Co mě napadá

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » úte 25. kvě 2021 12:38:34

Nejlepší je zavřít všechny čakry včetně srdce a odejít brahmarandrou do nirvány. Skončit s tím přemejšlením, žvaněním, pociťováním, usilováním, rozmnožováním, atd.


Pokud někam chceš odejít, tak nejlépe do prdele,

já bych ovšem pro jistotu vůbec nikam nechodil, ani tam a ani onam...

Ale pokud tedy potřebuješ mermomocí někam jít, tak moje rada zní do prdele !
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod miroslav » úte 25. kvě 2021 14:13:37

vostal petr píše:
Nejlepší je zavřít všechny čakry včetně srdce a odejít brahmarandrou do nirvány. Skončit s tím přemejšlením, žvaněním, pociťováním, usilováním, rozmnožováním, atd.


Pokud někam chceš odejít, tak nejlépe do prdele,

já bych ovšem pro jistotu vůbec nikam nechodil, ani tam a ani onam...

Ale pokud tedy potřebuješ mermomocí někam jít, tak moje rada zní do prdele !


Ty už v ní jsi, tak to radíš i všem ostatním. Asi se v ní cítíš mezi těmi hovny spokojeně a lépe než kdy dříve. :yes:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » úte 25. kvě 2021 14:27:05





Ty už v ní jsi, tak to radíš i všem ostatním. Asi se v ní cítíš mezi těmi hovny spokojeně a lépe než kdy dříve.


Samozřejmě, nebot i hovno je modifikací Vědomí stejně jako růže...

:)
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod miroslav » úte 25. kvě 2021 19:42:13

vostal petr píše:




Ty už v ní jsi, tak to radíš i všem ostatním. Asi se v ní cítíš mezi těmi hovny spokojeně a lépe než kdy dříve.


Samozřejmě, nebot i hovno je modifikací Vědomí stejně jako růže...

:)

Souhlas.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3581
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. kvě 2021 8:03:54

vostal petr píše:Nějakej idiot si votevře srdeční čakru,

je nevyváženej jak prase na provaze,

a sere hovna !!!

Mrdky typu :"Otevři své srdce" jsou prostě hovna všech hoven,

otevřené mají být totiž všechny čakry, jinak dotyčnému mrdá v bedně...

Co to meleš, teoretizuješ, copak ty máš nějak otevřenou srdeční čakru tyvole??

Ty jako negativní entita máš podle Ra za úkol posilovat a vyvažovat dolní 3 čakry a 6. čakru využít pouze za účelem dosažení inteligentního nekonečna. O 4. a 5. čakře nevíš prakticky vůbec co to je ("Vzhledem k faktu, že primární modrá barva, nebo řekněme, energie v negativně orientovaném systému síly chybí, nejsou zelené/modré vibrační energie ve vibračních plánech nebo vzorech negativní čtvrté a páté úrovně vibrace vidět"). V Ra podání zelená=srdeční/4., modrá=krční/5. čakra. Proto máš rád Nietzscheho, logicky to do sebe zapadá.

Podle mě je to takhle:

1.čakra – brána z dolní oktávy, vrozená kapacita, nemůžeme přímo ovlivnit

2. čakra – pro pohyb ke 3. (tj. láska k sobě)

3. čakra – vědomí jedince, ego

4. čakra – pro pohyb k 5. (tj. univerzální láska)

5. čakra – vědomí Stvořitele/Boha

6. čakra – pro pohyb k 7. (wu-wei)

7. čakra – brána do další oktávy, výsledek práce dolních čaker, nemůžeme přímo ovlivnit

Čili Vostál může nějak dosáhnout inteligentního nekonečna, ale nemůže radit pozitivním entitám, podobně jako plavec nemůže koučovat horolezce, neb horolezec by spadnul a rozbil si držku, i když by to plavec "myslel dobře".
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 8:18:19

Já radím zásadně pozitivním entitám,

negativní idioty co se chtějí zbavit ega posílám zásadně do prdele....
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 8:28:36

Co to meleš, teoretizuješ, copak ty máš nějak otevřenou srdeční čakru tyvole??


Návod na to, jak si otevřít všechny čakry ti tady napsal Pedrito,

takže co jak kdo má, po tom je ti hovno...
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » stř 26. kvě 2021 9:11:23

vostal petr píše:
Co to meleš, teoretizuješ, copak ty máš nějak otevřenou srdeční čakru tyvole??


Návod na to, jak si otevřít všechny čakry ti tady napsal Pedrito,

takže co jak kdo má, po tom je ti hovno...

Je to čistě v režiji Šakti. Individualita s tim nemůže udělat vůbec nic, pohnout s tím do světla, osvětlit to. Cokoliv s tím vymyslí, začne dělat, nějak se angažovat, bude to kontraproduktivní. A čím víc se do toho zainteresuje, tím více to bude kontraproduktivní, tím víc to zatemuje. Tohle je prostě ta totalita osobní svobody. Je to špek na grilu osobní vůle, co odkrojila z Vědoní, jako potravu pro pozornost osoby (já), co to chce nevzdát, co to chce dokázat, co to chce odhalit, co to vznešeně papá... A jediný zisk z toho je plný břuch všelijakýc čakrálních vzorců, víra v ně. Duchovní placebo.
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 9:13:05

Měl jsem na mysli to, co jsi mu psal vo tom odpuštění...
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. kvě 2021 9:20:43

vostal petr píše:
Co to meleš, teoretizuješ, copak ty máš nějak otevřenou srdeční čakru tyvole??


Návod na to, jak si otevřít všechny čakry ti tady napsal Pedrito,

takže co jak kdo má, po tom je ti hovno...

Pedrito má jen mechanický přístup, jenomže jen ten právě vede k nerovnováze, kdy jak správně píšeš dotyčnému pak "mrdá v bedně". Je třeba pracovat ruku v ruce s bdělostí/introspekcí, což je právě praktické cvičení, nikoli teoretické filosofování.

Tudíž když o čakrách někdo něco píše, je třeba zjistit jak to dotyčný má. Protože mu může mrdat v bedně a hází kolem sebe hovna jak magor, ale diskuze s ním nikam nevede, pokud nemá v rovnováze patřičná energetická centra, tak mu to prostě nevysvětlíš, pro něj je to svatá válka za svobodu atpod. Je to prostě vůl no.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » stř 26. kvě 2021 9:39:41

vostal petr píše:Měl jsem na mysli to, co jsi mu psal vo tom odpuštění...


To je jediná cesta, proto jsem mu to psal, páč furt vyzvídá, a myslí si že nějaký další informace mu s tím pomůžou. To odpuštění hlavně sobě, znamená že se vzdávám Tomu, co má moc to vyřešit, co to řeší. Uvolnění se od svého velkého ega plného toho či onoho... Ranec plný vědění, který táhne na zádech jak horal na špičku vysněný hory Pravdy. Ale tam ho prostě nikdo nevynese, jak s ním chce projít uchem jehly?
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 10:04:08

Tudíž když o čakrách někdo něco píše, je třeba zjistit jak to dotyčný má.


Je třeba votevřít všechny čakry,

žádný pitomosti s nějakým srdcem, nebo dolníma čakrama,

k tomu ti postačí IQ a ne potřeba jak to kdo má nebo nemá...

To je prostě základní teorie šaktijogy....
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 10:08:20

Pedrito má jen mechanický přístup


No to nemá, to je psychologický přístup, protože odpuštění sobě a druhým je základ k uvolnění se

na úrovni všech čaker, to je prostě základ...

Není třeba to rozepisovat čakru po čakře která jak působí v jaké oblasti,

ale můžeš to tak psát, jen se to ale komplikuje a jeden pak neví vo co jde jako vo celek...
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » stř 26. kvě 2021 10:24:28

Ať kde kdo jakoukoliv naukou, tak s tímhle se musí nutně setkat. Má to co dělat s "citem" pro duchovno, pro ten nezměrný tajemný "kontinent" na který se vydal, ho prohledat a dojít od kud, už není kam. Musí se s tím setkat a většinou se s tím setkává už v ranných začátcích. Páč je to vnitřní proces, pokud byl dobře "nastartován". Nehledě na roviny poznatků té a té nauky. Každá má potenciál tohle rozjet uvnitř. To je jejich smysl.
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. kvě 2021 10:36:29

vostal petr píše:
Pedrito má jen mechanický přístup


No to nemá, to je psychologický přístup, protože odpuštění sobě a druhým je základ k uvolnění se

na úrovni všech čaker, to je prostě základ...

Není třeba to rozepisovat čakru po čakře která jak působí v jaké oblasti,

ale můžeš to tak psát, jen se to ale komplikuje a jeden pak neví vo co jde jako vo celek...

Dobrá, to je asi výstižnější, má psychologický přístup. Ale cesta k osvícení není psychoterapie, proto zůstáváte na úrovni 3. čakry, ega.

Kdežto za 5. úroveň (odpovídá krční čakře) se platí smrtí ega a za 7. úroveň smrtí Boha. O tomto pojetí vy dva nemáte ani šajna a tak jen přiblble na to téma fantazírujete. Např. jak si při tom krásně zajebat a tak s tím vyjebat. Ale vyjebáváte než sami se sebou.

Jako můžete s tím vyjebat, ale je to prostě jiná cesta – Ra negativní. Slova o otevírání/vyvažování horních čaker nemůžete než filtrovat skrze vědomí břišní čakry, ega. To je jako kdybyste se chtěli řídit pokyny letového provozu při jízdě autem. No tak to se ti pak pochopitelně jeví, že Buddha, Ježíš atpod. říkají voloviny, ale ve statečnosti jsi vůl ty, Vostále.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod salmo1cz. » stř 26. kvě 2021 10:55:19

Pedriito píše:
vostal petr píše:Měl jsem na mysli to, co jsi mu psal vo tom odpuštění...


To je jediná cesta, proto jsem mu to psal, páč furt vyzvídá, a myslí si že nějaký další informace mu s tím pomůžou. To odpuštění hlavně sobě, znamená že se vzdávám Tomu, co má moc to vyřešit, co to řeší. Uvolnění se od svého velkého ega plného toho či onoho... Ranec plný vědění, který táhne na zádech jak horal na špičku vysněný hory Pravdy. Ale tam ho prostě nikdo nevynese, jak s ním chce projít uchem jehly?


Dobře ty.
Ono jakoby se to pouští samo ze sebe.Nehraješ tam
až tak hlavní úlohu.Dost blbě se to popisuje.To uvolnění, vzdání se je přeohromné nic podobného jinak nezažiješ.
Snad jako po sexu, ale to je proti tomu střípek uvolnění. Po krátkém čase přichází světlo uvnitř i navenek...
salmo1cz.
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » stř 26. kvě 2021 10:57:38

Častokrát se ale ten dobrej potenciál nauk, co má rozdmýchat zrovna zažehnutou vnitřní jiskru, nikoliv však svými poučkami a motty, nýbrž tím že rozvine v člověku vnitřní vedení.. se ovšem mine účinkem. A já se ani nedivím Vostál Petrovi, proč je pak k tomu skeptickej... Těžké v tom duchovním zmatení, nejen jazyků, vidět v kom jádro pudla..
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod salmo1cz. » stř 26. kvě 2021 11:08:42

Ano tak to je.Je tam moc chtění a díky tomu nenalezneš ta malá dvířka.Prostě je přehlédneš.
salmo1cz.
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. kvě 2021 11:22:04

salmo1cz. píše:Ano tak to je.Je tam moc chtění a díky tomu nenalezneš ta malá dvířka.Prostě je přehlédneš.

Ve skutečnosti není čím bys koukal, tak nemůžeš nic přehlédnout. "Nebudu moc chtít, uvolním se a tak nepřehlédnu malá dvířka." Tyhle fantazie o proklouznutí malým otvorem nejsou než ukájení se nižšího já, které nechce zmizet.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » stř 26. kvě 2021 11:35:51

Zdeněk píše:
salmo1cz. píše:Ano tak to je.Je tam moc chtění a díky tomu nenalezneš ta malá dvířka.Prostě je přehlédneš.

Ve skutečnosti není čím bys koukal, tak nemůžeš nic přehlédnout. "Nebudu moc chtít, uvolním se a tak nepřehlédnu malá dvířka." Tyhle fantazie o proklouznutí malým otvorem nejsou než ukájení se nižšího já, které nechce zmizet.

Zatoulal jsi se brachu, a jsi plný přesně toho, o čem furt píšeš. Holt etapa.
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků