Soucit

Re: Soucit

Nový příspěvekod Vostálník » stř 07. črc 2021 10:22:39

To na tebe přesně pasuje, na to tvoje "krásný" ego.


Ano, to přesně na mě pasuje,

to je to krásný ego idiote, že prožívá všechny stavy mysli jak tamas, radžas tak i satvu,

a ne že je mindrák a pablb jako ty co z toho dělá nějaký duchovno a furt to tam sere do toho duchovna páč ho to posedle tlačí do prdele...

Já si u sebe nemusím nic připouštět a proto taky vidím co kdo kam přisírá, páč já se tomu nikterak nebráním...


Na rozdíl vod tebe znám ego jak vlastní a boty a stejně tak znám i to, co je osvícení,

takže se mně jedno s druhým jaksi neplete...
Vostálník
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Vostálník » stř 07. črc 2021 10:25:10

Celé je to ale čistě tvůj vnitřní boj, kterým akorát otravuješ diskuze a druhé lidi.


Tady votravuješ leda ty tím svým debilním soucitem a dobroserstvím, páč jsi pocitářský trdlo,

mně to ale nevadí, já tě jen pošlu do prdele,

ale ne proto že votravuješ, ale protože jsi debil...
Vostálník
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Vostálník » stř 07. črc 2021 13:25:23

Celé je to ale čistě tvůj vnitřní boj, kterým akorát otravuješ diskuze a druhé lidi.


Jaký diskuze,

pitomosti co zde povětšinou píšou tobě podobný opice nejsou žádný diskuze,

leda vopičí kopírování, to ale ty troubo vypálená nejsou diskuze,

i když pro pitomce jako jsi ty je přeříkávání vopičáren nejspíše tou diskuzí,

proto tě taky to, co je skutečnou diskuzí votravuje, páč jsi ovce...

To jenom aby jsi věděl ty troubo co že je diskuze a co jsou vopičárny...


A ted maž do Posranýho háje mastit ty svý diskuze,

vždyt víš že já nemám žádnej soucit a s debily už pak ale vůbec žádnej...

:crazy:
Vostálník
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » stř 07. črc 2021 13:39:40

Nejlíp si člověk pokecá s němou tváří, nebo s obrázkem svýho gurua.
Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod miroslav » stř 07. črc 2021 18:45:37

Jsem zvědav, kdy i Trini konečně dojde kam to ten Vostál dopracoval a nadále dopracovává.

Už žije hlavně ve svém světě debilů, pablbů, idiotů, opičáků atd.
My to můžeme čím dál častěji pozorovat na jeho projevech.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » stř 07. črc 2021 19:06:22

Dycky se takhle neprojevoval, guruum ani jejich žákům nenadával, když do někoho někdo pral, tak se ho zastal, třeba i tý Jany. Prostě ho ty vztahy mezi duchovňákama znechutily. Co jinýho. Já nikoho neobhajuju, ale vše má svý příčiny. A zlámat nad někým hůl je strašně jednoduchý. Složitější je se podívat na svět jeho očima. To pak člověk může spatřit mnohé blokády sám v sobě.
Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » stř 07. črc 2021 23:29:18

Zabanovali, zabanovali, chlapa z poradny
mistři ho pojedli, žáci rozklovali

Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod miroslav » čtv 08. črc 2021 0:29:35

Pedriito píše:Dycky se takhle neprojevoval, guruum ani jejich žákům nenadával, když do někoho někdo pral, tak se ho zastal, třeba i tý Jany. Prostě ho ty vztahy mezi duchovňákama znechutily. Co jinýho. Já nikoho neobhajuju, ale vše má svý příčiny. A zlámat nad někým hůl je strašně jednoduchý. Složitější je se podívat na svět jeho očima. To pak člověk může spatřit mnohé blokády sám v sobě.


No právě, ten jeho svět je tristní. Já nad ním hůl nelámu. On si ji láme sám.
Nevím jestli je to jen zákonitost duchovní cesty kdy přivlastnění si čehokoliv duchovního, pýcha atd. vede k pádu
nebo je to u Vostála alkohol, mariánka nebo něco podobného.
Nebo TND?
To se třeba ještě uvidí.
Každopádně je to poučné - silné a ze života.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 0:54:41

Nemyslím si to. Zapomínáš že tu jsme v imaginárním prostředí. A málokdo je kopií svých slov a málokterá intuice vykreslí přesný obraz. Měl jsem s tím zde zkušenost já, která však v dobrýn slova smyslu předčila očekávání, a měli ji i druzí. Jana se například potkala s většinou dříve i dnes přítomných, včetně Petra.
Postřehy které jsem k oněm setkáním slyšel, od lidí kterým jsem věřil a věřím, tu prezentovat nebudu. Proto furt říkám, že každý ví nejlíp jaký sám je.
A Petr rozhodně není falešnej, a vo tom to je..
Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Trini » čtv 08. črc 2021 9:21:06

Pedriito píše:Nemyslím si to. Zapomínáš že tu jsme v imaginárním prostředí. A málokdo je kopií svých slov a málokterá intuice vykreslí přesný obraz. Měl jsem s tím zde zkušenost já, která však v dobrýn slova smyslu předčila očekávání, a měli ji i druzí. Jana se například potkala s většinou dříve i dnes přítomných, včetně Petra.
Postřehy které jsem k oněm setkáním slyšel, od lidí kterým jsem věřil a věřím, tu prezentovat nebudu. Proto furt říkám, že každý ví nejlíp jaký sám je.
A Petr rozhodně není falešnej, a vo tom to je..


Petr je ok. Podle mne žije mnohem spokojenější život než mnozí tady. Kdo do něho projikuje tristní život a mindráky, ten zřejmě soudí podle sebe.
Nadává, protože ho to baví. Baví ho i ty reakce na jeho nadávání. Je uvolněnej a duchovně mnohem dál než ti, co ho pořád kritizují. Připomíná mi U.G. Krishnamurtiho. Ten byl taky hodně svéráznej a na všechno "normálně" duchovní alergickej.

Kdyby tady Jana měla software pro vymazávání sprostých slov, tak by to bylo jednodušší.

:)
Trini
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Trini » čtv 08. črc 2021 9:30:36

Pedriito píše:A Petr rozhodně není falešnej, a vo tom to je..


A není zákeřnej, což se tady bohužel o všech říct nedá.
Trini
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 10:01:06

Mám moto že na duchovní vyčůrance se musí vyčůraně, protože oni jiné řeči nerozumí. Nicméně bych řek že Miroslav, i další je, v tomhle nevinně. Maj svůj styl, své učitele, svou cestu a mluví upřímně o svých zkušenostech. Škoda že tak málo. Jenže Petr to holt už bere sakum prdum. To že s Petrem mají jiné náhledy na věc, není důvod k urážkám. Miroslav je prostě stará škola a bere to vážně. Je tu rozpor v tom, že Petr píše o duchovní spontaneitě a Miroslav o bdělé pozornosti. Jaký je v tom ale doparoma v podstatě rozdíl? Pod pojmy žádný. Co to je bdělost? Je to od slova bdít, čili nikoliv snít a pocitovat. Mít otevřenou hlavu - bdít, nesnít, nepocitovat, vidět mysl, protože mysl je svět. Co to je pozornost? Je to vědomí v tvaru, formě, co teče jak řeka... Co to je spontaneita? To vše je spontaneita, a když je povšimnuta, je uvědoměna. Pod povrchem pocitů a myšlenek, je prostě vše spojité. Nezávislé na jakýchkoliv prezentacích toho či onoho, včetně této...
Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Jana » čtv 08. črc 2021 10:48:05

Trini píše:
Kdyby tady Jana měla software pro vymazávání sprostých slov, tak by to bylo jednodušší.

:)


To vůbec není špatný nápad. Mohla by to být docela zajímavá zábava vymýšlet, čím nahradit sprostá slova za slušná.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Soucit

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 08. črc 2021 11:23:15

Jana píše:
Trini píše:
Kdyby tady Jana měla software pro vymazávání sprostých slov, tak by to bylo jednodušší.

:)


To vůbec není špatný nápad. Mohla by to být docela zajímavá zábava vymýšlet, čím nahradit sprostá slova za slušná.


Podle mne by úplně stačilo, kdyby tam místo sprostého slova bylo pár teček. Např. Běž do .... Tam si pak může každý podle své slušnosti dosadit, co chce - např. (Běž do) háje.

:)
Návštěvník
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 11:28:11

Tak možná by to šlo, možná to fórum má filtr sprostých slov, nevím. Jenže i tak je slovo jen slovo. To co mu dává náboj, je vůle a myšlenka...
Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 11:31:18

Takže i sprosté slovo někdy zní hebce, a krásné slovo jak drát do oka.
Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Jana » čtv 08. črc 2021 11:38:48

Pedriito píše:Tak možná by to šlo, možná to fórum má filtr sprostých slov, nevím. Jenže i tak je slovo jen slovo. To co mu dává náboj, je vůle a myšlenka...

Ano.
Původně ta funkce tady byla a dala se použít, dívala jsem se a momentálně to nejde. Asi při tom přesypávání fóra se o tuhle funkci přišlo. Možná
by se to dalo ještě nějak zprovoznit.

Jenže si nejsem jistá, jestli ta nemožnost upustit páru chrlením nadávek v Petrovi nevyvolá naopak ještě větší přetlak.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 11:49:22

Pedriito píše:Takže i sprosté slovo někdy zní hebce, a krásné slovo jak drát do oka.

A tohle vše je pátá čakra. Nejenže centrum formování myšlenek do slov, ale i vnímání jejich znění... A nejen to, její energie jde do rukou, páč i ty jsou nástroji komunikace a vyjadřování... A nejen to, rozvádí do rukou energie všech čaker. V číně mají meridiány, v józe to jsou nádí. A každá čakra takto ústí do určitých bodů na dlaních, do konečků prstů a tak. A tak to vše v nich jde cítit. Stav nitra, i stav okolí...
Pedriito
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 08. črc 2021 11:51:40

Jana píše:
Jenže si nejsem jistá, jestli ta nemožnost upustit páru chrlením nadávek v Petrovi nevyvolá naopak ještě větší přetlak.


Petr si s tím poradí. Žádný přetlak nemá.

:)
Návštěvník
 

Re: Soucit

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 08. črc 2021 11:53:18

Jana píše:
Pedriito píše:Tak možná by to šlo, možná to fórum má filtr sprostých slov, nevím. Jenže i tak je slovo jen slovo. To co mu dává náboj, je vůle a myšlenka...

Ano.
Původně ta funkce tady byla a dala se použít, dívala jsem se a momentálně to nejde. Asi při tom přesypávání fóra se o tuhle funkci přišlo. Možná
by se to dalo ještě nějak zprovoznit.

Jenže si nejsem jistá, jestli ta nemožnost upustit páru chrlením nadávek v Petrovi nevyvolá naopak ještě větší přetlak.

Ono to jde lehce obejít, stačí jen zdvojit písmenka, vložit tečku, pomlku, atd. Je to k prdu.Takových možností bys tam psala do alelůja.
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků