystřídala normální digitální šikana, chcete-li cenzura.

Uvedu dva příklady za všechny: Americké zpravodajské televize v čele se CNN utnuly prezidentu Trumpovi průběžný komentář ke sčítání hlasů v amerických prezidentských volbách, kdy se předčasně prohlásil za jejich vítěze. „Lhát se nemá,“ podpořil tuto absurdní cenzuru (média začnou vypínat politiky ještě dříve, než lež, případně pravdu, stačí vyslovit) český ministr zahraničí Petříček. Mimochodem, kdyby média vypínala politiky za vyslovování „ničeho“, byl by náš ministr zahraničí nejvypínanějším českým ministrem…

Normální by přitom bylo nechat prezidenta Trumpa domluvit a jeho tvrzení konfrontovat s fakty. Například si pozvat komentátory do studia, kteří vysvětlí, že Donald Trump se může mýlit, protože v několika státech zatím nebyly dopočítány korespondenční hlasy, atd.


Možná ještě horšímu druhu cenzury se nedávno dostalo českému kardinálovi Dominiku Dukovi. Ten před časem sdílel na svém twitterovém účtu článek vyvracející lži, jež některá česká média šířila o nové americké soudkyni Nejvyššího soudu, katoličce Amy Coney Barrettové. Že prý je členkou sekty, která inspirovala spisovatelku Atwoodovou k sepsání slavného dystopického románu Příběh služebnice, v němž jsou ženy degradovány na sexuální otrokyně bez jakýchkoliv občan­ských práv a svobod. Ukázalo se ­ovšem, že jde o prokazatelnou lež (že by dokonce fake news?), ale kardinál byl přesto zablokován – zjevně na hromadný popud novodobých svazáckých udavačů a „vyhodnocovačů“ pravdy nebo lží na internetu.

Pravda je blokována, lži šířeny proto, že je šíří správná, pokroková strana.

Kolik z toho salámu svobody slova nám vlastně ještě zbývá? Málo.

Vlastně jak komu.
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod miroslav » čtv 12. lis 2020 10:16:18

vostal petr píše:když já jako jedinej mám cenzurovaný každý příspěvek než je otisknut ???



No to bude asi tou karmou. Co vyšleš, to se ti vrátí - třeba jinou formou.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 10:28:08

Aha,


že by ta karma sama pomačkala tlačítka a provedla mé cenzurování ?

Nebo to udělal Petr a ted jednoduše lže že to neudělal...

Nebo jsi se ty či někdo jiný s nadšením chopil moderování tohohle fora ???



Vono totiž vo nějaký karmě vůbec nemluvím, ale mluvím vo tom, co někdo udělal a tvrdí že neudělal...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 10:32:57

Málem bych zapomněl,

jsi idiot,

v tomto případě proto, protože píšeš o něčem, o čem vůbec nebylo řeči,

nebot řeč byla o tom co Petr udělal či neudělal a o jeho lhaní...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 11:01:39

třeba jinou formou


No tak třeba tak, že někdo lže,

nebo třeba tak že mě někdo zabanuje...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod miroslav » čtv 12. lis 2020 16:56:28

vostal petr píše:
třeba jinou formou


No tak třeba tak, že někdo lže,

nebo třeba tak že mě někdo zabanuje...


Tak si vo tý karmě něco přečti.

Ať si kdo chce dělá co chce ať třeba lže. Je to jeho svoboda a následky ať příjemné nebo nepříjemné si nese sám.
Proč si ty s tím děláš starosti?
Ty chceš napravovat svět nebo se sbad cítíš ublíženej, nebo potřebuješ někoho pomlouvat kvůli svýmu mindráku?
To seš anarchista?
:what:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod Petr z inspiruj » čtv 12. lis 2020 17:29:51

vostal petr píše:Aha,


že by ta karma sama pomačkala tlačítka a provedla mé cenzurování ?

Nebo to udělal Petr a ted jednoduše lže že to neudělal...

Nebo jsi se ty či někdo jiný s nadšením chopil moderování tohohle fora ???



Vono totiž vo nějaký karmě vůbec nemluvím, ale mluvím vo tom, co někdo udělal a tvrdí že neudělal...


Ahoj vespolek :)
tak jen uvedu na pravou miru. Banoval jsem te samozrejme ja, nikdo jiny na to pravo nema, ani to neudela automat, to jsi to spatne pochopil :).
O tom, ze by nekdo musel schvalovat tve prispevky, slysim poprve.. jestli to tak je, tak je to nejake chyba.. pod jakym nickem ti to tak funguje? Protoze vsichni ostatni tam pisou normalne. Navstevnici to tam asi maji to schvalovani, to je kvuli spamu, ale registrovani uzivatele by to mit nemeli. Zase neni potreba obvinovat a domyselt si, ale normalne se zeptat, ja bych se ti na to podival a vyresilo by se to.. asi jak te vsude mozne banuji, tak uz mas pozmenene vnimani skutecnosti, a hned si myslis, ze ti to nekdo udelal naschval :D. ne ne, na vp jsem ti nijak neomezoval :).
Petr z inspiruj
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 17:54:39

Zase neni potreba obvinovat a domyselt si, ale normalne se zeptat


Už jsem to jednou zkoušel když jsem se ptal na bonzáka

a jak to dopadlo, irelevantně...

Neřeš to, je to fuk, budu psát tady a tady mě může banovat Jana,

páč ji za chvíli budto zabiju nebo pošlu do prdele....
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 18:00:15

Ty chceš napravovat svět nebo se sbad cítíš ublíženej, nebo potřebuješ někoho pomlouvat kvůli svýmu mindráku?


To chci,

a ještě bych chtěl být nespravedlivě obžalován, mučen, ukřižován do hrobu dán a všem bych vytřel zrak páč by mě vůbec nenapadlo vstát z mrtvých...
vostal petr
 

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod miroslav » čtv 12. lis 2020 18:08:55

vostal petr píše:
Ty chceš napravovat svět nebo se sbad cítíš ublíženej, nebo potřebuješ někoho pomlouvat kvůli svýmu mindráku?


To chci,

a ještě bych chtěl být nespravedlivě obžalován, mučen, ukřižován do hrobu dán a všem bych vytřel zrak páč by mě vůbec nenapadlo vstát z mrtvých...


Jestli si to přeje tvoje duše, tak se ti to určitě splní.
Každému co jeho jest.
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3550
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 12. lis 2020 18:15:38

No já na tom zas tak nelpím páč jsem bezdušovej,

vždyt mě vysiluje lpět i na pravdě,

nejlépe by bylo kdyby jsi si do svých reakcí pěkně psal sám, že jsi idiot

a Pravda by tak zvítězila...
vostal petr
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků